Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8650

    Един студент от СУ срещнал свой приятел – студент в МЕИ. – Е, как са мацките в МЕИ-то? – Абе, ужасна работа, от грозна по-грозна… Но това не е най-лошото… – А кое е най-лошото? – Ами, най-лошото е, че вече почнаха да ми харесват.

  • 8262

    Русенско варено от Германия. Табела в магазин

  • 7216

    Геле вече година работи в завода, един ден той тикал празна количка покрита с вестник към портала. Пазачът го попитал: – Що караш? – Ммм нищо – отговорил Геле. – Вдигни вестника!! И наистина количката била празна. На следващия ден товa ce повторило, а след това и потретило. Спирайки го за пореден път пазачът казал: – Що караш? Пак ли нищо? Вдигни вестника! И този път, когато видял, че е празна пазачът се навел и му казал: – Абе че крадеш, крадеш – ама кажи ми кво крадеш? – Кьорав ли си… колички!

  • 11566

    Няма значение, че става течение, важното е да не духа вятър! Учител

  • 10225

    В ресторант келнерът се обръща към клиент: – Как намирате пържолата си? – О, намерих я съвсем случайно под един картоф от гарнитурата.

  • 6956

    … и консулът пристигнал във файтон сред пушеци и прах …

  • 789

    СССР, 60-те години. КГБ. Телефонът звъни: – Ало, КГБ ли е? – Да. – Обажда се Иван Сидоров. Избяга ми папагалът. – Ние сме КГБ, а не зоопарк! За какво ни се обаждате? – Искам да кажа, че не споделям политическите му възгледи!

  • 9698

    Песимистът вижда само един безкраен тунел. Оптимистът вижда светлина в тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и идващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите…

  • 8238

    Мутра седи в ресторант. По едно време вика сервитьора и му казва: – Намали малко климатика, че умрех от жега! Сервитьорът си отива. След пет минути пак го викат: – Засили малко климатика, че умрех от студ! Сервитьорът заминава. След пет минути: – Намали го малко тоя климатик, бе! Умрех от жега тука. Сервитьорът пак тръгва. Седящият на съседната маса мъж наблюдава всичко с интерес. След десетия път не издържа и вика сервитьора: – Абе, как го търпиш тоя? – А, все ми е тая, ние тук климатик нямаме…

  • 11043

    Един човек отишъл на доктор да му направят пълни изследвания. Взели му кръв, мерили му кръвното и т.н. След половин час излиза доктора от кабинета си и казва: – Съжалявам господине, но ви остават 10… – Какво десет? Месеца, години…? – попитал пациента – 9, 8, 7, 6…..

  • 2968

    Учителката пита Иванчо:– Кой е Христо Ботев?– Де да го знам този!– Кой е Васил Левски?– Де да го знам!– Кой е Стефан Стамболов?– Не го знам!– Сядай, 2!След часа Иванчо отива и пита госпожата:– Госпожо, знаете ли кой е Конса?– Не го знам!– Знаете ли кой е Хазарта?– Не го знам кой е този!– А Мишо Шамара?– Не го знам!– Е, тогава ко ме плашиш с твойта мизерна банда…

  • 3673

    …Президентът на републиката се избира за седем години, като на три години се подновява с една трета. Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е. През 1875 г. само мъжете влизали в урната. Днес за да бъдеш избирател е необходимо да принадлежиш на двата пола

  • 7236

    Майка към малкия си син: – За какво си домъкнал тази костенурка? – Искам да проверя дали ще живее триста години!

  • 8301

    – Мамо, защо татко е млад, а носът му е стар? – пита Генко. – Как пък ти хрумна, че носът му е стар?! – Не ми е хрумнало, не виждаш ли, че носът му е гърбав от старост.

  • 5376

    Въпрос: Колко психоаналитици са нужни, за да се смени една крушка? Отговор: Зависи от детството на крушката.

  • 7961

    – Нали каза, че си се оженил? Защо сам си переш чорапите? – Това не са моите чорапи, а тези на жена ми.