Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2217

    Такъв ще ти светна ,че ще угаснеш!

  • 8616

    Военният лекар: – Е, от какво се оплакваш, момче? – Имам затруднения с дишането. – Добре. Освободен си от дишане за два дни.

  • 1330

    Мутра влиза в магазин и пита: – Имате ли връзки за обувки? – Да. Какви желаете? – попитала продовачката. – Ами, една лява и една дясна.

  • 3092

    Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял. Ученически бисер

  • 8047

    При психиатъра. – Докторе, цялото ми тяло е в пера! – Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! – Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: – Бихте ли премели, че целият под стана в пера…

  • 1493

    С духане всичко се постига! В час по физика

  • 11909

    там, вторият член от дясно този член не дава нищо! Химически факултет на СУ – Проф. Димо Платиканов – Физико-химия ч. I

  • 1158

    -Г-не,може ли да се мръднете малко? -Преча ли? -Да. -То и вкъщи е така… г-н Петков-ГПЧЕ Ст.Загора

  • 7368

    Питат Радио Ереван: – Какви са симптомите на венерическите болести? Радиото отговорило: – Ами, ако съдим по Венера Милоска, първо ви падат ръцете…

  • 9432

    Стои си един рибар на брега и лови риба. По едно време от водата се показва един крокодил: – Как е, кълве ли? – Не. – Ами що не влезеш да се изкъпеш тогава?

  • 2914

    Четиридесет години социалистически Батак! Лозунг на централния площад

  • 6666

    Да се изгасят всички културно-информационни приемници от светлинен и друг тип! Военен

  • 3741

    – Докторе, страдам от чувство за малоценност. – А това чувство изведнъж ли се появи у вас или се разви нормално във връзка с женитбата ви?

  • 7273

    Разговор между приятелки: – Как ти харесва новият ми мъж? – Ами хубав е, интелигентен, всичко му е наред… само да не хъркаше толкова.

  • 733

    Ученикът ме гледа злобно в час! Забележка в дневник

  • 1091

    – Животът е като стълба на кокошарник! – Защо бе? – Защото е къс и осран.