Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9543

    И ето Аспарух извади меча си, заби го между краката си и каза:"Тук ще бъде България" Учителка по История (МГ "К.Величков гр.Пазарджик)

  • 3651

    Войник пише писмо: "Мамо и тате, тук в нашето поделение един войник се застреля. Но не се притеснявайте, не съм аз…"

  • 8672

    Посреднощ жена чува как пияният й съпруг се връща вкъщи: отваря входната врата, пали лампата, влиза в хола и се чува звън на разбито стъкло. Жената не издържа и се провиква: – Кво става там? – Кво да става!? Възпитавам проклетите ти рибки, да не лаят по мен…

  • 11645

    Ученичка от 5 клас в час по английски:– Wath vremeto tam? (What is the weather there)– Suuno (Sunny)

  • 6550

    Щирлиц получи шифрограма, че в Москва му се е родил син. Мъжки сълзи потекоха по страните му. Щирлиц не беше ходил в Родината от цели седем години…

  • 105

    Спинът се предава от човек на човек и от човек на жена. Учител по биология

  • 5310

    Майка разтребва стаята на 13 годишния си син и изведнъж намира между дюшека и пружината на леглото няколко порно-списания на тема садо-мазо. Майката изпада в истерия, скубе си косите, реве… Прибира се бащата от работа, вижда сцената и естествено пита за причината. – Представяш ли си? Такова нормално семейство сме, без никакви пороци и този нашият да се превърне в някакъв извратеняк…. – реве майката. – И какво да го правя като си дойде от училището, а?? Какво наказание да му измисля? Бащата се замисля и отговаря: – Честно казано – не знам. В едно обаче съм сигурен. В никакъв случай не трябва да пердашим по дупето…

  • 6923

    Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова… от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал ей тъй, с участие: – Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно? – Ее, няма какво да крия – 130… и нещо отгоре… Ами ти? – А, аз съм малко по-добре от теб – 140… и нещо отгоре… – Като си говорим за тия проблеми… да знаеш какво прави нашият приятел – професора, Агоп? – сетил се Гарабед. – Отдавна не съм чувал нищо за него! – Ох, завалията… той е много зле! Получава 450… и нищо отгоре!

  • 3359

    По време на парламентарното гласуване председателстващият помолил помощника да извика депутатие от бюфета, защото нямало кворум. – А какво да им кажа, за какво ще се гласува? – попитал помощникът – Как за какво?! – учудил се председателстващият. – Разбира се, че "За".

  • 11843

    Неделчо, прибирай се веднага вкъщи да обядва. Ще ядеш шамарите! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 10279

    Влиза един човек в един магазин за брави и пита: – Извинете, може ли една много специална брава, от най-скъпите? – Съжелявам, нямаме такива. – Добре тогава, искам една хубава брава от… не чак толкова скъпите. – Съжалявам, и такива нямаме. – Добре, искам някаква по-обикновена брава. – Съжалявам, господине ама нямаме обикновени брави. – Тогава ми дайте каквато брава имате! – ядосано казал мъжът. – За съжаление, господине, нямаме никакви брави. – А тогава за какво сте го отворили този магазин за брави? – Ами, защото нямаме брава на вратата, да затворим.

  • 6108

    Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: – Амии… ние имаме само 10 лева.. – Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! – Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!

  • 9921

    Мъж се прибира подпийнал вкъщи. Жена му го посреща на вратата и му дръпва едно конско. – Искам още сега да кажеш "НЕ" на алкохола! – завършва речта си тя. – На алкохола?? НЕ!!!

  • 3196

    Син на една мутра се прибира след последния учебен ден и баща му го пита: – Е, как е, сине, как се справи? – Пет двойки, тате… – отвръща синчето. – Мале-е-е, голям бой ще падне! – Знам, тате. Вече съм им взел адресите.

  • 8718

    Дете пита майка си: -Мамо, млечният път от мляко ли е направен? -Не,чедо.Ако беше, татко щеше да го подкваси!

  • 4265

    "По жицата" е разказ за споделената мъка, надежда и вярата в някаква птичка, която едва ли съществува. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"