Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3809

    Приятели разговарят. – Знаеш ли, споделя единият, бях с детето в зоологическата градина. Има много интересни животни. Например, сега са докарали нов усурийски тигър. Огромен. Силен. Страхотен. Като мине покрай решетката и се чува ф-с-с-с-с! – Глупости, казва другият, тигърът не прави ф-с-с-с-с! Тигърът прави Р-Р-Р-Р! – Имаш да вземаш, прави Р-Р-Р-Р, когато е с муцуната към тебе.

  • 1929

    Искам сега да си легнете културно и грамотно. Военен

  • 7365

    Разговор между мъже: – Роди ми се детенце. Нарекохме го Наташа. – Хубаво име. – Абе хубаво, ама ще се поизмъчи момчето с него.

  • 2496

    След борбата за сърцето на избраната дама в живота на "истинския" мъж предстоят още 3 много важни борби: І-та: Борба за надмощие. ІІ-та: Борба за равенство. ІІІ-та: Борба за оцеляване.

  • 11063

    Двама борци си вървят по улицата, единият вижда некролог и казва: – Абе шшшшш, виж бе скръбна вест, т`ва от кого е? Другият се вглежда и казва: – Ами от приятели…

  • 4518

    Началникът на полицаите ги събрал на инструктаж и им казва: – Както може би знаете, за нас има много вицове. Обаче не се притеснявайте, няма нищо страшно – 99% от тях са напълно неразбираеми.

  • 4119

    Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство. Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време: – Е па, сите си знаехме – Има-нема защо, на жената в петок по един зад врато.

  • 11791

    Чапаев и Петка бягат от белите. Петка влачи огромен чувал. По някое време се моли на Чапаев: – Василий Иванич, да го хвърля ли тоя чувал? – Не може, Петка! В него е плана за превземане на Париж! По някое време пак: – Може ли да го хвърля тоя чувал? – Не може, той е супер ценен стратегически! Измъкнали се как да е, сядат да починат, и Петка отваря чувала да го види тоя план. И какво да види – вътре само картофи! – Василий Иванич, какъв е тоя план? – Значи гледай сега, Петка – почва да обяснява Чапаев, полагайки картофите един по един на земята – тука сме ние, а тука е Париж…

  • 509

    Двама се разхождат из гробищата и четат надгробните плочи. – Иван Петров, 1945-1995. Адвокат и добър човек. – Пфу, двама човека в един гроб погребали.

  • 4601

    Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва – този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… – Глезотии! – обадил се ветеранът – 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: – Господине, при температура над 42 градуса човек умира. – Аз майтап си правя, бе! – отвърнал ветеранът – Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!

  • 614

    В месната консерва, освен 25% месо, се съдържат още… доц. Тонков, СА "Д. А. Ценов" – Свищов

  • 9062

    – Мама сигурно много ме обича! – Защо мислиш така? – Ами всеки месец имам нов татко, а мен още не ме е сменила.

  • 11294

    – Келнер, донесете ми една пържола, моля! Сервитьорът носи пържолата, а клиентът възкликва: – Тази пържола мирише на гроздова ракия! Келнерът се дръпва няколко крачки назад и пита: – А сега, господине?

  • 11103

    "TEA WITH COPPER" Из меню на заведение в Китен

  • 4969

    Неспазващите техниката за безопасност водят след себе си гибел на човешки жертви.. Табела

  • 8452

    Млада съпружеска двойка към края на медения си месец. Сутринта младоженката бута мъжа си. Той измърморва сънено: – Какво, пак ли? – Не, трябва да ходиш на работа. – Ура, на работа, на работа!