Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 569

    Двама пияници си говорят в кръчма: – Дали през 21 век компютъра ще замести вестника? – Не. – Защо? – С компютър муха можеш ли да убиеш?!

  • 2704

    Преди операцията доктор казва на болния: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

  • 2546

    Попитали радио Ереван: Кой орган е най-напрегнат при самозадоволяване? Радиото мислило, мислило и отговорило:– Ушите…

  • 4804

    Кьде са ти членовете, бе момче? Учителка по английски

  • 9372

    "Тройка кебапчета с повече кюфтета." Поръчка в ресторант

  • 10805

    №8 демонстративно напуска час по география пред самия учител, тоест аз и ругае в час на майка. Учител по география във ФЕГ Пловдив

  • 837

    Влиза Щирлиц при Калтенбрунер. – Хер Щирлиц, колко прави две и две? – Три, хер Калтенбрунер. – Не, Щирлиц, не. Две и две прави четири. Глас зад кадър: "Щирлиц отлично знаеше колко прави две и две, но откъде по дяволите Калтенбрунер знаеше това?"

  • 9130

    Една българка се обажда на приятелката си: – Скъпа, посъветвай ме какво да правя. Моят нали преди две години отиде в Америка и сега ме вика да отида с двете деца. – Ама ти си луда! – обадила се приятелката й. – И още стоиш. Какво чакаш, стягай багажа! – А бе, то да замина, ама децата станаха четири!

  • 11585

    Иванчо стои на двора и крещи: – Марийке!!! От прозореца се показва бащата на Марийка: – Марийка вече си легна. Мога ли аз да ти помогна с нещо? – Не, трябва ми Марийка като жена! След пет минути на двора изскочила Марийка с миниполичка и прозрачна блузка. – Знаеш ли, Марийке,- казва й Иванчо.- Топката ми падна в женската тоалетна…

  • 5843

    Блондинка и програмист. – И все пак, аз не можах да разбера, кое е хардуер и кое софтуер? – Уф, по-простичко ли да ти го обясня или по-сложничко? – Колкото се може по-простичко! – Софтуер – е това, което виждаш само при включен монитор. – А хардуер? – Всичко, което виждаш след изключване на монитора….

  • 5352

    Ако те изпитам още веднъж, в дневника няма да има място за новата ти двойка, затова стига си го бил ами седни и пиши….

  • 9952

    Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата и крещи: – Помощ! Помощ! Приближил се полицай и попитал: – Какво има? – Зазидаха ме! – отвърнал пияният.

  • 9427

    – Мамо, защо клоунът има червен нос? – За да не го блъсне някой камион.

  • 8667

    Мафиот купува на синчето си револвер. На следващия ден момчето му казва: – Татко, аз размених револвера за златен часовник! – Глупак! Какво си направил! Значи, когато някой ти удари плесница, ти ще му кажеш "сега е десет без десет", така ли?

  • 2243

    Борче отива при шефа и пита: – Шефе! Насекъде пишат нюанси, нюанси… Абе кво е тва нюанси? Шефът: – Глей сега Картоф… Трудно е да се обясни с думи. Я си свали гащите. Картофа сваля гащите, шефа го обръща и го опъва отзад. – Ето сега, значи, ти си с хуй в задника и аз съм с хуй в задника, обаче има нюанси…

  • 8389

    Internet все ни свързва ала БТК ни дели, ако ще и с модем Motorola да си. [по Васил Найденов]