6375
Жена се прибира вкъщи, а мъжа й казва радостно: – Скъпа, вече ще говоря или добри неща или нищо за майка ти!
Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: – Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: – Пиеш ли? – Ми … сипи!
Надпис на входа на фирма: "Уважаеми кандидатки за работа, преди да влезете, моля направете следния тест: 1. Застанете на две крачки от вратата. 2. Сложете си ръцете зад главата, а лактите да сочат напред. 3. Бавно се придвижете напред, докато не докоснете вратата. Ако вашите лакти са докоснали вратата преди вашите гърди, то ще ние много жалко, но се отказваме от вашата кандидатура."
Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: – Какво става с тебе? Изглеждаш зле. – Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. – Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. – Няма такова нещо, мамо. – Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане…. – Не е в това причината, мамо. – Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса… – Защо пък извращения? – Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер… – Нищо подобно, мамо… – Не? Странно! А къде е сега тоя евнух…
Отишъл един човек в ресторант и си поръчал супа. Докато келнера му я носел си държал палеца потопен вътре. Човекът попитал: – Абе ти що си потопил палеца си в супата ми? – Еми прищипах си го на една врата и лекарят ми каза да си го държа на топло. – Заври си го в гъза тогава! – казал човека. – Еми досега къде мислиш че беше, бе?
– Келнер! Донесете ми бульон, моля! – Натурален или изкуствен? – Как правите изкуствения? – Разтваряме във вряла вода едно кубче концентрат. – А натуралния? – Разтваряме две кубчета.