Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10192

    На оживен берлински площад Щирлиц чакаше появата на таен руски агент. Въпреки че нямаше описанието му, веднага го позна: "Да-а, явно в родината пак има недостиг на сапун".

  • 7355

    У Иванчови имало една статуя, която се накланяла, когато някой излъже. Прибира се Иванчо от училище, а баща му го пита: – Иванчо, каква оценка получи днес? – Шестица! Статуята се наклонила. – Недей да лъжеш, Иванчо! – Добре де, петица. И така Иванчо посмалявал, посмалявал, докато накрая си признал че има двойка. Тогава баща му казал: – Браво бе! Идиот! Аз като бях на твоите години, поне тройки изкарвах! Статуята се сринала на земята.

  • 8447

    Приятелка пита младоженката няколко дни след сватбата: – Е, как е сега секса? – Лошо. Тъкмо почнем, и мъжът ми се върне от работа.

  • 6794

    Един баща имал три дъщери. От малки той ги възпитавал на всички традиционни ценности и много искал един ден те да станат истински дами. Така се случило, че като пораснали, трите се оженили в един и същи ден и отишли на сватбено пътешествие на едно и също място. Бащата решил да ги последва за да разбере дали ги е възпитал добре. По време на първата брачна нощ той се промъкнал до стаята на първата дъщеря и почнал да подслушва – дъщеря му се скъсвала от смях. Бащата се зачудил, но продължил към стаята на втората дъщеря – тя пък през цялото време плакала с всичка сила. Най-изненадан бащата останал от трета дъщеря защото от нейната стая не се чувало абсолютно нищо. На сутринта всички се събрали и бащата решил да разпита дъщерите: – Дъще – попитал той първата – защо се смееше така силно? – Беше ми много хубаво, тате, а ти си ме учил когато ми е хубаво да го показвам – отговорила тя. – А ти – попитал той втората – защо плака ? – Болеше ме много, тате, а ти си ме учил когато ме боли да плача за да ми мине – отговорила тя. Бащата се зарадвал на отговорите на първите две, но попитал и третата: – А ти дъще? Защо от твоята стая не се чуваше нищо? – Защото, тате, ти си ме учил да не говоря с пълна уста!

  • 8967

    Двама полицаи намерили три ръчни гранати на улицата. Решили да ги занесат в участъка. – Ами ако една от тях се взриви по пътя? – попитал единия. – Ще кажем, че сме намерили само две.

  • 5758

    Иванчо се връща от училище вкъщи а баща му го пита ядосан: -Какво прави на даскало бе калпазанин с калпазанин такъв?! -Днес в училище беше царят! -Е какво от това?Имаш ли някаква оценка? -Ще ти кажа тате, вервай ми…

  • 364

    Катаджия спира автомобил шофиран от блондинка. – Вие какво, не виждате ли какъв знак има ей там? Блондинката премрежва поглед в посока на знака, след това бърка в чантата си, накрая вади кутийка, отваря я, изважда отвътре очила, слага си ги, пак поглежда към знака и казва: – Не мога да кажа точно, но, според мен е препинателен….

  • 6163

    Две приятелки се карат:– Ти си глупачка!– Не! Ти си глупачка! Минал един мъж и им казал:– Не се карайте! И двете сте прави!

  • 2636

    Щирлиц се разхождаше из гората, когато забеляза насреща си хора, носещи пръчки в ръце. "Скиори." – помисли си Щирлиц. "Щирлиц." – помислиха си рибарите.

  • 10010

    Двама милионери разговарят на терасата на луксозен хотел. – Има само един честен начин да станеш милионер – казва единият. – Кой е той? – Бях сигурен, че и ти не го знаеш…

  • 537

    Втората световна война. Немските и руските окопи са един срещу друг. От немския се подава снайперист и вика: – Иван! От руския се надига една глава: – Аз! Бум! Германецът го застрелва. След малко пак се провиква: – Степан! – Аз! Бум – още един труп… В руския окоп стои един казах и се моли: – Само не Джумабай, само не Джумабай…

  • 5094

    Мъж отива при комшията си с две кофи за вода и го пита: – Може ли да си налея вода от твоя кладенец? Докато съседът му отговори той напълнил кофите и изтичал в двора си. След малко пак се връща. – Дай вода! Налял си и избягал. И така няколко пъти. Най-накрая комшията му го попитал: – Абе ти нали си имаш кладенец! Защо вземаш вода от моя? – Имам си, ама тъщата падна в него и водата й стига само до брадичката та доливам.

  • 8834

    Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 1118

    Левски е съчетание на несъчетаемото…Той е едновременно мекота и желязна плътност, морална девственост и величава мъжествена потентност… Левски е отвесът, Ботев е хоризонталът.Двамата са кръстът." Шефът на СБЖ Александър Ангелов

  • 5790

    „Хеметекс (Ham and eggs – Шунка и яйца)“Меню в ресторант

  • 3819

    Ученичка от 5 клас:(Въпрос) Какво е интернет?(Отговор) Това са много компютри събрани в твоя компютър!