Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4510

    -Защо Хилари Клинтън става в пет сутринта? -Е, как защо – нали трябва да е първата дама…

  • 3867

    Шефа на една мутра го извикал и му казал: – Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: – Какво си взе? – Храна. – За какво ти е? – Да ям по пътя. – Добре. Какво друго? – Вода. – За какво ти е? – Да пия по пътя. – Добре. Друго? – Една врата на кола. – Врата?! Че за какво ти е? – Като ми стане горещо, да отворя джама!

  • 8061

    Във вагон-ресторанта. – Келнер, чакам тая бира вече двеста километра!

  • 5516

    Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение: – Извинявайте, ще пътувате ли? – Не, аз съм в гаража си.

  • 7734

    Стара двойка: – Скъпа, утре имаш рожден ден. Какво да ти подаря? – Може би трябва да ми купиш хубаво място на гробищата. След година на същата дата: – Скъпи, какво ще ми подариш за този рожден ден? – Нищо! Ти даже от миналогодишния подарък не се възползва.

  • 3848

    Една кинозвезда разказва на своя приятелка как е обядвала с известен кинорежисьор: – Той ми показа сценария на филма, който иска да снима. Там ролята на главната героиня все едно, че е написана за мене. След това отидохме при него, той искаше да обсъдим сюжета на филма. И точно в разгара на нашата дискусия той ми каза, че ме вижда в ролята на камериерката, където и реплики почти няма. Нещастник! Изсмях му се направо в топките.

  • 196

    Мъж се прибира на разсъмване след нощен запой и жена му: – Как може така? Цяла нощ не съм мигнала, за да те чакам! – Ти какво? Да не мислиш, че аз съм спал?!

  • 2674

    – Каква е приликата между женското сърце, кръглата маса и автобус №94 от Софийския градски транспорт? – Винаги има място за още един.

  • 8434

    Върви мъж по улицата – от мръсен, по-мръсен. Среща го приятел: – Ей, защо си толкова мръсен? – Целувах влака. – Ти да не си се побъркал?! – Не бе, изпращах тъщата.

  • 3913

    Компютри влизат в средните училища в-к. "Демокрация"

  • 6478

    Взимаш релса, круша, далекоглед, пинсета и кибритена кутия. Отиваш на брега на Нил. Излиза един крокодил и почва да те гони. Бягаш, бягаш, бягаш, той почва да те настига. Хвърляш релсата и ти олеква и набираш преднина. Той обаче пак те настига. Хвърляш крушата и тъй като крушата не пада по-далече от дървото, се качваш на дървото. Взимаш далекогледа, обръщаш го и като погледнеш крокодила, той ти се вижда мъничък. Взимаш го с пинсетата и го слагаш в кибритената кутия.

  • 11750

    Плача за вас, братя прости… Учителка по български език, Ст.Загора

  • 11920

    Мюлер се обажда на Щирлиц по телефона: – Щирлиц, в събота,точно в девет бъдете на "Унтер дер линден". Ще се проведе съботник. "Аха" – мисли си Щирлиц – "разкрили са ме. Сега ми прави намеци, опипва почвата, а в събота ще ме арестуват. По-добре да се разбера с Мюлер на четири очи, отколкото с Гестапо". На другия ден отива в кабинета на Мюлер и си признава направо: – Хер Мюлер! Аз съм руски шпионин. – Не на мене тия номера, Щирлиц – отговаря му Мюлер – като чуете за съботник и всички ставате руски шпиони!

  • 6372

    "Българинът, като го притиснеш, дупе дава, а като го отпуснеш малко – дупе иска." Реплика на единия от водещите на "Сблъсък"

  • 6284

    Служител на Държавната автомобилна инспекция, с табелка "ДАИ" на ревера, спира автомобил за проверка. Шофьора слиза и пита: – Какво? Даяджията посочва табелката и казва: – Не какво, а колко!

  • 4749

    Въпрос: Какво означава двеста адвоката на дъното на морето? Отговор: едно добро начало.