Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3920

    По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано! Принцип

  • 1415

    "Чайка вкара гол в мач между ученически отбори в Англия" заглавие – в.Монитор/2.Х.99

  • 4893

    "…Имам страхотен слух!… Тихо, че нищо не чувам!" Учителка

  • 6364

    – Гошко, харесва ли ти тромпета, който ти подарих за Коледа? – Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! – Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? – Не, защото татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря…

  • 11924

    Президентът на републиката се избира за седем години, като на три години се подновява с една трета. Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е. През 1875 г. само мъжете влизали в урната. Днес за да бъдеш избирател е необходимо да принадлежиш на двата пола. … Ученически / кандидатстудентски

  • 3627

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 3057

    Един отива на море сам, без жена си. След една седмица жена му получава телеграма: "Продай уредбата и ми прати 300 лева." Другата седмица пак: "Продай видеото и ми прати 300 лева". След още една седмица: "Продай телевизора и ми прати 300 лева". Другата година жена му отишла на море сама. След една седмица получил телеграма: "Пращам ти 300 лева, купи телевизор." След още една седмица: "Пращам ти 300 лева, купи видео"…

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!

  • 3566

    – Защо се навеждаш в час? Искам да ме слушаш! – Взимам си химикалката, госпожо. – Виждате ли какви неща причинява гравитацията? Забележката в дневника: "Ученикът се навежда в час, за да си вземе химикалката, чието падане бе причинено от земното притегляне".

  • 11193

    Гарабед и Киркор се срещнали след много години. Оказва се, че Гарабед е лекар, а Киркор – шофьор на камион. Киркор се оплаква: – Знаеш ли, днес возих едно маце. Довечера ще ми дойде на гости, но аз незнам дали ще мога. – Нали ти казвам, че съм лекар. Ще ти изпратя по Агопчо лекарство. Гарабед се прибрал у тях и казва на Агопчо: – Занеси това флаконче на чичо си Киркор и му кажи сега да вземе едно хапче и при подобна ситуация пак по едно. Агопчо се заиграл. По едно време се сетил за лекарството на Киркор, затичал се и от улицата му хвърлил флакончето през прозореца: – Ей, чичо Киркор! Татко ти изпраща това. На сутринта Гарабед се обажда по телефона на Киркор за да провери резултата. – Е, Киркор. Как беше? Отатък се чува тих, измурен, шепнеш гласец: – Мани, мани! – Ти да не си изпил всичките хапчета от флакончето? – Да, да. – Е, и? Колко? Колко пъти? – Седемнадесет. – А тя? Тя оживя ли? – Ами! Тя не дойде.

  • 6711

    Ако за първи път сте в СССР, то добре дошли! Надпис на входа на хотел в Москва от времето на СССР

  • 57

    Психиатрична клиника, а до нея войскова част. Между двете – висока ограда. Пациент на клиниката отива при главния лекар. – Изобретих нов уред. Казва се бълбукатор! – Я да видя! Пациента взима една кофа, прави в нея много дупки, след това я пуска във вода. Чува се "бъл-б-бълбук-бълбук-б-бълбук". – Ти си абсолютен идиот! – казва главния лекар, взима кофата и я мята през оградата. … В района на войсковата част минава на проверка генералът. Върви покрай оградата, по едно време спира, гледа озадачено земята… – Какви разсипници! Кой изхвърли този бълбукатор тука, бе? И то съвсем нов…

  • 10809

    – Госпожо, ама в учебника по история пише друго… – Не ме интересува! Аз съм историята в това училище! Г-жа Кутева, учителка по история в НПМГ

  • 10962

    Новост за домакините: революционно ново изобретение, чудо на техниката! Измислена е перална машина, която след изпиране връща точно толкова чорапи, колкото сте пуснали в нея!

  • 9571

    Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… – взел палката Е са ви…. мамата! Отбий в дясно!

  • 11642

    "Номер 2 си бърка с химикалки в ушите" Забележка в дневник – 47 СОУ