Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11045

    Въпрос към радио "Ереван": – Как се нарича дете, което не е родено в Гърция? Радиото отговаря: – Негърче.

  • 1622

    Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: – Къде е четвъртият човек? – Какъв четвърти? – Човекът, който им е платил сметката…

  • 6770

    Тестват няколко кандидати за работа в разузнаването. Дават им по един плик и им казват: – Тука има секретни документи, трябва да ги отнесете на нашия агент в отсрещната сграда. Как ще намерите кой е – ваша си работа, но до един час да са доставени. Всички излизат от стаята и се запътват към отсрещната сграда, само един се шмугва в тоалетната и отваря плика. Вътре намира лист с бележка: "Върнете се обратно, приет сте на работа."

  • 11222

    Лекар към пациента: – А сега, сгънете крака в коляното. – В каква посока?

  • 9513

    Старец умира и дава наставления на жена си: – Кования сандък дай на сина! – По-добре на дъщерята! – Аз искам на сина. – А аз на дъщерята! – Кой от нас умира – ти или аз?!

  • 1552

    Ученик се връща намусен от училище, хвърля бележника на масата (разтворен на страницата с една голяма двойка), вдига телефона, набира номер за телефонен секс и пита: – А учителки имате ли?

  • 8342

    Старшината Гърдю командва войниците: – Бегом от мен до другото дърво!

  • 713

    Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай… Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил : – Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик. – Дай го този инженер насам – казал св.Петър – горе в Рая не се живее от горещина! – Ааааа, не! – отговорил дявола – щом си го изпуснал един път сърди се на себе си. – Ще те съдя – разгорещил се свети Петър. – Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?

  • 10629

    Младеж кандидатства за работа в метеорологичната служба. – Имате ли някакъв опит? – го питат. – Да – отговаря самоуверено той. – Три пъти вече печеля на тото!

  • 2576

    В спалнята звъни телефонът. Той вдига слушалката и след малко се обръща към жената до себе си: – Търсят Венета. Да не би да сте вие?

  • 4314

    Борец отива на ресторант и си поръчва супа от костенурки. Чака той 10, 15 минути, половин час и отива в кухнята и пита: – Абе какво става? – Имаме проблем, брато – отговарят му готвачите. – Не можем да я заколим. – Дай една вилица – казва бореца. Хванал яко костенурката и няврял пръст отзад. Онази изпънала врат, а той я забол с вилицата. Питат го после готвачите: – Ей брато, откъде знаеш този номер? – А ти как мислиш слагам вратовръзката на моя шеф всяка сутрин?

  • 4509

    Мъж се умилква на жена си: – Обичам те, любима моя! – Ако ти бях любима, нямаше да кръшкаш! – Аз затова казвам "любима", ако не кръшках щеше да си "единствена моя".

  • 3502

    Иванчо се прибира възбуден от училище – научил нова дума. Обаче не знае какво точно значи. – Мамо, мамо, какво значи "минет"? – Млък, не ти трябва да знаеш такива думи! Бащата се обажда: – Защо не, обясни му на детето. – Добре де… Значи, това е когато ти го вкарват в устата… Таткото перва майката зад врата: – На какво го учиш ма! Минет – това е ти да го вкараш на някого в устата. Син отглеждаме тука!

  • 11150

    На рецепцеята на хотел: – Ако ми докажете, че сте съпрузи, ще ви сложа в една стая. Мъжът: – Ако ми докажете, че не сме, ще съм ви задължен цял живот!

  • 1491

    Поздравявам брат ми,сестра му и всичките ми родители. Участник в "Риск печели,риск губи"