Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1633

    фазов преход си е фазов преход, т.е. вие (Боян) ставате момиче! Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 3744

    Опел Вектра 4000 лв., може и партер Обява на автопазар в Стара Загора

  • 1295

    Комисията по корупция разпитва депутат: – Уверен ли сте, че къщата, вилата, петте коли и шестте апартамента в центъра, са купени с честно заработени пари? – А с какви други? – На нас ни се струва, че всичко това е купено с парите на народа. – Да бе, че откъде пък народа ще има такива пари?

  • 2293

    Чертежът на компютър, колеги, е като жената – може да е хубав, но не винаги е верен! Гл. ас. по техн. чертане в УАСГ

  • 2514

    – Ако ви оставаше само един час живот, с кого бихте разговаряли и на каква тема? Повечето приятели се замислили дълго преди да отговорят. Съпругата на един обаче без никакво колебание отвръща: – Ще прекарам този час в разговор с мъжа ми. – И за какво ще говорите. – Ще му давам съвети.

  • 8328

    Един мъж се опитвал да се откаже от пиенето. Разхождел се една вечер и по едно време гледа – бар! Но не влязъл. Втори бар, тогава се обажда вътрешния му глас: "Айде бе, влез за малко, пийни едно – нищо няма да ти стане!" – Не! – категорично си казва мъжът. Трети бар. Пак се обадил вътрешният глас: "Айде бе, готин, влезни, пийни барем една бира!" – Не. Четвърти бар. Вътрешния глас: "Абе не знам за тебе, ама аз влизам…"

  • 4866

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…

  • 2791

    Между приятелки. – Чух, че си се омъжила. – Да, вярно е. – Е, как е, по-добре ли стана? – Не е по-добре, но е по-често…

  • 1835

    Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият… По едно време мишката казала: – Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?

  • 1938

    Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. – Деца, това са двама геолози – казва тя. – А ти, Жан, ще заведеш геолозите до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. – Днес не може, госпожице! – Защо? – Защото днес музеят е затворен!

  • 7211

    Ясер Арафат дава кръв за пострадалите американци, става и с доволен вид си тръгва. Само след минута се връща на бегом: – Пуста склероза! Нали трябваше да дам и урина.

  • 10001

    Вървят мъж и жена и минават покрай една аптека. Мъжът гледа на емблемата на аптеката увита около чаша змия и вика: – Виж, скъпа! Нарисували са как майка ти ходи на коктейл.

  • 4961

    В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. – Докторе – казвай той – вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли коремът! – Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? – Трябваше ли да ги отварям?

  • 9042

    Влиза пациент при лекаря и реве: – Има ми нещо на очите, какво ми има на очите, докторе моля те помогни! Погледнал доктора и казал: – Спокойно бе, имаш хемороиди! – Ама как хемороиди на лицето? – А! Ама това лицето ви ли е?

  • 9589

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 6803

    Всички заспиват и започват да хъркат,и когато заспива и Странджата хъркането се усилва Из литературния анализ на повеста "Немили-Недраги" по думи на ученичка