Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8954

    – Приятелката ми е като мобилен телефон.– В смисъл – такава малка?– Не, в смисъл – като свърша парите, не ми говори.

  • 11892

    – Какво е това поведение! Ние сме културна гимназия, да му е*а майката!

  • 120

    Всичко хубаво на този свят или е забранено, или е аморално, или от него се пълнее … Андре Мороа

  • 2856

    Две борчета се срещат и едното пита другото: – Защо си с две жалейки? А вторият отговаря: – Вчера баба ми почина, а днес брат ми каза, че и неговата сьщо починала!

  • 7730

    Учител по музика към Иванчо: – Предупреждавам те, че ако не се държиш както трябва, ще кажа на родителите ти, че имаш талант …

  • 6797

    Двама си говорят: – Жена ти вика ли, когато прави секс? – пита единият. – О, да – отговаря другият. – Кажи й тогава да викне и мен следващия път.

  • 6319

    Точността на попадението е толкова голяма, колкото по-голяма е вероятността за попадение в целта. Лозунг в казармата

  • 8186

    Двама пияни нахлуват в аптека: – Имате ли свещички за хемороиди? – Не – отговаря младата аптекарка. – А свещници? – поинтересувал се вторият.

  • 4515

    В адвокатска кантора "Смит, Смит, Смит и Браун" влиза клиент. Той на всяка цена иска да види последния от съдружниците. – Но защо не някой от семейство Смит? – пита го секретарят. – Този Браун трябва да е много умно момче, след като е успял да се вмъкне в толкова интимна компания – казва клиентът.

  • 1658

    Ако не направя това контролно,ще се самоубия и ще си отида вкъщи. Разговор между ученички

  • 1981

    Едно момче се прибира вкъщи и баба му го попитала: – Каде беше, баба? – Ами ходих в Интернет. – отговорило момчето – И си ходил там така облечен! – казала очудено бабата

  • 9292

    Какво ме гледаш, че те гледам – не виждаш ли, че те виждам?! Учителка по химия

  • 7389

    По време на съветско-китайския конфликт в китайския щаб разработват план за нападение над Съветския съюз. Главнокомандващият казва на генералите: – Значи малки групи от по пет милиона ще пресекат границата. Авиацията ни няма да може да участва, защото вятърът духа от руска страна. – А няма ли да нанесем танков удар? – Танковия удар е невъзможен – танкистът се разболя.

  • 7484

    – Ало, полицията ли е? – Да. – Обаждам се да съобщя за една катастрофа. Ударих тука две патки с колата… Какво да правя? – Ами остави ги на бордюра да не ги газят другите коли и си заминавай. – Ами добре, щом казвате… А какво да правя с мотора им?

  • 9235

    Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва – салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета – почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал: – Господине, имате ли нещо против да оправим сметката? – Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли – отвърнал мъжа. Келнерът се оттеглил и след малко се върнал: – Няма проблем, господине, управителят е съгласен. – Чудесно! – казал нашия – дай тогава една порция миди и стискай палци!

  • 9824

    Един наема квартира. При огледа хазяинът му казва: – Преди вас тук живееше един сапьор. Тук постоянно имаше взривове. Кооперацията постоянно беше в ремонт. – А това тъмното петно на стената, какво е? – А-а, това е сапьора, не можахме да го изчистим от стената!