Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1105

    Дядо Господ решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в София.Взел един самолет под наем и започнал акцията.Минали над Софийския. Помощникът попитал:– Дядо Боже, тук колко да хвърлим?– Пусни 2-3 хиляди!Изсипали ги. Минали над техническия, помощникът пак пита:– Ами тук каква бройка да пуснем?– Айде да са 4-5 хиляди! – рекъл Господ.По едно време прелетели над УНСС.– Господи, ами тук?– Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим.

  • 6981

    Мъж се разхожда около училище. Една учителка го пита: – Дете ли чакате? – Не, аз съм си просто пълничък.

  • 9317

    Лозунг на канадските еколози: "Изяжте един бобър и ще спасите едно дърво!"

  • 2571

    Един пътник гледа един полицай,който си дупчи два билета и го пита: -Ти защо дупчиш два билета? -Ами ако загубя единия, да имам друг. -А какво ще стане ако загубиш и другия билет? -Ами имам си карта? А какво ще стане ако си загубиш и картата? -Полицаите пътуват безплатно.

  • 3773

    Един мъж все ходел с много тесни обувки и един ден неговите приятели го попитали: – Абе защо не си купиш обувки, които да ти стават? – Как да ви кажа… то е дълга история. Имам грозна жена, която по цял ден ми мърмори. Тъщата живее при нас и тя мърмори. Децата все създават проблеми… – Това какво общо има? – Ами единствената ми радост е като се прибера вечер, да си сваля обувките…

  • 6455

    Освен експанзионистични методи на външна политика у Хан Крум се забелязва и друга черта – вътрешна политика. Кандидатстудентски

  • 2979

    Недооформените девойки, да влизат по една, за да ги оформя… В час по физическо

  • 9659

    Момиче, това под престилката ти никак не ме задоволява! Преподавател по военно към ученичка с дънки

  • 325

    "Демокрация" – това е все едно "бюрокрация", само че демо.

  • 1337

    Дребничък интелектуалец се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник.Любовникът става от леглото и се оказва грамадан – два метра висок, метър широк. Интелектуалеца, вадейки пистолет:– Добре е, че сте толкова голям, че съм забравил очилата в работата.

  • 240

    Баба Илйца захвърля детето си в реката и эапочва мъжки да се бори с кола. Но детето не е умряло! То само се преструва!

  • 7217

    – Ти разбра ли, че Катя отива в чужбина да се учи да свири на акордеон? – Не. А откъде е взела толкова много пари? – Събрали ги съседите й!…

  • 3829

    Група борци се правят на интелигентни: – Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? – Това е само хипотенуза. – Не знам, не съм импотентен по въпроса. – Да, то си има икспреси по въпроса.

  • 4035

    Двама бързат за влака. Единият пита: – Колко време имаме? – Десет минути. – А по моя часовник са само пет. – Е, значи ти ще го изпуснеш.

  • 658

    На митницата: – Алкохол носите ли? – Не. Цигари имате ли? – Не. – Оръжие, наркотици? – Не. – Да ви продадем малко?

  • 7484

    – Ало, полицията ли е? – Да. – Обаждам се да съобщя за една катастрофа. Ударих тука две патки с колата… Какво да правя? – Ами остави ги на бордюра да не ги газят другите коли и си заминавай. – Ами добре, щом казвате… А какво да правя с мотора им?