Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7836

    Не ме гледайте така! Както съм добър, така ще обърна нещата на 360 градуса. Старшина

  • 5762

    Друг път, толкоз път, за един път, никой път!

  • 2543

    На камината било фрашкано с риба. Из ученическо съчинение

  • 5332

    Антигона не е просто жена тя е образа на универсалния гражданин по онова време.

  • 8650

    Един студент от СУ срещнал свой приятел – студент в МЕИ. – Е, как са мацките в МЕИ-то? – Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна… Но това не е най-лошото… – А кое е най-лошото? – Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват.

  • 10610

    Xaн Крум написал първата варварска конституция

  • 9768

    Шофьор на ТИР кара в Тъмна нощ. Пуска радиото, за да не заспи и слуша. – Сега започва предаването зе тези които не спят.Скочи овца през ограда, скочи втора,трета…

  • 1488

    Зайо, Лиса и Кумчо Вълчо играят карти. По някое време Зайо казва: – Някой лъже здраво тука и само да разбера кой е ще му смачкам рижавата мутра!

  • 9113

    – Какво получава миньора след смъртта си? – 3 дни отпуска и после отново под земята.

  • 9272

    – Докторе, вярвате ли в… – Телепатията? Не, изобщо!

  • 5296

    Учителката пита Иванчо: – Ти защо не си си написал домашното? – Ами вчера имаше пожар у нас и загина дядо. – Изгоря ли? – Не, успя да скочи през прозореца! – Преби се долу ли? – Не, долу имаше пожарникари. Те бяха опънали едно платно и той падна на него, отскочи и отново влезе през прозореца. – И тогава изгоря? – Не, пак успя да скочи! – И тогава се преби? – Не, нали Ви казах, че пожарникарите бяха опънали едно платно и той отскочи от него и пак в прозореца. – И тогава изгоря? – Не, пак скочи. – И този път се преби? – Абе нали ви казах, че пожарникарите бяха опънали едно платно… – Добре бе, какво все пак се случи с дядо ти? – Ми на пожарникарите им писна и го застреляха.

  • 842

    Пожарникари подпират стълба на прозореца на горяща сграда. Оказва се, че прозорецът е на една баня. По стълбата се катери млад пожарникар. В банята се къпе млада брюнетка. – Аха, вие сте втората бременна която спасявам в този град! – възкликва пожарникарят. – Ама аз не съм бременна. – Но аз още не съм ви спасил…

  • 3679

    – Скъпи, ще си спомняш ли за мен, когато умра? – Разбира се, скъпа, нали знаеш какъв съм злопаметен.

  • 9004

    Мишка – това е животно, пътят на който е запълнен с припаднали в безсъзнание жени.

  • 11035

    Съпругът търси нещо в килера. – Да знаеш къде е онази стара бракма? – провиква се той към жена си. От кухнята се обажда тъщата: – Може да съм бракма, обаче не съм стара!

  • 8772

    Секретаря и кмета на едно село се разхождали вечерта в гората но изведнъж притъмняло и паднал дъжд. Най-близо била къщата на бай Иван. Влезли при него и седнали гладни: – Бай Иване, да имаш нещо така пържолки да сложиш? – Нямам кмете, сиромах човек съм аз. – Секретар, пиши едно прасе на бай Иван от общината. А нещо сиренце, млекце да имаш? – Нямам,много съм беден. – Секретар, пиши една крава на Бай Иван от общината! Легнали и заспали гладни. На сутринта станали те и кмета рекъл: – Бай Иване абе ти оправяш ли я твойта баба? – Кур нема, кмете. Кур нема. – Секретар! Задраскай прасето и кравата и пиши – кур за бай Иван.