Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7369

    Попитали радио Ереван: – Каква е разликата между самотната и порядъчната жена? – Самотната – това е жена, която всяка вечер си ляга сама, а порядъчната обича реда – тази вечер с един, утре с друг и така нататък.

  • 9695

    Разговарят двама. Единият с две торби празни бутилки. – Пешо, за биричка ли си тръгнал? – Не, тъща ми ме изгони от нас. – А бутилките за какво са ти? – Тя каза: "Разкарай се и си вземи всичките партакеши!"

  • 2682

    Май живееш през 2004-та година, ако… 1. Без да искаш въвеждаш паролата си в микровълновата печка. 2. Не си играл на белот или пасианс с истински карти от 10 години. 3. Имаш списък от 15 тел. номера за да се свържеш с тричленното си семейство. 4. Пращаш e-mail на човека на съседното бюро защото било по-лесно. 5. Обяснеието ти защо не се виждаш със съучениците си е това, че им нямаш е-mail адресите. 6. Когато се прибереш в къщи след работа все още отвръщаш на телефона в бизнес маниер. 7. Когато се прибереш в къщи след работа се опитваш да излезеш с 0 за телефонна централа. 8. От години работиш на поне две места. 10. Разбираш, че си напълно излишен по новините в 10:30 часа. 11. Шефът ти даже не разбира какво правиш, но продължава да крещи. А истинските клишета са: 12. Докато четеш този списък се усмихваш и кефиш. 13. Докато четеш този списък си мислиш на кой точно да го препратиш. 14. Получаваш това от приятел с когото не си се виждал от година и единствените ви връзки са препращане на такива глупави смешки. 15. Прекалено си бил зает за да забележиш че, не е имало номер 9! 16. Току що скролна и видя, че няма номер 9! И на всичко отгоре се смееш самодоволно на себе си!

  • 7560

    Няма да кажа кой говори, само ще го погледна! Старшина

  • 11669

    Лекар и сестра били любовници. Но, за нещастие, сестрата забременяла. За да предотврати скандал, лекарят й дал голяма сума пари и я изпратил в Италия. – Но как ще разбереш, че съм родила? – попитала сестрата. – Изпрати ми картичка с надпис "Спагети". Така жена ми няма да разбере. След девет месеца в дома на лекаря се получила картичка от Италия. На гърба й пишело: "Спагети! Спагети! Спагети! Спагети! Две порции с наденички и кюфтета и две без."

  • 11674

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас! Из час по руски език в ПУ

  • 3041

    Колбасите в магазина се карат всеки ден.. Надпис в магазин

  • 9874

    След корабокрушение се спасили само 4-ма души – пияница, студент, невярна съпруга и верен съпруг. Спасили се, защото на пияницата морето винаги му е до колене, студентът ще изплува винаги на всяка сесия, невярната жена ще намери изход от всяко положение, а верният съпруг е тъп като коркова тапа.

  • 8535

    – Мамо, откъде си ме купила? – Не съм те купила, родила съм те. – Хайде тогава да ми родиш и едно конче! Българско радио

  • 11238

    Янко музиканта сам си правел свирки Из ученическо съчинение

  • 7853

    Христо Ботев е умрял случайно,без да иска… Ученик от 29 СОУ, София

  • 6319

    Точността на попадението е толкова голяма, колкото по-голяма е вероятността за попадение в целта. Лозунг в казармата

  • 4278

    Инфрачервените лъчи служат и за дезинфекция на неживи организми. Учителка по физика в ЕГ Христо Ботев

  • 5340

    Пияница се прибира у дома си на четири крака и разправя на жена си: – Правихме си състезание кой ще изпие най-много! Жената: – Интересно… и кой беше на второ място?

  • 6511

    В болницата докарват пострадал, целият изранен. Питат го: – Автомобилна катастрофа ли? – Не, печатна грешка в учебника по химия.

  • 9392

    Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче не искал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС (негоден за военна служба) поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видели още от далече се провикнали: – Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.