Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2528

    С това пиене няма да стигнеш далеч! – Не ми и трябва… Кръчмата е на пет метра от дома ми!

  • 2465

    След като свършили мунициите, българските и съветските опълченци на Шипка започнали да замерят турците с камъни, дървен материал и телата на своите живи и умрели другари …

  • 3637

    Срещат се Костов и Клинтън в България. Клинтън: – Абе много готини гаджета имате тука в България бе, прати ми една-две за стажантки! Костов: – Ш-ш-шт, сакън, трай че тука и теменужките имат уши!

  • 1779

    Седнете си на оная работа и си го научете… Учителка

  • 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.

  • 8768

    – Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало.

  • 4870

    – Знаете ли, това е едно интересно представление. Съветвам ви да си тръгнете след втората му част – казва гардеробиерка в театъра на човек от публиката. – Защо след втората част ? – Защото след първата тук е голяма блъсканица .

  • 8016

    Майката казва на Иванчо: – Посвири малко на пианото, сине, и ще ти купя сладолед! – Тате каза, че ще ми купи два сладоледа ако не свиря.

  • 3141

    На крак работни ръце Надпис на изоставена сграда на ТКЗС в Ловешки окръг

  • 11560

    Строго се забранява на хора от различни полове, например мъже и жени да спят в една палатка, с изключение на случаите когато те са женени специално за това. Табела в къмпинг

  • 8402

    Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС – аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: – Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.

  • 8134

    Колко пъти ви обяснявам, че няма по-малка и по-голяма половина, а по-голямата половина от вас не ме разбрахте.

  • 3608

    Габровец занесъл телевизора си на ремонт, защото бил без звук. След седмица отишъл да си го вземе, но техникът не намерил повреда. – Господине, как точно се повреди телевизора ви? – пита техникът. – Ами, гледам си мача и си бъркам с един пирон в ухото и изведнъж звукът изчезна…

  • 5600

    Питат Радио Ереван: – Защо на жените космите между краката са къдрави? Отговор: – За да не си избодат очите мъжете.

  • 11912

    Той извършва сакрализация на безчовечния модел на екзистенция… Из час по литература в Английската гимназия

  • 9944

    Полицай спира мотоциклетист. – Много ли бързо карах? – Много ниско летяхте…