Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 344

    Мъж заварва жена си гола в леглото с друг мъж. Възмутен изревава:– Кво прай тоя там!?!?!?!?А жената в екстаз:– Чудеса! Чудеса!

  • 6476

    Екскурзовод в зоологическата градина: – А тук виждате огромен питон. Той е в състояние да погълне на едно ядене цяла свиня… Много ви моля, господине, не се приближавайте толкова до него!

  • 2833

    Шепот в киното:-Скъпи, защо си толкова студен днес?-Скъпа, хванала си сладоледа ми.

  • 1608

    Благовесте, за трети път те поглеждам, но ти си човек, който от дума не разбира Учителка по литература

  • 892

    Студент се стяга да ходи на море. Приятелите му казват: – Вземи да си купиш един куфар. – Защо? – Ами да си сложиш там бельото, панталон, риза, сако… – Е тогава с какво ще се облека?

  • 2810

    – Каква е перфектната жена? – Глуха и няма блондинка-нимфоманка, чийто баща има кръчма.

  • 7890

    – Данке, жената на Иван паднала в язовира… – Горката жена! – Успели са да я извадят навреме и е добре… – Горкият Иван!

  • 5768

    Учителката: – Деца, кой ще ми разкаже, как се размножават таралежите? Иванчо: – Много, много предпазливо и внимателно!

  • 2879

    Полицай отива на сексолог. – Докторе, когато нощем в леглото целувам жена си, на сутринта намирам странни синини по лицето й. Докторът: – Аха, а пробвали ли сте да си сваляте фуражката нощем? Полицаят: – Ти луд ли си, бе? Още малко ще кажеш и свирката от устата да си вадя…

  • 9990

    Момченце върви с баща си по улицата, дърпаго за ръката и пита. – Тате, тате, твоята майка била ли те е някога? – Не, само твоята.

  • 2451

    – Вчера чаках Густав половин час – казва Сузи. – А той казваше, че ще отиде за мене до края на света. – Може би вече е тръгнал.

  • 2416

    – Тази картина е струвала на художника цели три години труд. – Не може да бъде! – Така е. Нарисувал я е за две седмици, а през останалото време се мъчил да я продаде.

  • 10955

    Номер 26 си крие нещо между краката и не иска да ми го покаже.Забележка в дневник

  • 904

    Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!Китаристът: …а леле майко какви жици, какви рифове праскам – всички мацки са мои!Вокалът: Пея като змей – височини, низини – жесток съм, нема проблеми с мадамите!Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии – мамата си трака!Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол…

  • 6069

    Биолог, физик и математик седят и наблюдават къща. В къщата влизат двама души и след малко излизат трима. Тримата коментират факта. Биологът казва: "Нормално. Това е резултат от естествен процес на размножаване." Физикът: "Нищо необичайно. В рамките на допустимата грешка е." Математикът: "Ако сега в къщата влезе един човек, в нея няма да има никой"

  • 6514

    – Чарлз, нещо ми убива в обувката! Виж какво е! – Камъче, сър Джон. – И какво прави това камъче в обувката ми? – Убива ви, сър Джон.