Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9481

    – Хей, вие! Какво прави ръката ви в джоба на панталоните ми? – Извинявайте, само търся кибрит! – Можехте просто да ме попитате! – Не обичам да разговарям с непознати!

  • 8297

    Разтревожена майка звъни на педиатър: – Докторе, детето ми си играло навън в пясъка и яло от него. Аз му дадох да пие много вода, а сега какво да правя? – Няма страшно, само го наблюдавайте, да не се приближава до цимент…

  • 10234

    Момичета, събличайте се, аз ей сега идвам! Учител по физическо

  • 8371

    – Докторе, снощи сънувах, че съм бик и изядох цяла копа сено! – Не си заслужава да обръщатe внимание на подобни дреболии. Хората сънуват какво ли не! – Дреболии! А къде ми е матракът?

  • 11241

    Имам един познат със странен талант. Той умее да намира разни вещи, преди някой да си ги е изгубил.

  • 7381

    – Изгоних жената от къщи! – Защо? – Отново роди дъщеря! Казах й: "Марш навън и без син да не ми се връщаш!"

  • 11323

    Двама младоженци отиват на море, за да прекарат там медения си месец. Намират си малка романтична квартира със симпатична хазайка и се прибират в нея. Минава ден, те не излизат, минава втори – те все още не излизат, минава трети ­ те са вътре. Хазайката им не издържала, отишла до врата, почукала и им казала мило: – Какво правите, милички? Не сте излизали вече три дни. Сигурно сте ужасно гладни, нека ви направя нещо за хапване! Отвътре се чул гласа на младоженеца: – Не се пртеснявай, хазайке! Ние тук ядем плодовете на любовта! А тя отврънала: – Добре, моето момче! Само че обелките не ги изхвърляйте през прозореца, че на съседа няколко гъски вече се задушиха.

  • 9771

    Момченце държи снимка на младоженци и разпитва майка си: -Мамо, защо булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на радостта,щастието и безгрижовността… А защо тогава младоженецът е облечен в черно?

  • 3674

    Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове."

  • 8117

    Въпрос: Какво ядат снежните човеци за закуска? Отговор: Снежинки.

  • 3940

    Как може да се хакне най-лесно компютър? Отговор: Като го полееш с една кофа вода.

  • 7112

    Александров,твоите задължения към мен са по-големи отколкото тези на България към лондонския клуб… Учител по физика ВВМУ-Варна

  • 5040

    Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: – Ето ти една риба да я изпържиш! – Нямаме олио. – Тогава с мас. – И мас нямаме – ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! – Добре де, свари я! – И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: – Да живее правителството, да живее правителството!

  • 3300

    Обява: Продавам чисто нов Pentium 3-550, 256 MB RAM, 1 TB HDD, 100x CD за 120 $. Само веднъж е падал от 35-я етаж.

  • 10481

    Не пускай силно водата! Ще си измиеш краката. Надпис в тоалетна