Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9308

    Двама строители: -Дай вар! -К`во? -Дай вар! -К`во? -Мамицата ти дай вар! -И аэ мамицата ти к`во?

  • 8535

    – Мамо, откъде си ме купила? – Не съм те купила, родила съм те. – Хайде тогава да ми родиш и едно конче! Българско радио

  • 8949

    Циганин пратил сина си да продаде откраднатата стока на пазара, но там му я откраднали и детето се върнало с празни ръце. – За колко я продаде,синко? – За колкото си я купил ти, тате…

  • 6645

    – Поканете, моля ви, следващия пациент, – казва лекарят след преглед на болния. – Моля, заповядайте, – казва пациентът на дамата, която чака реда си и след това излиза на улицата. След като изминал половин километър пациентът чул глас зад себе си: – А, къде отиваме?

  • 819

    Полицай спира шофьор за превишена скорост. Оня започва да мрънка: – Моля ви, г-н полицай, бързах… и т.н. Полицаят решава да се погаври с него: – Няма "бързах", сега ще опишеш в тая протоколна книга защо направи това нарушение, но го искам на чист китайски език. – Ама как на китайски, не знам… – Пиши! Шофьорът взима книгата, позачудва се, слага вътре 20 лева и я връща на полицая. Той я отваря и казва: – Не знаел той китайски, виж как знаеш! Ама само половината си написал…

  • 3092

    Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял. Ученически бисер

  • 5074

    Инструктор изпитва кандидат-шофьор: – Могат ли да се изпреварват трамваите? – Не, те се движат един след друг.

  • 521

    На един фермер му изгорял плевникът. От застрахователната компания казали, че вместо да дадат пари, ще построят нов плевник. – Аааа, значи така действате! – възпротивил се потърпевшият. – Тогава анулирам застраховката на жена ми!

  • 12077

    Каква е разликата между капитализма и социализма? Попитали Енгелс? Много проста: 1. Капитализма е една торта, която ще стане лайно! 2. Социализма е едно напудрено лайно, което ще си остане лайно? Тоест, съзнанието много по-лесно може да приеме лайното да си остане лайно, от колкото тортата да стане лайно? Кое е по-добро!… В крайна сметка крайния продукт е лайно!!

  • 4201

    Прибира се Гарабед вкъщи, влиза в спалнята и гледа най-добрия му приятел Киркор в леглото със жена му. Отчаял се Гарабед, отива в кухнята, вади шишето с водка и започва да пие чаша след чаша. След малко влиза Киркор, закопчава си ципа, сипва си една чаша водка и казва: – Ех, Гарабед… Сега ще започнат едни съмнения, едни подозрения…

  • 957

    – Вие ли сте главният счетоводител Петров? – Да, аз съм. – Много съм слушал за вас! – Да, ама нямате доказателства!

  • 2567

    – Кумице, къде си си скъсала чорапогащника? – Закачих го на един танк. – На какъв танк, бе? – На тия, дето ги слагат по пагоните.

  • 1089

    Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд. Учител по биология от МГ Пловдив

  • 1170

    Митничари на смяна. Минава велосипедист – на багажника на колелото кара кутия "Марлборо". Митничарите го гледат и се ядосват: – Мамка му, контрабандист! Да го спрем! – Е, за една кутия нямаме право, за лични нужди я носи. На другия ден пак: – Мамка му, дай да го глобим! – Не може, за една кутия не става. Ден след ден, седмица след седмица… Накрая им омръзнал и го спрели: – Айде бе, ще ти дадем нашия камион, прекарай си всичките цигари, няма да те глобяваме – само да ни се махнеш от главата! – Късно е, момчета, аз вече си прекарах всичките велосипеди.

  • 732

    – Докторе, страхувам се, че умирам! – Глупости. Това е последното нещо, което ще направите.

  • 1564

    Младеж и девойка се разхождат в парка. Няма откъде да си купят сладолед, няма кафе, няма нищо… Гледат табела: "Плюенето забранено! Глоба 10 лева". Момъкът казва: – Плюй, аз черпя.