Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5865

    Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие – девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: – Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! – Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. – Стига бе! Нали ти си главният тука? – Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. – Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: – Ама аз съм Горбачов! Пазачът: – Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън…

  • 3167

    Каква е тая работа бе, другари курсанти – днес едни, утре други, всеки ден едни и същи?! Старшина към пакостливи курсанти

  • 6546

    Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е.

  • 2056

    – Как сте могли две седмици след сватбата да вдигнете ръка да биете жена си?! Три месеца затвор! – Господин съдия, нима искате да ни развалите медения месец?

  • 9929

    Млада и красива девойка се жени за богат и много възрастен английски лорд. Естествено, както е обичаят в Англия, семейството спи в различни спални. Преди първата брачна нощ младоженката си мисли: "Дали ще дойде, или не…". През това време на вратата се чука. Младоженката трепетно отговаря: – Влез! Влиза лордът: – Миледи, дойдох да изпълня съпружеските си задължения. Изпълнява ги лордът, пожелава й приятна нощ и отива в спалнята си. Девойката си мисли: – Брей, да му завиди човек… През това време на вратата се чука: – Миледи, дойдох да изпълня съпружеските си задължения. Миледи е много изненадана, но лордът отново изпълнява съпружеските си задължения, пожелава й лека нощ и отива в спалнята си. ….. Чукане по вратата. Миледи с ужас отговаря: – Влез. Влиза лордът: – Миледи, дойдох да изпълня съпружеските си задължения. – Но сър, за седемнадесети път тази вечер!. Лордът сконфузено: – Простете, склерозата…

  • 4056

    – Защо мутрата не иска да се кандидатира за министър-председател на Норвегия? – А вие бихте ли искали да имате e-mail prime-minister@gov.no.

  • 11248

    "Вие, като коза в час" Забележка в бележник

  • 6593

    Една нощ всички хора поглеждат към небето и виждат странна картина – един куп комети започват да се подреждат и изписват на фона на звездното небе: "Здравейте! Вие кои сте?" Настава паника. После всички правителства се впрягат, мобилизират всякакви ресурси, пращат всякаква техника в Сахара и като мръква, изписват в пустинята с ярки светлини: "Здравейте и вие! Ние сме земляни!" На другата вечер кометите пак се подреждат в надпис: "А вие млъквайте! Не говорим с вас."

  • 4327

    Умрял един "Doom"-аджия и отишъл при свети Петър. Пита го той къде иска да отиде – в рая или в ада. "Doom"-аджията поискал да му покажат двете места. Видял рая, видял и ада и казал на свети Петър: – Дай ми сто здраве и двеста броня и ме пращай в ада.

  • 7484

    – Ало, полицията ли е? – Да. – Обаждам се да съобщя за една катастрофа. Ударих тука две патки с колата… Какво да правя? – Ами остави ги на бордюра да не ги газят другите коли и си заминавай. – Ами добре, щом казвате… А какво да правя с мотора им?

  • 10718

    – Скъпи, нали ти увеличиха заплатата? Защо не се преместим в някоя по-скъпа квартира? – Ами аз вече свикнах тука, не ми се мести. Но ако искаш мога да кажа на хазяина да вдигне наема?

  • 2280

    -Иванчо,какво би направил,ако утре станеш политик?-пита Марийка -Гуша.

  • 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 3983

    Ако ви е смешно, когато гледате някого, но трябва да сте сериозни, представете си го гол. Съвет

  • 6970

    На луната живеят лунатици. Из съчинение по литература в III клас.

  • 5512

    – Докторе, когато протягам ръце към коленете си и едновременно се извивам назад и вдигам първо единия, а после и другия крак, ми се появява болка в гръбнака. – Хм… Но защо правите такива сложни упражнения? – Какви упражнения? Вие по друг начин ли си обувате панталоните?