Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2595

    "Отвлякоха циганка за бяла робиня!" Заглавие във вестник

  • 5905

    Прибира се един наркоман вкъщи и вика от вратата: – Жено! Имам една добра новина за теб, и една лоша! Добрата е, че оставих дрогата. Лошата е, че не помня къде.

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 5054

    Социологическо проучване сред митничарите. Въпрос: Колко времe Ви трябва да закупите BMW ? Митничар от Кулата: -Не по малко от три месеца. Митничар от Калотина: -Поне пет месеца. Митничар от Капитан Андреево (след кратък размисъл) -Не по малко от пет години. – ??? – Все пак това е голяма фирма.

  • 2229

    Криминална хроника във вестника: "Заведено беше дело срещу сержанта от полицията А.Б. – за опит за изнасилване на малолетната В.Г." "Малолетната В.Г. е арестувана за съпротивление на органите на реда."

  • 3461

    Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: – Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: – Не ставай! Знам го аз тоя номер – ти ще станеш, а тя ще седне!

  • 7848

    Блондинка казва на приятелка: – Чудя се защо не строят градовете в полето. Там въздухът е толкова чист!

  • 7342

    Противогаза се слага на лицевата част на лицето. Из лекция по гражданска отбрана

  • 5602

    И за домашно – като сте толкова умни и не ме слушате, искам да намерите обиколката на Гошо! Г-жа Бочева в час по математика, СОУ "Христо Ботев" – Враца

  • 1094

    Изпуска газове в час по музика Забележка в ученически бележник

  • 5792

    Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й. Младоженецът сяда и казва: – Първо: всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства: – Ама, как може такова нещо… да пиеш алкохол?! – КАЗАХ! – извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил: – Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! – Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? – протестира сестрата на младоженката. – КАЗАХ! – отново удря по масата мъжът. – Един път в месеца – продължава той – ще пребивам жената! – Ама не може така ами ако й счупиш нещо? – пита брат й. – КАЗАХ! – изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. – И последно – един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда: – Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква: – КАЗА!

  • 7760

    Учител пита в час по зоология: – Иванчо, към кое семейство се отнася кобрата очиларка? – Към семейството на късогледите – отговорил ученикът.

  • 4695

    Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Не щеш ли – на пътя му застанал Кумчо Вълчо: – Как си, Зайо, какво правиш? – Добре съм Вълчо, ама се напуших. – И какво усещаш? – Ами нищо! – Как така нищо бе, Зайо?! – Нищо! Нищичко не усещам! Нито краката, ни ръцете, ни главата, нито крилата си усещам!

  • 87

    "Новогодишна разпродажба! Мерцедес последен модел – 5% намаление! За студенти и пенсионери – 10% отстъпка!"

  • 6443

    Жена казва сутринта на мъжа си:– Скъпи, сънувах тази нощ коза. Какво ли означава?– Ами вземи съновника и провери на буквата „О“.– Защо на „О“?– Защото си сънувала огледало.

  • 12100

    На млад мъж спешно му се ходи по голяма нужда и се изпуска в гащите. Качва се в трамвая и сяда облекчен. Наближава спирката и се сеща ,че е е омацал седалката и не му се иска да става ,за да не се изложи. За негово щастие възрастна баба го моли да отстъпи мястото , защото я болели краката. Естествено той става и казва : – Бабо , не само мястото ще ви отстъпя , а и разваления течен шоколад , който изтече на седалката от буркана , който счупих , докато тичах да хвана трамвая.