Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5242

    Паисий Хилендарски създал История Славяноболгарская с прости думи и жестове. Ученик по време на изпитване

  • 1424

    "Нищо хубаво няма да излезе от теб!" Надпис на врата на тоалетна

  • 6078

    Един запален по риболова мъж всяка сутрин става и излиза от къщата си в 4.00 часа суринта и тръгва за риба. Но една сутрин имало снежна виелица и тои решил да си остане в леглото при жена си и й казал: – Навън е голяма виелица! – казал той. – А моят глупав мъж отиде за риба! – казала жената в просъница.

  • 4468

    Капитан се обръща към подчинения му войник: – Гледам, редник, че Вие сте прекалено умен. – Кой? Аз ли? – пита войничето. – Ти ами! Няма да съм аз я!

  • 211

    Ученици, ако не престанете да се лигавите, ще правим контролно върху тези, които се лигавят Учителка в стр. техникум Пл.

  • 3451

    Попитали радио Ереван: – Възможно ли е демократическият социализъм да се построи в такава високо развита страна като САЩ? – Възможно е. Но защо?

  • 2792

    Внимавайте, когато консумирате месо от близки хора! Плакат в селска здравна служба, с.Габра

  • 8914

    Знаете ли защо Стиви Уондър се смеe докато пее? Защото си мисли, че е бял.

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 11529

    Редактор пита автора: – Така и не разбрах, защо вашият роман се нарича "Бумеранг"? – Ами нали все ми връщате ръкописа обратно.

  • 6555

    Двама борци делят парите от поредния рекет и единия като по-умен се захваща със сложната задача: – Едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на мен, едно на мен, едно на мен… – Чакай бе, а на теб няма ли?

  • 4979

    Въпрос: Защо наричат г-н Костов баща на народа? Отговор: Защото ни ебава майката на всички!

  • 8448

    Наркоман, гледа вентилатора: – Даа, как бързо лети времето.

  • 373

    Съобщение на пресцентъра на МС: Днес премиера цял ден работи с документи. Уточнение: Два пъти си разгледа паспорта и веднъж акта за раждане.

  • 5475

    Щирлиц гледа паметника на незнайния воин. Мъжка сълза се отронва от окото му. "Прости ми, Саша, беше нещастен случай", мисли си Щирлиц.

  • 6280

    Млада жена плете малки чорапки. – Скъпи, – казва тя на мъжа си, – сигурно би ти се искало да чуеш как малки краченца тичат по пода на апартамента… – Не. Не обичам мишки!