Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3393

    Мъж пита приятел:– Кажи как да се отървем от мойта?– Много лесно, оправяй я непрекъснато и за десет дена че пукне…След една седмица нашия човек лежи омаломощен, а жената простира и си пее…– Пей, пей, че още три дена ти остават…

  • 9592

    Урок по информатика в МЕИ-то. Часът приключва. Преподователят: – Такааа, всички приключваме! – дръпва шалтера на компютрите. Студентите: – Ама не сме си записали работата! Преподавателят (със снизхождение) вдига шалтера: – Е, добре, записвайте…

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 367

    Един човек си ходел по тротоара, но изведнъж някакъв с кола изгубил контрол и го бутнал леко. Отвътре излязъл шофьорът и казал: – Много се извинявам, не беше нарочно. Но пък да знаете само какъв късметлия сте, че ви бутнах днес – по професия съм шофьор на камион, ама днеска ми е почивния ден.

  • 6247

    Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко. Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява: – Божичко, забравих жена си вкъщи!

  • 10539

    На офицерско събрание. Поручик Ржевски: – Господа! Аз вчера спасих една жена от изнасилване… Офицерите: – О, колко интересно! Поручик, разкажете! – Ами просто я уговорих.

  • 2482

    Cмерчът е малкото на тайфуна … из ученическо съчинение

  • 3640

    По времето на Сталин ще вдигат паметник на Пушкин в Москва. Носят проекта на Сталин за одобрение: стои Пушкин, чете томче съчинения на Сталин. Генералисимусът коментира: – Политически е правилно, но исторически – неправилно! Не може. Носят му нов проект – стои Сталин и чете томче на Пушкин. – Исторически е правилно, но политически – неправилно! Не може. Носят му трети проект – стои Сталин, и чете томче съчинения на Сталин. – Ето това е! И политически правилно, и исторически правилно! Приема се!

  • 11437

    Тези, които говорят, да спрат да говорят, за да могат тези, които трябва да говорят, да говорят! Учителски

  • 5786

    аз ще гледам да пиша на едни сухи сектори от дъската. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 8375

    Гладна мечка, ни лук яла, ни лук мирисала

  • 8423

    На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: – Ела, кажи "добър ден", простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: – Добър ден, простак такъв!

  • 6636

    Windows 98 е създаден за некомпетентните компютърни специалисти. Из студентска изпитна работа.

  • 3072

    Млада съпружеска двойка се кара. Жената, цялата в сълзи, крещи, че между тях всичко е свършено и че тя заминава завинаги при майка си. Събира вещите си, мъжът й дава пари за път, тя ги преброява и възмутено възкликва: – А за обратен билет?!

  • 1057

    – Кога в едно семейство няма разправии? – Когато жената винаги се смее на вицовете, които разказва съпругът й, а съпругът не се смее на прическите и тоалетите й.

  • 9135

    Малко момиченце: – Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: – Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: – А какво означава разгонена? Майката: – Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: – Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила… Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката… – Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши… Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: – Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи…