Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11735

    "Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор

  • 9066

    Между гаджета: – Миличко, какво ще направиш ако забременея? – Гледала ли си филма „Да изчезнеш за 60 секунди“?

  • 7966

    При командата "ОТБОЙ", настъпва тъмната част от денонощието…

  • 1789

    "4 години зор,10 минути позор,цял живот инженер." Доц.Кирил Койчев,преподавател в ТУ-Габрово

  • 4650

    Говорят си две приятелки:– Имам идеален мъж: не пие, не пуши, не ми изневерява, не обича футбол, а и даже не ми вика.Другата:– Отдавна ли е парализиран?

  • 4752

    – Страхувам се, че от сега нататък ще трябва да престанете да пиете, да пушите и да се срещате с жени. – Но аз съм мъж, докторе! – Е… можете да продължавате да се бръснете.

  • 8528

    Щирлиц се прибира в квартирата си. Събува се в антрето и изведнъж чува подозрителен шум откъм спалнята. Вдига автомата и пуска дълъг откос през вратата. Влиза вътре и какво да види – простреляна, върху леглото лежи радистката… Щирлиц изтрива една мъжка сълза и си мисли: "Ще ви отмъстя, гадни фашисти!"

  • 2961

    Госпожата със шарения черно-бял пуловер да заповяда! Из "Игра с публиката"

  • 7163

    В ресторанта. – Сервитьор, бих желал да си поръчам нещо безалкохолно… – Кока кола, сок, минерална вода? – Абе, все едно ми е! В тая област съм абсолютен дилетант…

  • 6744

    На учения, сержант се обръща към войник: – Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? – Разбира се, – отговаря Петров – Вземи братче! – Не отговаряте по устав. Повтарям въпроса. Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? – Съвсем не, господин сержант!

  • 2693

    В двореца на електричеството в Чикаго по времето, когато Алеко го е посетил било толкова хубаво, че и крава да пуснеш, очите ще и се завъртят от кеф" Учителка по литература- СОУ"Братя Каназиреви" Разлог

  • 1050

    Един борец се мери на кантар, а приятелят му разглежда таблицата и му казва: – Жоре, знаеш ли колко трябва да си висок за тия килограми? – Колко? – Седем метра.

  • 9182

    Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел: – Добре, добре, добре! Ей-й много добре! Пациентът се изнервил и попитал: – Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте "добре"? Докторът: – Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.

  • 915

    Сега е тъмно, и може би няма да ме чуете … Военен

  • 4056

    – Защо мутрата не иска да се кандидатира за министър-председател на Норвегия? – А вие бихте ли искали да имате e-mail prime-minister@gov.no.

  • 9588

    Мъж е осъден на доживотен затвор. Жена му идва на свиждане. – Как е малкият? – пита мъжът за сина си – третокласник. – Остана на поправителен по английски – отговаря жена му. – Е как е възможно??? Как??? Боже, той е срам за нашето семейство! – възмущава се мъжът.