Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2213

    Разговор между колеги от съседни стаи: – Здравей, Петров! Мислиш ли за мен? – Честно казано – не… – И защо не мислиш? – Ами нищо лошо не ми идва наум…

  • 3386

    Колеги, тук трябва да се мъча докато стигна до удоволствието…в Германия като бях на специализация, направо ми го вадеха готов и започвах да работя по него Асистент – ТУ – София

  • 3335

    От днес нататък, аз съм вашия баща и вашата майка и ако нещо се издъните, мамичката ви ще …. Старшина пред новобранци

  • 10932

    Нито едно "Под иго" не си прочел ,а искаш шестица по литература. Родителска забележка

  • 10952

    Срещат се двама приятели. – Вчера те търсих цял ден, къде беше? – А, с жена ми ходихме в зоопарка! – И кво? – Е, кво, кво, приеха я!

  • 10300

    Щирлиц вървеше по улицата на нощният новогоден Ханой. Изведнъж насреща му излиза дракон… "За щастие" – мисли си Щирлиц. "За вечеря" – мисли си драконът.

  • 644

    Един петел си разхождал кокошките из двора, когато се натъкнали на щраусово яйце. Петелът навъсено погледнал кокошките и казал: – Не искам да ви обиждам, но вижте само какво произвежда конкуренцията в чужбина!

  • 2299

    Говорят си група старци, от какво ядене се получава най-добра ерекция: – Орехи с мед. – Цариградски локум. – Шоколад с бадеми. – Виагра. – Боб с вафли. – Кой ти го каза? – Един войник.

  • 3615

    Щирлиц и радистът му стоят в кръчмата – пияни-заляни. Радистът казва: – Щирлиц, пред провал сме! Всеки момент Гестапо ще ни хване. Трябва спешно да се самоубием – да изпием отрова. Щирлиц обръща още една чаша шнапс на екс и казва: – А аз какво правя в момента?

  • 6302

    Двама приятели спорят: – Има гъби, които се ядат, и други, които не се ядат! – Не, брато! Всички гъби се ядат, но някои само по веднъж!

  • 9695

    Разговарят двама. Единият с две торби празни бутилки. – Пешо, за биричка ли си тръгнал? – Не, тъща ми ме изгони от нас. – А бутилките за какво са ти? – Тя каза: "Разкарай се и си вземи всичките партакеши!"

  • 4544

    Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: – Добре… добре… добре… – Какво е толкова добре бе, докторе? – Добре, че аз не съм болен от това…

  • 9277

    Скъпо съкровище, брат ми ще дойде към 7:30 да се види с тебе, да се разберете за колата. Даже иска да лежите под нея! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7995

    Чапай и Петка препускали на конете – гонели ги белите. Качили се на едно дърво, белите спряли отдолу. Петка шепне: – Не издържам, ще се пусна! – Трай, бе! Ще ни видят! – Е, дай поне конят да пусна!

  • 1941

    Притеснен шофьор на камион се втурва в полицейския участък. – Има ли във вашия край черни крави? – Не. – А черни коне? – Не. – А ей такива големи черни кучета? – Не. – По дяволите, значи все пак съм прегазил попа!

  • 9339

    Три баби се хвалят една на друга с внуците си: – Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. – А моят сигурно ще става биолог – все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи… – Пък моя сигурно ще става летец – все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика – "айде бабо, аз отлитам"!