Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6271

    Съветското списание "Работница" обявява конкурс: "Кой познава най-добре жената?". След месец публикува резултата от конкурса, който е спечелен от шестгодишния Вова. В редакцията се получава писмо от възрастен мъж, който се възмущава как шестгодишно момче ще познава по-добре от него жените, как може да има такива нагласени конкурси и т.н., а списанието му отговоря: "Уважаеми другарю, на въпроса "Къде жените са най-къдрави?" малкия Вова отговори "в Африка", а вие … даже го нарисувахте; на въпроса "Кой е най-важния орган на жената?" момчето написа "Световния съюз на жените", а вие … даже го нарисувахте; а на въпроса "Какво очаква жената всеки месец?", Вова отговори "списание Работница", а вие… и Слава Богу не го нарисувахте."

  • 4395

    – Докторе, помогнете ми, пред очите ми през цялото време се въртят някакви зелени кръгове! – А вие какъв цвят предпочитате?

  • 9508

    Елцин сдава властта в Кремъл. В тържествена обстановка връчва на Путин "ядреното куфарче". Тръгва си, но по стълбите Путин го настига: – Борис Николаевич, вие майтап ли си правите с мен? Какво е това куфарче? Копчето за пускане на ракетите не работи!

  • 3351

    Два бика, баща и син седят на хълм и наблюдават кравите в подножието. – Тате, давай да изтичаме и да изчукаме онази първата крава. – Спокойно сине, ще го даваме бавно и ше ги изчукаме всичките!

  • 1641

    Малко момченце стопира лека кола. Шофьорът го пита: – За къде си, приятелче? – За училището. – Но то е в обратна посока… – Още по-добре.

  • 8053

    В студентско общежитие седят двама гладни студенти и пушат цигари, за да притъпят чувството на глад. Единият започва да души с нос: – Ммммм, колко вкусно замириса… Мисля, че на шишчета! – Тъпак, я махни тая муха от цигарата…

  • 8745

    Блондинка, посещаваща курс по компютърна грамотност, казва на приятелката си: – Утре няма да ходя на курс. – Защо? – Ами, казаха, че ще правим някаква таблица. То аз с линия не мога да начертая таблица, та с компютър…

  • 3748

    Отива един старец при една врачка: – Помогнете ми да се избавя от едно проклятие, което ме преследва вече 40 години! – Ще направя всичко каквото мога! А как звучеше това проклятие, което са Ви направили? -„Обявявам Ви за мъж и жена…“

  • 4461

    Един асистент решил да се заяде със студент и го пита: – Колко лампи има в стаята? – 20. – отговорил студентът. – Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба. Студентът останал на поправителен. На следващия път пак го питат: – Колко лампи има в стаята? – 21! – отговорил студентът, а оня му вика: – Не, 20, аз не си нося фенерчето. – Да, но този път аз нося! – отговорил студентът.

  • 4339

    – Скъпи, благодари ли както трябва на човека, който ми спаси живота? – Да, мила. – Как? – Дадох му 20 лева, а той ме погледна съчувствено и ми върна 19 лева.

  • 1979

    Габровец влиза вкъщи и заварва жена си в леглото с друг мъж. Вади револвера зарежда го и им казва на двамата: – Сега застанете в редица.

  • 7527

    Баща отива в детската градина, да прибере сина си. -Кой е вашият? – пита учителката. -Има ли значение, нали утре ще го върна.

  • 2369

    Младоженец придружава младоженката до доктора. – Госпожата е бременна… – О, благодаря ви, докторе! – Само че, дробът й е засегнат… – О, докторе, вие ме ласкаете! – закачливо размахва показалец младоженецът.

  • 10317

    Някаква мадама споделя с приятелка: – Вчера казах и на двете си гаджета, че съм бременна. И двамата ми дадоха пари за аборт! Сега съжалявам, че имам само двама.

  • 8609

    Една баба продава ябълки на пазара и вика: – Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил… Един човек я пита: – Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама? – Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха…

  • 3747

    Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: – Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде – "Съкровище" – Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… – Аре, бе, дай да се хванем на бас! – Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… – Хвани се на бас, бе… – Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: – Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: – Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой…