Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8666

    – Ама това е безобразие! – възмущава се квартирантът. – Вече шест месеца живея тука и вие чак сега ми казвате, че в квартирата няма баня.

  • 4941

    – Какво правихте днес в училище? – Опити с взривни вещества. – А домашно дадоха ли ви? – Не успяха!

  • 6246

    Доктор Уотсън много се тревожеше, че Шерлок Холмс пуши твърде много и реши да го откаже от този навик. Една сутрин той взе любимата лула на Холмс, завря си я отзад, извади я, и я остави на мястото й. Холмс дойде, взе лулата и я запали, все едно, че нищо не е забелязал. И така се случи няколко пъти… Холмс така и не се отучи да пуши, но пък доктор Уотсън вече не може без утринната си лула.

  • 5365

    В младо семейство се ражда бебе. Две съседски дечица го гледат как спи в количката си в двора. Едното казва: – Много е сладко! Прилича на кукла! – Нищо чудно, те са женени едва от четири месеца!

  • 3546

    Вие тримата винаги ми сядате отзад,ама днес щте ми седнете отпред. Марко Анчев-преподавател във ВТУ"Тодор Каблешков"гр.София

  • 4371

    Клептоманията е способност да намериш нещо, преди някой да го е загубил. Учителка по литература

  • 5957

    Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало.

  • 10218

    Майката поучава малката си дъщеричка: – Миличко, ти си на 6 години и трябва да си лягаш в 6 часа. Като станеш на седем, ще си лягаш в 7 часа, а на 8 – в 8 часа. – Сега разбирам защо татко много често не се прибира нощем.

  • 1022

    Надзирател пита колега:– От пет часа затворниците все пеят!?– Радват се, защото палачите обявиха стачка!

  • 6075

    Турист пита местен жител: – Как живеете тук? – Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. – Как, дори ако се засее ръж? – Е, ако се засее – това е друга работа.

  • 8187

    Атомен физик се прибира позакъснял у дома и жена му го пита: – Къде беше досега? Закъсняваш вече с няколко часа! – Ох, остави се жена, много тежък експеримент правихме и отне много време. След като се нахранили си легнали и в момента в който жена му угасила лампата се нахвърлила срещу него с юмруци: – Ах ти, мръсник, мене ще лъжеш! Казвай веднага къде си бил! Казвай защо не свети тази вечер в тъмното…

  • 6365

    Ей, ти отзад, ако още веднъж свирнеш, такава свирка ще ти извъртя…. Учителка

  • 6526

    Вдигнете ръцете все едно са част от тялото! Учителка по физическо

  • 8607

    Ами то не може хем с дълги нокти,хем с маникюри! Учителка по физическо

  • 8912

    Българи задават въпрос към радио Ереван: – От четири години не сме яли месо, а започват постите. Какво да правим? Отговор: – Спирайте да ядете!

  • 6124

    Стефчо копае трап. – Отлично, трудовак! – Ще се старая, г-н фелдфебел! – Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: – Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: – За Вас, г-н командир!