Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3189

    – Татко ми съдра задника! – оплаква се закъснелият за училище Пешко. – Татко ме наби! – кротко го поправя учителката. – Какво? И вас ли?

  • 9061

    – Дъщеричката ни направо ще ни побърка! – оплаква се една жена. – Какво е станало? – Ами веднъж ме видя как плюя върху ютията и попита защо го правя. Аз й казах: "За да проверя дали ютията е гореща." – И какво от това? – Ами от тогава, когато сяда да се храни винаги плюе в супата…

  • 6166

    Учителка се запознава с първокласници: – Ти как се казваш? – Тошко. – А какъв е твоят татко? – Ами той работи в месокомбината, като директор. – Седни Тошко на първия чин! – Ти как се казваш? – пита тя следващото дете. – Васко. – А какъв е баща ти? – Шеф е на Винпрома. – Сядай и ти на първия чин! – А ти как се казваш? – обръща се към трето дете. – Сашко. – А твоят баща къде е? – В Държавна сигурност. – ?!!…Така!… Вие двама седнете на втория чин, а ти Сашко седни на пръвия. А така! И какво прави баща ти в Държавна сигурност? – Не знам, едва вчера го прибраха.

  • 6532

    "Цар Цимион е умрял на 54-та страница, горе в дясно…" Учителски

  • 11311

    Съдят един за това, че е пребил тъща си. Съдията казва: – Глобявам те $1007. – Е защо точно толкова? Защо не $1000 например? – $1000 ти е глобата за побой, а $7 е местната такса "развлечения".

  • 6112

    Писател: – Представяш ли си: връщам се вкъщи и виждам моя три годишен син да къса на части новия ми ръкопис. – Ооо, нима вече може да чете!

  • 9901

    – Повече не исам да си ми шофьор. За втори път тази седмица си на косъм да ме убиеш! – Но, шефе, моля те, дай ми поне още един шанс!

  • 11543

    Един селянин се хвали на друг: – Ей, ако знаеш какво страшно плашило сложих на бостана! – И какво толкова му е страшното? – Абе как да ти кажа… Гаргите толкова се уплашиха, че ми върнаха и реколтата от миналата година!

  • 3817

    Вътрешният и външният образ на Баба Илийца е в дисбаланс – отвън тя е стара, кокалеста и хърбава, но отвътре е здрава, силна и непоколебима…

  • 11421

    Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: – Какво караш? – Овес – прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. – Ама защо така тихичко говориш? – Да не чуе конят…

  • 11336

    Уотсън пита Холмс: "Абе, Холмс, нещо се е повредила лампата в тоалетната. Като отворя вратата светва, като я затворя угасва." "Елементарно, Уотсън! Пикал си в хладилника."

  • 8818

    Преподавател към студент: – Джон, вчера Ви забелязах на територията на женското общежитие към 11 часа вечерта. Този път ще Ви се размине с десет долара глоба, но ако пак Ви видя там ще се разделите с още двайсет и пет … – Сър, ние с Вас сме делови хора! Колко е абонамента за целия семестър?

  • 5955

    ass`s milk Превод на "Магарешко мляко" в меню

  • 5612

    (Посвещава се на приватизацията на БТК) – Вярно ли е, че скоро мобилните телефони ще струват колкото обикновените? – Вярно е, ама не е баш така. Обикновените ще струват колкото мобилните.

  • 9268

    – Това е просто… ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! – казва баща на сина си. – А ти как си се запознал с мама? – Нормално, спечелих я на покер.

  • 5976

    Една жена се омъжва за четвърти път. След първата брачна нощ новия й съпруг учудено я пита: – Скъпа, нали вече три пъти си била омъжена? Не разбирам само как може да си още девствена. Жената отговаря: – Първия ми съпруг беше пианист и всичко правеше с пръсти. Втория беше комунист и само обещаваше, а третия беше политик и колкото и да се стараеше, все ми го начукваше отзад.