Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4836

    -Влизаш или излизаш – решавай бързо, че трябва да свършвам вече! Доц. Илиева към студент по време на изпит

  • 11057

    Не ме правете на луд,аз да не падам за първи път от Марс! Военен

  • 2166

    Ирландец пие цяла вечер в един бар. Накрая бармана тръгнал да затваря. Ирландеца става да си ходи, не може да се закрепи на крака и пада на пода. Отново се опитва и пак пада на пода. Решил да излезе на четири крака от бара и да подиша чист въздух навън. Подишал малко и пак се опитва да стане – без никакъв успех. Тръгнал да си ходи на четири крака. Допълзял до блока и пред входа прави последен опит да се изправи. Отново безуспешен. Махнал с ръка, пропълзял по стълбите, влязъл в къщи, допълзял до спалнята, легнал си и заспал веднага. На сутринта го събужда гневният вик на жена му: – Гадина мръсна, пак си се напил като свиня вчера! – Не е вярно, капчица не съм слагал в устата си от няколко дни! – Да бе, а защо тогава ми звънят от бара? Пак си си бил забравил инвалидната количка там!

  • 7011

    Варна, Цветния квартал. Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата – отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото. – Пешо, ибати курвите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифиринциала.

  • 10142

    Адвокат изпратил на наелия го бизнесмен телеграма: "Делото приключи.Справедливоста възтържествува!", на което бизнесменът веднага отговорил: – Веднага обжалвайте решението на съда!

  • 8466

    Другарю, източи ли водата? Лозунг на изхода на ДАП-а

  • 8091

    Славяните ловили риба и други горски животни

  • 9123

    Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. – Ооо, дядо, как си? – Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? – Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та – направил оградата на трески. – Брей, – казал дядото – ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? – Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. – Брей, – рекъл пак дядото – що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… – А, ами че тя кога умря, бе дядо? – Ами, в тоалетната беше…

  • 8559

    Той е световно известен в нашия град.

  • 2445

    намаляват температурата, намаляват, намаляват, намаляват и нататък не им стигат парите. Химически факултет на СУ – проф. Николай Тютюлков – строеж на веществото

  • 5974

    Конят освен всичко друго е и средство за удоволствие…… Учител по история

  • 1495

    Майка пътува с детето си в автобус и дълго време не реагира на това, че детето бърше с близалката си палтото на жената пред тях. Накрая казва: – Недей миличко, ще стане цялата в косми.

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?

  • 49

    A сега песента на металика "and nothing else matters", или ти повече не си ми майка. DJ в дискотека.

  • 7903

    Присъствуваха всички членове на светия синод, а така също и много хора…

  • 2106

    Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.