Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11847

    Една жена казва на съпруга си: – Скъпи, излизам да пояздя за около 2 часа. Мъжът отговаря: – Знам, конят звъня вече три пъти.

  • 10276

    "Ръцете и бяха студени, като ръцете на змия" Цитат от любовен роман

  • 5742

    "Тая точка не я знам къде се намира и продължавам да не се интересувам" ученик от 91 НЕГ София

  • 11076

    Една жена скрила любовника си в гардероба. Към полунощ той не издържал,облякъл един кожух и излязъл.В този момент съпругът се събудил: -Ти какъв си? -Аз съм молец. -А къде си помъкнал кожуха? -Ще си го ям у дома.

  • 9860

    – Ще смучеш ли или да я изкарвам тая прахосмукачка? – Да, давай я тъкмо съм се съблякла!!! Разговор между колеги в офис

  • 8514

    Затворникът към тъмничаря: – Моля ви да предадете това писмо на моя адвокат. Той е в съседната килия.

  • 10984

    На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. – Охооо – съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. – Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден – понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: – Да бе колко, съм тъп – и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: – Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. – Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" – и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. – Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. – А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март…

  • 3383

    – Какво казал левият крак на блондинката на десния? – Ами нищо. Те никога не са се срещали.

  • 4628

    Двама съседи си говорят: – Ти какво би направил, ако жена ти е проститутка? – Ще се възползвам от това, че не ми се налага да си плащам.

  • 2540

    На изпит за милиционери, изпитващия задава следните въпроси: – Коя историческа личност е загубила битката при Ватерло? – Амиииии, не знам! – отговаря бъдещото ченге. – Е, помислете де, името му започва с На… – На… на… Нагазаки? – с надежда в гласа пита милиционера? – Ще Ви помогна: НАПО… – подсказва инструкторът. – Наполеон? – Браво, правилен отговор! Втори въпрос: Велик немски диктатор от 1940 г. – Луи XVI? – осмелява се милиционерът. – Не, не, отговора започва с "Х". – Хайделеберг? – Не, пак ще Ви помогна: Отгговора започва с ХИТЛ. – ХИТЛЕР! – загрява накрая бъдещият пазител на реда. – Трети и последен въпрос: Кой е убил Христос? – пита инструкторът. – Не знам. – признава си милиционерът, при което на изпитващия му писва и вика: – Вижте, вече стана късно, и аз съм уморен, и вие сте уморен. Защо не помислите през почивните дни и елате с правилния отговор в понеделник. Ченгето радостен си отива в къщи, звъни, жената отваря, пита как мина и т.н. – Е, как да мине: отлично мина – хвали се той. – Отговорих на всички въпроси и дори ми дадоха да разследвам убийство!

  • 2250

    Виртуалните запознанства се делят на два периода: до първата снимка и след това.

  • 8779

    Като ти обърша един шамар ще те проектирам на дъската. Учителка по математика

  • 7998

    – Татко, уморих се да нося сестричката си. По-добре да взема от тебе чантата с бирата. – Как не! Да вземеш да я изпуснеш!

  • 10948

    – Добър ден, безплатен докторе. – Добър ден, безнадеждно болен пациент.

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 6389

    Будителите са последователите на бог Буда. Ученик