Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5552

    Не ми е приятно да влизам и да гледам, че едно стърчи, а друго виси, и, че столовете са изръбени.

  • 10238

    Един борец толкова додеял на майка си с въпроси как точно се е родил, че жената накрая се заголила и казала: – Ето от тук си излязъл. – Леле-е-е – уплашил се борецът – ако бях сбъркал с 5 см, щях да бъда лайно.

  • 981

    Бременна жена отишла на астролог, за да получи хороскопа на бъдещото си дете. – Под какъв знак беше заченато детето? – попитал астрологът. – Под една табелка "Пушенето забранено".

  • 7195

    Слънцето може да се наблюдава през телескоп два пъти. С лявото и с дясното око.

  • 11094

    Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. – Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка – тире, точка – тире… – Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар – куче, граничар – куче…

  • 1969

    Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува – "да еба таз шибана държава"… Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки". Началника му пита гражданина: – Ти защо псуваш държавата бе? – Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам. Началника доволен от отговора, вика подчинения: – Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето – три дена арест. Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори: – Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста. Гражданинът: – А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.

  • 3150

    Пациентка пита лекар: – Защо трябваше да стоя цели десет минути с изплезен език, докторе? – За да мога на спокойствие да ви напиша рецептата, уважаема госпожо.

  • 5882

    – Пре-е-есен, вку-у-усен, топъл сладолед прода-а-авам! Продавач на сладолед

  • 1663

    Веселине, пиши се отписан! Учителка в ТС София

  • 6584

    Войниците са си все същите хлапета, които си играят на война – само дето пишките им са по-големи и автоматите са истински.

  • 8925

    "Храната бива два вида: вкусна и полезна…"

  • 10387

    Ако по пътя срещнеш лехичка с копър, набери малко. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 1180

    Под пианото има два педала, които се натискат.. Учител по музика

  • 5837

    На едно младо семейство им се родила дъщеричка. Жената предложила: – Да я наречем Петя? И двете баби се казват така, и двете ще са доволни. Мъжът казал: – Напротив, и двете ще ни намразят, че сме я кръстили на другата баба.

  • 3042

    Транслитерация на английската азбука Табела с транслация на английската азбука, окачена над гише за приемане на новите документи в РУ

  • 10407

    През 1987, малко преди да излети совалката "Чалинджър" в белия дом звъннал червения телефон. Президентът Рейгън вдигнал слушалката и чул покрусения глас на Горбачов: – Много съжалявам за совалката… – В какъв смисъл? – учудил се Рейгън. – Ами че избухна… – Но тя още не е излетяла! – О, извинявай, ще се обадя след десет минути.