Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6683

    Звъни американец на безплатен потребителски номер на голяма компютърна фирма: – Извинете, счупи ми се поставката за чаша на компютъра. Откъде да си купя нова? – Но, Господине, да не сте си купили прототип от някое изложение? Защото нашите компютри по принцип нямат поставка за чаша. – Я не ме занасяйте! Разбира се че има! Като натисна едно копче и тя излиза…

  • 3696

    "Аз имам три дяца и едно женско." Дядо отговаря на въпрос колко деца има.

  • 1864

    Три гарги летели. Едната свила наляво, другата свила надясно, а третата си свила един джоинт.

  • 10560

    Нема, нема току си $#% майката. Описание на гейзер от прост човек

  • 10514

    Съвсем спокойно могат да си скубят косите… Юли Москов – коментатор на стартовете от Формула 1

  • 11946

    Звъни телефонът. Радостен женски глас се обажда: – Скъпи, роди ни се син. – О, колко съм радостен! Кой се обажда?

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България

  • 2603

    (разказва се в нетрезво състояние) Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и беж да я няма. Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и а пак да избяга, ама щъркелът по-итър: клюната в гъзъта и а сега цинкулирай, да ти еба майката.

  • 6212

    "-Колежке, Господ да ми прости ако Ви подценявам!" доц.Дунчев, ТУ – София, изпит по Механика 2

  • 1666

    Човекът-планина сяда на поляната. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 3613

    Ако ви ухапя кучето, то ще ме погали ли? Продавач пита собствениците на куче

  • 6385

    Отровата действа бавно и продължително. Мишките умират от вътрешни кръвоизливи без да се мъчат. Надпис на отрова за мишки

  • 8896

    Две неродени още бебета си говорят в корема на майка си. Едното пита: – Интересно, все пак, дали има живот след раждането? – Не зная, – отговаря другото – пък и никой досега не се е върнал оттам, за да разкаже.

  • 6160

    Мъж с голяма синина под окото влиза в цветарски магазин и казва: – Дайте ми 25 рози за рождения ден на жена ми. – Готово, господине! А кога е рождения ден на жена ви? Утре? Мъжът показал окото си и казал: – Не, беше вчера…

  • 3751

    На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. – Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!

  • 9508

    Елцин сдава властта в Кремъл. В тържествена обстановка връчва на Путин "ядреното куфарче". Тръгва си, но по стълбите Путин го настига: – Борис Николаевич, вие майтап ли си правите с мен? Какво е това куфарче? Копчето за пускане на ракетите не работи!