Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11853

    – Иванчо, харесва ли ти новата учителка? – Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. – Защо мислиш така? – Защото за всичко пита мен!

  • 1062

    Мама Меца към татко Мечок, който се върти в леглото: – Колко пъти ще ти казвам, никакво кафе след септември!

  • 5097

    – Тате, защо учителката ми каза, че крушата не пада далече от дървото? – Да не си я ощипал и ти за задника?

  • 5438

    "Майка ми и баща ми са психолози, исках да кажа педагози…" Фолк-певицата Петра в интервю

  • 10552

    Един каубой довел при лекаря друг, по-млад каубой. – Докторе, помогнете на зет ми! Вчера прострелях крака му! – Как? Вие сте стреляли по своя зет? – Когато стрелях по него, той още не беше съвсем съгласен да ми стане зет.

  • 5081

    Професор по очна хирургия бил известен с мекушавостта си по отношение на студентите. Никога не късал студент. Дори студентът нищо да не знаел, пишел му тройка. Но преди това студентът трябвало с ръка върху библията да произнесе тържествена клетва, че никога в живота си няма да оперира човешко око.

  • 1758

    Някой в строя не пее, но аз го чувам! Военен

  • 11467

    Аз ще приложа моя метод с цепването отзад… Ути Бъчваров

  • 2271

    Разговарят Мюлер и Щирлиц: Мюлер: Щирлиц, защо носите червени слипове? Щирлиц трескаво мисли: "За това знаят само двама: Центъра и радистката. Центъра не е, значи ме е предала радистката." Мюлер: Щирлиц, не ме гледай, а си закопчай ципа на панталона!

  • 8044

    Върви Вълкът през гората и гледа на една полянка – Заека седи на един дънер и с един голям камък се удря между краката и вика "Оооххх… кеффф… кеффф… ооохххх..". Решил и вълкът да опита, намерил си полянка с голям дънер, взел един гооолям камък и… се ударил с все сила по ташаците – "Ауууууууу…" извил от болка вълка. Като му поолекнало тръгнал да дири Заека… открил го на полянката до дънера. Пита го Вълка: – Абе Зайо, какъв ти е кефа като се удариш по ташаците? – Кефа е като не уцелиш бе, шемет!

  • 7341

    Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: – Аз чакам маршрутка 1. – Аз пък чакам маршрутка 6. – казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: – Е, ще се возим заедно.

  • 8259

    Лекция в университета. Професорът: – А сега колеги, бихте ли ми казали пример за лошо стечение на обстоятелствата? Иванов! – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Пред теб върви жена с прекрасен задник. Идва автобуса и тя се качва в него, преди да успееш да направиш каквото и да е… Професорът: – Чудесно, Иванов! Петров… – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Пред теб върви мъж с прекрасен задник. Идва автобуса и той се качва в него, преди да успееш да направиш, каквото и да е… Професорът: – Добре, Петров! Колев… – Ами, вървиш през нощта по пуста улица. Зад теб върви Петров, а скапаният автобус, не идва и не идва…

  • 3713

    Селянинът поде, че той продава хума, хубава хума, подготвена по домашна рецепта. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 1050

    Един борец се мери на кантар, а приятелят му разглежда таблицата и му казва: – Жоре, знаеш ли колко трябва да си висок за тия килограми? – Колко? – Седем метра.

  • 9607

    Отиват двама арабски терориста-камикадзе на задача. Първият:– Кажи, Мехмед, вълнуваш ли се?Вторият:– Че как! За първи път ми е все пак.

  • 10812

    Снощи най-културно си излизах от бара и някой ме настъпа по ръката…