Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4532

    Кума Лиса срешнала Лоса и му казала: – Лосе, хайде да се напушиме! – Лисо,вече не е модерно. Хайде да тичаме! Лиса срещнала Вълчо, кoйто й казал: – Лисо, хайде да се напушиме! – Вълчо, вече не е модерно. Хайде да тичаме! Тичали, тичали и срещнали Баба Меца. Тя им казала: – Хайде да се напушиме! – Абе, вече не е модерно! – Кой ви каза това? – Ами, Лоса. – Ами, той като напуши не знае какво говори!

  • 6370

    Ученици,виждате ли невидимите ъгли на пирамидата… Учителка по математика

  • 5046

    Танцът е вертикален израз на хоризонталното желание..

  • 3932

    Питат студентка: – Каква е разликата между професор, асистент и трамвай? – Ами, между професор и асистент няма никаква разлика, а под трамвай още не съм лягала!

  • 11703

    – Какво е най-важното в охраната на труда? Отговор на изпитвания.– Гледай работата от далече, ако не искаш да пострадаш.

  • 11041

    Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слона минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: – Сега остава само да го съборим и като падне – да го заритаме…

  • 322

    Аз тука си изплюх дробовете да ви обяснявам, а вие нищо не разбирате! Учителски

  • 9927

    Баба Илийца паркирала ладията си на брега на Искъра. Из подробен преразказ на ученик

  • 1800

    Отива наркоман при зъболекаря: – Докторе, искам да ми извадите зъб! – Добре, с упойка ли? – Да, с пълна наркоза. И така 32 пъти!

  • 3566

    – Защо се навеждаш в час? Искам да ме слушаш! – Взимам си химикалката, госпожо. – Виждате ли какви неща причинява гравитацията? Забележката в дневника: "Ученикът се навежда в час, за да си вземе химикалката, чието падане бе причинено от земното притегляне".

  • 6895

    Те нещата са много прости, но понеже са сложни.. трябва да се обяснят. Учителка

  • 5396

    "Какъв хубав руски самовар", помисли си Мюлер. "Ти само завърти кранчето", лукаво се усмихна скритият вътре Щирлиц.

  • 8551

    кирилица из нот дед надпис в училище

  • 6569

    – Защо Катя не се е оженила още? – Защото чака мъжа на мечтите си. – И какъв е той? – Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.

  • 3979

    Колежки,вие не разбрахте ли,че с уста ще си изкарвате хляба? Доцент по история