Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10037

    В аквариума спорят две риби: "Има ли Господ или няма". Накрая се стига до скандал. След два часа вече уморени от спорене рибите отиват да питат най-старата в аквариума. Задават и въпроса, тя се замисля и отговаря: – Абе, да ви кажа честно, не знам дали има Господ или няма, обаче някой редовно ни сменя водата…

  • 460

    Спортен автомобил спира пред бензиностанция. По каросерията са изрисувани безброй цветя. Момчето от бензиностанцията се приближава и пита: – Какво ще обичате, бензин или вода за цветята?

  • 1663

    Веселине, пиши се отписан! Учителка в ТС София

  • 10680

    Преди осми март мъж избира подарък в магазина. Продавачката го пита: – За жена ви ли, или нещо по-скъпо?

  • 586

    Мишки ли?! Паткани?!?! С тия колети и кашони ЛЪВОВЕ ще завъдите в класното!!! командир на рота в Плевенското ШЗО

  • 11747

    Опита увеличава мъдроста ни, но не намаля глупоста!

  • 6637

    – Скъпи, хайде да се срещнем в шест часа? – Добре. А ти кога ще дойдеш?

  • 4712

    В едно село имало една много красива, но също така много гупава мома. Често идвали ергени да я искат и се прехласвали по нея, но щом си отворела устата да каже нещо поклащали глава и си отивали. Един ден щял да идва да я иска най-личният момък в селото. Баща и казал: – Пено, сега като дойдат да не си казала нито дума! Само ще седиш и ще поклащаш глава! Дошли гостите. Всички хапвали, пийвали и разговаряли,а Пена само поклащала глава. – Ами тя таз мома май е много срамежлива, цял ден дума не каза. – казала майката на момчето. Пена се почувствала неудобно и ги запитала: – Ам" вий по кой път дойдохте, по горнию или по долнию? – Ами по горнию. – казал момъкът – Ам" да видохте там едно лайно? – Видохме, видохме! – казал момъкът. – Те това я съм го направила! – гордо казала момата…

  • 5956

    Правим хладилни камери по размер на клиента. Реклама на фирма за хладилници

  • 6295

    Белоногата е вградена в мивката… В час по литература

  • 11159

    Старшината командва войниците: – Веднага започвайте да копаете! А аз ще ида до щаба да питам къде точно трябваше да се копае.

  • 3393

    Мъж пита приятел:– Кажи как да се отървем от мойта?– Много лесно, оправяй я непрекъснато и за десет дена че пукне…След една седмица нашия човек лежи омаломощен, а жената простира и си пее…– Пей, пей, че още три дена ти остават…

  • 7904

    До кога пият жените математички – до безкрайност. До кога пият жените химички – до загуба на реакция. До кога пият жените медички – до загуба на пулс. Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление!

  • 8342

    Старшината Гърдю командва войниците: – Бегом от мен до другото дърво!

  • 8455

    Двама младоженци обсъждат къде да прекарат медения си месец. Младоженката: – Скъпи, защо да не ме заведеш някъде, където не съм стъпвала никога? Младоженецът: – Защо тогава не отидеш в кухнята?

  • 7859

    Войник трябвало да скача с парашут пред комисия. Понеже се бил скатавал през цялото време, той не знаел как се скача. Решил пак да се скатае, бутнал някой лев на пилота на самолета и се договорили оня да пусне с парашута едно чучело, което да падне в едни храсти. Войникът щял да чака в храстите и като паднело чучелото, щял да му вземе парашута, все едно той е скочил. В деня на изпита самолетът излита. На определеното място пилотът пуска чучелото. Да ама като нямало кой да дръпне ръчката за отваряне на парашута, той не се отворил и чучелото се сринало в храстите. Цялата комисия изпаднала в паника, към храсталаците се юрнали лекари, санитари и всички, които присъствали. Преди да стигнат до тях, обаче храстите се разтворили и от там излязал нашия човек. Изтупал прахоляка от униформата и казал: – Кво става с тая армия бе, кви са тия парашути дето не се отварят. Да се изпотрепаме всичките ли искате…