Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8754

    Баба при лекар: – Е, ся докторе кажи… вече може ли да се качвам по стълбите? – Да, но много, много, много бавно! – Ииии, мама му стара най-накрая, че вече ми писна да се качвам по водосточната тръба до вкъщи!

  • 11602

    Млад адвокат тича щастливо при баща си (и той адвокат): – Татко, татко, спечелих онова дело, което ти цял живот не можа да спечелиш! – Идиот, аз цял живот се прехранвах от това дело!

  • 8651

    Най-лонови пликчета Надпис ракламиращ стоката в Софийски магазин.

  • 4168

    Чапаев командирова Петка да се учи в Художествената академия за художник. След една година Петка се връща във ваканция. – Е, какво, научи ли се да рисуваш? – Ами горе-долу. – А носиш ли някоя картина да покажеш? – Ами да, нося. Петка вади черен лист хартия и го показва. – И какво е това? – Негри крадат въглища през нощта.

  • 5705

    Някаква млада двойка – годеници, тъкмо пътували с колата към църквата да се женят, и се случила страшна катастрофа, която ги убила на място. Възнесли се веднага на небето, и понеже били праведни, попаднали пред вратата на рая. – Заповядайте вътре, чеда мои! – казал им Свети Петър. – Ама Свети Петре, ние много се обичаме и искаме да те питаме нещо. Ние много искаме да се оженим, та питаме дали в рая хората могат да се женят. Ако не може – не щем да влизаме. – Чакайте тук, отивам да проверя. – казал Петър и изчезнал. Седят двамата пред вратите на рая и си мислят: "Добре де, това е рай все пак – ще стоим тук вечно. Ами ако се оженим, а след хиляда години се окаже, че не си допадаме напълно?" Чакали, мислили си такива неща, пак чакали, пак мислили… Свети Петър се върнал чак след три месеца: – Радвайте се, чеда мои! Можете да се ожените! – Ама Свети Петре, ние искаме и друго да попитаме… А може ли да се разведем после? – Аман от вас! – викнал гневно Свети Петър. – Влизайте веднага без повече въпроси! Аз три месеца губя заради тях да намеря свещеник в рая да ги венчае, а те сега имат нахалството да ме пратят да търся адвокат!

  • 7439

    По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата!

  • 5768

    Учителката: – Деца, кой ще ми разкаже, как се размножават таралежите? Иванчо: – Много, много предпазливо и внимателно!

  • 4704

    Тука има грешка, но не е тука, а е на друго място. Учител по геодезия

  • 7073

    Съжалявам, че моите чувства са бреме за твоят портфеил..

  • 6863

    Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки – само се седи и се пътува с камион. Военен

  • 915

    Сега е тъмно, и може би няма да ме чуете … Военен

  • 4656

    – Ти защо не се жениш? – Аз със жените съм на лизинг… – Как така? – Ами плащам месечни вноски, и през 3 години си взимам нова.

  • 3372

    – Тате, какво е "щастие"? – Като пораснеш, ще разбереш, сине… Като се ожениш и ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно…

  • 10041

    Една учителка се прибира в къщи и казва на мъжа си: – Днес им обяснявах, обяснявах, обяснявах…урока и накрая даже аз го разбрах.

  • 9211

    – Защо някои мъже присъстват на раждането на децата си?– Като компенсация за отсъствието при зачеването им.

  • 3106

    Прибира се мъж вечерта вкъщи след като не си е спал вкъщи през нощта. Жената: – Е, къде беше? Мъжа: – Скъпа, уредих се на още една работа, като нощна смяна. Жената: – И какво работиш? Мъжа: – Терорист. Жената: – Какво ще рече това? Мъжа: – Опитвам се да направя демографски взрив в страната.