Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11634

    Happy Baba Marta! Пожелание по електронната поща към бизнес партньори.

  • 6901

    – Какво става, Иванчо, защо плачеш? – Ами тате ковеше пирони и се удари с чука по пръста. – Е, и? – Ами аз се засмях…

  • 635

    – Докторе, какво да правя, ако температурата ми се качва? – Продавайте я! Следващият! – Докторе, не съм наред с корема… – Закопчайте си палтото и никой няма да разбере! Следващият! – Докторе, нощем не мога да заспя… – Ами спете през деня! Следващият! – Докторе, нещо за главата… – Благодаря, имам си! Следващият! – Докторе, нещо ми звъни в ушите. – Не отваряйте! Следващият! – Докторе, никой не ми обръща внимание. – Следващият!

  • 9497

    – Кой мъж е оптимист? – Всеки, който седи на седалката в автобуса и се мъчи да се запознае със стоящата до него права млада и красива жена.

  • 2399

    Другарке, мо`ем ли да излезем навън, че ми се свърши писалцето? Ученик от с.Орешино

  • 8879

    Eдин студент по физика бил много набожен, физиката му се сторила трудна и решил да се премести да учи богословие. На първото упражнение асистентът го попитал: – Дайте ми дефиниция на Божията сила. Студентът веднага отговорил: – Божията сила е равна на Божията маса по Божието ускорение.

  • 7933

    Жена стои и се гледа в огледалото дълго, дълго. След малко въздиша и казва: – Така му се пада на моя мъж!

  • 3066

    Големият пианист Глнгууд е на концерт. Пианиската, която свири на този концерт е много красива и с рокля с гол гръб, но свири ужасно лошо. Гленгууд се изнервя и негов приятел седящ до него му казва: – Абе остави как свири. Виж каква Венера е седнала на пианото!!! Гленгууд отговаря – Ех, да Венера! Само дето не са и отрязани ръцете за съжаление!!!

  • 3970

    След 50 години, човек си ляга с Вазов! Учителка по литература

  • 256

    На северния полюс. Разговор между мечка и снежен човек: – Много ми е студено с тоя сняг по козината -казала мечката. Снежният човек казал: – А, питаш ли ме мене?

  • 9099

    Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: – Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… – Това не е ли малко? – пита един от тях. – Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.

  • 6670

    "- Веднага извади бравата от кошчето и я върни на място!" Учителка по литература

  • 11750

    Плача за вас, братя прости… Учителка по български език, Ст.Загора

  • 2418

    – Защо слоновете не работят с компютри? – Страх ги е от мишки.

  • 9101

    – Мечтата на живота ми е да се омъжа за интелектуалец – казала една щука на един шаран. – Но кажи ми, моля те, къде в нашата река може да се намери делфин?

  • 3898

    Човек отива на доктор. Гледа доктора – от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: – От какво се оплаквате? – Ами зле се чувствам напоследък. – Аааа, това е от неправилното хранене…