Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8414

    Срещат се двама приятели – единият много кахърен. – Какво става бе, защо си толкова угрижен? – Абе остави… Оня ден се поскарахме малко с тъщата и… – Е, айде сега, голяма работа! Вземете да се сдобрите и толкова. – Не е там работата… Сега се чудя – да скрия някъде тялото или да ида да се предам?

  • 11470

    На гърдите на пациент докаран в „Бърза помощ“ е поставена бележка: „Докторе, това е обикновена епилепсия, а не апендисит. Апендиситът вече ми е махан три пъти.“

  • 11010

    Правете си упражнението устно наум! Г-жа Радушева, 5ЕГ – Варна

  • 5710

    Ученик влиза в час по логика: -Може ли гъбата за малко? Учителката: -Уфф,аз още не ви знам прякорите,така че Гъбата да излезе.

  • 11753

    Ха-ха-ха! изсмя се барона на развален испански

  • 6085

    Въпрос към радио Ереван: – Как можем да се избавим от импотентност? Отговор: – Необходимо е през целия ден да се пие вода богата на желязо, а вечерта да си закачите магнит на врата.

  • 889

    Катаджия спира шофьор и му казва: – Превишихте скоростта – напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: – Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: – А-а-а, вече си го научил наполовина японския.

  • 5059

    Ако те хвана още един път без вода в манерката ще ти я сипа в гърба!!! Военен

  • 13

    Един бездомник стои зад заведението "Св. Георги и змея". Излиза сервитьорка и той я моли за храна. – Я, се махай от тука! – развикала се тя. Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново: – Извинете госпожице, а може ли да говоря с Георги?

  • 1284

    успех в сесията не се заблуждавайте, че това зависи от мене. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 6050

    Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. – Пич, карай към Пловдив… – Абе, ти да не си луд… – Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милин долара… – ОК! Стария или новия град?

  • 3848

    Една кинозвезда разказва на своя приятелка как е обядвала с известен кинорежисьор: – Той ми показа сценария на филма, който иска да снима. Там ролята на главната героиня все едно, че е написана за мене. След това отидохме при него, той искаше да обсъдим сюжета на филма. И точно в разгара на нашата дискусия той ми каза, че ме вижда в ролята на камериерката, където и реплики почти няма. Нещастник! Изсмях му се направо в топките.

  • 4741

    – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си. – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

  • 11106

    Пpи вестта, че Борис I ще покръства българите първородният му син дошъл при него: – Не бива да им променяш старата вяра. Хората са недоволни и се вдигат на бунт. – В такъв случай ще гласуваме дали да сменям вярата. – Какво ти гласуване, аз останах без глас да викам, да се вдигнат!

  • 428

    В кабинет "Сексолог". – Ох, от 5 години насам не изпитвам никакво удоволствие от секса… – оплаква се пациентка. – Легнете на кушетката – да проверим. Извършена е практическа проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не. – отговаря жената. – Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не!!! – Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! – Защо – вие какви сте? – Не виждати ли? Бояджии!

  • 9162

    Ще бъда отворена след 10 мин. Бележка оставена от продавачка