Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1858

    Обява във вестника: "Ако вече сте много стар, много болен и много богат, то прекрасна 30-годишна красива вдовица с удоволствие ще стане и ваша вдовица!"

  • 7785

    Търся дъно и процесор за Pentium Обява в http://bazar.dir.bg

  • 8514

    Затворникът към тъмничаря: – Моля ви да предадете това писмо на моя адвокат. Той е в съседната килия.

  • 6062

    Педално пресирал кромидните култури. Т.е. Сгазил лука!

  • 4190

    Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: – Коледа е хубаво нещо… След още половин час другият казва: – Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: – Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!

  • 4267

    Руският министър на отбраната казва на подчинените си: – Американците ни предлагат да ни помогнат в разоръжаването. Искат да им изпратим половината си танкове да ги нарежат и претопят на техни разноски. – Е, няма лошо… – Ама май е по-добре да им пратим ракетите. – Защо? – Ами на танковете трябва да им плащаме транспорта, а ракетите ще ги засилим на собствен ход.

  • 9419

    Щирлиц чете вестник и стига до обява: "Поп-група търси пианистка". – Да-а-а, съвсем нагъл е станал вече пасторът! – мисли си Щирлиц.

  • 3786

    – Бабо мравке, де така? – Тичам щурчо за трева. А ти де с таз спринцовка? – Днес калинката се боцка та съм канен за другар. – Що ще чиниш ти зимъска? – Срам не срам ще искам аз от твоя паркизан. – Аз пък няма да ти дам, гиди дърти наркоман.

  • 11319

    Мечката видяла, че заека бяга панически из гората и го спряла: – Защо бягаш така, Зайо? – Дошли са някакви ловци, трепят всички камили. – Че ти какво общо имаш, нали си заек? – Абе те като те хванат, ходи обяснявай че не си камила…

  • 10543

    Жена разправя на мъжа си:– В живота си съм имала само двама истински мъже…– Кой е бил първият?– Абе, и двамата не ги познаваш…

  • 9073

    Ама, другарю старшина, ние тези плочки ги извадихме вън от навеса дъжда да ги вали отгоре, а не така странично да им е…. майката! Обяснение на войник

  • 3610

    Един борец кара BMW-то си по пътя, когато изведнъж рязко набива спирачки. Старец, който си пасе овците до пътя веднага го попитал какво се е случило. – Нищо, дядка, само забравих да дам мигач на оня завой там та сега ще се върна да си поправя грешката.

  • 3487

    Попитали радио Ереван: – Как може да се ускори законодателната дейност на Народното събрание на България? Радио Ереван, след размисъл, отговорило: – Изберете "Народно събрание-2". Първото да приема законите, а второто само да ги поправя!

  • 1493

    С духане всичко се постига! В час по физика

  • 11980

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на „Сватбата на Фигаро“. Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на „Лебедово езеро“!

  • 5674

    Ако след дълбок запой станеш със страшен махмурлук, идеш в банята да се поизмиеш, и не се видиш в огледалото – не се плаши! Ти просто си станал неотразим.