Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2984

    Той се връща в колибата и продължава да прави ботушите от нащавена козя кожа. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 10836

    О студенти, тази сутрин сте свежи и красиви, като цветя и на мен ми се иска да късам, да късам. Доц. Стефан Киров – ИУ ВАРНА

  • 11549

    По случай Деня на Победа в едно руско училище дошъл дядото на Вовочка и започнал да разказва за Втората световна война: – Много страшно беше! Веднъж, на "Курската дъга" беше голяма битка, танкове, самолети, всички викат, стрелят. Аз със своите приятели в гора пия водка. Идват политическя командир и вика: "Стига пиене, хайе в атака!", а аз му казвам: "Еби си майката!". Или един друг път: през 1943 година – Отбраната на Москва – самолети, бомби, танкове, хиляди немци стрелят, викат, ужас! Аз в медицинската част пия водка. Идва ротния командир и почва да вика: "Стига пиене и девойки! Хайде "ура" и в атака!", а аз му казвам: "Еби си майката!". Учителката: – Извинявайте, можете ли да спреде да псувате? Дядото: – Еби си майката! – Но тука има малки деца! – Майката им да еба!

  • 11190

    – Госпожо каква зодия сте? Учителката:– Змей – ям ученици за закуска!

  • 6124

    Стефчо копае трап. – Отлично, трудовак! – Ще се старая, г-н фелдфебел! – Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: – Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: – За Вас, г-н командир!

  • 10469

    – Каква е приликата между половите органи и съдиите? – И едните, и другите са несменяеми!

  • 4130

    Симеон го оправяте – той не е обикалял много, но горкият Самуил, ако разбере къде го разхождате, ще се побърка Учителка по история

  • 9235

    Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва – салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета – почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал: – Господине, имате ли нещо против да оправим сметката? – Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли – отвърнал мъжа. Келнерът се оттеглил и след малко се върнал: – Няма проблем, господине, управителят е съгласен. – Чудесно! – казал нашия – дай тогава една порция миди и стискай палци!

  • 2781

    – Защо сте изхвърлили тъща си от колата по време на движение? – На това място беше забранено спирането!

  • 2097

    Аз се мъча да ви обясня вие само говорите, само се пипате… Учителка по физика

  • 9757

    Аз съм социално-осигурена единица и ще ви следя по въздух, земя и училище… Учителка по история. МГ – Пловдив

  • 6877

    Старшината крещи пред ротата: – Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. – Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. – За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? – Аз… – плахо пристъпва напред един войник. – Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.

  • 9562

    Седят двама наркомани. Единият зяпа в тавана, другият дрънка на китара един и същи акорд и припява: – Мрън, мрън, мрън, мрън… Час, два, три… Изведнъж лежащият скача и казва: – Ей, страшна песен! Дай един лист да си запиша текста!

  • 4676

    Попитали домакиня, ревизор и адвокат колко прави 2 плюс 2. Домакинята: "Четири!" Ревизорът: "Мисля, че е 3 или 4, но за всеки случай ще прегледам цифрите пак." Адвокатът дръпнал пердетата, намалил светлината и прошепнал:"Колко искаш да бъде?"

  • 97

    Пиян сяда на пейката и изведнъж изревава: – Ах, тяхната мамица… До него сяда полицай и строго казва: – На какво прилича това? Защо псувате вулгарно на обществено място? – Защото пейката е прясно боядисана! – Ах, тяхната мамица…