Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3658

    Попитали радио "Ереван": – Може ли автомобилен акумулатор да убие човек? – Да – отговорило радиото – ако му падне на главата!

  • 11206

    Фермер си купил кобила от града, но наскоро след това се оплакал: – Сбърках с тази градска кобила! Пред всяка локва спира да се оглежда!

  • 1487

    Само един клас не може да ме задоволи напълно. Учителка

  • 4908

    Мюлер казва на Щирлиц: – Така-а-а-а… Значи си руски разузнавач, а? – Откъде разбра? – Идиот, писал си го в автобиографията си!

  • 725

    "Те и двамата са руси, но единият е естествено рус, а другият – насилствено." Коментар на мач по БНТ

  • 9698

    Песимистът вижда само един безкраен тунел. Оптимистът вижда светлина в тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и идващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите…

  • 785

    – Докторе, жената ме напусна, взе децата със себе си, изгониха ме от работа, останах без къща, спя у приятели, почнах много да пия, ръцете ми треперят, виждам всичко размазано… какво да правя? – Като лекар бих ти казал да спреш да пиеш, но като човек – не те съветвам.

  • 7220

    Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: – Какъв беше този камион, който излезе пред малко? – Зелен. – Идиот! Питам те за номера му! – Номера беше червен на бял фон.

  • 10577

    Седи Зайо Байо в гората и пише на лаптоп. Идва лисицата и пита: – Зайо Байо, какво правиш? – Пиша дипломна работа как зайците ядат лисиците. Лисицата съответно дълбоко се възмущава: – Зайо, това е поредната ти измишльотина! Какви ги разправяш! Зайо казва: – Ела в пещерата и ще ти покажа! Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише. Идва вълкът. – Зайо, какво правиш? – Пиша дипломна работа как зайците ядат вълците. Вълкът също се ядосва. – Абе, Зайо, не почна ли да поумняваш и да разбираш как стоят нещата? Заекът: – Ела в пещерата и ще се разберем! Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише. Идва мечката. – Зайо, какво става? – Пиша дипломна работа как зайците ядат мечките. Мечката почва да се пени: – Зайо, стига си ми разправял глупости! Престани! Омръзна ми от твоите глупости! И отново влизат в пещерата. Излиза заекът и продължава да пише. След това действието се пренася в пещерата, където лъвът дооглозгва последните кокали от мечката. Извод: Не е важна темата на дипломната работа, а кой ти е научният ръководител!

  • 9781

    Иванчо казва на баща си: – Тате, утре те викат в училище при директора. – За какво пак? – Ами счупих един прозорец. – Стига бе, че колко прозорци има в това училище?!

  • 553

    Полкът на Чапаев завзел някакво село и Чапаев нарежда: – Доведете ми една девственица! Водят му една красавица, след десет минути Чапаев я изхвърля и вика: – Негодници, нали ви казах девственица! Тая не е! Водят му друга. Пак същата история. Трета – пак я гони… Чапай разярен вика Петка при себе си: – Абе, говедо такова, майтап ли си правиш с мен? – Ама Чапай, – рекъл Петка, – никой не се будалка с теб. Първата аз лично я проверих и се оказа девствена. Втората Степан картечаря я провери, а третата двамата заедно я проверихме за всеки случай. Бива ли така – да ни нямаш вяра?

  • 11660

    Ако "хомо сапиенс" са били хомо това обяснява факта, че са изчезнал вид.

  • 3707

    Какво като имаш пейджър, ма чушко? Откъде да знам дали стои в теб или в Симеон. Това щее първото съобщение от мен. Второто ще е за честито. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8600

    Срещат се две приятелки и едната казва на другата: – Представяш ли си, поисках от моя двеста „зелени“ за фризьор. – Какво, не ти ли даде? – По-лошо! Изгледа ме, изгледа, па измъкна петстотин…

  • 5690

    Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор: – Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито! – А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! – пита новозавършилият любител шофьор.

  • 6248

    Най-високият да дойде да ми го пъхнеУчителка по физика в ГПЧЕ „Иван Вазов“