Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9837

    Да внимаваш да не се удавиш, че ще те пребия. Майка към сина си

  • 4643

    Египетски фараон диктува на каменоделци паметен надпис върху обелиск: – Аз, Рамзес, в година 3500, победих хетите в страховита битка – каменоделците дълбаят йероглифите. – Нека поколенията знаят, че победата се дължи на моите забележителни способности на пълководец и мъжеството на воините ми. – Колега, пита единия каменоделец другия – забравих как се пишеше "мъжество", с две или с три пишки?

  • 7102

    Омръзна ми разни журналисти да жестикулират с името ми! Футболна звезда в ТВ-интервю

  • 2574

    Двама студенти си говорят и единия пита: – Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки бе, пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих – все нови и нови, няма край, ще се побъркам. – А ти с тебешири пробва ли? – Как така с тебешири, те убиват ли ги? – Ами не, ама поне си рисуват кротичко в ъгъла.

  • 6576

    Млада жена се оплаква на лекар от сърцето си. – Не се тревожете – успокоява я докторът, – сърцето ви ще издържи до края на живота!

  • 9043

    Животните в гората решили да направят някакво увеселително заведение. Заекът като най-умен казал да направят караоке бар, жабата казала: – Не, ще направим публичен дом! Лъвът казал: – Няма такива работи, ще направим дискотека. Жабата: – Няма, ще направим публичен дом! Лъвът се ядосал: – Тука едно животно с голяма уста и зелена кожа скоро ще пострада! Жабата злорадо казала: – Леле, еба му се майката на крокодила!

  • 2774

    Говори сега, когато му е времето, защото после значението е нулево! Учителка по физика в 114 ЕСПУ към ученик

  • 2350

    В гарнизонно градче, капитанът слага сина си да спи. – Не ми се спи, татко – капризничи синчето, – искам слончетата да потичат! – Късно е вече, синко, лягай да спиш. – Не, не е късно, искам слончетата да потичат, искааааам! – Ох, какво да правя с теб! – въздиша капитанът, скача, излиза от блока, пресича казармения двор и влиза в спалното помещение: – Рота, стани! Тревога! Въздушно нападение! Сложи противогазите!

  • 10534

    Мюлер пита: – Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: – Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари.

  • 11371

    Лорд Джон попада с един янки на северния полюс. Всеки започва да строи иглу, в което да се подслони. Американецът привършва своето, излиза и вижда, че лорда е построил три!! – За какво, по дяволите са ти три иглута!?! – Това първото е дома, в който ще живея – отвръща лорд Джон. – Това до него е клуба, в който ще ходя всяка вечер. А онова третото там е клуба, в който кракът ми никога няма да стъпи.

  • 9397

    Радио Париж пита: – Какво щеше да стане, ако на проститутките очите им светеха ? Радио Ереван отговаря: – Ами в Париж щеше да има бели нощи. След кратко време се обажда радио Ленинград: – Моля без намеци…

  • 10338

    При ветеринаря: – Докторе, конят ми понякога ходи нормално, а понякога куца – какво да го правя? – Хващаш го когато ходи нормално и го продаваш!

  • 3427

    Който кара Ява – никога не остарява! Рекламен лозунг на мотоциклетите Ява.

  • 1455

    Вазов е българският Юго, в обратен план и перспектива. НГДЕК

  • 6284

    Служител на Държавната автомобилна инспекция, с табелка "ДАИ" на ревера, спира автомобил за проверка. Шофьора слиза и пита: – Какво? Даяджията посочва табелката и казва: – Не какво, а колко!

  • 9970

    Някои казват,че руската тройка била с кон! ИУ-Варна, лектор