Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10747

    Иванчо се връща от училище и казва на баща си: – Тате, утре си канен на специална родителска среща в училище. – Как така специална? – Ами само аз, ти, директора, и двама следователи от Трето районно.

  • 3725

    – Тате, дай пари! – За какво? – За презервативи. – Не давам. Искам внуци!

  • 9489

    Най – вълнуващият момент в разказа "Една българка" е епиэода с кола! Ученик в час по литература

  • 206

    Шефът на малка фирма събрал всичките си четирима подчинени и им казал: – С голямо съжаление ви съобщавам, че трябва да уволня един от вас… – Аз съм от малцинство! Ще те съдя за расова дискриминация – казал чернокож служител. – Аз съм жена! Ако ме уволниш, ще те съдя за полова дискриминация! – А аз ще те обвиня в незачитане на възрастните – казал побелял служител. Тогава всички погледнали към беззащитния млад, бял мъж. Той размислил за момент и после казал: – Мисля, че аз бих могъл да бъда гей…

  • 2106

    Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.

  • 8699

    – Имам сигурен начин да накарам жена си, да не ми крещи? – Казвай, де! – Щом започне да ми вдига скандал, аз я питам: „Извинявай, миличка, как е по-правилно да се каже – рибите нямат зъби, рибът няма зъб или рибоците нямат зъбоци?“. – И какво? – Нищо. Веднага млъква. – А как е правилно да се каже за тези риби?

  • 6248

    Най-високият да дойде да ми го пъхнеУчителка по физика в ГПЧЕ „Иван Вазов“

  • 5200

    Бащата на Иванчо се оплаква на директора на училището: – Срамота, учителят по география набил Иванчо! – Ама той при самозащита…

  • 3901

    Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: – Аз знам, че колата има резерватив. – Не ма- поправя я другата- има презервоар…

  • 7439

    По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата!

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)

  • 2256

    Тази киселина ще я срещяме нататък по-често. В час по химия ЕГ Христо Ботев-Кърджали

  • 472

    Тетрадката ти е голяма и празна като главата ти. Учител по география

  • 9932

    "Без пари не работим и на роднини" Надпис на вратата на дърводелско ателие

  • 2573

    Ванка, може ли една пържена скумрия, печена на грил? Поръчка на сервитьор в р-т "Рибарска хижа" в "Албена"