Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5795

    – Какво значи да водиш разговор "Hands free"? – Някой друг да пише на клавиатурата вместо теб.

  • 5094

    Мъж отива при комшията си с две кофи за вода и го пита: – Може ли да си налея вода от твоя кладенец? Докато съседът му отговори той напълнил кофите и изтичал в двора си. След малко пак се връща. – Дай вода! Налял си и избягал. И така няколко пъти. Най-накрая комшията му го попитал: – Абе ти нали си имаш кладенец! Защо вземаш вода от моя? – Имам си, ама тъщата падна в него и водата й стига само до брадичката та доливам.

  • 6086

    Нищо във външността на мъжа не дразни така жената, както липсата на пари…

  • 4297

    Отишла една селска женица в града и търси болницата. Вижда насреща си един милиционер и го пита: – Абе Мильо, къде е окръжна болница? – Първо – не съм Мильо, а Иван. Второ, болницата е квадратна, а не окръжна. И трето – махай се от тука, че ще минава Индира Ганди със жена си.

  • 10661

    Заседават новите собственици на зоологическата градина. Единият предлага: – Няма да е зле да пуснем гондола в голямото езеро с лебедите! – Да пуснем две гондоли! – съгласява се другият. – Мъжка и женска!

  • 11640

    Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията: – Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това? – Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побегна на другата страна…

  • 10824

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!

  • 4602

    Отива жена на лекар: – Съблечете се. – Срам ме е,докторе! – Добре,добре,ще изгася осветлението.

  • 2405

    Лъвът, царят на животните издал заповед: – Всички в гората се задължават да пазят пълна тишина между 2 и 4 часа следобяд – царят почива. Ляга той, заспива и… гръм. След малко… отново бууум. На третият гръм ядосан тръгва по посока на взривовете и вижда слона. А той гледа невинно и мига с очи: – Ваше величество, зная за вашата заповед и затова тихичко, тихичко си еба едни маймунки. Ама аз свършвам – те гърмят.

  • 6614

    "Защо стреля? Така ли разбира дружба?!" Протестен лозунг на фасадата на виетнамското общежитие в София по време на полицейската акция за изгонване – 1991г.

  • 10732

    Двама затворници си говорят и единия пита: – Как попадна тук? – Случайно, синът ми написал за домашно съчинение на тема "С какво се занимава баща ми".

  • 6826

    Съобщение: "Министерският съвет уведомява гражданите, че считано от 1 май се прекратява месец април."

  • 189

    Един младеж си заключва колелото до входа на Парламента и тамън се отдалечава – пресреща го полицай: – Абе младеж, ти не знаеш ли, че от тука минават депутати… – Ааа, не се безпокойте – здраво съм го заключил.

  • 8972

    Професора: – Доказано е, че глупакът може да зададе такъв въпрос, на който и най-умния не може да отговори. Глас отзад: – А аз се чудя защо не мога да си взема изпита!

  • 8069

    В къщата на един борец избухнал пожар. Той, заедно с цялото си семейство, излязъл на улицата и докато гледал как гори къщата му, извикал: – Библиотеката ми! Забравих да я взема! – Ти имаш само три книги – казала жена му. – Да, – отговорил борецът – ама двете още не ги бях дооцветил.

  • 7387

    Възстанието на селяните не успяло, защото било съставено главно от прости селяни. Из кандидат-студентска работа