Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3979

    Колежки,вие не разбрахте ли,че с уста ще си изкарвате хляба? Доцент по история

  • 1759

    Ученикът не знае защо ходи на училище, държи се като първобитен човек Забележка в бележник

  • 5131

    Колеги, моля повърнете ми нотите! Диригент към оркестранти

  • 10943

    Иванчо решил да се научи да сваля мацки като брат си. Качил се в колата и зачакал… Брат му отива до площада, взима една мацка, кара я в гората и й казва: – Да или не? Тя отговаря: – Емиии – едва се познаваме – не. Брата казва: – Тогава слизай от колата и ще си ходиш пеша. Иванчо грабва колелото отива на катерушките, взима Марийка и я води в гората: – Марийке, да или не? – Еми да, Иванчо. – Добре, на ти колелото, аз ще си хода пеша.

  • 9864

    Гарантирани разговори с духовете на починали Ваши близки и други знаменитости. Посредством силата на окултните науки Вера Искренова Мортияна) може да Ви свърже с духа на когото си поискате. Цени – достъпни: За наши духове – 4000 лева. За чуждестранни духове – 4200 лева + 1300 лева за дух-преводач на съответния език. Обява

  • 4878

    Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: – Слушай к"во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: – Еееее, каъв тъп барман – събудил е друг кон!

  • 3205

    Хакер отива до телефона: Звънящия: Ало! Хакера: Проверка на потребителско име и парола. З: Ало! Какво е това?! Какво става?! Х: За помощна информация натиснете F1. З: Какво F1! Аз имам телефон с шайба! Х: Тогава поставете Диск #2 и натиснете. З: Какъв Диск! Какво F1! Васко може ли да се обади?! Х: Указания от вас потребител не е намерен в базата, опитайте пак по-късно?

  • 6447

    Прибира се един мъж от командировка и веднага – към гардероба. Отваря го със замах, обаче там няма никой. Поглежда под леглото – никой. Претърсва цялата къща – няма никой. И си мърмори: – Ех, защо живея толкова самотно…

  • 5300

    "Георги, и с багер да те закопая, пак ще цъфне твоята идиотщина…" Учител по математика

  • 10826

    Един отива на гости на приятел, с когото не са се виждали от много години. Влиза в къщата и оня го посреща заедно с 12 деца, всичките негови. – Голямо семейство имаш! Сигурно много се обичате? – Ами… не мога да я гледам жена ми, изобщо не се понасяме. – Тогава защо имате толкова деца? – Нарочно, да мога да се скрия в тълпата.

  • 10771

    Шерлок Холмс чете сутрешния си вестник. И изведнъж – какво да види – собствения си некролог! Шашнат, звъни на д-р Уотсън: – Скъпи ми Уотсън, чете ли днешния вестник? – Да, Холмс… Каква трагедия! Вече казах на г-жа Уотсън, много е разстроена от смъртта ти. Между другото, откъде се обаждаш?

  • 3126

    В една къща избухва страхотен пожар. Полуголите съпрузи се измъкват набързо в тъмната нощ. Когато се отдалечават на безопасно разстояние, жената се хвърля на врата на мъжа, прегръща го и го целува казвайки: – Скъпи, толкова много се радвам! От шест години за първи път излизаме заедно!

  • 4436

    Защо хипопотамите го правят във водата? -15 кг. клитор как мислите, че се подмокря…

  • 2445

    намаляват температурата, намаляват, намаляват, намаляват и нататък не им стигат парите. Химически факултет на СУ – проф. Николай Тютюлков – строеж на веществото

  • 8900

    Въпрос: Кога си ляга да спи хакерът? Отговор: Той не ляга, а сяда, и не спи, а мисли в бавен режим.

  • 725

    "Те и двамата са руси, но единият е естествено рус, а другият – насилствено." Коментар на мач по БНТ