Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6213

    В отсъствието на Онегин Татяна често ходела в кабинета му, където постепенно се превръщала от девойка в жена.

  • 6229

    Гравитацията е открита от Нютон. Забелязва се есенно време, когато листата капят.

  • 40

    Велосипед е ППС, което се задвижва от мускулната сила на лицето…

  • 6343

    – Тази бяла кокошка според мен изглежда доста тъжна. Може би трябва да я заколим! – Смяташ ли, че това ще я развесели?

  • 8259

    Лекция в университета. Професорът: – А сега колеги, бихте ли ми казали пример за лошо стечение на обстоятелствата? Иванов! – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Пред теб върви жена с прекрасен задник. Идва автобуса и тя се качва в него, преди да успееш да направиш каквото и да е… Професорът: – Чудесно, Иванов! Петров… – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Пред теб върви мъж с прекрасен задник. Идва автобуса и той се качва в него, преди да успееш да направиш, каквото и да е… Професорът: – Добре, Петров! Колев… – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Зад теб върви Петров, а скапаният автобус, не идва и не идва…

  • 5256

    Куршумът винаги пада под прав ъгъл – някъде към 50-60 градуса. Учител по НВО

  • 10566

    – Скъсах с гаджето си! – Защо? – Не само, че ми обърка целия живот, но снощи ми провали и вечерта.

  • 2955

    Взели един хамелеон и го сложили върху жълто парче плат – хоп, той пожълтял целия! Взели го пак и го поставили върху червено парче плат – веднага почервенял! Поставили го върху зелен плат – веднага станал зелен. Накрая взели парче плат на шотландско каре, поръсили го с разноцветни конфети и лентички и сложили на него хамелеона. Тогава той бавно вдигнал поглед и рекъл:– Ааааабе, що не си е***е майката?!

  • 10372

    Тече изпит. Преподавателят казва: – Въпрос за шестица: С какво се измерва напрежението? Тишина. – Въпрос за петица. С какво се измерва напрежението: А)волтметър, Б)амперметър, В)омметър. Отново тишина. – Въпрос за тройка: Напрежението не се ли измерва с волтметър?

  • 3083

    Мъж се връща у дома на сутринта и намира жена си с любовник. Жената почва да вика: – Къде беше досега? – А тоя в леглото кой е? – Не отклонявай разговора!

  • 3358

    – Ало, цирка ли е? – Да. – Трябват ли ви изроди за представление? – Да, защо? – Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи… – Добре, ще те вземем. – Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка.

  • 2202

    По – добре тук, отколкото отсреща Надпис на кафене с/у центр. гробища

  • 9384

    Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Започнали да си припомнят, как са живели преди – при социализма. Единият започва: – Ех, помниш ли, преди нищо не ни разрешаваха, нищо не можехме да направим. Бяхме като импотентни. Затова пък сега, какви възможности се откриха! Другият: – Да бе, верно. Като импотентни бяхме. А сега, все едно са ни сменили пола на женски. – Как така? – Ами така, ето ти преди беше импотентен и всичко, за което мечтаеше, беше да видиш една добра ерекция. А сега след като ти смениха пола, няма проблем да я видиш. Жалкото е, че не е твоята…

  • 8243

    Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. – Извинявай зетко – казва тъщата – мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии, с ятагани и кажат – зетко, опъвай бабата или ти режем главата – ти кво ша прайш? – Ами бабо, к"во да правя, мил ми е живота. – Че кво чакаш тогава, турци ли да дойдат?

  • 6333

    О,оставете го да умре от смъртта! Реплика на Теменужка Сукурова-учителка по музика от Шумен.

  • 11099

    Шофьори на автобус седят в гаража и пият в памет на загинал колега: – Да, добър човек беше, когато го помолиш винаги взимаше нощна смяна. – И ако се наложеше и допълнителни часове взимаше. – Да, бе, и пари на заем даваше винаги. – Да, и хубаво умря, докато спеше, а не като останалите 42-ма пътници.