Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8118

    Дъждовете мокрят. Учителка по география

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 2926

    Какво казва мъжът на жена си в поредните години на брака, когато пресичат заедно уличното платно: Първата година: "Почакай, пиленце, нека мине колата!" Втората: "Мила, почакай, идва кола!" Третата: "Чакай, идва кола!" Четвъртата: "Бъди по-внимателна!" Петата: "Не виждаш ли колата?" Шестата: "По дяволите, сляпа ли си?" Седмата (на себе си): "Като си сляпа, нека те сгази!"

  • 547

    Блондинка влиза в магазин за платове. – Бих искала да купя пердета за компютъра си. – Но не е нужно компютърът Ви да има пердета! – Ехо! Та аз ползвам Windows!

  • 3956

    Телефонен разговор: – Ало! Ще се омъжиш ли за мене? – Да! А кой се обажда всъщност?

  • 7061

    Eдно врабче летяло. По пътя се задал един моторист и се сблъскал с врабчето. Птицата испаднала в кома и човекът я прибрал у дома си.След 40 дена врабчето се събудило в клетка и си огледало – вода, храна, решетки… "сигурно при сблъсъка съм го прибило и сега съм в затвора"

  • 11282

    Задстомашната жлеза се намира пред стомаха, като гледаш човека отзад. Учител по биология

  • 9577

    В рая седнали трима и търсят още един, за да играят карти. Изведнъж към тях се приближва четвърти. Зарадвали се те, раздали картите. Точно да започнат и четвъртият изчезнал. Прибрали тримата картите, ще си ходят вече. Изведнъж същият човек пак се появява. Пак раздават картите, аха да почнат и тоя пак изчезва. След петото появяване един от тримата пита вбесено: – Абе, ти, искаш ли да играеш карти или си правиш майтап с нас? – Искам, бе, как да не искам, ама тия долу в реанимацията си правят майтап…

  • 10449

    В кабинета на Ленин внасят цвете в саксия. – Как се казва това цвете, другарю? – пита Владимир Илич. – Мушкато. – Мушкато… – замислено повтаря Ленин, след това изтръгва цветето с корените и го изхвърля през прозореца. – А земята, – заповядва той, – я раздайте на селяните!

  • 302

    – Дяволска работа! За да се качиш на градския транспорт трябва да си истински мъж, а за да седнеш в него, трябва да си инвалид или стара баба…

  • 3450

    Колежке, много елегантно чукате… Доцент при почукване на вратата

  • 7653

    Кара си един тираджия камиона и гледа на пътя – стопаджийка. С едната ръка маха, с другата държи дамаджанка. Спира, качва я. – Ти какво, ракийка ли си носиш? – Не, бензин. – Ха, че за какво ти е бензин като се движиш на стоп? – Знам ви аз вас шофьорите! Още на първата горичка и ви свършва бензина.

  • 4432

    – Не се ли срамувате да просите милостиня на улицата? – Права сте, госпожо. Откровено казано, и аз бих предпочел да ми я носят в къщи, но нали си нямам жилище…

  • 8338

    Лекар пита пациент: – Тази операция е доста скъпа, ако се окаже нужна – ще можете ли да я платите? – А ако не мога да я платя, ще се окаже ли нужна?

  • 11071

    Излез веднага от стаята, иначе ще ти пиша отсъствие! Учителка в ДТГ – Стара Загора

  • 7263

    Криминална новина: Вчера в ресторант "Кривата круша" избухнала престрелка между две групи бандити. Патрулът на полицията успял да изчезне навреме от местопроизшествието.