Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5899

    Преводът е като жената, колкото е по-хубав, толкова е по-неверен Учител по английски език

  • 10913

    Брат ми Петър е малък, но голям нахал. Из ученическо съчинение

  • 5053

    Из "Речник на дявола" на Амброуз Биърс: Зъболекар: Фокусник, който пъхвайки метал в устата ти, измъква от джоба ти монети. Барут: Средство, използвано от цивилизованите народи за уреждане на споровете. Безстрашие: Едно от най-характерните качества на мъжа, който се намира в безопасност. Мишка: Животно, което осейва пътя си с припаднали жени. Философия: Маршрут, по който се срещат многобройни пътища, водещи отникъде заникъде.

  • 345

    Свидетел пред съда: – Председателят на текезесето вършеше големи злоупотреби: раздаваше храна на партийните секретари, а ощетяваше другите животни.

  • 4435

    Мутра построил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва: – Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра. Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва: – Стига мрънка ма! Я глей отгоре ква идва!

  • 3822

    Бил и Хилари Клинтън спират да заредят на бензиностанция. Бензинджията се оказва бивше гадже на Хилари. Тръгвайки си, Бил се обръща към Хилари и и казва: – Виждаш ли,ако се беше омъжила за него, сега щеше да си жена на бензинджия. А Хилари му отговаря: – Не, сега той щеше да е Президент.

  • 4463

    Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита "..кажи ми, сестро, де е Караджата". Из съчинение на тема"Посланието на поета в "Хаджи Димитър".

  • 6848

    – За подобряване на храносмилането – пия бира. При отсъствие на апетит – пия бяло вино. При ниско кръвно – пия червено вино, а при високо – коняк. Ако имам ангина – пия ракия… – А вода? – Такава болест още не съм имал…

  • 4866

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…

  • 10290

    И всеки месец кобилата раждаше по едно конче… Из ученическо съчинение

  • 6248

    Най-високият да дойде да ми го пъхнеУчителка по физика в ГПЧЕ „Иван Вазов“

  • 10752

    Струва около лев и 50 долара… Сметка (с кръчмар)

  • 9730

    – Мамо – пита малко момиченце, – всички приказки ли започват с "имало едно време"? – Не, миличко – въздъхва майката. – Понякога започват така: "Мила, тази вечер ще закъснея, натрупа се много работа в службата."

  • 11438

    Трима си разговарят: – Аз съм историк. Изследвам индианската култура и затова карам червен джип Grand Cherokee. – Аз пък имам фирма за светещи реклами. Затова колата ми е син Crysler Neon! – Ами аз какво да кажа… Аз работя в една лаборатория за анализ екскременти. Затова колата ми е кафяв Ford Probe!

  • 10081

    -Филмът с хепи енд ли е? -Не,с Брад Пит. Разговор между тинейджърки