Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2464

    Съобщение на пресцентъра на Министерски съвет: "Днес следобед правителството проведе заседание при закрити врати. В късния следобед ключът от вратите беше намерен".

  • 6049

    В училище: – Иванчо, колко е 7 по 12? – Не чувам нищо, господине! – Колко е 7 по 12? – Нищо не мога да чуя от тук, говорете по-силно! Даскалът се нервира: – Не ме мотай, дай си сменим местата да видиш. Сменят се и Иванчо от учителското бюро казва: – Господине, кога ще престанете да се промъквате вечер при сестра ми? Учителят: – Вярно, от този чин нищо не се чува.

  • 2490

    Дайте на Ваня един пълнител, стига го е духала! Учителка по Литература

  • 8828

    Студент отива на изпит по анатомия, но за съжаление не успял да го вземе. Преди да излезе от учебната стая заявява ядосано на изпитващия: – Отивам да си забода нож в сърцето. Разтревожени другите ученици молят изпитващия да му пише три. Спокоен учителя отговаря: – Спокойно, той не знае къде му е сърцето.

  • 10771

    Шерлок Холмс чете сутрешния си вестник. И изведнъж – какво да види – собствения си некролог! Шашнат, звъни на д-р Уотсън: – Скъпи ми Уотсън, чете ли днешния вестник? – Да, Холмс… Каква трагедия! Вече казах на г-жа Уотсън, много е разстроена от смъртта ти. Между другото, откъде се обаждаш?

  • 4311

    Пиян мъж седи на бара и изведнъж се провиква: – Всички, които са от ляво, са скапаняци! И всички от дясно са боклуци! От тълпата излязлиза възмутен господин и казва: – Извинете, но аз не съм никакъв боклук! Учуден, пияният отговаря: – Ами какво правиш там, бе! Мини от ляво!

  • 8803

    Един борец искал да си купи нов джип. Изпратил хората си да му го вземат. Те го донесли. Той казал: Добре, донесохте го, ама какъв е този трабант отзад. – Това е кашона с инструментите.

  • 3476

    В баничарницата: – Ако обичате, една баничка със сирене… – Заповядайте баничката, сиренето е в съседния магазин.

  • 4617

    Човек влиза в ресторант. Вика той келнера вика, вика – никой не идва. Огладнял още повече и по едно време гледа – на съседната маса има супа. Взима човека супата и почва да я яде бързо. По едно време гледа на дъното на купата едно гребенче – мазно, цялото в косми и пърхот. На човека му станало гадно и се издрайфал в купата. Келнера го потупва по рамото и казва: – И вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 4029

    Ще ти направя четката за зъби безработна! Закана

  • 4686

    "Забранено за кучета без повод!" Надпис в квартална градинка в Пловдив

  • 4350

    ГАРАЖ!!! НЕ СПИРАЙ!!! ПУКАМ ГУМИ!!! Надпис на вратата на гараж в кв. Прослав, Пловдив

  • 11667

    – Добър ден, безплатен докторе. – Добър ден, безнадеждно болен пациент.

  • 9232

    В едно купе във влака седи пийнал мъж. На всяка гара поглежда през прозореца и вика: "О, ужас!" Един от пътниците го попитал: – Защо непрекъснато повтаряте "Ужас"? – С всяка нова гара, все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака.

  • 9123

    Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. – Ооо, дядо, как си? – Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? – Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та – направил оградата на трески. – Брей, – казал дядото – ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? – Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. – Брей, – рекъл пак дядото – що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… – А, ами че тя кога умря, бе дядо? – Ами, в тоалетната беше…