Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11043

    Един човек отишъл на доктор да му направят пълни изследвания. Взели му кръв, мерили му кръвното и т.н. След половин час излиза доктора от кабинета си и казва: – Съжалявам господине, но ви остават 10… – Какво десет? Месеца, години…? – попитал пациента – 9, 8, 7, 6…..

  • 7923

    Как се нарича моделът на "Лада" с отварящ се покрив? Кош за боклук.

  • 8775

    Доктор помолил своя приятел фотограф да го замести за малко в лекарския кабинет -Не мога,нищо не разбирам от тая работа,какво ще правя ако някой дойде? -Не се притеснявай,няма кой да дойде. Фотографът се съгласил, но както си стоял в кабинета изведнъж задъхан човек влиза. -Докторе,помогни голям проблем… -Какво става!? -Докторе, жената черна, аз съм черен, а бебето бяло. -Ей верно, голям проблем -замислено казал доктора. Ти мушка ли го? -Мушках го. -Вади ли го после? -Вадих го. -И пак го мушка и пак го вади. -Да-виновно казал пациента. -Какво си направил ти бе,ти си осветил бебето!!!

  • 1487

    Само един клас не може да ме задоволи напълно. Учителка

  • 10901

    Щирлиц отива на явка в гробищата. Мюлер знае за нея и е обградил цялото гробище. Щирлиц стига до 6-ти парцел, 8-ми гроб и бърка с ръка отдолу, за да вземе сведението от Центъра. Изведнъж се запалват прожектори, Гестапо и Мюлер идват към Щирлиц. Мюлер взима бележката от ръката на Щирлиц и чете на глас: "Щирлиц, вие сте педераст!" Глас зад кадър – "В този момент Щирлиц разбра, че е станал герой на Съветския съюз".

  • 851

    – Той арабин ли е ? – Незнам, не съм се задълбочавала…. Разговор между приятелки

  • 7670

    Прибира се момиченце от училище и казва:– А днес рисувахме мама!– Но нали и миналия път рисувахте мама! – казва майката.– Еми, то щом влезе учителката и веднага вика:„Рисувайте, вашта мама!“

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 11865

    – Знаеш ли, като те видя – все се сещам за Стоян – казал един габровец на друг. – Защо? – И той има да ми дава пет лева!

  • 1464

    По време на проверка войниците се оплакват: – В чорбата има камъчета! – Що за оплаквания? – сопва се капитанът. – Вие сте тук, за да служите на родината! – Да, но не за да я ядем…

  • 7949

    В аптеката се втурва запъхтян човек и извиква: – Половинка спирт! – А имате ли рецепта? – пита магистърът. – Имам, разбира се – килограм захар, половин килограм цвекло, и сто грама мая.

  • 4074

    Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: – Момчета, да имате кибрит? – Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? – Да, заповядайте. – Мерси. – Няма защо. Как я карате тука? – Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи… – Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! – Абе мани, не е истина! – А и цените тая година са едни. Дееееа техната… – Мдааа, така си е…. – Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.

  • 2088

    Ахил е висок, мускулест, красив и добродушен. А Хектор е обратен. Ученическо изказване

  • 9526

    Абе, момиче! Само тебе чакаме! Остави си тетрадките и дрехите на задния чин и да почваме! Квестор в началото на изпит

  • 9525

    Председателят на съда упреква един адвокат, че защитава несправедлива кауза. Адвокатът се оправдава: – Господин председателю, толкова справедливи каузи загубих, че не мога вече да ги различавам едните от другите!

  • 7597

    Бизнес дама споделя с приятелка: – Майка ме учеше, че да задържиш един мъж е лесно – трябва да си готвачка в кухнята, чистачка в къщата и курва в спалнята. – Е как е, справяш ли се? – Да, много лесно. Първите две ги наех, а за себе си оставих третото.