Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5879

    Адвокат казва на клиента си, обвинен в убийство: – Имам за теб две новини – добра и лоша. – Давай лошата най-напред. – Кръвната ти проба е излязла, съвпада с тази от кръвта на мястото на убийството. – А добрата? – Нямаш проблеми с кръвната захар.

  • 3440

    Разговарят двама приятели.Единия казва на другия: -Знаеш ли,че един бик подгони тъща ти? Замисля се първия и отговаря: -А-а-а той я е подгонил,той да му мисли.

  • 3270

    Тьрсим жена за скара. Надпис на вратата на заведение

  • 11040

    Един влиза в един бар в Пампорово през лятото и пита бармана: – Извинете имате ли "Лифт"? – Ммм… да, ама работи само през зимата и е на другия хълм.

  • 2211

    Срещат се двама приятели: – Какво става с тебе? – Ами ожених се. – И как е жената? – Много е добра – готви вкъщи, чисти, гледа ме… – А красива ли е? – Всички казват – жива Богородичка. – Как така? – Ами ела ми на гости да видиш. Отиват у младоженеца, звънят, булката отваря вратата. Гостът почва да се кръсти и ужасено да шепне: – Дево Марийо, пресвета Богородичке, Дево Марийо, пресвета Богородичке…

  • 3516

    Жена се кара на мъжа си: – Стига си пил! Не помниш ли, че доктора ти разреши само по една чашка на ден! – Помня, разбира се, и го спазвам. Сега си пия чашката за осми октомври 2009 г.

  • 6095

    Полицай наблюдава безуспешните опити на пияница да си отключи къщата: – Какво става, да ти помогна с ключалката? – Аз ключалката я намерих, ти само дръж къщата да не се клати…

  • 9292

    Какво ме гледаш, че те гледам – не виждаш ли, че те виждам?! Учителка по химия

  • 4693

    Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" – си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" – си мисли Софиянски.

  • 5787

    Пияница се събужда след як запой. Махмурлия, пие му се… Обаче няма сили да стане. Вика кучето си, дъхва му и казва: – Търси, Шаро, търси!

  • 154

    Мутра решил да инвестира зад граница в недвижимо имущество. Наел известна фирма за недвижими имоти, която да му намери такова. Един ден звъни агент и му съобщава: – Намерили сме за вас страхотна оферта. Старинен замък, втората половина на осемнайсти век… Мутрата го прекъсва: – Чакай, чакай, а къде му е първата половина?

  • 11846

    Нека вземем две еднакви топки.Едната от стомана, другата от дърво

  • 4327

    Умрял един "Doom"-аджия и отишъл при свети Петър. Пита го той къде иска да отиде – в рая или в ада. "Doom"-аджията поискал да му покажат двете места. Видял рая, видял и ада и казал на свети Петър: – Дай ми сто здраве и двеста броня и ме пращай в ада.

  • 8497

    Иванчо и Марийка си говорят: – Марийке,защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? – Глупости !

  • 8604

    Разговор по телефона между офицер и войник: – Николов, запалихте ли камиона? – Да, до преди малко го гасихме…

  • 1173

    Момчетата са без облекло и се държат непристойно! Забележка от учител по физическо