Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3650

    Зетят лежи по гръб на сянка и дреме. Идва тъщата: – Зетко, сучпила се е оградата, ще я поправиш ли? – Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. На другия ден: – Зетко, чешмата капе… – Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. Това се повтаряло много пъти и накрая на тъщата й писнало и приписала къщата на зетя. Отива пак един ден: – Зетко, плочките тука са за сменяне… – На теб какво ти дреме? Къщата си е моя…

  • 8581

    Един младеж не искал да служи войник. На прегледа се оплаква: – Абе, аз не мога да служа. Късоглед съм. – Как тъй късоглед, бе? – Еми на, гледаш ли го онзи пирон на стената. – Виждам го. Е? – попитал лекарят. – Е, ти го виждаш, ама аз не мога да го видя.

  • 3684

    Един старшина отишъл при шефа си и му казал: – Шефе, от една седмица чета един роман и не мига да схвана кой е главния герой. – Я дай тук да видя бе! – казал шефът му. Старшината му подал книгата и като я видял, шефат му избухнал: – Аз от цяла седмица си търся телефония указател, а той къде бил!…

  • 9664

    – Има ли нещо по-корумпирано от български народен представител? – Да, двама народни представители!

  • 10928

    В час по рисуване учителят се навежда над Тони: – Ти какво рисуваш? – Грешницата Мария Магдалена. – Преди или след греха? – По време на греха.

  • 3215

    След сватбата. Младоженецът: – Мила, сравних разходите си за сватбата с твоята зестра. – И какво установи? – Че съм се оженил за тебе изключително по любов!

  • 11385

    Попитали радио Ереван: – Можете ли да съобщите повече информация за кончината на Андропов? Знаете ли от какво точно е умрял? – Не знаем. Знаем само, че много е страдал по време на аутопсията

  • 5586

    Мое да си вишис, мое да си даже и среднис, мое дипломата да ти е колко портало, тука командва старшината. Старшина от самоковско поделение към новобранец

  • 4383

    – Келнер, искате ли да продавате два пъти повече алкохол? – Разбира се, господине, но как? – Като пълните чашите!

  • 94

    Ако една търговска марка е ангажирана,то тя не може да се ползва. Ако колежкта е ангажирана, то тя може да се ползва. Сравнение на доц. Найден Найденов от УНСС между колежката и търговската марка

  • 6848

    – За подобряване на храносмилането – пия бира. При отсъствие на апетит – пия бяло вино. При ниско кръвно – пия червено вино, а при високо – коняк. Ако имам ангина – пия ракия… – А вода? – Такава болест още не съм имал…

  • 4127

    Омръзна ми да уча такива като вас – малки дребни крадци и лъжци. Вие имате нужда от бой, глад и стригане! Учителка по литература от В.Търново

  • 7473

    – Иванчо, кажи какви редки австралийски животни познаваш? – Слон. – В Австралия няма слонове. – Точно за това са рядкост.

  • 10181

    Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: – Колега, що не внимаваш – не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! – А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! – отвърнал плевенчанинът.

  • 7034

    Питат радио Ереван: – Каква е разликата между бирата и жената? – Първо празната бирена бутилка можеш да я върнеш. Пък и две бири на една маса не си говорят глупости.

  • 4046

    Две четвъртокласнички се срещат и едната пита: – Знаеш ли какво намерих на терасата онзи ден? – Не знам – отговаря другата. – Намерих презерватив. – Е-е, много яко, а какво е тераса?