5980
Кое е любимото питие на Осама Бин Ладен? -Double Manhattan.
Кое е любимото питие на Осама Бин Ладен? -Double Manhattan.
Иванчо казва на баща си: – Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. – А ти благодари ли й? – Не. Веднага настъпих и другия й крак…
Тодор Живков и Роналд Рейгън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Рейгън е един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори – пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети – пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори – пак никой. Трети – никой. Тодор Живков много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Живков щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Един плешив терорист разстреля българското посолство в САЩ…"
Психиатър към пациента: – И така, всяка вечер вие сънувате едно кошмарно същество, което се нахвърля върху вас, крещи и ви бие по главата с точилка. Разбира се, когато се събудите видението изчезва нали? – Там е работата, че не. На сутринта то обикновено крещи: "Стига си хъркал, безделник, заведи децата на детска градина".
В трамвая се возят баща с малкото си дете. По едно време на детенце му доскучало и започнало да се закача с останалите пътници. – Престани! – срязал го бащата. Детето спряло, но след малко отново започнало да се закача. – Чу ли, недей да правиш така. Детето погледнало към баща си и троснато казало: – Ми то и на теб мама ти казва да не пикаеш в мивката, ама…
Попитали радио Ереван: – Има ли живот на Марс? Радиото отговаря: – И там няма.