Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1541

    …и да не мислите, че ще минете като дъжд между капките. Проф. Иван Русев-ТУ Варна

  • 9675

    – Толкова много четох за вредата от алкохола и никотина, че от новата година реших да се откажа. – От какво: от алкохола или от цигарите? – От четенето! Да не съм глупак!

  • 9760

    В гората пуснали авиолиния – лъвът бил пилот, а мечката стюардеса. На първия полет се качили вълка и гаргата. Самолета излетял и мечката отишла да види какво ще желаят пътниците. Гаргата казала: – Едно уиски. Вълка за да не остане по-назад и той поискал уиски. Донесла им мечката уиски, гаргата го взела и пляс – изсипала го на земята. Вълка да не остане по-назад и той го изсипал. Така няколко пъти. Мечката се нервирала и отишла при лъва: – Тия двамата отзад направиха всичко на кочина. – Изхвърляй ги тогава. Хванала ги мечката и ги изхвърлила. Летейки надолу, гаргата казала на вълка: – Абе пич, за к"во се пра"иш на мъж, кат" не мо"еж да летиш бе?

  • 10832

    Влюбен кърт казва на млада къртица: – За теб, божествена моя, съм готов да направя тунел даже и под Хималаите!

  • 2110

    Другарю, бъди сериозен към работата си – една секунда разсеяност и после цял живот мъртъв! Лозунг в металургичен цех

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 8320

    – Снощи защо не дойде в кръчмата? – Жена ми реши, че не ми се ходи.

  • 8284

    Млад аптекар отишъл да се обучава при друг, по-възрастен. Наложило се, обаче стария аптекар да излезе по работа. За да не стане грешка заръчал на младока да обслужва само най-леките случаи и излязъл. Върнал се след няколко часа и попитал заместника си: – Е, как мина работния ден? – Нормално. Имах три случая-един с разстройсво, един със запек и един с кашлица. – И ти какво им даде? – попитал с интерес стария аптекар – И на тримата дадох рециново масло – отговорил с гордост ученика. – Как на всички едно и също – ужасил се ветерана – Това са различни диагнози. – А, и тримата ги излекувах моментално. – Как така? – Ами този с разстройството се затича, после изведнъж спря и махна с ръка. – А този със запека? – Той си ходеше спокойно, но изведнъж се затича – продължил с обясненията си младия аптекар. – А този с кашлицата – вече отчаян попитал възрастния човек – И него излекувах! Ей го там, седи на ъгъла и не смее да се изкашля!

  • 11666

    "Донки Хот" Из списък на ученичка с произведения за четене през лятото

  • 6669

    – Може ли в филм да има хепи-енд, ако в края на филма умира главният герой? – Може! Ако главния герой е тъща.

  • 9747

    Президент изнася реч. Отдалеч се чува вик: – Господин Президент, може ли да се преместите малко по-наляво, че нещо не Ви виждам! – А не искате ли да ви дам бинокъл? – А не, няма нужда – аз съм с оптика…

  • 2660

    Между приятелки: – Новият ни съсед е много музикален човек. – Защо мислиш така? – Вчера, когато дъщeря ми свиреше на цигулка, той ни счупи прозореца, за да я чува по-добре!

  • 429

    Дълбоко в черния Космос, в една черна-черна галактика, около една черна-черна звезда обикаляла една черна-черна планета. Там, край една черна-черна река, която минавала през черна-черна долина, се издигала черна-черна планина. Там под един черен-черен връх, в едни черни-черни скали имало черна-черна пещера. Вътре в черния, непрогледен мрак, имало двама черни-черни хора, които стоели до огън с черен-черен пушек. Двамата мълчали дълго, докато накрая единия проговорил: – Абе, баджанак, май тези гуми не трябваше да ги палим, а?

  • 3480

    Един КАМАЗ се чешел по кардана. Минал покрай него един ЗИЛ и го попитал:– Кво се чешеш бе?– Абе мани. Снощи спах с една ЛАДА и хванах от нея малки ФИАТ-чета.

  • 11075

    – Чух, че работиш в пощата и слагаш печатите на писмата. – Да, така е. – Не е ли много скучно? Всеки ден – едно и също… – Как така едно и също? Датата всеки ден я сменяме.

  • 11097

    Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. – Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен!