Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3257

    В аптека клиент пита тихо и срамежливо: – Извинете, да имате препарат срещу срамни въшки? – Да. Колко? – Не знам, не съм ги броил.

  • 7634

    -Какво ново при вас? -Това е антикварен магазин,госпожо! – отговаря продавача

  • 9399

    Ти може да не блестиш с ум, но обувките ти задължително трябва да блестят..

  • 5631

    Сладоледът не е на самообслужване. Надпис в магазин

  • 5611

    Млад борец отишъл при Нешка Робева да се запише на художествена гимнастика. Тя учудена попитала: – На какво мога аз да Ви науча? – На съчетание с бухалки!

  • 6367

    Обява: "Търсим шофьор – пиян, без книжка, с крадена кола. Звънете на тел. 166"

  • 875

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 3634

    Когато рибата е развалена, тя има мътен поглед

  • 9552

    Попитали Радио Ереван: – Как си обяснявате нарастването на броя на жените-депутати след последните избори ? Отговорът бил: – С наближаването на световното първенство по футбол.

  • 7015

    Слънчогледови семки – аеробика за устата. Семкаджия на футболен мач

  • 9600

    No4 и от No14 до No28, без No24 са избягали от час Забележка в дневник

  • 3524

    Една мутра кара БМВ-то си с бясна скорост по магистралата. В този момент му звъни GSM-а: – А бе, брато, къде си? – А бе, движа тук по магистралата, бе брато. – Брато, внимавай много, защото току що по радиото казаха, че някакъв идиот карал с 200 срещу движението. – А бе, брато, не е един, бе, много са…

  • 4477

    …в трети и пети коридор се виждат и двете жълти шапки , символизиращи Австралия. Коментар за квалификациите по плуване на олимпиадата в Сидней.

  • 12050

    Един ден едно зайче си се разхождало в гората и много му се допило вода…Вървяло ли вървяло накрая видял кладенец.Но на него пишело:НЕ ПИЙТЕ ОТ ТАЗИ ВОДА ЩЕ ХЪЛЦАТЕ!!!Но то умирало от жажда и пило.По пътя се чувало:Хлъц хлъц!Пак се разхождал и видял друг кладенец на който пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПРЪЦКАШ!!!Но то пило и по пътя се чувало:хлъц пръц…И зайо пак му се допило вода и видял трети кладенец там пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ТАНЦУВАШ!!!но заека пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча…И пак зайо си вървял и пак му се допило, но той видял още един кладенец и н анего пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПСУВАШ!!!И той пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча да ти е***ба майката… =)

  • 3018

    Паркетолог! Магазина се препоръчва от дружеството на паркетчиите в България! Надпис на магазин за паркет в София

  • 1175

    Защо борците карат толкова бързо? Ами за да не забравят накъде са тръгнали.