Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4022

    – Знаеш ли, жена ми е като мълния зад волана? – Защо, много бързо ли кара? – Не бе, все удря дърветата…

  • 9980

    Оказва се, че скоростта на звука всъщност не е константа – понякога звукът се разпространява значително по-бавно. Например, това което говорите сега на децата си, ще стигне до тях чак след 40 години.

  • 8086

    – Скъпи, мама ще ни дойде на гости. …тишина. – Само за две-три седмици. …тишина. – Нали нямаш нищо против? …тишина. – Знаех си, че няма да имаш. …въздишка. – Ама няма нужда да ми крещиш!

  • 2342

    Щирлиц рови в секретния архив на Гестапо. Изненадващо влиза Мюлер: – Щирлиц, какво правите тук? – Амии, чакам трамвая! – Аха. Мюлер си тръгва, но съмнения започват да го преследват. Връща се в архива, но Щирлиц вече го няма там. "Сигурно е минал трамвая" – мисли си Мюлер.

  • 7311

    Имам уши на най-невероятни места! Учителка МГ Варна

  • 5705

    Някаква млада двойка – годеници, тъкмо пътували с колата към църквата да се женят, и се случила страшна катастрофа, която ги убила на място. Възнесли се веднага на небето, и понеже били праведни, попаднали пред вратата на рая. – Заповядайте вътре, чеда мои! – казал им Свети Петър. – Ама Свети Петре, ние много се обичаме и искаме да те питаме нещо. Ние много искаме да се оженим, та питаме дали в рая хората могат да се женят. Ако не може – не щем да влизаме. – Чакайте тук, отивам да проверя. – казал Петър и изчезнал. Седят двамата пред вратите на рая и си мислят: "Добре де, това е рай все пак – ще стоим тук вечно. Ами ако се оженим, а след хиляда години се окаже, че не си допадаме напълно?" Чакали, мислили си такива неща, пак чакали, пак мислили… Свети Петър се върнал чак след три месеца: – Радвайте се, чеда мои! Можете да се ожените! – Ама Свети Петре, ние искаме и друго да попитаме… А може ли да се разведем после? – Аман от вас! – викнал гневно Свети Петър. – Влизайте веднага без повече въпроси! Аз три месеца губя заради тях да намеря свещеник в рая да ги венчае, а те сега имат нахалството да ме пратят да търся адвокат!

  • 6997

    Някакъв пиян се прибирал по тъмно и паднал в кална яма. Едвам го измъкнали, станало голяма разправия. На другия ден разправя за това на приятелите си и те го питат: – Колко беше дълбока ямата? – Потънах до коленете. – Само толкова? А защо не се измъкна сам. – Ами защото бях паднал с главата надолу.

  • 4261

    – Как прекара новогодишната нощ? – Като подарък. – Как така? – Цяла нощ се търкалях под елхата.

  • 10616

    "Турското кафе е анголско!" Надпис в сладкарница

  • 8195

    При лекаря: – Хм, струвате ми се познат. Може би сте били при мен и друг път. Как се казвате? – Симеонов. – Плеврит? – Не, Николай.

  • 4101

    Изкуството на дипломацията се състои в това, да успееш убедително да повтаряш "сладко кученце", докато намериш камък, с който да го замериш.

  • 11034

    – Бабинко, с тези мрежи рибарите ловят рибките… – А картофките? Разговор между баба и внуче

  • 2697

    Войник се обръща към командира: – Другарю командир, заповедта е изпълнена! – Но аз нищо не съм заповядвал! – А аз нищо не съм правил.

  • 9318

    Служителка от Социални грижи към безработния: – Предложиха ли ви някъде работа? – Само на едно място. Навсякъде другаде се държаха с мен много мило…

  • 2535

    – Колко плати на попа за венчавката? – Три лева. – Само толкова? Той остана ли доволен? – О, да! Дори ми върна един лев ресто, след като погледна булката…

  • 4321

    Двама борци пътуват в една кола и единия казва: – Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: – Аз от тези дървета нищо не мога да видя.