3942
– Ей, все не мога да си намеря жена дето да се оженя за нея! – Защо? – Майка ми все не ги харесва. – А защо не намериш някоя, която да прилича на майка ти? – Намерих, ама нея пък баща ми не я хареса!
От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – а учениците отговорили: – Какъв секс?! Ходили до Немската и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Какъв секс?! Отишли до СМГ-то и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Кибер каквоо?
Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди. Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла: – Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще… ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде…
Един професор късал всички студенти наред. Отиват на поредния изпит – пак всички скъсани, само студентката, която останала последна, излиза доволна. Всички я питат: – Колко ти писа? – Отличен! – И какво, много ли те разпитва? – Не, само един въпрос ми зададе. – И какъв беше? – "Госпожице, какво ще правите довечера?"
Жената на звероукротителя крещи пред цирка: – Помощ! Помощ! Лъвът нападна мъжа ми и ще го изяде! Билети по пет лева!
Десантчик пита командира:– Какво ще стане ако не ми се отвори парашута?– Ще се приземиш първи.
– Господин капитан, жена ти дойде при тебе! – Редник Иванов, на кого говориш така! Ще кажеш "жена Ви дойде при Вас". – При нас идва вчера.
От фронта съобщават в щаба, че готвачът на трета рота е убит – прегазил го е танк. – Иди да съобщиш на жена му – казва ротният на някакъв редник. – Но внимавай, глупако! Да й предадеш новината внимателно, тактично! Редникът отива в дома на покойника. Посреща го съпругата. – Вашият съпруг, мила госпожо, беше нисък и дебел, нали? – пита войникът. – Да, защо? – Защото сега е… висок и слаб!
Военният лекар: – Е, от какво се оплакваш, момче? – Имам затруднения с дишането. – Добре. Освободен си от дишане за два дни.