Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11475

    Извадете си инструментите и да започваме. Учителка по математика.

  • 6756

    Животоспасяващи геврециии! Продавачка на гевреци до х-л "Плиска"

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 4032

    Журналистка пита 3-ма души "Оптимист ли сте или песимист?" Първия отговаря, че е оптимист. Втория отговаря, че е песимист. Третия казва, че е реалист. "И каква е разликата" – пита учудената журналистка. Отговор: Оптимиста изучавал английски език, песимиста – турски език, а реалиста – автомат "Калашников".

  • 1271

    Давам стая за момиче с голям балкон. Обява във вестник.

  • 4891

    Момче с мотопед се блъска в дебел човек. – Не можа ли да ме заобиколиш?! – Страхувах се, че няма да ми стигне бензина…

  • 9396

    Какво е определението за девственица?Грозна третокласничка.

  • 3496

    Крали Марко ,ходи от уста на уста и до днес…

  • 1554

    Математици играят белот. Почва първия: – Пас. Втория: – Купа. Третия: – Пика. А четвъртия победоносно изглежда останалите и обявява: – Всичко косинус!

  • 7656

    Мутрите ще правят акция на другия ден. Преди да си тръгнат вечерта шефа сверява часовниците: – И така, утре акцията започва в десет часа. За тези, които са с електронни часовници, в хиляда…

  • 2698

    Сватба на наркомани. Кумът пита: – Всички ли си уцелиха вените? – Да-а-а! – Тогава наздраве за младоженците!

  • 108

    Седял си Петка на фотьойла и си пушел пурата. По някое време Чапай нахлул с трясък и изкрещял: – Да бягаме, Петка! Германците идат! Петка продължил спокойно да си седи на фотьойла и да си пуши пурата, леко замислен. След малко още по-спокоен рекъл: – Да му мисли Щирлиц. Ние сме от друг виц.

  • 5990

    "Религиозно куче ходи на църква" Заглавие във в."ШОК"

  • 11287

    Какво правиш, нали докторът ти разреши само по сто грама на ден? – Това и правя – сега пия за 17 август 2012 година.

  • 1092

    Какво си ми се отпуснал като сух парцал на морско дъно?!…

  • 5813

    Нито едно природно явление не може да ме спре да ви напиша осъствията! Учител по математика от гр.Първомай