Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10059

    – Ще пиете ли нещо? – Не, благодаря. – Може би чай? – Не пия чай. – Кафе? – Не пия кафе. – Уиски със сода? – Не пия сода.

  • 1993

    Блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, аз май съм болна. – Защо, какво ви има? – Ами вчера гледах реклама за дамски превръзки, течността, която показаха там беше синя, а при мен е червена…

  • 163

    Всяко момиче с голямо деколте хваща или хрема, или мъж!

  • 8653

    – Защо не тръгна автобусът? Закъснява доста… – Защото шофьорът отстъпи мястото си на майка с малко дете.

  • 11881

    Попитали радио Ереван: – Как се гладят дантелени гащи с ютия? – Върху гъза на тъщата!

  • 10460

    След тежка животоспасяваща операция близките на пациента се явявят при опериралия го хирург и му връчват пачка с банкноти.– Как мислите докторе ще живее ли?Докторът брои внимателно парите:– За сега не!

  • 3395

    След втората световна война населението на България се удвоило от 6 на 8 милиона души. Учителка по география

  • 10417

    Красива блондинка се оплаква на приятелката си: – Отсега нататък няма да имам нищо общо с мъже – те са гадни, лъжат и мамят и въобще не искам да ги виждам. Вече ще се задоволявам с вибратора. – Ами какво ще направиш, ако му свършат батериите? – пита приятелката й. – Каквото и с гаджето – ще имитирам оргазъм.

  • 1683

    Влиза един съветник при Костов: – Господин премиер, имам две новини. С коя да започна? – С добрата. – Ама те и двете са лоши…

  • 10382

    Чочо, едно гълъбче ми каза, че са те изпитали.Колко получи? -Питай гълъбчето ,мамо!

  • 8681

    – Имам черен пояс по карате! – А аз имам син ластик от бански за плуване!

  • 10616

    "Турското кафе е анголско!" Надпис в сладкарница

  • 232

    – Гошко, ти луд ли си? Защо си купил на баба си за рождения ден футболна топка? – А тя луда ли е, като ми купи книга?

  • 6334

    Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен…. КОМАР!

  • 2482

    Cмерчът е малкото на тайфуна … из ученическо съчинение

  • 9102

    Тревога! В камиона на бегом се мятат шофьорът и старшината на ротата. Шофьорът започва да върти ключа и да блъска по педалите и лостовете, но нищо не става. – Тръгвай! – крещи старшината. – Не ще да запали, господин старшина. – оправдава се шофьорът. – Абе тръгвай бе, твойта мама! После ще палиш!