Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2826

    Баба Илийца бръква в пазвата си, но там намира само сухи корички хляб. Ученически

  • 317

    -Ти знаеш ли, че това НДК-то е на един етаж, бе? – Тоя па, ти го бъркаш с ЦУМ, бе! Разговор между врачански мутри.

  • 10627

    Доктор към пациента: – Имам една хубава и една лоша новина. Хубавата е, че болният ви крак ще се оправи и няма да го режем. А лошата – по погрешка отрязахме здравия ви крак.

  • 12071

    Една мутра отишла в селски магазин и започнал да тормози магазинерката. Това какво е онова какво е . но на магазинерката и писнало и на един абажур казала е то ва е гъз е това искам казал. На другиа ден викнал друга мутра да се похвали за новата придобивка. Виж какъв гъз си взех от селския магазин . На другия ден мутрата отишъл в саштия магазин и поискал от колежката един гъз жената се обадила на шефа си и му обяснила какво иска мутрата . шефа казал даваи. Жената се одупила мутрата се навел погледнал и казал аа не искам го с камбанки. Момент казала магаазинерката обадила се и казал Шефе идваи тебе търсят.

  • 948

    Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата: – Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди? – Не, татко.

  • 695

    "Един шоколадов сладолед за детето и един валерианов за мен." Майка с дете към сладоледаджия

  • 631

    Отивам аз, той си извадил кирливия сержантски хуй и пикай по скъпата съветска техника Военен

  • 9245

    Щирлиц видя наклонена кула. – Пиза… – помисли си Щирлиц – По-малко трябва да пиеш… – помисли си кулата.

  • 8324

    Промоция. Опашка. Един мъж изведнъж започва да масажира раменете на стоящият пред него. Той подскача: – Какво си мислите, че правите? – О, извинете! Беше машинално – аз съм масажист по професия и… – Е и какво от това!? Аз съм данъчен инспектор, но не бъркам в джоба на този пред мен…

  • 417

    Любовното обяснение на един счетоводител: С настоящото бордеро декларирам, че целият авоар от надежди и всички вътрешни ресурси от търпение за взаимност от моя страна са изчерпани. Защо сторнираш всички мои платежни искания отправени към теб по ускорената форма? Инкасирай поне това, което е последно от моя страна. Твоят поглед е винаги студен като на ревизор, забелязъл дебитно салдо по разплащателната сметка. Защо е това презрение към мен, като към облигации от фашисткия заем през 1942 година? Твоята студенина е в състояние да докара до банкрут и най-пламенната любов, каквато е моята. Анализирайки досегашният баланс на нашата нещастна и несподелена любов, дойдох до заключението, че не мога да разчитам на никакво любовно авансиране от твоя страна. Но аз ще си отмъстя! Ще настъпи падежа на моето отмъщение и тогава ще си платиш с лихвите на просрочените заеми. Не очаквай милост от моя страна! Разбира се до този момент ще гасна в дълбоко просрочие- нещастен и влюбен! Времето обаче не ще успее да амортизира моите чувства, защото те са свети и силни. Пак те моля, авансирай ме с малко любов и аз ще бъда твой на безсрочен влог! О, нима моите любовни мечти и блянове не ще бъдат никога погасени? По-добре да умра, отколкото да кредитирам сърцето си на някоя друга след твоето сторно. Твоят отказ тегне като блокирана сметка на съзнанието и мислите ми. О, моя бедна любов, лутаща се като отклонени оборотни средства! Изглежда ще бъда принуден да обявя на ликвидация чувствата си по твоята аналитична сметка към синтетичната й, наречена любов! О, само ако би направила справка в главната книга на моето сърце, ти би открила такъв голям фонд любов, който ще може да те премира през целия си живот. Но ти си замразена като заем за нередовни запаси. Превеждам ти моите последни прощални поздрави! На приносящия настоящия любовен ордер се заплаща 3% комисионна за услугата. Прилагам един лимитиран чек за безкасово изплащане на милиони целувки, които ти не ми даваш възможност да ти предам лично в твоя трезор. Твой вечен дебитор?

  • 118

    "Вървя си аз по улицата вчера, и гледам – чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя – кой знае защо – се развика и избяга с писъци. Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа…"

  • 915

    Сега е тъмно, и може би няма да ме чуете … Военен

  • 6705

    Топката се удари в горния ляв стълб на вратата. Коментар на футболен мач

  • 1952

    – Приеми искрените ми поздравления, сине! И запомни – днес е най-щастливият ден в живота ти. – Ама тате, сватбата е утре. – Именно.

  • 3067

    – Калояне, какви биват спирачките на дизеловите локомотиви? – Дизелови!