8639
Девойка пита радио Ереван – може ли да се забременее от телефонен секс? – Зависи от слушалката! – отговаря радиото.
Девойка пита радио Ереван – може ли да се забременее от телефонен секс? – Зависи от слушалката! – отговаря радиото.
Ученик непрекъснато говори на своя учител на "ти". За да го отвикне, учителят му казва: – Ще напишеш сто пъти изречението: "Възпитаното дете се обръща към по-възрастните с "вие", а не с "ти"!". На другия ден детето носи тетрадка, в която е написало изречението двеста пъти. – Защо си направил това? – пита учителят. – За да ти направя удоволствие!
Капитанът обяснява на войниците същността на земното притегляне. – Когато например хвърлим камък нагоре и той падне на земята, това означава, че върху него действа силата на земното притегляне. – А ако камъкът падне във вода? – пита един новобранец. – Това нас не ни засяга – отвръща капитанът. – С това нека се занимават във флота!
Двама старци си говорят в кръчма: – Дали през 21 век компютърът ще измести вестника? – Не, естествено! – Защо мислиш така? – С компютър муха можеш ли да убиеш?!
Веднъж учителката питала Иванчо:Колко е часът ,когато голямата стрелка е на 12 ,а малката на 5? – Не знам.-Кое животно прави мууу?-Не знам.-Има ли живот на Марс?-Не знам.- Вкъщи пита кака си ,а тя му отговаря:5:00 , кравата,може би да ,може би не ,учените още не са го открили.В училище госпожата го пита:Колко часа стоиш в тоалетаната?-5:00-Майка ти каква е?-Крава.-Ама ти имаш ли мозък бе?!-Може би да, може би не , учените още не са го открили.
– Къде работиш? – Тайна, не казвам. – А колко ти плащат? – По пет лева на бомба.
Някакви получили покана за симфоничен концерт. Малко позакъсняли, настанили се на местата си и попитали съседа: – Какво свирят в момента? – Девета симфония от Бетовен. – Бре, значи доста сме позакъсняли! Цели осем симфонии сме пропуснали!
Двама убийци чакат жертвата си да се прибере от работа в обичайния си час. Човекът обаче закъснява.Единият от убийците се тревожи:– Ей, какво става бе? Да не му се е случило нещо?
Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда. – Ама вие можете! – учуден пита доктора. – Мотора винаги трябва да работи! – гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. – Ама вие още можете! – пак се чуди докторът. – Мотора винаги трябва да работи! – пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: – Е, деденце, трябва да смениш маслото – черно се роди!