Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6358

    Седнете си на оная работа и си го научете… Учителка от Испанска езикова гимназия

  • 2371

    В час по зоология учителката пита: – Деца, кой ще ми каже, защо писията е плоска? – Защото е преспала с кита, – отговорил Иванчо. – Иванчо, вън от часа ми! Иванчо излязъл, а учителката продължила: – Е добре, деца, а някой знае ли защо на рака очите са изскочили от орбитите? Вратата леко се отваря и Иванчо казва: – Защото е видял цялата тази работа.

  • 6009

    Един кон влиза в бар и казва: – Барман, дай една сода! – А не искаш ли уиски? – Не, с каруцата съм.

  • 2497

    Аз съм българче, обичам родината, мразя държавата! Графит

  • 6424

    Едно джудже отива на бензиностанцията и пита: – Колко струва една капка бензин? Продавача отговаря: – Ами нищо! – Тогава накапи ми ако обичаш 20 литра!

  • 4400

    Мерцедес 600 се врязва във валяк, шофьора на валяка става, изтупва се и умрял от страх гледа, как борчето от колата говори с някой по мобифона. След минута спира полицейска кола, полицая прегръща нежно и грижовно шофьора на валяка и започва: – Разказвай – как го изпревари, как го засече…

  • 5109

    В час по биология се задава въпрос: – Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. – Кажи бе, Иванчо. – Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. – Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: – Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? – К"во ма? – Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! – Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? – Ами не знам. – Щото е бил там и е гледал, затова.

  • 2792

    Внимавайте, когато консумирате месо от близки хора! Плакат в селска здравна служба, с.Габра

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

  • 372

    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  • 11499

    Влез в строя за да не те вали дъжда! Военен

  • 1072

    Разговор в кафенето: – Ако обичате кафето ми го донесете със сламка! – Потърпете със сламката, сега я жънем, но кафето ви го нося.

  • 1272

    Още като ме удари разбрах, че ще ме бие

  • 9623

    По радиото излъчват как протича денят на Костов. В 6 часа Костов става от сън. А Вие станахте ли? В 6.15 Костов прави своята гимнастика, а Вие направихте ли своята? В 6.30 Костов преглежда пресата, а Вие прегледахте ли я? ……. В 7 часа Костов сяда да закусва, а за Вас музика…….

  • 11875

    Вечерта след изборите докладват на министър-председателя: – Имаме две новини, добра и лоша. – Каква е лошата? – Противниците ви събират 72% от гласовете. – А каква е добрата? – Вие събирате 89%.

  • 6939

    Полицай спира много натоварено БМВ и казва на бореца, който го кара: – Отвори багажника! Какви са тези Калашници тук? – Какви Калашници, това са калкулатори! – Как калкулатори, бе, това са автомати и пушки! – Аааа, незнам, ние с тях си оправяме сметките…