Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4366

    Един човек отива при личния си лекар и казва: -Докторе,имам хемороиди! -Така ли,къде?

  • 1771

    Иванчо се оправдава пред баща си: – Учителят се заяжда с мен, каза че нищо не разбирам от математика. После ми написа в бележника някаква цифра.

  • 10834

    Войник пише на родителите си: – Скъпи родители! В свиреп бой загубих крака си. Сега лежа в болницата без стотинка. Моля помогнете ми – пратете пари! Баща му отговаря: – Синко! Тъй като това е четвъртият крак, който губиш, научи се да се придвижваш на колкото крака са ти останали.

  • 6602

    – Вчера бях на изложбата и трябва да ти кажа, че единствената картина, която можеше да се види е твоята! – Благодаря ти! А картините на колегите? Само, че кажи честно. – За съжаление пред тях имаше толкова народ, че не можах да ги видя.

  • 9374

    Отива един добричлия на бар за чужденци в Албена, присяда тежко на барплота и заръчва: – Ту колд биирс фур ми! Бармана го хваща за врата и го изхвърля с думите: – Фурми нямаме татарин прост, изчезвай оттука!

  • 4350

    ГАРАЖ!!! НЕ СПИРАЙ!!! ПУКАМ ГУМИ!!! Надпис на вратата на гараж в кв. Прослав, Пловдив

  • 3065

    Екскурзоводът разказва на туристите: – Някога по тези места разбойници са нападали туристите и безжалостно са ги ограбвали. – А сега? – пита някой от групата. – Сега тук построиха супермодерен хотел.

  • 7575

    Един пич отива при свой приятел на гости. Отваря вратата и що да види: той играе с кучето си на шах. Удивено пита: – Ее, ти ме разби, страшно умно куче имаш. Приятелят му отговаря безразлично: – А, умно, бия го 3:2.

  • 3426

    – Защо дългият Ханс се ожени за толкова ниска жена? – По сметка. И досега тя не знае, че той има плешиво теме.

  • 1800

    Отива наркоман при зъболекаря: – Докторе, искам да ми извадите зъб! – Добре, с упойка ли? – Да, с пълна наркоза. И така 32 пъти!

  • 3025

    Ученици на посещение при Ленин: – Другарю Ленин, ние сме ви много признателни за напътствието: "учете, учете, учете!" – Ех, деца, ама сте и вие… Аз просто си разписвах писалката.

  • 5455

    В едно от кюстендилските села нашенец се облякъл в истинска меча кожа и сложил на раменете си капитански пагони. След това отишъл да сурвака кмета – активен борец. – Кво си се накичил да срамиш военните, бе? – скастрил го кметът. – Айде, стига бе, вие на девети септември за един ден бехте у гората, па станахте полковници и генерали, а мечката, дека цел живот е там, един капитан ли не може да е?

  • 2421

    В българската възрожденска къща е имало три вида стаи – големи, малки и двор. Учителски

  • 7999

    Някъде из прериите. Пладне. Слънцето препича. Препускащ на кон мъж спира, пали цигара и започва да прави кръгчета дим. Изведнъж един индианец изскача иззад една скала и ядосано се провиква: – Хей, ти! Ако още веднъж ме повикаш, ще ти размажа носа!

  • 9624

    "Може да е бременно…" Брюнетка (!) при вида на по-закръгленко врабче

  • 3255

    В тясна лондонска уличка спират два автомобила, които са се движили един срещу друг. Нито единият, нито другият шофьор желае да отстъпи. Единият вади вестник "Таймс" и започва да чете. След около час другият вежливо се обръща към него: – Господине, моля ви да ми предоставите вестника, след като го прочетете…