Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3842

    – Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми! – И какво? – Не помогна. Сватбата е в неделя!

  • 10729

    Питали радио Ереван – Кои са от по-древен род – арменците или грузинците? Радио Ереван отговаря : – Арменците, разбира се. Ние произхождаме от рода Орангутян. В това време се намесило радио Тблиси: – Как ли пък не! Ние водим началото си още от рода Шимпандзе.

  • 5475

    Щирлиц гледа паметника на незнайния воин. Мъжка сълза се отронва от окото му. "Прости ми, Саша, беше нещастен случай", мисли си Щирлиц.

  • 866

    Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава: – Следваща спирка "8 Март". Блондинката чука на вратата: – А, такова, по-рано не може ли да се слиза…

  • 1373

    Срещат се двама приятели:– Искам да си взема куче, жената не дава.– Мислиш ли, че кучето ще даде?

  • 11959

    По татово време един министър вика секретарката си и казва: „Тотке, пиши съвещание във вторник 18 часа!“. След малко тя се връща и пита: Чичо, вторник как се пише бе, с Ф или с В? „Хайде, пиши го за сряда и да научиш този пръвопис защото шъ тъ изволня!“

  • 836

    Ако си на маса, в компания и в първите 5 минути не разбереш кой е тъпанара… значи си ти!

  • 10236

    През турското робство българите са живели на рая, което ще рече на стада … В час по история СМГ

  • 11317

    Ах, как мечтая да си построим една триъгълна къщурка по зададени две страни и ъгъл между тях. Но преди това, трябва да извадим пред скоби твоите родители, за да останем сами. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4621

    Две полицейски съпруги си говорят: – Моят мъж е най-нетактичния, недосетлив и смотан човек на света! – О-о, моят пък е пълна противоположност… онзи ден бяхме на едно погребение и когато засвири оркестърът, единствено той се досети да ме покани на танц!

  • 10434

    Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

  • 9256

    Вървят си три студентки. Двете хубави, едната от МЕИ. Двете умни, едната от УНСС. Двете честни, едната от СУ.

  • 6800

    Мъжът се прибира пиян в къщи и отваря вратата на хладилника: – Ей, бакшиш, хайде до центъра! Жената протестира: – Лягай си по-скоро пияницо! След малко мъжът скача от кревата, отваря пак вратата на хладилника: – Градски, хайде до центъра! Жената пак се обажда: – Казах ти да си лягаш, нещастнико! Така два-три пъти. Накрая жената заспива. На сутринта се събужда и какво да види: ни мъж, ни хладилник. – Ей, – мисли си, – явно го е кандардисал.

  • 4749

    Въпрос: Какво означава двеста адвоката на дъното на морето? Отговор: едно добро начало.

  • 11655

    – Старшина, кой е дежурен по рота? – Хвърчипушков. – Веднага да се яви. – Не може, изхвърчал е.

  • 10327

    Обява:„Ремонт на автомобили по снимка“