Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10938

    "Заемете по-биологична поза!" Учител по биология

  • 2193

    Питат един полицай: – Ти биеш ли жена си вкъщи? – Ти пък! Да не мислиш, че работя и у дома?

  • 2454

    Срещат се двама приятели: – Знаеш ли, Пешо иска пари на заем от мен. Не знам, дали да му дам или да не му дам? – Задължително му дай! – Защо пък задължително? – Логично… за да не поиска от мен!

  • 4033

    – Може ли утре да не идвам на училище? – пита Иванчо. – Майка ми ще прави пролетно почистване и трябвa да и помогна. – Изключено! – казва учителя. – Много ви благодаря! Знаех си, че мога да разчитам на вас.

  • 10689

    – Докторе, трябва да ви разочаровам – споделя пациентът, – вече бях при трима лекари и техните диагнози за моето заболяване не съвпадат с вашата! – Възможно е, при аутопсията ще видим кой е бил прав!

  • 8352

    – Скъпа, обърна ли внимание на жената, която срещнахме? – На коя жена? На онази с боядисаната коса, гримираната и начервената, с демодираната пола и грозната блуза, с износените обувки ли? Че защо да и обръщам внимание?

  • 4820

    Адвокат пита клиента си: – Тази вечер почина тъща ви. Какво да поръчам: погребение, кремация, балсамиране? Клиентът отговаря: – Поръчайте и трите, не мога да рискувам.

  • 9663

    Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. – Защо плачеш? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Гледай го ти! – казал лъвът и продължил. Среща вълка – и той плаче. – Какво ти се е случило? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката – също плаче. – Какво е станало, защо плачеш Мецо? – Заекът ме излъга и ме наеба… – И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа – заекът стои до една дупка и мисли. – Абе Зайо, ти цялата гора си наебал – бива ли такива работи? – Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… – Къде, къде – казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи. – Ах ти хитър заек!

  • 6087

    Редник: "Разрешете да вляза в строя!"Ротния (Цачо Гюлето): "Влизай в строя за да не те вали дъжда!"1984г. ВНВАУ – Шумен

  • 207

    Божко, мини да го вземеш онова магаре, че ги пуснали и не можеше да ме чуе, много шумно, и не можа да ме разбере май че, така че мини го вземи. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8250

    Зетят се прибира вкъщи и казва на тъща си: – Я, плювай по лявото ми рамо веднага! – Защо бе зетко, как така ще плювам по тебе? – Бях на лекар и ми предписа да си разтривам рамото със змийска отрова.

  • 1211

    Тук е написано черно на бяло със зелено. Учителка по литература в 12СОУ

  • 11674

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас! Из час по руски език в ПУ

  • 5223

    – Келнер! Какво е това дето пълзи по салатата ми? – Сигурно са витамини, господине.

  • 6791

    Двама си разговарят: – Твоя син къде работи. В интернет ли? – Не. Той е в частна фирма.

  • 11945

    Между приятелки: – Взе ли си шофьорския изпит? – Не знам, инструкторът още не е дошъл в съзнание.