Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7699

    Мъж се прибира вкъщи и намира жена си да говори с някого по телефона. Жената се стряска, притиска телефонната слушалка към гърдите си и заеквайки казва: – Как, това ти ли си? А аз все още говоря с теб по телефона.

  • 1487

    Само един клас не може да ме задоволи напълно. Учителка

  • 8514

    Затворникът към тъмничаря: – Моля ви да предадете това писмо на моя адвокат. Той е в съседната килия.

  • 9774

    През нощта ще бъде ясно и слънчево. Синоптична прогноза по БНР

  • 9947

    -Г-н старшина, скъсан ми е чаршафа. -Ами обърни го от другата страна!

  • 8359

    Блондинка влиза в аптеката и казва със заекване на аптекаря: – Имате ли оралгин? – В какъв смисъл… -пита нищо не разбиращ аптекарят… – Ами щото миналият път ми дадохте АНАЛгин, а той не ми помага…

  • 9922

    – Какво прави блондинката на жьлт светофар? – Натиска газта и спирачката едновременно.

  • 1088

    – Голямо, зелено и яде камъни. Що е то? – Голям зелен каменояд. – Голямо, зелено и яде пясък. Що е то? – Голям зелен пясъкояд. – Не. Голям зелен каменояд без зъби.

  • 428

    В кабинет "Сексолог". – Ох, от 5 години насам не изпитвам никакво удоволствие от секса… – оплаква се пациентка. – Легнете на кушетката – да проверим. Извършена е практическа проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не. – отговаря жената. – Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не!!! – Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! – Защо – вие какви сте? – Не виждати ли? Бояджии!

  • 10099

    Първокласница пита баща си – математик: – Татко, забравих как се пише числото осем. – Това е много просто, дъще, – завърти знака за безкрайност на половин "пи".

  • 5597

    – Как си, приятел? – Абе, неприятности в къщи. – Защо, какво става? – Ами наказах жената без секс за един месец, но да вземе един простак да се яви и да отмени наказанието!

  • 137

    По брега върви мъж с фотоапарат. При него дотичва жена: – Бързо, елате! Мъжът ми потъва! – Съжалявам, но ми свършиха батериите…

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 6638

    В България динозаври няма-и да има,те се внос.. Преподавател в СУ

  • 3469

    Сред развалините на световния търговски център спасителите са открили бележка със следния текст: „Това ви е за Кинг-Конг, копелета!“

  • 8793

    Влиза гражданин с ловджийска униформа в парламента и започва методично да отстрелва народни избраници. Естествено охраната го спира и го пита какво по дяволите си мисли, че прави. – Ама аз имам разрешително! – казва ловецът и го показва. Документът наистина гласи, че лицето има право да отстрелва отрепки през цялата година. Охраната го преглежда внимателно и казва: – Разрешителното ви е наред, господине, но не можете да продължите – това тук е резерват.