Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9657

    Ученикьт мете двора в час по биология! Забележка в бележник

  • 12054

    Майстор поправял пералнята на хубавица. След много мъки и пъшкане се изправил и решил, че е готов и е време за плащане. Мадамата решила да мине тънко и рекла: – Да ти дам пет лева или да си сваля гащите? Майстора се почесал по главата и рекъл: – А бе дай пет лева, че гащите може да не ми станат

  • 10370

    С вас имаме удоволствието да наблюдаваме заключителния етап на конкурса в Сан Ремо – галата на вечерта, така да се каже. ТВ водещ

  • 8442

    – Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. – В какъв смисъл? – Виждам се двоен.

  • 7237

    – Келнер, филийката ми и от двете страни ли е намазана с масло? – Не, само от едната. – Тогава покажете ми от коя ако обичате!

  • 8638

    "- Надявам се, че си щастлив! – Дефиниция за щастие? – Твоята смърт!" Диалог от филма "Живот или нещо такова" ("Life or something like it")

  • 9930

    Иван Вазов е готин пич, не само като писател, но и като човек. На изпит по литература

  • 4937

    Мъж и жена се карат. Жената вика: – А пък аз имам любовник! – Ще го убия тоя педераст! – Ама той не е педераст! – Тогава ще го оправя, и после ще го убия!

  • 8701

    Професор по математика обяснява на студентите: – Математиката е наука, която е много полезна за бита. Ако, да речем, към рождената си дата прибавя телефонния номер на Деканата и от резултата извадя ръста на тъща си в сантиметри, ще получа собствения си телефонен номер с точност до една десета…

  • 3371

    който иска да му мирише на хубаво да не е дошъл да учи химия, а да е станал лесничей само да обикаля по полянки и горички и да му мирише на хубаво. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 10792

    Борец подарява на колега книга и му казва: – Това според мен е учебник по танци. Казва се "Оливър Туист".

  • 2668

    Заекът имал рожден ден. Решили вълците да му изпратят поздравителна телеграма. Седнали, написали я, дошли до подписа и взели да се чудят какво да напишат: "глутница вълци" или "група другари". Накрая се решили на компромис: "глутница другари".

  • 11562

    – Ето, виждаш ли, че и татко може да те изкъпе, а ти разправяше, че без мама няма да се справим. – Да, но мама винаги ми сваля обувките, когато ме къпе.

  • 9034

    Мъж и жена гледат предаване за животните. Показват лосове. Жената възкликва: – Виж, скъпи, каква ужасна муцуна! Но затова пък – какви големи рога! Мъжът, мрачно: – Ако и аз имам такива рога, ти ще се сдобиеш с такава муцуна!

  • 7913

    Във формированието не се зачисляват подрастващи по-малки от 16 и по-стари от 60 години… Военен

  • 6890

    – Знаете ли как е „СПИН“ на сръбски?– УЗЗУ – Умрем да го заврем, заврем ли го умрем!