Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1600

    "Гледайте по-бързо и да тръгваме"… Баща юрка децата си, които гледат филм по телевизията.

  • 2341

    – Значи, младежо, ако правилно ви разбирам вие искате да ми станете зет? – Ами как да ви кажа, госпожо… Не че искам да ви ставам зет, но няма друг начин да се оженя за дъщеря ви.

  • 4615

    Баба и Дядо гледат порно в късните часове по кабеларката. Цял час от екрана партньорите показват различни сексуални техники. На Дядо вече му доскучало и казал на Баба: – Бабо, гаси вече, че не мога да заспя! – Чакай, бе Дядо, чакай още малко да видя дали ще се оженят…

  • 2276

    Съвременно семейство. Жената вика мъжа от двора: – Мъжо, ела веднага! Децата се бият! Твоите за захванали да бият моите, и скоро ще подхванат и нашите!

  • 3519

    Не плачи момченце мило ето давам ти лепило. Из "Горската детска градина"-детска книжка

  • 5742

    "Тая точка не я знам къде се намира и продължавам да не се интересувам" ученик от 91 НЕГ София

  • 714

    На политзанятие в бившия СССР лекторът патетично заявява: – Другари, през последните 30 години градихме социализма. В следващите 30 години ще изградим за нашите деца комунизма! Глас от залата: – Браво! Така им се пада на тези хулигани!

  • 1307

    Деца,много сте ми умнички,ама що тъй простейте бе келеши. Учителка по музика

  • 1036

    Три мутри се возят в кола. Изведнъж колата им изгасва. Звъни единия на шефа по мобифона: "Шефе колата изгасна, какво да правим?" Шефът отговоря: "Взимайте каквото искате от колата и тръгвайте към мен." Първия взема мобифона. Втория взема едно шише с вода, а третия откъртва вратата и я взема с него. Когато пристигат при шефа, той пита първия, защо е взел мобифона? Той отговаря: "Ако нещо стане да ти звъннем." Шефа пита втория за какво му е шишето с водата. Той отговаря: "За до пием като ожаднеем." Пита третия: "Ти защо откърти вратата?" "За да си отварям прозореца като ми стане топло."

  • 1922

    Мъж казва на жена си: – Скъпа, хайде днес да опитаме една нова поза: "Салтото на тигъра". Ти се съблечи и легни на леглото, а аз ще се кача на гардероба и ще скоча. Скочил мъжът, но не преценил разстоянието – ударил се в стената и започнал да пъшка. Жената възнегодувала: – Не ми харесва тая поза, само ти си правиш кефа!

  • 5941

    – Майсторе, може ли да ми поправите будилника? – Какво му е? – Сутрин звъни много гадно…

  • 981

    Бременна жена отишла на астролог, за да получи хороскопа на бъдещото си дете. – Под какъв знак беше заченато детето? – попитал астрологът. – Под една табелка "Пушенето забранено".

  • 4346

    Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: – Ей, дългия! Кой е най-красивия в гората? – Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: – Ало, раираната! Кой е най-красивия в гората? – Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: – Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: – Ей, кво се нервираш бе… Можеше просто да кажеш – "не знам".

  • 8865

    В един ресторант на клиент му прави впечатление, че всички сервитьори се разхождат с две лъжици в джобчето на жилетката и с конец, висящ от дюкяна. Попитал един от тях защо така. – Ами миналия месец шефа повика едни консултанти да анализират работата и да дадат съвети за повишаване на ефективността. Те установиха, че лъжиците падат най-често и се губи време за смяна, та сега носим лъжици за моментална смяна. А конеца е защото пак тия установиха, че губим много време за миене на ръцете като ходим до тоалетна, та с конеца си го вадим и пикаем без да го хващаме. – Добре де, а как си го прибирате? – За колегите не знам, но аз използвам двете лъжици…

  • 4060

    Родители отиват на лекар. – Какво ще бъде, докторе, момченце или момиченце? – Като порасне само ще реши.

  • 5204

    Атрибутите на Хектор са приземени! Изказване на учителка по литература