Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6846

    Един мъж хвали жена си пред друг с гордост: – Имам много добра жена. Щом вляза вкъщи веднага ми подава чехлите. Сваля ми сакото, запалва ми цигарата. След вкусната вечеря прави едно хубаво кафе, което изпивам с кеф. След това една тенджера с гореща вода… Другият се учудил: – Горещата вода пък за какво е? – Как за какво? Нима искаш да мия чиниите със студена вода…

  • 9661

    Мъжете са като пощенски марки – залепват се когато ги плювнеш..

  • 5817

    "Олигофренията във вашия клас се разпространява по бързо и от грипа!" Учителка по математика ПМГ – Казанлък

  • 8257

    – Защо се отказа да отглеждаш краставички в градината? – Ами все не мога да ги докарам като тия в магазина. – Как така? – Не растат солени и в буркани.

  • 3645

    Нарисувах кръг, тип яйце. Ученик, 32 СОУ

  • 4782

    – Защо когато птиците летят на юг, се подреждат като "клин" и само една е отпред? – Защото тя носи картата.

  • 9305

    – Защо блондинката не говори по време на секс?– Защото мама й е казала да не говори с непознати.

  • 4986

    Кинозвезда вечеря с известен режисьор. – Кажете ми – пита звездата – смятате ли да снимате скоро някакъв нов филм? – Не, сега смятам да започна да пиша мемоарите си. – В такъв случай махнете ръката си от коляното ми!

  • 9682

    Вълкът, заекът и хамстерът решили да участват в пиеса. Събрали се на съвещание. Вълкът казал: – Трябва да си изберем артистични имена. Аз ще се казвам Вуйо, заекът ще се казва Зуйо… Тогава хамстерът казал: – Ааа, аз няма да участвам!

  • 5988

    В очите на радистката Кет пробляснаха пламъци. Щирлиц бързо се намеси с пожарогасител.

  • 3581

    Младо момиче получава писмо от приятеля си, войник в секретна част. След като отваря плика, намира само малка бележчица: "Приятелят ви все още ви обича, но говори твърде много". Следва печат: "Военна цензура".

  • 10481

    Не пускай силно водата! Ще си измиеш краката. Надпис в тоалетна

  • 8238

    Мутра седи в ресторант. По едно време вика сервитьора и му казва: – Намали малко климатика, че умрех от жега! Сервитьорът си отива. След пет минути пак го викат: – Засили малко климатика, че умрех от студ! Сервитьорът заминава. След пет минути: – Намали го малко тоя климатик, бе! Умрех от жега тука. Сервитьорът пак тръгва. Седящият на съседната маса мъж наблюдава всичко с интерес. След десетия път не издържа и вика сервитьора: – Абе, как го търпиш тоя? – А, все ми е тая, ние тук климатик нямаме…

  • 2236

    Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: – Какво искаш ти, бе? – Да пия! – отвърнал човекът. – Ами пий бе, що се биеш?!

  • 2269

    Аз съм безграмотен, толкова ми е културството.. Циганин

  • 3815

    – Татко, татко, купи ми нов хард диск, че тоя се задръсти! – А вълшебната думичка? – Мамка му, и тука са сложили вече парола.