Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9928

    Рой Кийн демонстрира един от своите невероятно точни пасове, за жалост неадресиран до никого. Футболен коментатор

  • 339

    – Дъще, внимавай с този твой колега! – Но, татко, той е толкова скромен! Нищо лошо не правим, само учим за сесията. – Знам, знам, и ние с майка ти навремето само учехме, в резултат на което се роди ти баш за държавния изпит!…

  • 1577

    Мъж се прибира внезапно от командировка. Жената, разбира се, била в леглото с комшията. Като чула, че мъжът й се прибира, тя бързо скочила на пода и се престорила, че е получила инфаркт, а комшията се скрил в гардероба. Детето, обаче видяло всичко и казало: – Тате, тате, пък чичо Пешо се крие в гардероба! Бащата ядосано отворил вратата на гардероба и казал: – Абе, Пешо, не ли те е срам, бе! Жената умира, пък ти с детето на криеница ще ми играеш…

  • 2588

    Детска градина. Следобедният сън е минал и малко момичнеце се опитва половин час да си обуе панталонките. Нищо не се получава, защото ту двата крака попадат в единият крачол, ту го обува наопаки. Към нея се приближава учителката и пита: – Как върви обличането? Момиченцето се изправя, запотено, запъхтяно и със злобен глас казва: – Точно, както казва мама нощем на татко: "Дълго, уморително и безрезултатно!"

  • 2746

    Полицай изпитва три блондинки, които се тренират за детективи как да разпознават заподозрян. Показва им една снимка за 5 секунди и я скрива. Пита първата блондинка: – Това е твоят заподозрян. Как ще го разпознаеш? – Много лесно! – отговорила тя. Ще го хванем бързо, защото има само едно око. – Има едно око, защото снимката е в профил – казал полицаят. Показал снимката и на втората блондинка и задал същия въпрос. – Ами, много лесно ще го хванем, защото има само едно ухо! – победоносно отговорила втората. – Нали ви казах, че това е защото снимката е в профил! – извикал полицаят. Обърнал се към третата блондинка и казал: – Помисли много добре, преди да ми отговориш! – Аз мисля, че заподозреният носи контактни лещи – казала тя, след кратка пауза. – Как разбра? – изумен, попитал полицаят, защото това действително било така. – Е, това е просто! След като има само едно око и едно ухо, значи не може да носи обикновени очила! – сразила ги с отговора си тя.

  • 8027

    На автогарата някакъв дядо пита блондинка: – Извинете, кога тръгва рейса за София? – Не знам вижте на таблото, там пише. – Ама аз съм неграмотен. – Няма страшно, те и неграмотни возят.

  • 5261

    Върви си едно борче по пътя и гледа – друго борче с превръзка на окото. – Картоф, какво стана, нещо сбиване ли, какво… – Абе мани, оня ден казвам аз на Пешо: Пешо, ония там не искам да го виждам повече – а той ми бръкна в окото.

  • 7569

    Ученическо обяснение: Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва.

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 11392

    Мъж към жена си: – Ти мислиш повече за своите рокли, отколкото за мен! – Разбира се. Без теб мога да се покажа където си искам, но без рокля – не!

  • 59

    Ти сега си бляскай, пък аз на класното ще ти блесна в очите, после ще ти блесна и две двойки в дневника, за да има симетрия. Учител

  • 3921

    – Прибирам се оня ден от командировка, и първата ми работа – поглеждам в гардероба. Няма никой. Гледам и под леглото – и там няма никой. В банята – никой. В килера – никой. В цялата къща няма никой. – Ами жена ти? – Каква жена бе, аз съм ерген.

  • 429

    Дълбоко в черния Космос, в една черна-черна галактика, около една черна-черна звезда обикаляла една черна-черна планета. Там, край една черна-черна река, която минавала през черна-черна долина, се издигала черна-черна планина. Там под един черен-черен връх, в едни черни-черни скали имало черна-черна пещера. Вътре в черния, непрогледен мрак, имало двама черни-черни хора, които стоели до огън с черен-черен пушек. Двамата мълчали дълго, докато накрая единия проговорил: – Абе, баджанак, май тези гуми не трябваше да ги палим, а?

  • 10391

    Турист, прекарал месец в пустинята, споделя: – В началото разговаряш със себе си. След една седмица започваш да говориш с гущерите и змиите. След две и те започват да ти говорят. А след това се оказва, че ти ги слушаш с интерес…

  • 1492

    Две борчета решили да си играят на магазинер и купувач. Единият бил малко по-умен от другия. По-умният бил магазинера… – Може ли 3 литра сирене? Умният ядосано отвръща. – Не 3 литра а 3 килограма! Хайде да се разменим. Разменили се. Умният: – Добър ден, може ли 3 кг сирене? – Може, даа. Шишенца носите ли си?

  • 2248

    Майката на Иванчо родила близнаци, и баща му казал: – Иди в училището и кажи на учителката, че имаш две братчета-близначета, и да те пусне ваканция една седмица. Отива Иванчо, връща се и казва: – Учителката ти праща много поздрави за новородения син. – Как така един син? Ти не й ли каза, че са близнаци? – Не, второто си го запазих за другата седмица.