Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6449

    – Колата ти е доста стара! – Наистина. Вчера на кръстовището подадох ръка през прозореца, за да покажа, че ще завия наляво и някой ми пусна милостиня в шепата…

  • 11290

    Надпис в тоалетна:Умоляват се посетителите да не стават преди края на представлението!

  • 2557

    От едно списание правят анкета – кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена: – Кой взима важните решения у вас? – Ами как, мъжът ми… Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите. – Например? – Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така… с ежедневието, с бита – подробностите, един вид. – По-конкретно? – Ами по-конкретно… Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси… – А какви са важните неща, които той решава? – О, ами нали ви казах – глобалните неща… Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване…

  • 4123

    – Скъпа, закъсняваме, а ти от един час се гримираш! – Хубавата картина изисква много работа. – Ти не рисуваш, а реставрираш.

  • 2482

    Cмерчът е малкото на тайфуна … из ученическо съчинение

  • 5865

    Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие – девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: – Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! – Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. – Стига бе! Нали ти си главният тука? – Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. – Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: – Ама аз съм Горбачов! Пазачът: – Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън…

  • 3423

    Една баба опекла баница. Минаващо дете спряло и загледало баницата. Дядото казал: – Айде бе, Пено, дай на детето, че гледа! Бабата дала на детето малко баница, а то казало: – Бабо, ама аз пак гледам!

  • 9289

    На пазара дотичва една ядосана жена и вика на продавачката на плодове:– Преди малко изпратих сина си да купи 3кг ягоди от вас. Вкъщи ги претеглих и бяха едва 2кг. и 200гр!– А момчето претеглихте ли, госпожо?

  • 11768

    Гошко пита баща си: – Татко, кажи ми как съм се родил? – Донесе те един щъркел. – Ама, че безобразие! Мама е толкова хубава, а вместо теб, при нея е легнал някакъв си щъркел!

  • 10725

    Българин отива в Мадрид и влиза в ресторант да обядва. Вижда на съседната маса сервират някаква огромна порция, която изглежда много вкусно и пита келнера: – Извинявайте, каква е тази гозба? – Това са тестиси от бик убит по време на коридата. – Бих искал да си поръчам. – Съжалявам, но дневно се сервирата само по веднъж, защото има само една корида, но може да си поръчате за утре. Поръчал си нашенецът и на другия ден отива в ресторанта. Сервират му блюдото, той започва да се храни, но му се струва, че нещо не е наред. Вика келнера и пита: – Вчера порцията ми се видя доста по-голяма. Защо така? – Е-е, понякога се случва и бикът да победи…

  • 8911

    – Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? – За да има с какво да почерпят тези, които не пият.

  • 2199

    Цицки да напуткат заведението! Ядосан управител на таверна

  • 9233

    В аптека клиент пита тихо и срамежливо: – Извинете, да имате препарат срещу срамни въшки? – Да. Колко? – Не знам, не съм ги броил.

  • 2260

    Киркор и Гарабед отишли на лов за лъвове. На сутринта Гарабед тръгнал да се измие на поточето. Гледа – лъв! Хукнал той към палатката, а лъвът след него. Тъкмо я стигнал, и се спънал във въженцата, които опъват палатката. Паднал, а лъвът от инерцията го прескочил и влетял вътре. Гарабед дръпнал ципа на палатката догоре и викнал: – Киркор, оправяй се с тоя, аз отивам за друг!

  • 11467

    Аз ще приложа моя метод с цепването отзад… Ути Бъчваров

  • 9785

    – Мъничко черничко върви под земяta и дрънчи. Що е то? – Кyртица връща стъклен амбалаж.