Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2504

    Двама търговци пътуват. Единият казва: – Бензинът взе да ни свършва! Другият отговрил: – Карай по- бавно!

  • 12007

    Майката към детето: -Защо не ядеш, нали каза, че си гладен? -Ти да си виждала вълк да яде спанак?

  • 2429

    Лекция във военната академия. Преподавателят диктува и едновременно с това записва на дъската: – Новият танк може да работи при плюс 50 и при минус 50 градуса по Целзий… В този момент се чува звънецът за междучасието. По време на почивката един от студентите дописва към -50 още една нула. Връща се полковникът и гледайки дъската, повтаря: – И така, новият танк работи при температури от плюс 50 до минус 500 градуса по Целзий… Студентът вдига ръка: – Другарю полковник, физиката не познава толкова ниски температури! – Няма значение! Този танк е секретен и физиката, още не го знае!

  • 3876

    Гости се канят да си вървят, след като са празнували за новото жилище на свои приятели. Обличайки се един от тях забелязал чук, окачен на стената, и попитал: – А това за какво е? – Това е часовник. – Как така часовник? Домакинът хванал чука и ударил с него по стената. От другата страна долетял глас: – Ама на какво прилича това, два часа посред нощ е!

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 298

    Мъжът гледа съсредоточено мач, а в това време жена му се покачила на бояджийска стълба и маже тавана. По някое време му казва: – Мъжо, ако случайно падна от стълбата – викни ми линейка като ти дойде края на полувремето.

  • 10227

    – Скъпа, взех решние – спирам пиенето! – Какво? Защо? И сега кой ще ме нарича красавица?!

  • 5607

    Жена се качва на автостоп в един ТИР на път за Варна. След известно време пита тираджията: – Извинете, виждам че тук има едно паве, за какво ви е? Мъжът се обръща и казва: – Нося си го за да ми счупиш главата ако не те изеба до Варна.

  • 8294

    Един човек го отвличат и го водят в една гора до едно езеро. Потапят му главата във водата и го питат: – Злато, пари, диаманти? Изкарват му главата и той им казва: – Няма бе, човек. Потапят му главата отново и го питат: – Злато, пари, диаманти? Изкарват му главата и той им казва: – Няма бе, човек – повикайте си водолаз…

  • 11926

    Борчага кара с превишена скорост и ченге го спира: – Талона, моля – казало ченгето. – Ела, да ти го дам на прозореца – отвърнал борчагата. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После излязал от колата и му смъкнал гащите и накрая потеглил. Едно дете гледало отстрани и полицаят го питал: – Ей, дете, видя ли му номера? – Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! – отвърнало детето.

  • 6851

    – Татко, знаеш ли кой влак закъсня най-много? – пита Гошко. – Кой? – Ами този, дето обеща да ми го купиш миналата година…

  • 9646

    хората страдат от това слагат значки Herbalife и отслабват. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 6164

    Таксиджия качва чисто гола жена. Тя сяда на задната седалка, а шофьорът непрекъснато я наблюдава в огледалото. – Ти какво гледаш, бе – никога ли не си виждал гола жена? – Абе виждал съм, само че ми е интересно откъде ще извадиш пари да си платиш сметката?!

  • 1629

    – Докторе, трябва да ви разочаровам – споделя пациентът, – вече бях при трима лекари и техните диагнози за моето заболяване не съвпадат с вашата! – Възможно е, при аутопсията ще видим кой е бил прав!

  • 11737

    Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл.

  • 8997

    Класните ви са като "баташкото клане". Учителка по литература в 90СОУ