Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9966

    Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: – Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. – Защо бе? – Ами ходя наоколо и какво виждам – навсякъде само надписи – "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо…". И какво – всички спят и си почиват, само аз бачкам!

  • 7934

    Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…"

  • 759

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 2599

    Върви си Баба Меца из гората и гледа насреща й човек. – Ти кой си? – пита го тя. – Ами-и-и-и… турист. – Не – казала Меца – аз съм турист, а ти си туристическа закуска.

  • 10248

    Двама приятели си говорят: – Жена ми много може да шие. Оня ден взе и от една стара нейна пола ми уши вратовръзка. – А пък моята от една моя стара вратовръзка си уши пола.

  • 4477

    …в трети и пети коридор се виждат и двете жълти шапки , символизиращи Австралия. Коментар за квалификациите по плуване на олимпиадата в Сидней.

  • 8837

    "Колеги, нека не се лъжем-летящи чинии има и някои от вас ще работят на тях." доц.Цеков от МЕИ-Габрово пред курсантската аудитория във ВВУАПВО-Шумен

  • 10267

    Малко момиченце пита баща си, който е математик: – Тате как да напиша осмица? – А-а-а елементарно, знака за безкрайност обърнат на половин ПИ.

  • 10600

    Една мадама разправя на приятелката си: – Гаджето ми, след шест години съвместен живот, най-накрая заговори за брак… – И какво каза? – Каза, че вече е женен и има три деца.

  • 1974

    Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.

  • 6821

    Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: – Два. Време е да си ходя. – Какво, два часа ли стана вече? – Не, станаха два будилника.

  • 8219

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? – Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки!

  • 2294

    – Ти защо все говориш с бръснаря си само за времето? – А да не искаш да говоря за политика с човек, който ми е опрял бръснач в гърлото?

  • 11255

    Щирлиц видя група хора с бухалки в ръце. – Биячи! – помисли си Щирлиц. – Щирлиц… – помислиха си бейзболистите.

  • 2957

    Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар. – С упойка или без упойка? – пита лекарят. – Без упойка! – твърдо решава мъжът. – Браво! – казва зъболекарят. – Най-после се появи един храбър пациент! – Сядай на стола, скъпа – казва мъжът.

  • 2853

    В болницата: – Добре ли си? – Още не, но вече съм по-добре. – Добре е, че вече си по-добре! – Така е, но би било още по-добре, ако бях съвсем добре!