Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1436

    – Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? – Как така? – Ами ти например на колко години си? – На 40. – А ако не пиеше, вече да си на 80!

  • 8651

    Най-лонови пликчета Надпис ракламиращ стоката в Софийски магазин.

  • 10059

    – Ще пиете ли нещо? – Не, благодаря. – Може би чай? – Не пия чай. – Кафе? – Не пия кафе. – Уиски със сода? – Не пия сода.

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 8978

    Из свидетелски показания: – Дамата беше с много къса черна пола. Лицето й не го забелязах.

  • 4210

    Българското правителство трябва да вземе суверенно решение по въпроса, след задълбочени консултации с нашата страна… Изказване на…

  • 10851

    Този член, като го изкараме, ще го вкараме отзад… Асистент по Числени методи

  • 2806

    Топката лети ниско по тревата, Лечков спира на гърди…. Коментатор на футболен мач

  • 7743

    Учителката влиза в клас и казва на учениците: – Деца, днес ще учим за лекарствата. Нека който познава някакво лекарство да ни разкаже. Вдига ръка Драганчо и казва: – Аз познавам аспирина. – И за какво е полезен аспирина? – пита учителката. Драганчо отговаря: – За температура, главоболие и въобще за болки. – Браво Драганчо! – казва учителката. Вдига ръка Петърчо и казва, че знае за сироп за кашлица като обяснява, че той помага за болки в гърлото, кашлица и т.н. – Браво Петърчо, още някой ще каже ли нещо? – пита учителката. Тогава се надига Иванчо и амбициран съобщава че познава виагра. Учителката пита: – От къде познаваш виаграта и за какво помага тя? – От майка ми разбрах че виаграта помага на диарията. – Като как помага на диарията? – интересува се учителката. – Всяка нощ аз чувам майка ми да казва на баща ми: "Вземи виагра, може би ще помогне това лайно да се втвърди!"

  • 10027

    Стига драска по чина и го прибери в чантата. В час по география

  • 7708

    Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: – Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: – Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: – Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: – Отивам си в къщи да еба котарака…

  • 3108

    Отива бабичка да гласува, но си забравила очилата. До тъмната стаичка стои "наблюдаващ" и бабата му казва: – Сине, помогни ми да си попълня бюлетината. Той й помогнал. – А за кого гласувах? – попитала старицата. – Бабо – строго я скастрил наблюдаващият, – у нас изборите се тайни!

  • 9725

    Учителката влезнала в класната стая и видяла, че на дъската с големи букви е написано "Марийка е курва!" Тя веднага се сетила, че това ще да е Иванчо и го извикала пред дъската: – Веднага да се извиниш на Марийка, защото ще те изключа и пред всички тук да кажеш че тя не е курва. На Иванчо не му се искало много но все пак измънкал под нос: – Извинявай! Марийка не е курва. Учителката казала: – По-високо! – Извинявай! Марийка не е курва. – По-високо. През това време Марийка си седяла най отзад и ехидно се подсмихвала. Иванчо видял това ядосал се и казал: – Марийка не е курва! Ха! Извинявай!

  • 9198

    Седи мъж в операта. Изведнъж се обръща към съседа отдясно: – Вие ли казахте – да ти еба майката? Съседът изненадано: – Не. Мъжът се обръща към съседа отляво със същия въпрос. Съответно получава същият отговор. Отпуска се с въздишка на стола и казва: – Ух, навярно музиката ми го е навяла…

  • 10794

    "Ти си това,на което се правиш,затова внимавай на какво се правиш!" Кърт Вонегът

  • 1042

    Разговор между двама приятели-старшини: – Защо те уволниха от армията? – По болест. – Каква болест? – Не знам каква, но на целия полк му се повръщаше от мен.