Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5405

    Между съпрузи: – Можеше да подредиш поне малко къщата, след като си се прибрал по-рано! – Нямах никаква възможност, скъпа… – Защо? – Защото през цялото време те чаках с отворени обятия…

  • 6225

    Запитали лекар що е здраве. – Здраве е, когато всеки ден те боли на друго място.

  • 10806

    В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: – Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: – Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя… Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: – На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости!

  • 4085

    Продавач пита клиент, който мери обувки и нито една не му става: – Господине, изрязал ли сте си ноктите на краката? – Не… – Сигурно затова не ви стават обувките. – Е, за две години толкова ли да са пораснали?!

  • 2442

    Говорят си две деца: – Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг! – Защо бе? – Ми нали и негрите и те искат да имат деца!

  • 4006

    Блондинка звъни в службата на мъжа си: – Съкровище, днес ще имаме гости. Какво да сготвя? – Вземи готварската книга и избери нещо вкусно! След пет минути: – Съкровище, пак съм аз. Ще правя патица по китайски! ОК? – Супер! След пет минути: – Скъпи, ама тука в книгата пише, че това е за четири порции, а на нас ще ни идват на гости осем човека. Какво да правя? – Ами просто всичко го умножи по две! Разбра ли? – Разбрах! След пет минути, плачейки: – Нищо няма да излезе! Ето пише: вземете една патица – аз взех две. Пише 1 килограм ябълки – аз взех два, а след това пише да се готви във фурна при температура 300 градуса, а ние имаме само една фурна и при това на нея пише max 500 градуса…

  • 1543

    Евгени Бакърджиев отишъл да тегли пари в банката, но си забравил паспорта. Касиерът му казва: – Ами тук веднъж така Васил Найденов беше дошъл без паспорт, изпя ни песента от "Адаптация", и ние му дадохме парите. Мариус Куркински пък ни изгра една пантомима. Може би и вие ще направите нещо да ви идентифицираме? Бакърджиев се почесал по темето: – Ами не се сещам… Все някакви глупости ми идват в главата… – На едри банкноти ли ще ги искате, или на дребни?

  • 2337

    На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем…". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: – Колега, косата окапала ли ми е? – Окапала е. – Краката криви ли са ми? – Криви са. – Корема голям ли ми е? – Голям е. – Е, като родя елате да ви пиша тройка.

  • 5180

    Съдията пита подсъдимия: – Защо искахте да застреляте тъща си? – Така ме посъветва психиатърът. – Какво? – Ами, нервите ми бяха опънати до скъсване и той ме посъветва веднага да отстраня причината за моята невроза.

  • 979

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 8522

    Дама се възхищава на щраусите в зоопарка. – Извинете ме! – обръща се тя към стоящия наблизо служител. – На тези щрауси, дали понякога им падат перата от опашката? – Обичайно не, мадам, но могат да паднат, ако видят десет долара…

  • 11670

    -Татко,тихия океан наистина ли е тих? -Питай ме нещо по сериозно! -А мъртво море от какво е умряло?

  • 11273

    …и ако някой ще се разболява да ми се обади предварително. Учителка в МГ – Стара Загора

  • 9979

    Един дядка бил обвинен, че е изнасилил 20-годишно момиче.Дядото си е наел млада и хубава адвокатка да защитава интересите му.Адвокатката на обвиняемия се обръща към съдията с думите:– Погледнете господин съдия, така както съм хванала в ръцете си тоя овяхнал клон на моя клиент, мислите ли че може да направи нещо с него?А дядото казва шепнешком на адвокатката:– Пусни ме, че ще изпуснем делото.

  • 3469

    Сред развалините на световния търговски център спасителите са открили бележка със следния текст: „Това ви е за Кинг-Конг, копелета!“

  • 531

    Отива един пациент при лекаря. – Докторе, страдам от загуба на паметта. – От кога? – попитал лекарят. – Какво от кога?