Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11913

    – Вие сте толкова очарователна! За какъв малък дефект споменавахте в обявата за запознанства? – Дефектът ли? Той сега е на училище.

  • 2328

    – Най-после Иванов си изпълни обещанието да не влиза в Интернет през работно време! – Да, бе! Лъжеш! – Не! Лично го видях, как вчера целия ден се хвалеше докато играеше карти!

  • 11963

    „Стоки до 1 лев на най-ниски цени“ Надпис на магазин в Дупница.

  • 5177

    ..и кръстосвали поля с коне… Ученичка от V клас

  • 4802

    Учител в родопско село казва на децата: – Утре за час по рисуване всеки да донесе по едно яйце и да го нарисува. Едно от децата става и казва: – Ние нямаме яйца. – Тогава ти ще донесеш маслото и хляба.

  • 12095

    Учител води курс по география на 20 блондинки.Задава въпрос: -Къде се намира Америка? Михаела,една от блондинките става и намира Америка на картата. -Браво!А кой е открил Америка? 19 блондинки стават и в хор отговарят: -Михаела!

  • 11068

    Паралелни прави са са две прави, които като релсите завиват едновременно. Ученически

  • 11789

    "Не подсвирквайте след девойката, излизаща от този салон! Тя може да е вашата баба!"

  • 5086

    – Докторе, трудно дишам! – Ами какво се мъчиш тогава – не дишай!

  • 945

    Две актриси от Холивуд си приказват за филмовите награди: -Абе,ти получи ли Оскар? -А,май не го познавам.

  • 456

    Има две понятия Маркс – човекът Маркс и планетата Маркс Училищен

  • 5910

    В Казанлък хората отглеждали много хубаво розово масло Ученик в 4-ти клас

  • 9060

    Правим обувки с кожа на клиента! Надпис на обущарско ателие

  • 3456

    Директор отива на лекар и се оплаква от преумора. След като го преглежда, докторът го пита: – А как сте със секса? – Един момент… – директорът изважда бележника си и прави нужната справка. – Секс имам всеки понеделник, вторник, сряда, четвъртък и петък. – Множко е! – констатира лекарят. – Вторник трябва да отпадне! – Но докторе, това е единствената вечер, която прекарвам вкъщи.

  • 8991

    Не ме гледайте какво говоря! Следете мисълта ми, там, където я има Доцент от СУ

  • 2130

    Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. – Леле, счупи колата, леле утепахме те! – Ама моля ви се, не е честно – вие сте четирима, а аз съм един. – Добре бе, пич, двама да минат от него. – Ама, разбирате ли, пак не е честно – вие сте двама, а ние сме трима. – Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим…