Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11431

    Питат радио Ереван: – Какво е това щастие? – Съчетание между крепко здраве и слаба памет! – отговаря радиото.

  • 343

    На Иванчо ще му бият инжекция, но него го е страх и се дърпа: – Пуснете ме! Не искам! – Успокой се! Не боли, няма нищо страшно! – казва му сестрата. – Няма страшно, защото вие сте от безопасната страна на иглата.

  • 6158

    – Иванчо, какво се получава от овцата? – Вълна, естествено. – А какво правим от вълната? – Не знам, госпожо. – Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото? – От палтото на тати.

  • 1226

    Теодоси Спасов – кавал номер едно на България…

  • 8249

    Вчера погледнах под вашите кревати. Въобще не ми е ясно как живеете там… Военен

  • 11412

    Попитали радио "Ереван": – Може ли кърпа да убие човек? – Да, ако в кърпата има ютия.

  • 1367

    – Мъничко, червеничко, не се вижда. Що е то? – Домат зад ъгъла.

  • 10279

    Влиза един човек в един магазин за брави и пита: – Извинете, може ли една много специална брава, от най-скъпите? – Съжелявам, нямаме такива. – Добре тогава, искам една хубава брава от… не чак толкова скъпите. – Съжалявам, и такива нямаме. – Добре, искам някаква по-обикновена брава. – Съжалявам, господине ама нямаме обикновени брави. – Тогава ми дайте каквато брава имате! – ядосано казал мъжът. – За съжаление, господине, нямаме никакви брави. – А тогава за какво сте го отворили този магазин за брави? – Ами, защото нямаме брава на вратата, да затворим.

  • 8360

    Между приятели: – Заповядах на 16-годишната си дъщеря всяка вечер в 11 часа да бъде в леглото. – Изпълнява ли заповедта? – Изпълнява я за часа, но не винаги за адреса…

  • 7629

    Двама студенти се срещат в двора на МЕИ-то. – Хей, че готино колело караш, откъде го взе! – вика единия. – Абе оня ден тъкмо отивам на лекции и гледам една готина колежка се приближава към мен на колело, скача от него, сваля всичките си дрехи и ми вика "Може да имаш всичко, каквото поискаш!" – Добър избор! – вика първия. – Дрехите й и без това нямаше да ти станат.

  • 2853

    В болницата: – Добре ли си? – Още не, но вече съм по-добре. – Добре е, че вече си по-добре! – Така е, но би било още по-добре, ако бях съвсем добре!

  • 11105

    – Обичаш ли ме? – Да. – А кога ще се оженим? – Защо сменяш темата на разговора?

  • 2384

    Холивудска актриса попълва формуляр с графи: "госпожица; омъжена; разведена; вдовица". След дълъг размисъл звездата написва: "Всичко".

  • 8239

    Георги, старай се да пишеш по-краснописно! Учителка по Немски от 1ЕГ-Варна

  • 11434

    Колега, Вие може и да сте свършил, но аз не съм задоволена! На изпит по право, СУ

  • 352

    – Тва чудо как го окате бе? Ааааа комфютър ли?– Еее добре бабенце тогава ще затвориш ли комфютъра?