Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 499

    Контролното при мен е като да отидеш на лекар – трябва да ти изследвам лайненцето, дето си го изсрал на листа. Преподавател по математика в СМГ

  • 8776

    Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка

  • 6488

    Питат радио Ереван: – Русалката риба ли е или жена? Отговор: – Зависи от глада.

  • 3678

    Децата задават много въпроси, на които често не можем да отговорим. Но по-лошото е, когато имаме много отговори, но никой не ни задава въпроси.

  • 334

    Мутра отива на среща с директор на предприятие. Влиза при секретарката и пита, дали директорът е там. – Ами Господин Директорът в момента не е тук. Ако искате оставете си телефона и ще ви звънна, когато се върне. – Ти да не си луда, ма! Хиляда марки съм дал за телефончето, а ти искаш да ти го оставим…

  • 9343

    Чапай и Петка отворили шкембеджийници на двата края на една и съща улица. При Чапай имало много клиенти, а при Петка едвам, едвам. Веднъж, Петка се замислил: "Сигурно нещо съм объркал сместа за кюфтета. Ще ходя да питам Чапай". Отишъл при Чапай, и го попитал: – Чапай, как правиш сместа за кюфтета? – Един килограм кайма и един килограм лайна. – Е-е-е! Ти и кайма ли слагаш?

  • 3341

    ..и тези прекъсвания на ел. захранването се причиняват, когато някой щъркел падне на жиците и става късо

  • 759

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 360

    Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".

  • 6935

    Двама полицаи се готвят да щурмуват апартамент, в който се е барикадирал въоръжен бандит. Единият казва на другия: – Ти влизай пръв, а аз после ще отмъстя за теб!

  • 43

    Ако стана "Мис България",ще се отдам на обществото. Кандидатка за титлата "Мис България 2002"

  • 2188

    Надпис в новооткрита сладкарница в циганския квартал на град Русе – „Чародейка“: „Производство на натурални шоколадови бонбони с аромат на ром“.

  • 5390

    Много ми харесва героинята на романа на Лев Толстой "Война и мир", особено когато танцува на бала с Щирлиц. Из ученическо съчинение

  • 3052

    Иванчо казва на баща си: – Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. – А ти благодари ли й? – Не. Веднага настъпих и другия й крак…

  • 3721

    В болницата. Пациент жално пита сестрата: – Сестро, на лежащо болните не им ли носите храна? – Носят – сърдито отговаря сестрата. – Обаче ходещите я изяждат!

  • 10271

    Баща и син щели да заминават за Китай. Трябвало да си измислят имена за там и бащата казал: – Ти си лесен, сине, понеже си лентяй, ще се казваш Лен Тяй. – И ти си лесен, тате, понеже те изгониха от всички служби, ще се казваш Вън Дърт Пън.