Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4844

    Марийка отива при Иванчо, и (поглаждайки се многозначително по корема) му казва: – Честито, ще ставаш татко! – Така ли? И коя ще е майката?

  • 866

    Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава: – Следваща спирка "8 Март". Блондинката чука на вратата: – А, такова, по-рано не може ли да се слиза…

  • 4582

    – Подсъдими, вие сте откраднали от съседа си саксофон. Защо? Та вие не умеете да свирите? – Да, господин съдия, но и той също не умее.

  • 8288

    Между приятели: – Моята жена е просто ангел! А твоята? – О-о, и моята не е човек.

  • 2220

    Женските полови органи се намират в жената, мъжките- в мъжа

  • 5952

    Разказвайте си вицове наум! Г-ца Памукчиева, 33 ЕГ

  • 4827

    Изпраща майката Иванчо за сирене, като му дава 5 лева. Среща го Марийка и му вика: – Ако познаеш къде ми е путката, ще ме наебеш, ако не – ще ми дадеш всичките пари дето имаш. Иванчо, врял и кипял, вика: – Ами къде е, отпред е, къде?! Марийка си свалила гащите, надупила се, и путката й щръкнала отзад. Иванчо нямало къде да мърда, дал и парите. Пибира се у тях и като го попитали къде е сиренето, той казал, че загубил парите по пътя. Дали му още 5лв. и пак го пратили да вземе сирене. Обаче Марийка пак стои на пътя и го чака и му вика: – Ако познаеш къде ми е путката, ще ме наебеш, ако не – ще ми дадеш всичките пари дето имаш. Иванчо, вече научен от видяното, вика: – Хааа, Марийке, не можеш да ме излъжеш, отзад е! Марийка обаче се навела назад и путката и цъфнала отпред. И пак му взела петте лева. Прибира се Иванчо тъжен… Питат го: – А бе Иванчо, два пъти се прибираш без сирене, какво става бе? – Докато не се научите къде да си държите путките, ни сирене, ни пари ще видите!

  • 1292

    Двама борци седят в първокласен ресторант. Единият казва: – Обичам да има цветя на масата! Другият го пита: – Защо, да не си вегетарианец?

  • 10534

    Мюлер пита: – Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: – Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари.

  • 9640

    В един цирк, след номера с клоуните излиза конферансието и с тържествен глас обявява: – Дами и господа, след малко ще видите детето с феноменалната памет! Публиката ръкопляска, а на арената се появява 2-3 годишно, сополиво, раздърпано и чорлаво хлапе. Конферансието продължава: – Дами и господа, представям ви детето с феноменалната памет! От публиката се чуват неодобрителни шушукания. Конферансието продължава: – А сега дами и господа, детето с феноменалната памет ще опикае хората от първите три реда… В този момент в първите три реда настъпва суматоха. Хората започват да бягат. Над целия този шум, тържествено се извисява гласа на конферансието: – Няма смисъл да бягате, дами и господа, както вече казах: това е детето с феноменалната памет.

  • 611

    Богаташка посреща новата си готвачка и я пита: – Защо напуснахте последното си работно място? – А аз питам ли ви защо ви напусна последната ви готвачка?

  • 7870

    Вярвам в две неща: Първо във Възкресение Христово,защото всеки път ми се оправдавате че не си знаете уроците защото бабите ви са умрели и нямало как да ги нучите, пък на следващия ден ги срещам на улицата живи и здрави… и второ, че човекът е произлязъл от маймуната, защото вие всеки път когато имаме час се държите така! Учителка по история

  • 305

    ами, ако имаме един такъв интеграл намирисва на онанизъм ли? Химически факултет на СУ – Аля Таджер – семинари по Строеж на Веществото

  • 7299

    – Как се спогодихте с жена си при развода? – Тъй като нямахме деца, тя взе шофьора ни, а аз – домашната помощница.

  • 8360

    Между приятели: – Заповядах на 16-годишната си дъщеря всяка вечер в 11 часа да бъде в леглото. – Изпълнява ли заповедта? – Изпълнява я за часа, но не винаги за адреса…

  • 10564

    В съда: – Господине, не ви ли беше жал да ударите жена си с чиния по главата? – Разбира се, че ми беше жал. Чинията беше чисто нова!