Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3363

    Кметска чиновничка благослови протест със свирки Заглавие във вестник

  • 7556

    Жълтурче, измих си зъбите и пак те обичам! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7248

    Трилър се играе от трима – нали затова се казва трилър?! Преподавател по английски език от ТООП, Дупница

  • 7960

    Утешавам се че съм жена, с това, че поне никога няма да се оженя за някоя такава… Лейди Монтегю

  • 1264

    Майката на Иванчо му се кара: – Целият си мокър! – Да, мамо! Играхме с Петър на кучета! – Ти ли беше кучето? – Не, мамо! Аз бях дървото!

  • 4701

    Ей овен, прибирай се. На баба ти футболните гащи се обаждат. Чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5452

    Един студент дълго уговарял своя колежка да му дойде на гости: – Ела у нас, да пийнем чай? – Не искам. След някой-друг ден пак: – Ела у нас да пием чай? – Не искам. Най-накрая един ден колежката се съгласила. Тръгнали към квартирата на студента и минали покрая една аптека. Колежката казала: – Я дай да влезем за малко в аптеката? – Защо? – Ами да купим нещо за чая…

  • 9671

    Полицай спира кола и казва на шофьора: – Дай си книжката! – Ето, заповядайте. – Пожарогасител имаш ли? – Да, отзад в багажника е. – Аптечка? – На задната седалка, под тъщата. – Ама там има само някакъв чувал? – Именно…

  • 5240

    и тука от науката изкача 2. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 2865

    Старшината в армията: – Нека всички, които не се страхуват от жените си, да направят една крачка напред! Всички остават на мястото си, само един дребен, приличащ на мухльо излиза напред. Всички го гледат невярващо. Старшината: – Ти ли, бе, ти ли не се страхуваш от жена си? – Ми да. – И как го правиш, бе? – Ами… слушкам.

  • 2036

    Яйца собствено производство. Табела в магазин

  • 5945

    Върви заека през гората и крещи: – Педераси, педераси! Спира го лъва и пита: – Зайо, кви са тия работи, бе? Заека пак: – Педераси, педерасииииииии! – Зайо, ма недей така! Срамиш ни пред другите гори! – Педерасиии, педерасиииииии… Лъва ядосан почва и той да крещи: – Заек, млъквай, бе! Не виждаш ли, че още мляко устата имаш, а крещиш тука!? – Не е мляко! Педерасиииииии! Педерасииииии!

  • 10017

    Фидел Кастро умрял. На извънредно заседание на ЦК трябва да бъде взето решение къде да бъде погребан. Един предлага мястото, където е започнала кубинската революция, друг – родната му къща да бъде превърната в мавзолей. Трети твърди, че е най-добре да го погребат в Йерусалим. – В никакъв случай! – подскачат останалите членове на ЦК. – Там вече един успя да възкръсне!

  • 146

    Съобщение из научната преса: "При разкопки в планините втората археологическа експедиция на Академията на Науките откри останките от първата археологическа експедиция."

  • 10953

    Аз ще ви показвам, ама не знам дали го виждате той е един такъв невидим не се вижда много добре Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 10323

    Върви си заека през гората целият в лайна. Среща го лисицата: – Кво е станало бе Зайо? – Бих мечката и ми се посра в ръцете… По-късно го среща Вълка: – Кво е станало бе Зайо? – Абе бих мечката и ми се посра в ръцете… Стига заека до хралупата си и на вратата го посреща едно от малките му, провиквайки се: – Мамо, мамо, ела да видиш – мечката пак си е избърсала гъза с татко…