Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7316

    – Иванчо, дай ми един пример за прозрачност! – Прозорец, госпожо. – А за още по-голяма прозрачност? – Ами, отворен прозорец.

  • 10880

    – Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? – пита случаен минувач. – Виждате ли онзи мъж там – посочва фермерът. – Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.

  • 7864

    – Какво става? По радиостанцията ти каза, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима! Шофьорът на "Бърза помощ" казва: – Останалите ги сгазих аз по пътя.

  • 11876

    -Коя карта си избирате? -Средната. -Ваша средна или моя средна… Риск печели,риск губи

  • 6180

    Жена към съпруга си: – Видял ли си, колко мил и нежен е новият съсед. Постоянно целува и прегръща младата си приятелка. Защо не го правиш и ти? – Че аз дори не я познавам…

  • 435

    – Колко е малък светът… Вчера разбрах, че третата ти жена и втория ми мъж си карат медения месец на вилата на първия мъж на втората ти жена.

  • 10732

    Двама затворници си говорят и единия пита: – Как попадна тук? – Случайно, синът ми написал за домашно съчинение на тема "С какво се занимава баща ми".

  • 10050

    Някакъв пич с огромна брада отива при бръснаря: – Искам да ми направиш един прорез ей-тука по средата на брадата. – Защо бе? – Абе остави… Тъщата ми подари вратовръзка и много се сърди, че не може да я види като я нося.

  • 10614

    Трима приятели се прибират след тежък запой по къщите с такси. Спират пред входа на първия. Другите двама няколко пъти се опитват да го оставят изправен на крака, на стената го подпират, но той все пада. Накрая го зарязват и заминават с таксито. -Ей, че тежко се е напил, горкият! – вайкат се приятелите му. Не може да стои изправен! – Как да стои като през цялото време се мъчихте да го поставите с главата надолу? -обажда се шофьорът.

  • 8318

    – Келнер, един бифтек моля! – С каква гарнитура да бъде? – Просто ми донесете вашия обичаен бифтек – трябва ми да подпра крака на масата да не се клати.

  • 8112

    – Мамо, малкото ми братче от небето ли дойде? – Точно така, скъпа. – Не ги обвинявам, че са го изхвърлили оттам!

  • 6887

    И хората са като матриците,събират се и се множат. ХФ на СУ доц.Хинева

  • 11246

    Кратка история на медицината: 2000 г. пр.н.е. – Ето, изяш този корен. 1000 г. от н.е. – Не яж този корен, той е езически! Кажи тази молитва. 1850 г. от н.е. – Да казваш молитви е суеверно! Изпий тази отвара! 1940 от н.е. – В тази отвара има змийско масло! Глътни това хапче! 1985 от н.е. – Това хапче е неефективно! Вземи този антибиотик! 2000 от н.е. – Този антибиотик е синтетичен! Ето, изяж този корен!

  • 6541

    – Скъпи, какво ще кажеш, ако ти призная, че съм спала с най-добрия ти приятел? – Не знаех, че си лесбийка…

  • 10446

    – Не сте прав, като твърдите, че не предприемаме никакви мерки срещу закъсненията на влаковете, господине. Нима не сте забелязъл, че в салона за пътници има три нови пейки?

  • 4987

    "Такъв ми бил късмета – единственият доктор, който мисли че всичко ми е наред, работи във военната комисия."