Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3691

    – Извинете, пиете ли? – Това въпрос ли е, или предложение? – Въпрос. – Не пия. – А ако е предложение? – Тогава ще пийна една голяма водка.

  • 1473

    Прочута стриптизьорка се оплаква на приятелката си: – Трябва да знаеш, че всичко ми дойде до гуша. Така съм уморена от всичко, че когато се върна в къщи, единственото, което ми се иска е да се облека и да си легна…

  • 2105

    В столовата: – Кой е дежурен? – Аз, господин полковник! – Защо не слагате дафинов лист в супата? – Войниците не щат да го ядат, господин полковник!

  • 10004

    От кенийския зоопарк е избягал орангатуна и се e скрил в тълпата.

  • 364

    Катаджия спира автомобил шофиран от блондинка. – Вие какво, не виждате ли какъв знак има ей там? Блондинката премрежва поглед в посока на знака, след това бърка в чантата си, накрая вади кутийка, отваря я, изважда отвътре очила, слага си ги, пак поглежда към знака и казва: – Не мога да кажа точно, но, според мен е препинателен….

  • 3462

    – Келнер, поръчах си пържола с гарнитура от пържени картофи, но къде е пържолата? – Ами… разровете малко из картофите – трябва да е някъде в горната дясна част на чинията.

  • 5842

    – Има сто крака и десет зъба – що е то? – Опашка за пенсия.

  • 4070

    Момче и момиче се разхождат по улицата, хванати ръка за ръка. Момчето мисли на глас: – Оня ден те водих на кино, вчера – на ресторант. Днес къде да идем? – В гражданското!

  • 3684

    Един старшина отишъл при шефа си и му казал: – Шефе, от една седмица чета един роман и не мига да схвана кой е главния герой. – Я дай тук да видя бе! – казал шефът му. Старшината му подал книгата и като я видял, шефат му избухнал: – Аз от цяла седмица си търся телефония указател, а той къде бил!…

  • 2609

    Двама руснаци стоят пред супермаркет и спорят: – Този път ще вземем две. – Как две бе – оня ден взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три. – Как три бе – вчера взехме три и ни остана. Вземаме две. – Не. Три. – Не. Две. – Три. – Две….. И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали: – Един кашон водка и две репички…

  • 4693

    Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" – си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" – си мисли Софиянски.

  • 4905

    Рота парашутисти-новобранци се строява за първия си скок. Старшината се обръща към един от войниците: – Защо трепериш такъв? – Страх ме е, за пръв път ще скачам с парашут… – Е, ако чак толкова те е страх, тоя път може да скочиш и без парашут.

  • 2926

    Какво казва мъжът на жена си в поредните години на брака, когато пресичат заедно уличното платно: Първата година: "Почакай, пиленце, нека мине колата!" Втората: "Мила, почакай, идва кола!" Третата: "Чакай, идва кола!" Четвъртата: "Бъди по-внимателна!" Петата: "Не виждаш ли колата?" Шестата: "По дяволите, сляпа ли си?" Седмата (на себе си): "Като си сляпа, нека те сгази!"

  • 8121

    Мъж отива при шивач с детето си и казва: – Моля, ушийте ми официален костюм, но вземете мярка и от сина ми! – Защо? – учудено пита шивачът. – Ами защото после той ще го доизносва!

  • 2373

    Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: – Какво става с тебе? Изглеждаш зле. – Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. – Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. – Няма такова нещо, мамо. – Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане…. – Не е в това причината, мамо. – Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса… – Защо пък извращения? – Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер… – Нищо подобно, мамо… – Не? Странно! А къде е сега тоя евнух…

  • 9370

    "В едната си ръка баба Илийца държала пистолета,в другата- бебето, а в третата- бунтовника." Из отговор на литературен въпрос на седмокласник