Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11735

    "Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор

  • 7846

    Един мъж се разхождал по време на панаир и изведнъж стигнал до палатката на ясновидка. Човекът не бил суеверен, но решил да влезе. Ясновидката се вгледала в кристалното си кълбо и казала: – Виждам, че сте баща на две деца! Мъжът презрително се изсмял: – Не, аз съм баща на ТРИ деца! – Така си мислите вие… – казала ясновидката.

  • 10233

    Поздравявам всички мои родители и познати! участник в "Риск печели, риск губи"

  • 10487

    – Каква е разликата между политика и бандита? – В колата. При политика тя е държавна, а на бандита си е негова.

  • 5813

    Нито едно природно явление не може да ме спре да ви напиша осъствията! Учител по математика от гр.Първомай

  • 4812

    Чапаев и Петка хванали един от белите. Мислили си как да го накажат. – Ще го разстреляме! – предложил Петка. – Малко му е, Петка, малко му е. – отвърнал Чапаев. – Ще го обесим! – рекъл Петка. – Малко му е, Петка, малко му е. – Ще го завържем и ще си пием ракията пред него и няма да му дадем! – Ех, Петка, какъв садист си само… – казал Чапаев.

  • 4101

    Изкуството на дипломацията се състои в това, да успееш убедително да повтаряш "сладко кученце", докато намериш камък, с който да го замериш.

  • 6916

    – Слушай, Иване, когато искаш да ти върна парите, аз страшно се ядосвам. А когато не ти ги върна, ти се ядосваш. Защо трябва да си хабим нервите? Дай да си говорим за футбол!

  • 6561

    Един разправя възмутено на приятеля си: – Представяш ли си, жена ми си е наумила да прави тройка с двама мъже! – Е, какво се притесняваш толкова… Може пък да ти хареса. – Да ми хареса ли? Че аз изобщо не съм включен в тройката!

  • 1872

    Стандартна ситуация – съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: „Какво да правя – да бях мушица, да не се забелязвам??“ Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: „Ех, сега да можех и да излетя оттук!“ Отново гласът свише: „Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!“ Така и станало – излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: „Сега ако можех да се превърна отново в човек..“ Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: – Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате…

  • 10011

    Един полицай срещнал продавач на яйца. Продавачът го попитал: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Ами, пет. – Лъжеш се, щом изядеш първото, вече следващите няма да са на гладно. – Вярно бе – казал полицаят. Полицаят отишъл в един магазин и попитал продавача: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Шест. – Жалко, ако беше казал пет, щях да ти кажа един виц.

  • 8891

    -Кой те научи да псуваш?-пита разгневено майката на Иванчо. -Дядо Коледа. -Дядо Коледа? -Ами като ми слагаше подаръка под елхата и си удари коляното в масата…

  • 7330

    "Не мога да си прибера зъбите от смях!" Учителка от Първа езикова гимназия

  • 765

    Заекът вижда идващата лисица, получава сърцебиене и кръвоносната му система започва да циркулира. Кандидатстудентски

  • 3916

    Обичам учениците и всичко им позволявам да правят в мойте часове.само семки и свирки не обичам…