Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11384

    Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате? – Кажете първо: искате да празнувате или да забравите?

  • 407

    На един мъж жена му била фригидна. И отишъл при сексолог и му казал за проблема. Докторът му написал рецепта и го посъветвал да добави лекарството към чая преди лягане. Така и направил, и си помислил: " Добре де, а аз ако не заискам" и си сипал остатъка от лекарството на себе си. Легнали си. По едно време жена му: – Как ми се иска мъж! Мъжа: – Млъкни глупачко, и на мен ми се иска…

  • 1789

    "4 години зор,10 минути позор,цял живот инженер." Доц.Кирил Койчев,преподавател в ТУ-Габрово

  • 2658

    Включете GSM-ите си на вибратори и ги поставете на подходяштото място! Учителка по литература от Испанската гимназия

  • 7886

    Изкуството на полета се състои в това, да се хвърлиш към земята и да се разминеш с ния

  • 7402

    Когато турците са нападали, не са можели да предполагат че Руснаците ще им влизат отзад. Ученически

  • 10070

    Една крава се разхожда из полето, без да иска настъпила скъсан кабел от електропровод, треснал я тока и тя паднала на земята. След малко покрай нея минава заека. Гледа лежи крава на земята, с гръб към него и не мърда. Потрил доволно ръце, метнал се върху нея и си свършил работата. Става след това, закопчава си панталоните, минава отпред и какво да види – рогата на кравата стърчат право нагоре, езикът й изплезен, очите като грамофонни плочи. Усмихнал се заекът и казал: – Е кво, краво. Тва не ти е оня импотент бика, а…

  • 83

    Питат Радио Ереван: – Защо Армения има национален отбор по футбол, по волейбол и даже по шах, а няма отбор по баскетбол? Радиото отговаря: – А вие някога виждали ли сте арменец да пусне нещо в чужда кошница?

  • 11476

    Качил се един човек в такси и казал на шофьора: – Карай към Галата. Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено: – Не до тази Гала, до ЖП галата.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 9589

    -Докторе, вчера получих киселини! -оплаква се пациент. -Бъди сигурен, че пратката не е от мен.

  • 11296

    Иванчо много обичал като види някой наведен да му слага среден пръст. Като умрял бил разпределен за рая. Тъкмо се навел Свети Петър да му отключи райските врати и Иванчо по навик му направил номера със средния пръст. Това страшно ядосало Светиите и решили да го изпратят за наказание в ада. Предават го на дяволите да го варят в казана. След известно време главния дявол отишъл да види как върви наказанието на Иванчо и какво да види: дузина дяволи се въртят около казана и нито огън, нито пара. – Защо не гори огъня? – Ами я се наведи ти да го да го запалиш.

  • 10170

    Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов: – Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката… Я аз да стана трети! – А, не, ти ще си седми. – Как така седми? – Ами шестима вече изгонихме.

  • 8857

    "Отивайте на изпит с бодър ум: много неща тепърва ще научавате."

  • 1987

    Всеки е длъжен сам и доброволно да се подготви за Комунизма! Лозунг в казармата преди 1989г.

  • 10182

    Студент влиза на изпит при възрастен професор. Студента не знае нищо и му предлага сделка – ако професора отговори на неговия въпрос го къса, ако не – му пише три. Студента пита: – Кое е това което е законно, но не е логично; кое е това което е логично, но не е законно и кое е това което нито е законно нито е логично? Професорът не отговаря и пише на студента три. Влиза следващият студент и професорът му задава същият въпрос. Студента отговаря: – Законно е но не е логично, че имате млада съпруга; логично е, но не е законно, че тя си има любовник и не е нито законно нито логично, че току що писахте на любовника й тройка!