Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7101

    Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал: – Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая! Но като отворил на другата страница какво да види и казал: – Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? И митничарят казал: – На бариерата, на бариерата!

  • 9569

    Футболист е на смъртния си одър и пита жена си : – Колко пъти си ми изневерявала? – Три – признала си тя. – И с кого? – Ами спомняш ли си, когато треньорът не те пускаше да играеш? – Да. – А когато те пускаше? А после? Ами спомняш ли си, когато съотборниците ти не ти подаваха? – Да. – А спомняш ли си когато ти подаваха? – И накрая? – А спомняш ли си, когато публиката не те аплодираше??? А когато те аплодираше???

  • 5756

    Катедралата е величествена със своите аркади, огънати от вековете.

  • 1627

    Запитали лекар що е здраве. – Здраве е, когато всеки ден те боли на друго място.

  • 1939

    Нощ. Облачно – пълна тъмнина. Двама наркомани лежат дрогирани на съседни пейки в парка. Единият пта: – Абе, не мога да разбера, сега слънцето ли свети или луната? – А-а-а, ъ-ъ-ъ, бе не знам, аз не съм от тука.

  • 348

    Вечер. Холмс и Уотсън на палатка в гората. – Уотсън, събуди се. Какво ти говорят тези звезди? – Ами… Утре времето ще е ясно с лек северозападен вятър, нали? – Не, Уотсън. – А какво могат да означават тогава? – Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е отмъкнал палатката.

  • 471

    …и когато чу това Моканина,тутакси му се повдигна нещо…

  • 10467

    Анкета на улицата. Питат млада жена: – Какво ви е отношението към презервативите? – Зависи какво има в тях!

  • 6934

    Борсов агент е болен. Лекарят казва на жена му:– Вашият съпруг има тежък грип. Температурата му е между трийсет и девет и четиридесет градуса…Борсовият агент се обажда:– При четиридесет продавайте!

  • 1969

    Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува – "да еба таз шибана държава"… Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки". Началника му пита гражданина: – Ти защо псуваш държавата бе? – Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам. Началника доволен от отговора, вика подчинения: – Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето – три дена арест. Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори: – Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста. Гражданинът: – А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.

  • 5656

    Пиян мъж се качва в такси и започва да се съблича. – Какво правиш, бе? – пита шофьорът. – Тук да не ти е хотел? – А защо не ми казахте по-рано? Оставих си обувките пред вратата…

  • 9459

    Млада жена напуска съпруга си, отива при майка си и й казва: – Като излизах чух изстрел. Как мислиш, мамо, дали се е застрелял? – Отворил е бутилка шампанско…

  • 2059

    Да оставим красивите жени на мъжете без въображение.

  • 11419

    Малко момиченце в детската градина плаче. Учителката го пита: – Какво става, кой те обиди? – Петьо. – И какво ти каза? – Каза, че тъщите трябвало да се избиват още от малки.

  • 588

    Ще решим две задачи,от които едната е грешна,а другата не е вярна!