11091
– Редник Иванов, защо не си сложил противогаза? – Имам хрема, господин старшина, и без противогаз нищо няма да помириша!
– Редник Иванов, защо не си сложил противогаза? – Имам хрема, господин старшина, и без противогаз нищо няма да помириша!
Учениците в Иванчовия клас били много послушни и не можели да го понасят, защото постоянно изтърсвал по някоя глупост. Един ден дошъл инспектор и учениците се наговорели, ако Иванчо изтърси някоя глупост всички да напуснат демонстративно стаята.Започнал часа и всички дигали ръка да прочетат домашното. Най-накрая дошъл ред на Иванчо.Той станал и изтърсил:– Зад училище има публичен дом.Всички си взели шапките и напуснали стаята.В същия момент Иванчо извикал:– Чакайте бе, той още не е отворен!!!
Старшината Гърдю командва войниците: – Бегом от мен до другото дърво!
Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича. Жената казва: – Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа. Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита: – Набих го, ама я кажи какво направи? А жената: – Ами какво, седя си аз тука вкъщи по цял ден, самичка, скучая…
Политически виц от комунистическо време: Двама са в командировка, спят на хотел. До тях в съседната стая други си разправят шумно политически вицове. На тия им писнало и се наговорили да ги шашнат, та да млъкнат. Единия отива оттатък и вика: – Абе, кви са тия политически вицове бе? Вие не знаете ли, че тука всичко се подслушва и записва? – Айде бе, не може да бъде. – Ей сега ще ви покажа. Навежда е към контакта и вика: – Две чайчета в тази стая, моля. Другия е вече подготвен и след малко влиза с два чая. Ония се сбъркват, млъкват веднага и всичко утихва. На сутринта нашите хора отиват да си плащат сметката. На излизане портиера им казва: – Ей, на майора много му хареса тоя номер с контакта.
Въпрос: "Досистемниятадминистратор: -Скапамисешпацията,какводаправя?" Отговор: "-На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!"