Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3937

    – Беше ли на зъболекар? – Бях. Извади ми зъба. – А сега не те ли боли? – Не зная. Той остана при зъболекаря.

  • 6146

    Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри: – Принтерът ми започна да печати лошо! – Вероятно трябва да се почисти. Това ще ви струва $50. Обаче за вас ще е по-удобно да прочетете инструкцията и сам да си го почистите. Клиентът, удивен от тази откровенност пита: – А, вашият шеф знае ли, че по този начин губите пари? – Точно в това е идеята. Ние получаваме много повече пари, когато нашите клиенти първоначално се опитат сами да ремонтират нещо…

  • 1004

    – Къде отива щъркела след като донесе бебето?– Обратно в гащите.

  • 7517

    Вие вече почвате да ме обиждате. Първо като ме видите и веднага хуквате към тоалетната, сякаш съм ви някакъв диуретичен чай. Учителка

  • 4712

    В едно село имало една много красива, но също така много гупава мома. Често идвали ергени да я искат и се прехласвали по нея, но щом си отворела устата да каже нещо поклащали глава и си отивали. Един ден щял да идва да я иска най-личният момък в селото. Баща и казал: – Пено, сега като дойдат да не си казала нито дума! Само ще седиш и ще поклащаш глава! Дошли гостите. Всички хапвали, пийвали и разговаряли,а Пена само поклащала глава. – Ами тя таз мома май е много срамежлива, цял ден дума не каза. – казала майката на момчето. Пена се почувствала неудобно и ги запитала: – Ам" вий по кой път дойдохте, по горнию или по долнию? – Ами по горнию. – казал момъкът – Ам" да видохте там едно лайно? – Видохме, видохме! – казал момъкът. – Те това я съм го направила! – гордо казала момата…

  • 4228

    Мутра звъни на колега посреднощ по мобифона: – Тиква, скапа ми се компютъра. Излезна ми некъв син екран… – … и после натисни ОК. – Натиснах. Тиква, тоя тука ми предлага да рестартирам компютъра. Да се съглася ли? – Не веднага. Иначе какъв авторитет ще имаш…

  • 9291

    …и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! SMS съобщение

  • 8290

    Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара. – Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво? – Не, напротив – много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник.

  • 10300

    Щирлиц вървеше по улицата на нощният новогоден Ханой. Изведнъж насреща му излиза дракон… "За щастие" – мисли си Щирлиц. "За вечеря" – мисли си драконът.

  • 6354

    Мъж заварва жена си с непознат мъж в леглото. Той изважда пистолет и го насочва към любовника. Жена му скача между двамата и се разплаква: – Скъпи, опомни се! Нима искаш да застреляш бащата на нашите деца?

  • 2024

    Новабранец се жалва на началството: – Господин старшина, вижте каква униформа са ми дали – панталоните до колене, шубата до земята, ръкавите на ризата къси, кубинките 8 номера по-големи, направо ужас… – Всичко е наред, войнът е длъжен да внушава страх!

  • 4374

    Питат радио Ереван: – Що е кръст върху кръст? Радиото отговорило: – Поп върху медицинска сестра!

  • 1606

    Две приятелки разговарят: – Значи най-после дъщеря ви ще се омъжи? – Да, след осем дни е сватбата! – А бъдещият ти зет знае ли, че тя е с дървен крак? – А-а, не! Смятаме да го изненадаме!

  • 11161

    Доктор към пациента: – От какво се оплаквате? – Докторе, не мога да заспивам вечер. – Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. – Опитах, не става… И… тогава се започна. – Какво се започна? – Да стрелям, докторе. – ??? – Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. – Гледаш новините, нали? – Да, и вестници чета… Та започвам да стрелям, докторе, ей така – с много стръв и страст. А на мушката – разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и… заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. – Минавай! И ме запиши в разчета! – Докторе, и ти ли?! – Мамка им!

  • 10645

    Олимпиадата в Москва. – Това мече Миша има много глупав поглед – обръща се Мюлер към Калтенбрунер. "Не мисли, че ти си много красив", мисли си Щирлиц.

  • 2099

    Между приятели: – Дай 200 лева назаем? Ще ти бъда задължен за цял живот…