Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5523

    Моля след смъртта си да бъда аутопсиран, тъй като извънредно много държа да зная причината за моята смърт.

  • 2669

    Тъй като народа е нямал с какво да посрещне освободителите, той ги е посрещал с хляб и сол.

  • 2819

    Жозе, много ме боли главата и ти забравих телефона. Обади ми се, моля! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 6887

    И хората са като матриците,събират се и се множат. ХФ на СУ доц.Хинева

  • 6757

    Младоженци на сватбено пътешествие се разхождат из Сицилия. Внезапно иззад някакъв храст изскача мъж с рязана пушка: – Парите или живота! – Нямаме пари, аз се ожених по любов! – отговаря съпругът. Гангстерът оглежда дамата и коравосърдечно казва: – Тия ги разправяй на друг!

  • 681

    Студент се оплаква след изпит: – Когато чета за изпит – все едно, че аз съм писал учебника! А когато се явя на изпит – все едно, че друг го е чел…

  • 8587

    Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: – Такаам… Не работим значи. – Ами да. – И държавни пари харчим… – Ъхъм. – Та студенти сме казваш… – Извинявам се, ама само аз съм студент.

  • 7561

    – Къде е синът ви? – Отиде в града. – Кога ще се върне? – Не зная. Всичко зависи от съдиите.

  • 3197

    В казармата всичко е еднакво. Всички са избръснати, почистени и посипани с пясък…

  • 4651

    Три месеца след сватбата жената започва да обвинява мъжа си, че той я обича по-малко. – Преди ти винаги ставаше пръв, приготвяше ми закуската, а сега аз правя всичко това… – Глупости! – възразява той. – От това, че ти ставаш рано и приготвяш закуската, моята любов не е намаляла ни най-малко…

  • 993

    – Скъпа, мислиш ли, че някога ще можеш да ме обикнеш? – Защо не? Как обикнах да ям спанак!

  • 10772

    "Виждате ли ме какво казвам"Учителка по география 125 СОУ

  • 4350

    ГАРАЖ!!! НЕ СПИРАЙ!!! ПУКАМ ГУМИ!!! Надпис на вратата на гараж в кв. Прослав, Пловдив

  • 10516

    Семейно тържество. Гостите са се надумкали до пръсване. Домакинът загрижено казва на най-преялия: – Куме, ако ти е лошо – иди в тоалетната да повърнеш? Бъркаш с два пръста в гърлото и готово… – Абе аз ако имах място за два пръста там, щях да изям и един банан за десерт…

  • 362

    – Пешо, вдигни тост! – Тост… – Не такъв! Дълъг, глупако! – То-о-о-о-ост!!!

  • 8044

    Върви Вълкът през гората и гледа на една полянка – Заека седи на един дънер и с един голям камък се удря между краката и вика "Оооххх… кеффф… кеффф… ооохххх..". Решил и вълкът да опита, намерил си полянка с голям дънер, взел един гооолям камък и… се ударил с все сила по ташаците – "Ауууууууу…" извил от болка вълка. Като му поолекнало тръгнал да дири Заека… открил го на полянката до дънера. Пита го Вълка: – Абе Зайо, какъв ти е кефа като се удариш по ташаците? – Кефа е като не уцелиш бе, шемет!