Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9827

    – Ели, вчера ни беше сватбата, а ти започна да ми се караш още от първия ден! – Така е, но аз го чакам този ден от пет години!

  • 11927

    България не може да се самозадоволи с производството на захарно цвекло. Учител по география

  • 6242

    Председателят на съда: – Можете ли да докажете своята невинност? – Да, но дайте ми време да помисля. – Давам ви пет години.

  • 6278

    Двама геймъри разговарят за живота: – Живота е игра с много тъп сюжет. – Да, но каква графика има само!

  • 8288

    Между приятели: – Моята жена е просто ангел! А твоята? – О-о, и моята не е човек.

  • 959

    Според социологическите изследвания има две основни причини мъжът да стои по цял ден в кръчмата: 1. Не е женен. 2. Женен е.

  • 10146

    Добрият селянин не искаше да изнасилва своята кравичка. Учителка по литература – "Белчо и Сивушка"

  • 11429

    Днес първият учебен ден в пловдивския квартал "Факултета" започна със стихотворение на английски и кючек. Ани Салич в новинарска емисия на bTV

  • 4215

    Двама лекари седят в коридора на болницата и наблюдават, как към тях се движи човек с присвити колене и ръце навряни между краката, който прави странни гримаси. Първият доктор: – Гледай, гледай, какво прави артритът от хората. – Какъв артрит, това си е церебрална парализа. – А, не, не съм съгласен, типичен артрит си е! – Аз съм твърдо убеден, че е церебрална парализа! Докато те спорят, човекът се приближва с мъка до тях и шепне: – Извинете, къде е тук тоалетната…

  • 127

    Блондинка се качва в колата, тръгва и пуска радиото. От него се чува: – Вие слушате радио FM плюс… Блондинката изненадано: – Егати, ама откъде ги знаят тия работи…

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 4529

    Мъж купил телевизор и го носи вкъщи, а на кутията има всякакви знаци обозначителни. Жената: – А защо има нарисувана чаша на кутията? Мъжът: – Това означава че покупката трябва да се полее.

  • 11833

    Един военен отишъл при колегата си и казал: -Има един ресторант,в който ядеш,пиеш, чукаш и всичко е без пари! -Каде е този ресторант? -Незнам жената е ходила.

  • 9047

    За такива мъже ,е жадувал Борис. Учителка в час по история

  • 6530

    – От какво се оплаквате? – От безсъние. – И по колко часа спите на ден? – По десет. – Че какво безсъние е това? – Абе аз спя, ама сънувам че съм буден…

  • 3879

    От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – а учениците отговорили: – Какъв секс?! Ходили до Немската и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Какъв секс?! Отишли до СМГ-то и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Кибер каквоо?