Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2268

    Кинозвезда се заяжда с писател: – Вашият разказ ми хареса много. Бихте ли ми казали кой го е написал? – Радвам се, че ви е харесал. Бихте ли ми казали кой ви го прочете?

  • 424

    – Каква е разликата между десет блондинки и пет овце? – Пет.

  • 3353

    Слонът стъпил в един мравуняк. Мравките се покатерили на него. Слонът разтърсил глава и те изпопадали. Останал само Пешо. Другите мравки започнали да викат: – Удуши го, Пешо! Слонът побягнал. След малко клон съборил Пешо. Той се върнал при другите и те го попитали: – Къде е слона? – Избяга. – Лъжеш, Пешо, още дъвчеш!

  • 8464

    20 години плодотворна размяна на циркови номера между СССР и България! Лозунг в цирка

  • 5286

    – Какво стана с оня младеж, който беше много влюбен в теб и всеки ден ти носеше цветя? – Ожени се за цветарката.

  • 2604

    №6 си крие пищова в панталоните и отказва да го извади Забележка в дневник

  • 30

    Владислав, от Елпром до Центъра и Центъра да бъдат облизани. Идва Петър Стоянов. Веска съм. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 2616

    Сярата е твърдо течно вещество. Особено в час по химия…

  • 11308

    Натисни гея на кофата, за да се отвори капака. Услужливо указание за употреба

  • 5340

    Пияница се прибира у дома си на четири крака и разправя на жена си: – Правихме си състезание кой ще изпие най-много! Жената: – Интересно… и кой беше на второ място?

  • 1334

    – А на мен тъщата само веднъж ми е идвала на гости след сватбата… – Щастливец! – Къде ти… дойде и повече не си отиде.

  • 5890

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в къщата ти? Отговор: По разширената ключалка.

  • 11254

    – Защо няма вицове за брюнетки? – Защото блондинките не могат да ги измислят.

  • 8784

    Умрял Тито. В Югославия обявили "мука" (национален траур). Граждани, неразбрали какво не бива да правят по време на траура, звънят в националното радио да питат: – Да пиемо мое ли? – Не мой! Мука! – А да играмо? – Не мой – мука. Да ви е тужно! – А да йебаме мое ли? – Мое. Али свакой со своя жена – да му е тужно. Да е пуна муката!

  • 6740

    между Ti2O3 и TiO4 само мене ме няма като стехеометрия Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 9692

    Влиза едно борче в една книжарница и пита: – Имате ли книги? – Имаме, това, което виждате са книги. – Супер! Дайте четири! – Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката. – А, бе, давай квото има, аз съм с джипа.