Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11384

    Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате? – Кажете първо: искате да празнувате или да забравите?

  • 5135

    Висят си две ябълки на един клон и си приказват: – Ох, да знаеш, цяла нощ не съм мигнала! Такова ужасно главоболие имам. – Твоето е нищо. На мене един червей цяла нощ ми гризе съвестта!

  • 1989

    Никой да не се качва в камионите, преди да са дошли! Военен

  • 6195

    По време на войната мъжете и говедата у нас бяха мобилизирани във войската, а жените, останали на село без мъжка ръка, се справяли коя как може.

  • 12001

    Три прилепа били много гладни изпратили първия да търси храна след малко се връща и казва: -виждате ли тези планини? -да!-казват другите -там няма храна. изпратили втория.след малко се върнал и казал: -виждате ли реката? -да! -там няма храна. връща се и третия целия ударен и казва: -виждате ли дървото ей там? -да! -е,аз не го видях!

  • 4139

    Хванала ме е хрема и за това не съм добре с обаянието.

  • 3812

    – Господине, вашата съпруга се дави, направете нещо!… – Аз вече го направих, почерпих с водка спасителите и те сега са гроги.

  • 6593

    Една нощ всички хора поглеждат към небето и виждат странна картина – един куп комети започват да се подреждат и изписват на фона на звездното небе: "Здравейте! Вие кои сте?" Настава паника. После всички правителства се впрягат, мобилизират всякакви ресурси, пращат всякаква техника в Сахара и като мръква, изписват в пустинята с ярки светлини: "Здравейте и вие! Ние сме земляни!" На другата вечер кометите пак се подреждат в надпис: "А вие млъквайте! Не говорим с вас."

  • 8414

    Срещат се двама приятели – единият много кахърен. – Какво става бе, защо си толкова угрижен? – Абе остави… Оня ден се поскарахме малко с тъщата и… – Е, айде сега, голяма работа! Вземете да се сдобрите и толкова. – Не е там работата… Сега се чудя – да скрия някъде тялото или да ида да се предам?

  • 9832

    Момче,веднъж ще те ударя и ще станеш спътник на стаята ! Учител по рисуване

  • 831

    Пиян клиент чете сметката в ресторанта: 2 водки – 2.60 салата – 1.30 ако мине – 2.50 4 бири – 3.60 Вика келнера: – Какво е това "ако мине"? – Е, не мина…

  • 8536

    В кабинет "Уши, нос, гърло": – Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? – Десет лева. – Колко, двайсет ли? – Трийсет, трийсет.

  • 9828

    Майка към своята дъщеря: – Твоят кривокрак любим ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща!

  • 8560

    Студент пише писмо на баща си: "$къпи татко, $пешно ти $ъобщавам, че $ъм добре. Уча $е добре. Наи$стина не ми е $ъв$ем ле$но. Моля те изпрати ми $пешна телеграма. Ще $е радвам да получа изве$тие от теб. Твой $ин." Скоро пристига писмо от бащата: "Синко, Разбирам твоето НЕтърпение. НЕ прекалявай с учеНЕто. Ако ти стаНЕ много тежко, пиши пак, ако НЕ те затруднява и НИКОГА не се отчайвай. Винаги съм готов да ти помогна със съвети. Баща ти."

  • 4612

    Мизерното заплащане на Акакиевич не му позволявало да излиза по тогавашните кръчми, като всички нормални хора. Разработка на десетокласник от ТБГ – София