Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3704

    Седят двама в затворническата килия. Единият си седи на леглото, а другият се разхожда напред-назад из килията. По едно време седналият казва: – Сега вече разбирам Закона за относителността на Айнщайн. Ето: ти стоиш прав, а аз седя, но и двамата лежим.

  • 10554

    Между приятели: – Жена ми е много лаконична. Лошото е в това, че малкото си думи тя употребява непрекъснато.

  • 3513

    "България – красива природа; дългогодишна история; преуспяваща индустрия; значителна площ; чиста околна среда; миролюбив народ; приятна обстановка (мила жена, компания, една бира – какво му трябва на човек?!) – продава се…" Обява

  • 4386

    Ученичката идва системно без облекло. Забележка в бележник от учител по физкултура

  • 10692

    Като сте тъпи, и не можете да помните – записвайте си като мен !!! Военен

  • 4318

    Инспекция в затвора. Проверяващият пита един затворник: – За какво си тук? – Защото не ме пускат да изляза.

  • 9707

    – Как можахте да се напиете така? – Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.

  • 11653

    Лекар преглежда пострадал пациент: – Да-а-а. Всички кости са си цели, само че някак подредбата им е по-друга.

  • 8629

    – Как беше на морето? – Какво да ти кажа… Същото, като на работа. Седиш, дремеш и чакаш да дойде време за ядене…

  • 1036

    Три мутри се возят в кола. Изведнъж колата им изгасва. Звъни единия на шефа по мобифона: "Шефе колата изгасна, какво да правим?" Шефът отговоря: "Взимайте каквото искате от колата и тръгвайте към мен." Първия взема мобифона. Втория взема едно шише с вода, а третия откъртва вратата и я взема с него. Когато пристигат при шефа, той пита първия, защо е взел мобифона? Той отговаря: "Ако нещо стане да ти звъннем." Шефа пита втория за какво му е шишето с водата. Той отговаря: "За до пием като ожаднеем." Пита третия: "Ти защо откърти вратата?" "За да си отварям прозореца като ми стане топло."

  • 11853

    – Иванчо, харесва ли ти новата учителка? – Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. – Защо мислиш така? – Защото за всичко пита мен!

  • 2859

    При директора на цирка идва фокусник и заявява, че с новия си номер може да предизвика паника сред зрителите. – Е, какъв е номерът? – Разрязвам жена наполовина! – И вие наричате това номер? Нашият фокусник го прави вече десет години! – Нима? На дължина?

  • 8883

    Срещнали се веднъж филолог, логопед, и педофил…

  • 3621

    "Не се притеснявайте на матурата да напишете за мотивите за пълненето и празненето,както и за ритуалното изяждане на децата в поезията на Ботев" Учителка по литература

  • 11402

    Между приятели: – Помагаш ли на жена си в домакинската работа? – Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. – И как я поделихте? – Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат…

  • 10571

    Интернетаджия отива на психиатър: – Докторе, имам раздвоение на личността! Почнах да получавам писма на втория ми e-mail от първия!