Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7979

    В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: – Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя – сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: – Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият – на четвъртия, четвъртият – на петия, петият – на шестия, шестият – на седмия, седмият – на осмия… Осмият на деветия: – Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: – Знаеш ли какво, приятелче… Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже… Като едно семейство сме… Ние сме корпорация… Трябва да се държим заедно… Десетият: – Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!

  • 9032

    Фанатик на голфа си ляга в леглото до жена си. Като всяка нощ сънува, че се разхожда из игрището и играе на воля. Не следващия ден на закуска жена му, много ядосана, му казва: – Да мислиш постоянно за голф. Бива. Да сънуваш голф. Става. Да му удряш понякога, защото си тренираш удара на сън. Добре. Но няма да ти разреша, дори и с оправданието, че си заспал, да ми късаш косми и да ги хвърляш във въздуха, за да разбереш накъде духа вятъра за да ти е по-точен удара.

  • 4895

    Просветителите са били петима: Наум, Ангелари ….ъъъ един друг… и още двама Студент

  • 1431

    Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая и моторен трион, ако попадне в ада.

  • 10290

    И всеки месец кобилата раждаше по едно конче… Из ученическо съчинение

  • 2528

    С това пиене няма да стигнеш далеч! – Не ми и трябва… Кръчмата е на пет метра от дома ми!

  • 643

    – Иванчо, защо на диктовката имаш точно същите грешки като Марийка, с която стоиш на един чин? – Защото с нея имаме една и съща учителка, госпожо.

  • 11816

    – Тате, какво е това сексбомба? – пита Иванчо баща си. – Хубаво момиче – отговаря важно родителят. – А какво е това сексбомба със закъснител? – пита на свой ред Иванчо. – Какво е? – чуди се бащата. – Хубаво момиче с трипер.

  • 6016

    – Скъпи, идва някакъв човек, който твърдеше, че е твой близък роднина и можел да го докаже. – Остави, това е бил някой идиот! – Възможно е, но той каза, че има и други доказателства!

  • 1136

    Учениците на Кирил и Методий били пет: Наум, Ангеларий, един друг и още двама. Кандидатстудентски

  • 2306

    Един скелет излязъл от гроба си. Понеже не знаел кой век и коя година е, отишъл да попита в "Софийския Университет". Видял той една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Обърнала се тя, чул се пронизителен писък: – А-а-а-а-а! И студентката отпрашила на където й очите видят. Отчаян от тази случка, скелетът отишъл да попита в "Медицинския Университет". Пак видял една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Тя се обърнала и с висок глас му извикала: – Абе, я се махай, бе простак такъв! Още по отчаян, скелетът отишъл да попита в "Техническия Университет". Отново видял една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Тя се обърнала, чул се пронизителен писък: – А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а! И скелетът отпрашил на където му очите видят…

  • 6817

    Попитали Радио Ереван: – Вярно ли е, че градския транспорт в София вече е безплатен? – Все още не – има няколко твърдоглавци, които упорито продължават да си дупчат билетчета.

  • 11517

    -Госпожо, знаете ли че Гео Милев бил пънкар? -Така ли?Ами то щом Йовков е написал "По жицата", трябва да е бил металист!

  • 6193

    "Става въпрос за държавите от Европа,Азия,САЩ и Япония…" Ангел Геров Бизнес план 04.10.2000 УНСС

  • 825

    Двама полицаи питат в офис на голяма фирма как да открият г-н Пенчев, секретарката дава напътствия: трета врата в дясно. След като си свършват работата и си тръгват единия полицай пита колегата си: – А бе ти как толкова бързо се ориентираш ляво, дясно? – Е, никакъв проблем, винаги си държа ключовете в левия джоб.