Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7936

    Мравките играят футбол срещу слоновете. Равен резултат до предпоследната минута и изведнъж в 90-тата минута – гол! Слоновете бият с 1:0. Капитанът на слоновете отива при капитана на мравките и му вика: – Е, поне беше спортсменски мач! А мравката му отговаря: – А, не, вие играхте грубо! Няма да си разменяме фланелките с вас!

  • 1297

    "Моцарт е написал "Малка нощна лампа". Прочетено в ученическа контролна работа

  • 10547

    Родителите се развеждат и питат петгодишното си хлапе: – При кого искаш да живееш – при мама или при татко? – А при кого ще остане телевизора?

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 10644

    Какво се намира на последната страница от ръководството за "Лада"? Разписанието на автобусите.

  • 2169

    Здрасти бе! Мишо е. Ощави ли горните неща? Отдолу, където се плува, ги намушкай и там ще предадат отдясно. Хайде чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5056

    …Там са се били германци и немци…

  • 309

    Из полицейски доклад: "Задържан е мошеник, който продавал елексир за дълъг живот. Установено е, че става дума за рецидивист, който е бил задържан за подобно мошеничество през 1772, 1829 и 1903 година…"

  • 6200

    По време на снимките на филм режисьорът казва на главната героиня: – А сега трябва да скочите от ей онази скала. – Ами ако се убия? – Няма страшно, това и без това са последните кадри, които трябва да заснемем.

  • 9315

    – Госпожице, може ли да се запознаем? – Не! – Госпожице, кажете ми какъв ви е телефона? – Нокиа. – Не какъв модел, номера какъв ви е? – Мтелски? – Не кой оператор. Какви са цифрите? – Арабски.

  • 182

    Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз – гладен, гладен… Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката. – Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен? – Да се махаш оттук! А очите му излъчваха ли излъчваха доброта…

  • 7918

    Символ на семейната власт – дистанционното от телевизора.

  • 10967

    – Дължиш ми дъвка, не 2ра употреба

  • 4834

    Едно дете се развикало. – Тате, кравата на съседа е влязла в нашия двор! – Тихо, синко, първо отиди да я издоиш, а после ще я гоним!

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 3372

    – Тате, какво е "щастие"? – Като пораснеш, ще разбереш, сине… Като се ожениш и ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно…