Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4538

    Бяга Зайко през гората. Срещнал го Въчло, казал му "Добър ден", но Зайко изобщо не се спрял. Ядосал се Вълчо, догонил го, хванал го и го вдигнал пред лицето си: – Ти защо си толкова неучтив? А Зайо: – Абе, остави – Лъвицата забременяла, а Лъвът беше в командировка 2 години и сега всички пичове сме под подозрение…

  • 6425

    – Ало, Васко, ти ли си? – Аз съм. – Бременна съм! – Имате грешка!

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 7083

    Френски войник си спомня за войната в Алжир: – Пустиня, слънце! Беше страхотна жега! А жажда… Можеш да умреш от жажда: нито коняк, нито ракия, нито уиски, нито дори вино, нищичко! – Е, поне вода нямахте ли? – Абе кой ти може да мисли за къпане в такава жажда!

  • 967

    – Математиците със сигурност ще оспорват това, но в живота често от закръглени по приятен начин линии се прави съвсем приятен триъгълник…

  • 8755

    Два червея си говорят: – Къде е баща ти? – пита единия. – За риба. – отговаря другия.

  • 8425

    Мъж се прибира много късно. На сутринта жена му го пита" – Къде беше снощи? – Не е вярно, кой ти каза.

  • 2285

    – Мамо, в чулище все ми казват че съм много разсеян! – Момченце, майка ти живее в съседния вход!

  • 11305

    Благодарение на Крум, законите били написани съвсем успешно и изпълнени многократно. Неизменно това прави Крум сериен убиец,казано на съвременен език. Из класно по история

  • 3858

    – Ваньо, защо пиеш толкова вода? – Изядох една ябълка без да я измия!

  • 9379

    Сърдечният овчар поглежда към овцете и чак сега забелязва колко много са те, но всички са черни, няма бели. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 11201

    И така, играчът поема топката с гърди, свля я в краката си и центрира с глава… Из футболен коментар

  • 7285

    Катаджия спира шофьор и започва проверка: документи, аптечка, пожарогасител – всичко е изрядно. Резервна гума – наред. Светлини, спирачки, ръчна – изрядни. Накрая шофьора не издържа и пита: – Мога ли вече да си тръгвам? Катаджията отговорил: – Абе, тръгвай си, като нямаш съвест!

  • 5634

    Ааа, и аз много разбирам от компютри. Нали сега е на мода лазерният компютър ? Старшина от поделение 34340 – Горна баня

  • 2943

    Лекар казва на новия си колега: – И запомни, няма здрави пациенти! Има само пациенти, които все още не са напълно изследвани.