Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9271

    Еденето е у фурната. Еш! Селски лаф

  • 2753

    МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел.

  • 4578

    – От какво се страхуват и жабите, и момичетата? – От щъркели.

  • 4439

    Срещат се двама бивши съученици след доста години. Единия: – Наскоро се ожених. – Покажи снимка. – Ето, виж! – Нищо, има и по-страшни! – МОЛЯ?! – Извинявай, няма по-страшни!

  • 8418

    Ще вдигате ръка само, когато ви посоча! Учител по математика

  • 11674

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас! Из час по руски език в ПУ

  • 9934

    Eдна блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, мисля, че имам втори гръбнак. – Ама как!? Това е невъзможно! – Да, пипнете. – Аууу! Трябва да направим снимка. Направил снимка и удивен казал: – Г-це, не са ли ви казвали, че когато си слагате нов тампон трябва да махнете стария.

  • 11770

    Сега се смеете вие, смея се и аз, но на края на срока ще си разменим ролите! Училищен

  • 9089

    През лятната ваканция на собственик на птицеферма идват на гости племенничетата. Един ден една от кокошките избягва от курника в гората и лисиците я излапват. – Виждате ли, деца? – поучава ги вуйчото. – Кокошката беше непослушна и затова лисицата я изяде. – А ако беше послушна, – отвръща единият племенник, – щяхме да я изядем ние!

  • 7472

    "Г-н майор, касетата на видеото свърши." "Е добре де, обърнете я от другата страна!" Майор Георгиев, под. 22640, 1988 г.

  • 3605

    До края на часовете нямам часове!

  • 7837

    Двама борци си говорят: – Знаеш ли, че жена ми вчера имаше рожден ден? – Еми, това е хубаво. И какво и взе? – Ами, пет лева от портмонето.

  • 2086

    Попитали радио Ереван може ли първоаприлската шега да мине и за коледен подарък. Отговорили: "Може, ако се износи нормално…"

  • 4574

    Крикор и Гарабед били комшии и решили да отворят кебапчийници. Минали няколко дена – при Гарабед пълно с народ, а при Крикор никой няма. Отишъл Крикор една вече при Гарабед и го пита: – А бе, как ги правиш тези кебапчета, че хората се избиват да идват при тебе, а при мене никой няма? – Ами как – 50% кайма и 50% лайна… – А-а-а, ама ти и кайма слагаш, значи…

  • 5347

    – Свидетелю! Видяхте ли как загина мистър Блек? – Да, сър. Той вървеше по моста и видя един мъж, който се канеше да скочи. Тогава мистър Блек му каза: "Не бързайте, нека първо да обсъдим, струва ли си да се прощавате с живота". После говориха час, два. – А какво отношение има това към смъртта на господин Блек? – След разговора те станаха и хванати за ръце се хвърлиха от моста.

  • 6650

    Мъж ръмжи сърдито: – Откъде-накъде ще ми разправят, че съм бил пристрастен към кокаина! На мен просто ми харесва как мирише!