Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11341

    Утро в планината. На една полянка има кошара. До кошарата – колиба. От колибата излиза един овчар и се протяга, а покрай него се изнизва плахо една овчица. Овчарят я плесва по задницата и казва: – Ех, ако можеше и да готвиш…

  • 9217

    Мъж скача от самолет, но парашутът му не се отваря. Отчаян той почнал да се моли: "Дано долу да има море или поне копа сено!" Изведнъж покрай него в обратна посока прелита някакъв човек. Парашутистът го пита: – Ей, човече! Има ли долу море или сено? – Не знам аз съм от барутния завод – отговаря другият.

  • 1392

    Нима ще е пресилено да сравняваме музикалното дело на Бетовен с ролята на Шекспир в поезията и драмата, с титаничния принос на Ленин във философията и революцията?

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)

  • 6781

    Две блондинки седят и си говорят: – Абе, коте чела ли си "Хамлет"? – К`во е написал?

  • 8710

    Едно габровче отишло с баща си на гости у леля си. Като пристигнали тя му казала: "Дай си моето момче шепите да ти сложи леля малко орешки". То казало: " А-а сложи в на тате шепите". Тя го попитала:"Защо?", а момчето казало:"Неговите са по големи".

  • 3748

    Отива един старец при една врачка: – Помогнете ми да се избавя от едно проклятие, което ме преследва вече 40 години! – Ще направя всичко каквото мога! А как звучеше това проклятие, което са Ви направили? -„Обявявам Ви за мъж и жена…“

  • 10888

    Лекарят нарежда на болния: – От днес минаваш само на хляб и вода, никакво пиене, никакви жени, никакви забавления… – И докога така? – Докато не ми платиш сметката.

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!

  • 4035

    Двама бързат за влака. Единият пита: – Колко време имаме? – Десет минути. – А по моя часовник са само пет. – Е, значи ти ще го изпуснеш.

  • 11903

    Влязъл Зайо Байо в една сладкарница, ударил с юмрук по тезгяха и изревал: "Дайте ми една торта с моркови!" "Нямаме торта с моркови", отговорили му любезно. На другия ден пак влязъл Зайо Байо, ударил с юмрук и изкрещял: "Дайте ми торта с моркови!". Отново му обяснили, че нямат. И така няколко дни наред, докато на продавача му писнало и казал: "Ако още веднъж ми удариш с юмрук по масата, ще ти закова лапите за нея!" На другия ден влиза Зайо Байо и плахо пита: "Извинявайте, моля ви се, случайно да имате пирони?" "Не." "Тогава бързо ми дайте една торта с моркови!"

  • 4467

    – Господин фризьор,защо са ви толкова мръсни ръцете? – Защото днес още на никого не съм мил главата.

  • 5058

    – Докторе, помогнете, жена ми не може да заспи до 6 сутринта. – И какво прави през това време? – Чака ме да се прибера.

  • 3494

    Двама си вървят посред нощ из центъра на София и минавайки покрай Президенството единият казал: – Защо ги няма войничетата в къщурките, да пазят Президента? – За какво да го пазят, нали си имаме цар!

  • 2343

    дори най-милиционерското (полиционерско) издание на ОХ (органична химия бел. ред.) го съдържа. Химически факултет на СУ – Аля Таджер – семинари по Строеж на Веществото

  • 3614

    Две врани стоят на дървото. Долната казва: – Ей, какъв топъл дъжд заваля! Горната: – Какъвто искам, такъв пускам…