Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5151

    Търся фарове за HONDA кибик 3 врати. Клиент в магазин

  • 9039

    На коктейл. – Скъпа, – казва една от гостенките на своя приятелка – удивлявам се колко равнодушно гледаш, как мъжът ти в твое присъствие тича по жени… – Виждаш ли, мила, – отговаря другата – и моето куче непрекъснато тича по колите, но това не озаначава, че ги кара…

  • 9299

    – Какво ви кара да се напивате ежедневно? – Нищо, аз съм доброволец!

  • 3353

    Слонът стъпил в един мравуняк. Мравките се покатерили на него. Слонът разтърсил глава и те изпопадали. Останал само Пешо. Другите мравки започнали да викат: – Удуши го, Пешо! Слонът побягнал. След малко клон съборил Пешо. Той се върнал при другите и те го попитали: – Къде е слона? – Избяга. – Лъжеш, Пешо, още дъвчеш!

  • 5243

    Някакво момиче стои пред сградата на военната комисия и плаче. Минаващ наблизо мъж я пита: – Какво, да не взеха гаджето ти войник? – Да! Всичките!

  • 270

    Щирлиц нахлу в колата на Мюлер и запали.А от толкова време се опитваше да откаже цигарите…

  • 4524

    Келнера към клиента: – Но вие ми плащате с фалшива банкнота! – А ракията Ви беше ли истинска?

  • 2835

    Ако нещо може да се провали, то се проваля. Закон на Мърфи.

  • 3374

    Борци отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували: – Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса! – Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем – отвърнали невъзмутимо мутрите.

  • 8839

    В час по история: Началото на шести век е започнало още през четвърти век….

  • 8730

    Как отговаря Тити Папазов, като го викнат?– Тити?– Аз-аз.

  • 1856

    И вижте само колко се радват футболистите на резервната скамейка на Панатинайкос.Когато те се събудят утре, ще бъдат доста по-богати отколкото когато заспят таази вечер.Те не че тези от Ювентус утре ще са по-бедни, ама… Томислав Русев : Панатинайкос – Ювентус по bTV

  • 50

    "Орангутан и фермер се сбиха" Заглавие в "24 часа" от 19.02.2000г.

  • 5085

    След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор. Още при влизането диктаторът поздравил високо: – БКП! Големеца отвърнал на поздрава: – ДКМС! Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС. Бащата обяснил: – БКП – това е "Бягай крий парите", а ДКМС – "дреме ми на капата, мойте са скрити".

  • 2155

    Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: – Поручик, какво пишете? – Ами съчинявам химн за нашия полк… – Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! – Но защо… Ето тук във втория стих има думата "знаме"…

  • 6515

    Лили Иванова инкогнито към радио Ереван: – Бихте ли ми казали какво е това "юбилей"? Радиото отговаря: – Това е когато има много цветя, а ти все още си жив!