Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 827

    Съдия към подсъдимия: – Осъждам Ви на 50 лв. глоба за това, че сте ударили жена си! Подсъдимия: – Г-н съдия, може ли да платя 100 лв. и да я ударя още веднъж?

  • 4313

    – Кажи ми, зетко, ако случайно падна в реката какво ще направиш? – Ще хукна към съседното село за помощ… – Но то е на повече от 20 километра! – За вас, скъпа тъщо, бих бягал и повече…

  • 11004

    Учителката пита Иванчо: – Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как? – Отидох на гости на баба – тя много се зарадва. В неделя си тръгнах – тя още повече се зарадва!

  • 2000

    Щирлиц се прибира от отпуска и отдалече забелязва – Берлин целият е обгърнат в пламъци и пушеци. "Забравил съм да изключа ютията" – мисли си разузнавачът.

  • 4151

    На междуградски път – кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: – Сега кажете – кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: – Никой – ние всички бяхме на задната седалка…

  • 7341

    Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: – Аз чакам маршрутка 1. – Аз пък чакам маршрутка 6. – казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: – Е, ще се возим заедно.

  • 11358

    Един се провикнал: – Дайте ми дълъг лост и опорна точка и аз ще… Друг му отговорил: – Ние сме на самообслужване, драги!

  • 5197

    – Докторе, трудно дишам! – Ами какво се мъчиш тогава – не дишай!

  • 1220

    -Каква е твоята прогноза за мача България-Люксембург? -Абсолютно ми е безразборно!… Диалог между анкетиращ ТВ-репортер и циганче

  • 2709

    Един дядо и една баба тъкмо заспиват. Навън се вихри буря. По едно време дядото казал: – Брей, че се изду тоя пущиняк. Не мога да заспя от него. – Ами ако искаш да се обърна на другата страна – промъркала бабата.

  • 9916

    Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал: – Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро. Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба. – Добро утро, мадам, аз бих искал да… – Оо, няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах. – прекъснала го малко нервно г-жа Иванова. – Наистина? – озадачил се фотографът. – Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета. – Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте. След минута госпожата попитала, изчервявайки се: – Ъмм, откъде ще започнем? – Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме. – Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо. – Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата. – Боже мой! Това е много… – ахнала г-жа Иванова. – Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована. – Зная това. – тъжно отвърнала госпожата. – Позволете да ви покажа някои от моите произведения! – казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета. – Ето това го направих в рейс на градския транспорт. – Боже господи! – възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка. – А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. – продължил фотографът. – Било е трудно? – Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха. – Борисовата градина!? – разширили се очите на г-жа Иванова от изумление. – Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката! Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала: – Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!? – Точно така. Е госпожо стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа. – Триножник!? – Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него. Мадам?! Мадам?! Боже, какво й стана, тя припадна!

  • 2172

    2000 година много прилича на голяма хубавица – има много кръгли нули в себе си.

  • 683

    Въпрос: Кой е най-добрият изход от кризата в България? Отговор: Аерогара "София".

  • 6183

    Второто българско царство било толкова силно и могъщо, че успяло да се класира на второ място…. От кандидат-студентски изпит по история

  • 11693

    Пациент към лекуващия го лекар: – Докторе, от какво съм болен? – Аутопсията ще покаже! – отговоря лекарят.