Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 339

    – Дъще, внимавай с този твой колега! – Но, татко, той е толкова скромен! Нищо лошо не правим, само учим за сесията. – Знам, знам, и ние с майка ти навремето само учехме, в резултат на което се роди ти баш за държавния изпит!…

  • 2713

    Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита пилота как е успял да я премести и той отговаря: – Казах й, че първа класа не лети за там където тя отива…

  • 5386

    На сутринта след празника пред блока със вой спира линейка, от нея изскача доктор и се засилва по етажите. Звъни на врата, отварят му и пита: – Вие ли сте викали лекар-махмуролог?

  • 1067

    Какво е това – малко, черно, седи на границата и от никой не се плаши? Гарван с "Калашников".

  • 12005

    Футболен коментатор: – Играчът даде всичко от себе си, за да се строполи на земята!

  • 492

    Гео Милев вярва в Бог, нищо че пише с големи букви НЯМА БОГ. То така е било модерно тогава. Ученически

  • 10329

    Полицай звъни на вратата. Отваря му домакинята. – Вие ли се обадихте в управлението, за да кажете, че мъжът ви го няма и трябва веднага да дойда? – Извинете, сбъркала съм номера!

  • 10626

    – Слънцето има ли крака?- пита учителката. – Да! – отговаря Иванчо. – Откъде знаеш? – Ами като минавах покрай вашата къща, госпожо, чух някой да казва:"Слънчице, отвори си краката".

  • 2526

    Умиращ старец се изповядва: – Половината си живот бях пияница и пройдоха… пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил… – А другата половина? – А през другата половина на живота си се занимавах с глупости.

  • 4586

    Не ме правете на луда, аз не съм паднала от Марс, а и дори да съм паднала от там, съм паднала много преди вас. Учителка по химия във френската гимназия

  • 2376

    Мъничко черничко и дрънчи. Що е то? Мравка отива за бира. Мъничко черничко с малко беличко. Що е то? Мравка с гипсиран крак. Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка в мензис. Мъничко черничко с малко синичко. Що е то? Мравка с разширени вени.

  • 11495

    Дете посреща майка си, която се връща от работа: – Мамо, мамо, играех си в гардероба във вашата стая, когато изведнъж в стаята влязоха татко и леличката от съседния апартамент. И започнаха да се целуват и да си свалят дрехите и после легнаха на леглото… – Спри до тук, миличък! Искам да разкажеш това, когато баща ти се върне! Когато бащата се прибрал, майката го посрещнала с думите: – Напускам те! – Защо? Какво съм направил? Тогава детето започнало да разказва: – Играех си в гардероба във вашата стая, когато изведнъж в стаята влязоха татко и леличката от съседния апартамент. И започнаха да се целуват и да си свалят дрехите и после легнаха на леглото… точно кокто мама и чичо Пешо направиха миналото лято.

  • 4996

    Доктор разглежда рентгенова снимка: – Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко!

  • 948

    Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата: – Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди? – Не, татко.

  • 5952

    Разказвайте си вицове наум! Г-ца Памукчиева, 33 ЕГ

  • 10679

    Какво чакате? Да падне някой свободен член от небето и да ви удари по главите ли? Учителка по математика в МГ – Варна