43
Ако стана "Мис България",ще се отдам на обществото. Кандидатка за титлата "Мис България 2002"
Турист минал през някакво село и бил впечатлен от огромния брой деца, които щъкали по улиците. Попитал един от местните за обяснение. – Ами какво да ви кажа, има един влак дето минава през селото в 5.30 сутринта… – Е, и? Какво общо има това? – Ами 5.30 е едно такова никакво време – няма за кога да заспиваш пак, а за работа е рано…
Отишъл Леонид Брежнев в Грузия. Там гледа – пазар голям пълен с всякакви плодове и зеленчуци. Гледа един грузинец седи пред една диня. – Продаваш ли я? – Продавам я. Избирай. – отвръща му грузинеца. – Че как да избирам като тя е една? – И ти си ни един но все те избираме.
Провежда се бал на звездички! Звездичките се кефят на големия купон. Долу при портиера идва една точка. – Ти к"во? – пита ядосано портиерът. – Ми на бал, как какво? – разсърдено отговаря точката. – Ти си точка, а това е бала на звездичките, айде чупка! – Абе, ти не виждаш ли че сам зализана?!
– Иванчо, къде ти е бележника? – Стои наказан в ъгъла, защото получи двойка.
-Докторе, през цялото време виждам пред очите си светещи точици – оплаква се пациент на очен лекар. Докторът му предписал очила. След няколко дни болният дошъл отново. – Е, как е? – пита докторът – По-добре ли се чувствате? – Разбира се, докторе. Сега виждам светещите точици доста по-ясно.