Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9730

    – Мамо – пита малко момиченце, – всички приказки ли започват с "имало едно време"? – Не, миличко – въздъхва майката. – Понякога започват така: "Мила, тази вечер ще закъснея, натрупа се много работа в службата."

  • 3691

    – Извинете, пиете ли? – Това въпрос ли е, или предложение? – Въпрос. – Не пия. – А ако е предложение? – Тогава ще пийна една голяма водка.

  • 3271

    "Не може да се развие нещо у човека,ако не е навито. Ама има въпрос кой ти навива нещата!" Проф. по психология, СУ

  • 8362

    Имате ли патологията на американската литература? Клиент в книжарница

  • 11547

    Две деца питат майка си: – Мамо,какво искаш за 8-ми март? – Нищо,само две добри деца. – Ура,ще си имаме братя и сестри!

  • 4907

    Забранявам употребата на алкохол по време на отпуската. Ако някой реши да наруши заповедта ми, да пие като за последно.

  • 2619

    Предупреждавам ви, че ще ви дам контролно без предупреждение! Учителка по история

  • 7015

    Слънчогледови семки – аеробика за устата. Семкаджия на футболен мач

  • 8789

    Двама патрулни полицаи обикалят квартала. По едно време виждат едно лайно на улицата. За майтап единия вика на другия: – Ако изядеш това лайно ще ти дам 20 лева. Позамислил се колегата му, но все пак 20 лева – грабнал една клечка и започнал да си хапва. Другия го гледал па му дожаляло и му казал да спре – демек видяхме колко си смел. Продължили обиколката. Ялият от лайното си мислел: "Абе, то взех 20 лева ама има да си правят ташак с мен в службата… " Другия си мислел: "Абе, ташак ще има , ам аз му дадох 20 лева, и сега ако жена ми ме пита къде са парите…" По едно време пак стигат до лайното. Ялият предлага на другия: – Ако доизядеш лайното ще ти дам 20 лева. Другия с незабавна готовност хваща клечката и доизяжда лайното. Свършват и продължават обиколката на квартала. По едно време единия вика на другия: – Ей, ама го изядохме това лайно… Другия отвръща: – Е, поне беше безплатно…

  • 7059

    Шофьорът Пешо си карал камиона и чул по радиото да съобщават, че в околността е кацнала летяща чиния с извънземни на борда, и че е обещана награда за човека, който пръв установи контакт с извънземните. "Съществата са високи около метър, бели са на цвят, плешиви" – се казвало в съобщението. Пешо продължил да си кара камиона, но по едно време му се допикало. Отбил камиона, и отишъл да се облекчи в близките храсти. Както си вършел работата, не щеш ли, гледа срещу него стои същество точно според описанието по радиото – високо около метър, плешиво, бяло… Почнал Пешо да се опитва да установи контакт: – Пешо – посочил той себе си… – Камион – посочил превозното си средство… – Пикае – обяснил той какво прави, посочвайки органа си. Съществото нишо не отговорило, а само мигало умно. Пешо опитал пак: – Пешо…, камион…, пикае… Никакъв резултат. – ПЕШО…, КАМИОН…, ПИ-КА-Е! Съществото отговорило: – Гошо, линейка, сере.

  • 1848

    С непоносимо,гаврещо се поведение спрямо атмосферата и недопустими коментари относно учебния процес. Забележка в дневника

  • 6284

    Служител на Държавната автомобилна инспекция, с табелка "ДАИ" на ревера, спира автомобил за проверка. Шофьора слиза и пита: – Какво? Даяджията посочва табелката и казва: – Не какво, а колко!

  • 1397

    Година след сватбата, една блондинка все още не забременявала. Но един ден тя влетяла в спалнята със сияещо от радост лице. Съпругът й я попитал: – Какво се е случило? – Никога няма да познаеш! Бременна съм! – отговорила блондинката. – И това не е всичко! Ще си имаме близнаци! – Но как можеш да си толкова сигурна? – попитал съпругът. – Направих си два теста за бременност и двата излязоха положителни! – бил отговорът.

  • 3737

    Той ритна топката без посока към вратата.

  • 3120

    "Дърветата простираха голите си клони, като ръце на вещици, а виелицата навън духаше безспир, като проститутка". Из съчинение на деветокласничка

  • 1736

    В оръжеен магазин:– Каква система предпочитате?– Не знам точно… Нещо за пет, шест човека.