Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3751

    На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. – Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!

  • 5243

    Някакво момиче стои пред сградата на военната комисия и плаче. Минаващ наблизо мъж я пита: – Какво, да не взеха гаджето ти войник? – Да! Всичките!

  • 3601

    Соня след студенски изпит: – Предадох бял лист. – И аз предадох бял лист – каза друг кандидат студент. – Ей, да не си помислят, че сме преписвали.

  • 11660

    Ако "хомо сапиенс" са били хомо това обяснява факта, че са изчезнал вид.

  • 6809

    Тъщата се кара със зет си: – Защо разправяш на децата такива приказки, дето все завършват с "и те се оженили, и живели спокойно и щастливо до края на живота си, защото момичето било сираче"?

  • 460

    Спортен автомобил спира пред бензиностанция. По каросерията са изрисувани безброй цветя. Момчето от бензиностанцията се приближава и пита: – Какво ще обичате, бензин или вода за цветята?

  • 4345

    Купете си столитрови тетрадки за следващият час! Учителка по немски 7-мо СОУ "Найден Геров" Гр. Варна

  • 529

    Въпрос: Какво притежава Тед Кенеди, за което Бил Клинтън може само да си мечтае? Отговор: Мъртва съпруга.

  • 5825

    Военна комисия, кабинета на хирурга. В кабинета се намира доктор и няколко млади студентки в медицинския институт. По едно време викат доктора на телефона. Той оставя една от студентките да го замества. Влиза един от донаборниците. Изчервена студенката му казва: – Свалете си гащите! Сваля ги той. В момента, в който бъдещата лекарка го докосва по оная работа и тя щръква. Студентката: – Колежке, донесете ми моля една мокра кърпа!… Това продължава няколко пъти. Накрая донаборника не издържа и вика: – Абе, аз тука на донаборна комисия ли съм дошъл или да ви суша мокрите кърпи, бе?

  • 7073

    Съжалявам, че моите чувства са бреме за твоят портфеил..

  • 1965

    На животните в гората им било много скучно. Така че се уговорили всеки да разкаже по един виц. Ако дори едно от животните не се разсмеело щяли да изядат разказвача. И така първо зайчето. Реакцията на всички: "Ха, ха, ха…" – магарето мълчи. Изяждат заека. След това вълчо. Всички: "Ха, ха, ха…" – магарето пак мълчи. Два дни по-късно, в присъствието на малкото останали животни, магарето започнало да се хили като обезумяло: – Какво ти стана, бе – пита лъвът. – Абе тоя заек верно може да разправя вицове…

  • 6355

    Мъж отива при лекар на профилактичен преглед. – Пиете ли? – Не! – А пушите ли? – Не! – Не ме гледай с тази идиотска усмивка, пак ще ти открия нещо!

  • 4947

    Между съседи: – Абе, комшу, цяла нощ тракате над главите ни! – Нанасяме се! – Ами през деня не може ли? – Не може бе, човек. Там, откъдето изнасяме, през деня не може!

  • 2741

    Прибрал се Кумчо Вълчо вкъщи мъртво пиян и казал на Кума Лиса: – Курво рижава, с кого пак си спала, че си ми народила прасенца? А Кума Лиса отговаря: – Първо – не съм курва, а общителна! Второ – не съм рижава, а светъл махагон! И трето – как няма да ти народя прасенца, като всяка нощ ме ебеш пиян като свиня!

  • 4973

    Ти си непълнолетно лице, без някакъв паспорт, виза или лична карта и искам да упражня върху тебе закона за гравитацията! Сваляшки лаф

  • 505

    Между интернетаджии: – Абе, ти откъде направи такива бицепси? – От интернет. – Как така? – Вградих си мишката в трипудова гира.