Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5199

    "Всеки може да опикае стената. Бъди мъж – осери тавана!" Надпис в тоалетна в МГ – Варна

  • 8884

    Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% – "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.

  • 3061

    Елементите в менделеевата таблица са подредени по поредния им номер

  • 4331

    Следвайте ме , аз ще ви настигна… Учител по физическо.

  • 257

    Давам 5 дни арест на редник Милатинов от Берковица. Вчера беше пиян, като че беше паднал от Маркс Старшина

  • 4074

    Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: – Момчета, да имате кибрит? – Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? – Да, заповядайте. – Мерси. – Няма защо. Как я карате тука? – Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи… – Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! – Абе мани, не е истина! – А и цените тая година са едни. Дееееа техната… – Мдааа, така си е…. – Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.

  • 4159

    Цаца попитала кит: – Абе, тебе как те побират в консервена кутийка?

  • 2734

    Срешат се двама приятели: – Какъв беше адреса ти? – Живея в комплекс "Стрелбище". – В кой по-точно, че те напоследък всичките комплекси са стрелбища.

  • 204

    Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество!

  • 7762

    Семейна двойка се кара и жената вика: – Аз пък спах с най-добрия ти приятел! Мъжът се замисля и като не измисля какво друго да каже, вика: – И аз!

  • 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 2864

    Между съпрузи: – Дяволска работа! Просто съм изумен! Ти ми купи скоро тази риза, а яката ми е вече много тясна! – И аз съм изумена, скъпи! Просто се чудя как си успял да си напъхаш главата в ръкава!?

  • 7618

    Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената: – Защо искате развод? – Защото мъжът ми ме нарича котенце – отговаря жената. – А какво лошо има в това? – пита съдята. – Нищо, но той ме хвърли от третия етаж за да види дали ще си падна на краката – отговаря жената.

  • 9500

    Плува си Ноевият ковчег. Докладват на Ной: – Всичко е нормално, само животните много серат, вонята е ужасна. Може ли да почистим? Ной помислил и казал: – Не трябва, нямам такива нареждания от Бог. След известно време пак му докладват: – Лайната ни стигнаха до коленете, малките животни вече затъват до уши! Какво да правим? Да почистваме ли? – Ще изчакаме още! Няма указаня от Бога! След известно време пак му докладват: – Става нетърпимо, лайната са ни до гърлото. Ще се изушим вече. Ако не почистим сме обречени на гибел! Принудил се Ной и дал съгласие да почистят ковчега. Изхвърлили всички лайна зад борда. Всички си отдъхнали и ковчега заплувал нататък. А лайната си плували по вълните дълго, дълго време, докато на тях се натъкнал Колумб…

  • 10179

    Чапай и Петка бягали от белите. Двамата решили да се скрият в една кръчма. Сядат на една маса и поръчват 50 гр. ракия. – Келнер, на колко километра са белите? – На 1 километър от заведението. – Дай по още две малки. Изпиват ги. – Келнер, на колко метра са белите? – На 500 метра. – Дай по още две малки. Изпиват ги на екс. – Келнер, на колко метра са белите? – Ами на 100. – Дай по една стограмка. Келнера им дава. – Келнер, на колко метра са белите? – Вече са пред заведението. – Петка, виждаш ли ме? – Не. – И аз не те виждам. Значе добре сме скрили.

  • 4250

    Някакъв господин на касата на ЕСГРАОН: – Искам да си сменя името! – Защо, как се казвате? – Гъзио Николов. – Ами да, разбирам, с това име…А как искате да се казвате? – Гъзио Георгиев!