Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11094

    Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. – Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка – тире, точка – тире… – Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар – куче, граничар – куче…

  • 3389

    Мюлер разбира, че в Гестапо има руски шпионин. Вика всички на разпит. – Кой е шпионин? – крещи Мюлер. – Той! – Щирлиц сочи Калтенбрунер. – Щирлиц, знаеш, че не е вярно, защо? – удивен е Калтенбрунер. "В името на прогреса на съветската идея", прошепва Щирлиц.

  • 2852

    Автомобилна катастрофа. Трима мъже убити. В рая господ ги пита: – Ти колко пъти си изневерявал на жена си? – 5. – Ето ти този стар очукан Трабант. А ти? – 3. – За теб тази Тойота. А ти. – Не съм и изневерявал. – Браво! Ето ти този чисто нов спортен модел Ферари. На другия ден първият и вторият мъж срещат този с Ферарито да реве и го питат: – Защо ревеш?! Нали ти взе най-хубавата кола? – Е да, ама преди малко видях жена си… със скейтборд!

  • 5055

    Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави

  • 2281

    – Извинете, имате ли мозък? – Имам, защо? Разговор между клиент и келнер в ресторант

  • 8051

    Поканили един генерал на прием, даван от президента. И понеже не бил наясно как да се държи в подобна обстановка, помолил един от подчинените да му каже какво да прави и говори. Подчиненият обяснил, че на такива приеми човек задължително трябва да демонстрира и чувство за хумор. – Ето например, знаете ли каква е разликата между курортиста и прокурора? – Не знам, – отговорил генералът. – Ами много просто – на единия курът му е отпред, а на другият по средата. Отишъл генералът на приема и решил да блесне пред президентшата с тънко чувство за хумор. Задал й същия въпрос, но тя естествено не знаела и помолила да й каже отговора. – Абе и аз точно не си спомням, – почесал се генералът, – но знам че на единия курът му май беше отзад…

  • 5942

    Според Библията жената е последното нещо, което Бог е сътворил. Трябва да е било в събота вечер… Личи си умората! Ал. Дюма-син

  • 3728

    В час по биологя учителят пита: – С какво се храни поповото прасе? Иванчо отговаря: – Дали е на попа или нашето – все с помия ще се храни.

  • 10427

    Жена се прибира вкъщи с нова шапка. – Новата ти шапка не ми е по вкуса! – казал мъжът й. – Какво искаш да си сложа бутилка бира на главата ли?

  • 1600

    "Гледайте по-бързо и да тръгваме"… Баща юрка децата си, които гледат филм по телевизията.

  • 5758

    Иванчо се връща от училище вкъщи а баща му го пита ядосан: -Какво прави на даскало бе калпазанин с калпазанин такъв?! -Днес в училище беше царят! -Е какво от това?Имаш ли някаква оценка? -Ще ти кажа тате, вервай ми…

  • 2044

    Тексасец разказва за размерите на своето ранчо: – Заема ми два дни, за да мина от единия му край до другия с кола. – По-рано и аз карах една таратайка – съчуствено казва събеседникът му.

  • 11604

    Телефонът звъни рано сутринта. Съпругът го вдига, слуша малко и отговаря сърдито: – Откъде да знам, аз да не съм метеоролог?! – и затръшва слушалката. Жена му в леглото до него го пита: – Кой беше? – Не знам – ядосано отговаря съпругът. – Някакъв глупак питаше дали хоризонтът е чист.

  • 4070

    Момче и момиче се разхождат по улицата, хванати ръка за ръка. Момчето мисли на глас: – Оня ден те водих на кино, вчера – на ресторант. Днес къде да идем? – В гражданското!

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 1028

    Всяко нещо си има и недостатъци, казал човекът, на когото умряла тъщата, когато дошли да му искат пари за погребението. (Джером К.Джером)