Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 995

    На петия ден след сватбата младоженецът предлага: – Хайде да опитаме нова поза? – Че останаха ли такива? Кой ще е отгоре – ти или аз? – Леглото!

  • 2711

    Напишете си трите имена и фамилията! Учителка преди контролно.ТС " Кольо Фичето"

  • 1599

    Американец, пътешестващ по Италия, нарушил правилата за движение. Полицаите го спряли и му казали да напише обяснение. – Та аз едва говоря италиански, а да пиша въобще не мога. – В такъв случай ще бъдем принудени да ви арестуваме – свил рамене полицаят. – О, боже! – възкликнал американецът. – Е, добре, дайте ми лист хартия ще опитам. Американецът взел листа, сложил в него десет долара и го върнал на полицая. – Ето, виждате ли – казал полицаят – казвате, че не умеете да пишете на италиански, а половината вече го написахте…

  • 4876

    "Бай Ганьо хърка ката бормашина." От ученическо есе

  • 3634

    Когато рибата е развалена, тя има мътен поглед

  • 3180

    Баща към малкия си син: – Пак ли ще ми задаваш въпроси? Нали съм ти казал да не си отваряш устата, преди да са те попитали нещо! – Добре, тате, повече няма да правя така. Ти само ме попитай дали мама не е паднала от стълбата!

  • 11249

    Изпит в строителния институт. Професорът пита: – Защо в къщите се правят площадки на стълбите? Студентката: – Ама професоре, защо започвате направо с такива интимни въпроси…

  • 9241

    Дъщерята се връща от купон рано сутринта на следващия ден, залита пиянски, стои ухилена и върти гащичките си на пръста си. Майката я подхваща с въпрос: – Къде беше? С кой беше? Какво правихте? – Къде бях не помня. С кого бях не помня. Какво правихме – не знам как се казва, но от днес ми става хоби!

  • 889

    Катаджия спира шофьор и му казва: – Превишихте скоростта – напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: – Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: – А-а-а, вече си го научил наполовина японския.

  • 1044

    Едно дете отива до магазина и казва на продавача: – Чичко, искам чипс! А чичкото му отговорило: – Като искаш чипс, имаш ли пари? Детето казало възмутено: – Ами аз обичам чипс и без пари!!!!

  • 7172

    В слънчевата система има много звезди. Най-голямата от тях е слънцето, защото топли зечята и затова само на земята има живот… Ученически

  • 7191

    Руснаците, като закъсали с парите, решили да продадат мумията на Ленин – така и така искали да се отърват от него… Пуснали обява, никой не се обажда, и по едно време постъпва запитване от кметството на Ерусалим: "Колко искате за мумията?" Руснаците в паника отговарят: "А, не! Само на вас не го продаваме! При вас вече един възкръсна!"

  • 9047

    За такива мъже ,е жадувал Борис. Учителка в час по история

  • 7491

    Млад поет занесъл на Волтер своя ода, чието заглавие било "Към потомството". Волтер я прочел и казал на автора: – Добре, много добре… Но мисля, че няма да стигне до адреса…

  • 970

    Министерството на здравето препупреждава: пийте повече, пушете по-често, че иначе докторите ще умрат от глад!

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.