6781
Две блондинки седят и си говорят: – Абе, коте чела ли си "Хамлет"? – К`во е написал?
Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: – Коледа е хубаво нещо… След още половин час другият казва: – Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: – Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!
Мъж и жена отишли на опера. Жената по едно време казала сърдито: – Гледай, този до нас спи. Мъжът казал: – И за това ли ме будиш?