Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4574

    Крикор и Гарабед били комшии и решили да отворят кебапчийници. Минали няколко дена – при Гарабед пълно с народ, а при Крикор никой няма. Отишъл Крикор една вече при Гарабед и го пита: – А бе, как ги правиш тези кебапчета, че хората се избиват да идват при тебе, а при мене никой няма? – Ами как – 50% кайма и 50% лайна… – А-а-а, ама ти и кайма слагаш, значи…

  • 4647

    Тодор Живков извикал видни български математици и им казал, че всички учени в България са писали нещо за него, а само те не са измислили нищо и не работят за неговия имидж. Дал им срок от една седмица, за да измислят нещо и да му докладват. След изтичане на срока, математиците отишли при Генералния секретар на БКП и му казали: – Другарю Живков, ние не можахме да измислим нищо друго, освен една Тодорема. Тя гласи: "Всяка крива, успоредна на Априлската линия, е права".

  • 8349

    Ралица не се прегъва пред трудностите, а се пречупва" Из класно по литература

  • 7808

    – Келнер, чаша вино! – Бяло или червено? – Няма значение, аз съм далтонист.

  • 9301

    Ставане сутрин точно в пет, независимо колко е часът! Военен

  • 7499

    Баща проверява домашните на синчето си: – А защо пишеш тези ченгелчета толкова дълги? – Това не са ченгелчета бе, тате! Това са интеграли.

  • 1680

    Каква е разликата между комара и блондинката? Разликата е в това, че като удариш комара той престава да смуче.

  • 2716

    Съдебно заседание. Съдят младеж, опитал се да изнасили девойка в двор в 00.00 ч. на Коледа. Разпитват вещо лице – метереолог: Съдът: – Кажете, колко градуса беше темперературата на въздуха по това време? – Минус 20 градуса! Подсъдимият не издържа, става и се обръща към съда: – Е, кажете г-н съдия, на вас ще ви стане ли при минус 20 градуса? Адвокатът му рязко става и го удря по главата с папката и за да замаже тази обида към съда, казва: – Ти да мълчиш! На съда винаги му става!

  • 3999

    Каквото ядат всичко, това ще ядат и останалите…

  • 11941

    „Туй, ученикът трябва да се забрани със закон“

  • 1660

    Схемите при вземане на стероиди са за болни хора! Какво е това – първи ден едно хапче, втори ден – три и т.н. Това са схеми за болни хора, здравите взимат с шепи, с шепи… Треньор по културизъм

  • 5909

    Попитали радио Ереван: – Кой е най-хубавият град в света? Отговор: – Естествено, Ереван. – А какво ще стане с най-хубавия град, ако американците пуснат атомна бомба върху него? След дълго мълчание радиото отговаря: – Тбилиси също е хубав град.

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 7961

    – Нали каза, че си се оженил? Защо сам си переш чорапите? – Това не са моите чорапи, а тези на жена ми.

  • 3250

    В полето пасели домашни зверове. Из ученическо съчинение