Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2700

    Военен преподавател обяснява на войниците новите достижения на техниката: – Американците са измислили нов вид патрони – без гилзи! Сега се опитват да изобретят и пушка за тях.

  • 6082

    Кво си се запнал, кьто костилка на гъз?

  • 2206

    – Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… – Докторе, оставете на мира зъбите ми!!!

  • 2063

    "Аko Aнгелинка беше жива днес, щеше да стане Мис Вселена." Из ученическо съчинение

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 998

    Зет погребал тъща си и се връща към вкъщи. Било през пролетта и една висулка му паднала на главата. Умирайки той погледнал към небето и промълвил: – Нима… вече… си… там?..

  • 3043

    Един човек отива на лекар и му казва: – Докторе, сънувах ужасен кошмар. Сънувах, че тъща ми води един крокодил. Ах тези жълти очи! Ах тези големи зъби! Ах тази сбръчкана зелена кожа! – Е-е-е-е,наистина е страшно! – Чакайте, сега ще Ви опиша и крокодила.

  • 657

    – Иванчо, дядо ти е много болен. Иди да му кажеш нещо по-весело да го разведриш. – Дядо, ще уредим на погребението ти да свири духов оркестър!

  • 129

    Мозъчните ви клетки не могат да направят дори един шпагат Учител по немски

  • 1507

    В малко селце назначили нов свещеник. Решил човекът да установи контакт с местните жители и тръгнал от къща на къща да се запознава. Някъде в края на деня стига до една къща и чука на вратата. Отвътре се чува съблазнителен женски глас: – Ти ли си, ангел мой? Свещеникът се замислил малко, но отговорил: – Не, но съм от същата фирма….

  • 45

    Прабългарите нападали тутакси, а бягали изневиделица.

  • 10012

    Съпруг влиза в банята и заварва жена си да къпе четири деца. Пита учудено: – Но, скъпа, нали ние имаме само две деца?! – Разбира се, но трябва да разбера кои са нашите.

  • 5439

    – Джон, пасторът който ни венча е бил убит! – Не ме гледай, аз нямам нищо общо!

  • 887

    Чапай и Петка в Испания. Петка се прави на тореадор, а Чапай го гледа от трибуните. Пуснали първия бик, ама толкова страшен бил, че Петка се втурнал да бяга. Бяга той, бяга, а бикът след него. Обиколили няколко пъти арената – бикът а-ха да настигне нашия човек, но той се подхлъзнал и паднал, а бикът от инерцията го прескочил и също паднал. Петка скочил и с един удар на шпагата го убил. След това Чапай го хвали: – Ей, Петка, ти си бил голям храбрец, бе! Аз да бях, веднага да съм напълнил гащите… – А ти на какво мислиш, че се подхлъзнах?!

  • 1956

    Майка казва на малката си дъщеричка: – Леля ти Рена си има ново бебе. – Мамо, а на старото какво му беше?