Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6453

    – Не разбирам как може да се омъжваш за куц човек! – Какво толкова! Та той куца само когато върви.

  • 12011

    Един човек си върви по улицата.Изведнъж чува папагал да му говори.Приближил се и папагала започнал да му вика:Ей,тъпак!Човекът се ядосал.Накрая решил да купи папагала.Взел го и се прибрал у дома си.Пъхнал папагала в един чувал и го завъртял.Когато спрял и извадил птицата,папагала казал:Мале,10 минути земетресение само аз и тоя тъпак оцеляхме!

  • 4303

    – В колко часа трябва да си ляга едно момиче? – В 21, тъй като в 23 трябва да си е вкъщи.

  • 10463

    Истински секс – е този секс, след който даже съседите запалват по цигара.

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 10217

    Поздравявам всички приятели, които ме познават. Участник от "Риск печели, риск губи"

  • 5504

    Ама, Николай, няма да се разберем така. Аз отпред, вие отзад, няма синхрон! Учителка

  • 4456

    Двама лекари седят в коридора на болницата и наблюдават, как към тях се движи човек с присвити колене и ръце навряни между краката, който прави странни гримаси. Първият доктор: – Гледай, гледай, какво прави артритът от хората. – Какъв артрит, това си е церебрална парализа. – А, не, не съм съгласен, типичен артрит си е! – Аз съм твърдо убеден, че е церебрална парализа! Докато те спорят, човекът се приближва с мъка до тях и шепне: – Извинете, къде е тук тоалетната…

  • 5171

    Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си: – Не мога да вляза в Интернет… – Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата? – Да. Шест звездички…

  • 1793

    – Докторе, дайте ми някаква надежда! – Няма проблем. За мен последното желание на умиращия е закон!

  • 6911

    Явяват се две момичета на конкурс за съдии. Комисията е от пет съдии, четири възрастни жени и един млад мъж-председател. Първото момиче е дребно, пълно, грозновато и с очила. Каквото го попитат – всичко отговаря правилно. Второто момиче е висока, дългокрака, хубава блондинка; каквото я попитат – нищо не знае. Събира се комисията да реши коя от двете да избере: – Тая пълничката, тя всички закони знае и много правилно разсъждава – казват съдийките. – Не, ще изберем втората – казва председателят. Закони се учат, но крака не растат!

  • 10661

    Заседават новите собственици на зоологическата градина. Единият предлага: – Няма да е зле да пуснем гондола в голямото езеро с лебедите! – Да пуснем две гондоли! – съгласява се другият. – Мъжка и женска!

  • 2881

    Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си: – И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности? – О, не… Най-трудното мина.

  • 10856

    – Какво ядеш? – Ей тъй пък на… – Това пък какъв отговор е? – Ами спестявам разговор… Ти ме питаш "какво ядеш", аз ще ти кажа "кюфтета", ти ще питаш "хубави ли са", аз ще кажа "да", ти ще кажеш "дай едно", аз ще отговоря "няма", ти ще попиташ "защо?" и ще ти кажа – ей тъй пък на…

  • 637

    Гората се счита за непроходима за танкове, ако дебелината на дърветата е три пъти по-голяма от теглото на танка… Военен

  • 10643

    Деца,не предизвиквайте божествения ми гняв! Учителка по литература