Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7070

    Животните в гората направили тоалетна. Влиза Зайо и чука на вратата. Отвътре се чува дебелия глас на Баба Меца: – Зайо, заето е! Абе ти скубеш ли се? Зайо: – Не, защо? Без много да пита Меца открехнала вратата, грабнала Зайо, обърсала се с него и го хвърлила през прозорчето. Събрал лъвът животните и ги пита: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Излиза Зайо: – Аз! Оправили прозореца, на другия ден гледат – той пак счупен. Лъвът пак събира тайфата и казва: – Кой счупи прозорчето на тоалетната? Зайо излиза: – Пак аз! – Как така бе Зайо, пак ти ли си виновен? – Ами клекнал съм аз в тоалетната и някой чука на вратата. Питам кой е, отвънка се чува Ежко Бежко. Аз му викам: "Ежко, а бе ти скубеш ли се?". Той вика "Ами не…" И като го хванах и се обърсах с него и после не знам от кой прозорец изскочих!

  • 5999

    Отива жена на лекар: – Съблечете се. – Срам ме е,докторе! – Добре,добре,ще изгася осветлението.

  • 4520

    При фризьора: – Да мина ли с машинката и отзад? – Не, благодаря, но може да минете тила.

  • 3996

    Щирлиц решил да се пошегува с Мюлер: – Мюлер, знаете ли, че аз всъщност съм съветски агент? – Не! – пошегувал се и Мюлер.

  • 11547

    Две деца питат майка си: – Мамо,какво искаш за 8-ми март? – Нищо,само две добри деца. – Ура,ще си имаме братя и сестри!

  • 6167

    Мимо, Пепи е. Айде моляте, понеже Гошо и Вили са в добри отношения, накарай го да дрънка глупости за мен, за да почне и тя, за да имам причина да я набия поне. Айде чао! Ако нещо не стане ми се обади. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 2504

    Двама търговци пътуват. Единият казва: – Бензинът взе да ни свършва! Другият отговрил: – Карай по- бавно!

  • 1779

    Седнете си на оная работа и си го научете… Учителка

  • 11018

    Срещат се приятели: – От къде ти е тази огромна синина под окото? – Вчера срещнах един приятел, който тъкмо се връщаше от сватбено пътешествие. – Е, и какво? – Аз му препоръчах този брак.

  • 1169

    120 волта ток е смъртоносен, а 220 направо убива. Учителка по физика

  • 12077

    Каква е разликата между капитализма и социализма? Попитали Енгелс? Много проста: 1. Капитализма е една торта, която ще стане лайно! 2. Социализма е едно напудрено лайно, което ще си остане лайно? Тоест, съзнанието много по-лесно може да приеме лайното да си остане лайно, от колкото тортата да стане лайно? Кое е по-добро!… В крайна сметка крайния продукт е лайно!!

  • 11028

    Младо семейство обядва на масата. На гости е тъщата. – Сине, отрежи ми малко салам, че не мога да го стигна- помолила тъщата – Не мога, мамо! – Защо сине? – Не мога да режа толкова тънко.

  • 7232

    В една страшна буря в планината се загубили група туристи. След като цял ден се мотали без посока и вече отчаяни последния от колонката се провикнал: – Момчета, мисля че сме близо до Габрово! – По какво позна бе!? – спрели всички учудени. – Намерих презерватив с 16 вулканизации!

  • 7538

    Абе вие да не би да имате мозъчен запек? Училищен

  • 3590

    Девойка влиза в казино и иска да заложи голяма сума на едно число. – 22. – Госпожице, това не е разумно. – 22. Пада се 22. – Всичко отново на 22. – Госпожице, ще загубите всичко! – 22. Отново се пада 22. – Всичко пак на 22. – Госпожице, това е направо самоубийство! – 22. И отново топчето спира на 22! Крупието е шашнато: – Госпожице, откъде разбрахте? – Всичко е много просто: Аз пристигнах днес със самолет Боинг 777, номерът на билета ми беше 777, возих се до хотела с такси с номер 777, в хотела ми дадоха стая 777, когато се разхождах по улицата видях вашето казино със светещи три седмици. Тогава разбрах, че е настъпил моят час, събрах трите седмици и се получи 22.