Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8047

    При психиатъра. – Докторе, цялото ми тяло е в пера! – Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! – Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: – Бихте ли премели, че целият под стана в пера…

  • 4580

    И Алеко чувал приближаващият се водопад. Из сьчинение на седмокласник.

  • 9155

    Двама хакери четат на уеб-сайта на църквата: "Днес е ден на обезглавяването на св. Йоан Предтеча". Единият пита: – Кой е тоя св. Йоан Предтеча? – А, бета-версия на Исус.

  • 5241

    Белите блокирали дивизията. Няма какво да се яде. Седи Петка и мечтае: – Сега да имаше един самун хляб… Ти, Василий Иванич, ам и аз ам-ам… Василий Иванич се обърнал и пернал Петка зад врата: – Защо отхапваш по два пъти, ти, бе?…

  • 11049

    Редник се явява пред ротния си командир без пушката си и заявява, че я е загубил. След като му разяснява колко е сериозно провинението, тъй като пушката е държавна собственост, офицерът казва, че стойността на оръжието ще бъде удържана от заплатата на войника. – Ако това е обичайната практика, вече разбирам защо капитанът потъва винаги с кораба си! – въздиша редникът.

  • 2669

    Тъй като народа е нямал с какво да посрещне освободителите, той ги е посрещал с хляб и сол.

  • 1302

    Само на 31 декемви!Новогодишна промоция на Българска народна банка:Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!

  • 5620

    Отива един при лекаря. – Докторе, от известно време пърдя непрекъснато, всяка минута. Вярно, нито се чува, нито мирише, но все пак това ме притеснява. Лекарят му предписал хапчета. След една седмица. – Докторе, продължавам да пърдя. Пак нищо не се чува, но започна ужасно да мирише. И докторът: – Добре, обонянието оправихме, сега да видим ушите…

  • 1919

    Любовникът на едно младо момиче му подарил сребърни обици. Момичето не знаело как да обясни на майка си откъде ги е взело и като се прибрало вкъщи, казало: – Мамо, виж какви обици си намерих на улицата! Майката: – Ех, ама си глупава… Аз на твоите години кожени палта намирах.

  • 3139

    Тази ябълка е първо качество… дори второ!

  • 2077

    Баща катаджия буди сина си – и той катаджия: – Ставай, време е да ходим на работа! – Колко е часът? – 7.30. – Ама още е рано бе, тате! – Как рано? Вече от половин час безплатно карат, гадовете!

  • 3095

    Старец пита малко момченце: – Как се казваш? – Ники! – А, какъв искаш да станеш, когато порастнеш? – Космонавт! – Обичаш ли бонбони? – Ники! – Ти да не си олигофрен, бе? – Космонавт…..

  • 1971

    Холандски турист възнамерява да пренощува в бунгало близо до Бангкок и пита служителката на рецепцията: – Има ли наблизо опасни животни? – Изключено. Единственото, което може да ви се случи, е през леглото ви да мине някоя змия, но не се притеснявайте! След нея тичат плъхове и я убиват, щом я стигнат!

  • 260

    – Как се чувстваше при първия ти скок с парашут? – Като птица – летя и сера, летя и сера…

  • 3270

    Тьрсим жена за скара. Надпис на вратата на заведение

  • 6681

    Да приберем до зърно хляба на народа! Лозунг по време на жътвата във врачанско от преди 30 години