Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6178

    – Защо не се омъжиш? – Нали знаеш, че годеникът ми е депутат – само обещава!

  • 3494

    Двама си вървят посред нощ из центъра на София и минавайки покрай Президенството единият казал: – Защо ги няма войничетата в къщурките, да пазят Президента? – За какво да го пазят, нали си имаме цар!

  • 7010

    Час в училище, учителката проверява домашните на децата, стига до Иванчо и го пита: – Иванчо, имаш ли домашно? – Имахме, ама баща ми го изпи!

  • 3271

    "Не може да се развие нещо у човека,ако не е навито. Ама има въпрос кой ти навива нещата!" Проф. по психология, СУ

  • 4974

    След развода някакъв мъж се възмущава: – Няма справедливост! Откъде накъде ще й оставят на нея моите деца! – Защо пък твоите? Не са ли и нейни? – Ами виж сега, ще ти обясня с пример. Отиваш до автомата, пускаш му 50 стотинки и той ти дава чаша кафе, нали така? – Да. – Е, тази чаша кафе твоя ли е, или на автомата?

  • 9117

    Шефът: – Защо закъсняхте за работа? Подчиненият: – Късно излязох от вкъщи…. – А, защо не излязохте по-рано? – Защото, вече беше късно, да излизам по-рано….

  • 3771

    През деня Земята се върти около Слънцето ,а през нощта около Луната. Като се върти земятя показва задницата си отпред а предницата си отзад. Земните меридиани разделят земята на 24 парчета… Из студентски писания

  • 7446

    – Татко, кога е рожденият ми ден? – След три месеца, Гошко. – Искам да ми подариш една сестричка! – Не мога, Гошко, срокът е много къс. – А защо не направиш това, което правиш във фирмата? Нали винаги казваш, че когато имаш много бърза поръчка, наемаш повече работници…

  • 2233

    Жена към съпруга си: – Скъпи! Аз знам, че ми изневеряваш! И аз знам, къде ми изневеряваш! Знам дори с коя ми изневеряваш! Единственото, което не мога да разбера е, с какво ми изневеряваш?

  • 8673

    При мен не може да се преписва нито на писмен, нито на устен изпит! Доцент от УНСС

  • 11734

    -Какво спиш! Като говоря, ще ме гледаш! Кво ме гледаш!!! Ядосан учител по география

  • 12018

    Веднъж учителката питала Иванчо:Колко е часът ,когато голямата стрелка е на 12 ,а малката на 5? – Не знам.-Кое животно прави мууу?-Не знам.-Има ли живот на Марс?-Не знам.- Вкъщи пита кака си ,а тя му отговаря:5:00 , кравата,може би да ,може би не ,учените още не са го открили.В училище госпожата го пита:Колко часа стоиш в тоалетаната?-5:00-Майка ти каква е?-Крава.-Ама ти имаш ли мозък бе?!-Може би да, може би не , учените още не са го открили.

  • 1034

    Христо Ботев е родом от Калифорния…ъъ, от Калофер! Ми бъркам ги двата щата Ученик на изпит

  • 2161

    Десантчик пита командира:– Какво ще стане ако не ми се отвори парашута?– Ще се приземиш първи.

  • 1141

    – Дядо, ти какво правеше през войната?– Бях в контраразузнаването.– А с какво се занимаваше там?– Обръщах пъновете в гората с мъха на юг, да обърквам противника.

  • 608

    ШТИПКИ Надпис на стока в пловдивски магазин