Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4003

    Христо, ела на първия чин, че не мога да те гледам.. Учителка

  • 6482

    SS загражда квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква: – Щирлиц, обграден си, излизай! Знаем, че си вътре! Щирлиц също знаеше, че е вътре, но упорито мълчеше…

  • 5799

    Две блондинки разговарят: – Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? – Преди колко време? – Преди да измислят парите…

  • 3087

    Тъща на смъртния си одър. Събрали се всички около нея. По едно време през прозореца влиза пеперуда и каца на гърдите на тъщата.Зетя казва:– Мамо, не се разсейвай!!!

  • 11379

    Ето на това въженце ще си проснете прането. А за да го опнете какво трябва? Два гвоздея. Това е третата аксиома. (Ако А и В са две различни точки, то съществува точно една права, която ги съдържа. Николай Герасков – учител по математика, ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен

  • 6683

    Звъни американец на безплатен потребителски номер на голяма компютърна фирма: – Извинете, счупи ми се поставката за чаша на компютъра. Откъде да си купя нова? – Но, Господине, да не сте си купили прототип от някое изложение? Защото нашите компютри по принцип нямат поставка за чаша. – Я не ме занасяйте! Разбира се че има! Като натисна едно копче и тя излиза…

  • 10230

    Тича по коридорите и вика с глас! Забележка в бележника на ученик

  • 7111

    Пациент в поликлиниката: – Искам час или при очен лекар, или при уролог! – Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? – Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.

  • 5085

    След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор. Още при влизането диктаторът поздравил високо: – БКП! Големеца отвърнал на поздрава: – ДКМС! Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС. Бащата обяснил: – БКП – това е "Бягай крий парите", а ДКМС – "дреме ми на капата, мойте са скрити".

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)

  • 8856

    Седят двама напушени на една пейка: – Таам…, – показва единият с пръст далечината. – Какво там? – Там…, – замечтано показва пак. – Да де, какво там, какво? – Къде?!

  • 3707

    Какво като имаш пейджър, ма чушко? Откъде да знам дали стои в теб или в Симеон. Това щее първото съобщение от мен. Второто ще е за честито. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7164

    Веднъж водата в морето бе толкова студена, че пред тоалетната имаше опашка.

  • 7345

    В часа на класния учителката разказва на децата за Европа и Европейския съюз. Става дума и за Шенгенското споразумение и тя пита: – А най-радостното, деца, е че скоро ние ще отпаднем от "черния списък". Какво ще направите вие тогава? Всички тъпеят, естествено Иванчо вдига ръка: – Как какво, веднага си взимам партакешите и изчезвам от тая държава… – Е, хубава работа, Иванчо, къде е патриотизъма, любовта към родината. Я довечера питай родителите си и си помисли и утре пак ще говорим… На другия ден: – Е, Иванчо, какво измисли? – Ами, госпожо, татко каза че не съм прав. – Видя ли, Иванчо, и какво друго ти каза татко ти? – Ами каза, че като махнат Шенген е по-разумно да се кача на едно дърво… – ?!? – За да не ме смаже тълпата.

  • 6634

    Прабългарите са имали конска флота Ученик

  • 10442

    – Последната ми жена беше късогледа. Напусна ме, когато й купих очила.