5872
Разговор между приятелки: – С моя съпруг сме женени от 18 години, а той е все така влюбен както през първата година. – В коя?
"Какъв хубав руски самовар", помисли си Мюлер. "Ти само завърти кранчето", лукаво се усмихна скритият вътре Щирлиц.
Закон за чакането: 1. Автобусът, който е тръгнал току-що от спирката, е точно този, който ти е нужен. 2. Времето за чакане е правопропорционално на неблагоприятните метеорологични условия. 3. Всички автобуси, които минават в обратната посока, изчезват от лицето на земята и обратно не се връщат.
Журналистка пита 3-ма души "Оптимист ли сте или песимист?" Първия отговаря, че е оптимист. Втория отговаря, че е песимист. Третия казва, че е реалист. "И каква е разликата" – пита учудената журналистка. Отговор: Оптимиста изучавал английски език, песимиста – турски език, а реалиста – автомат "Калашников".
Питат арменското радио: – Къде космите на жената са най-къдрави? – В Африка.
Ветеринар трябвало да прави изкуствено осеменяване в една кравеферма. Цял ден обикалял с една гигантска спринцовка и осеменявал. В края на деня осеменяването приключило, ветеринарят прибрал такъмите в багажника, качил се на колата и тръгнал. Изведнъж цялото стадо крави наобиколило колата. Свиркал той с клаксона, обаче кравите не помръдват. Вбесен слиза от колата и вика: – Разкарайте се от пътя бе, тъпи крави! В това време една от кравите се приближва към него, поглежда го с големите си влажни очи и пита свенливо: – А целувчица?…
Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: – Амиии, Гарабед се разболя нещо… и… утре че го копаме!
В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: – Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: – Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? – Триста долара! – Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! – И къде трябва да работя? – Тук, наблизо, в цирка. – В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти…
Един ден едно зайче си се разхождало в гората и много му се допило вода…Вървяло ли вървяло накрая видял кладенец.Но на него пишело:НЕ ПИЙТЕ ОТ ТАЗИ ВОДА ЩЕ ХЪЛЦАТЕ!!!Но то умирало от жажда и пило.По пътя се чувало:Хлъц хлъц!Пак се разхождал и видял друг кладенец на който пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПРЪЦКАШ!!!Но то пило и по пътя се чувало:хлъц пръц…И зайо пак му се допило вода и видял трети кладенец там пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ТАНЦУВАШ!!!но заека пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча…И пак зайо си вървял и пак му се допило, но той видял още един кладенец и н анего пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПСУВАШ!!!И той пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча да ти е***ба майката… =)