Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7660

    – Колко дълго е живял Наполеон,Петре? – През целия си живот.

  • 9220

    Господ създал светлината, а Дяволът за да му направи напук – тъмнината. Господ създал земята – Дяволът направил океаните. … Господ създал адвокат. Дяволът се замислил и… направил още един адвокат.

  • 6288

    Трудна работа е да си сам човек – ерген… Домашна работа колкото искаш – чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах… И тъкмо оправиш всичко – след няколко месеца хайде пак отначало.

  • 9015

    Президент на голяма компания се обръща към секретарката си: – Къде е прахът по бюрото ми? Бях си записал няколко важни телефонни номера!

  • 79

    – Защо Шерлок Холмс си няма приятелка? – Елементарно: Уотсън!

  • 8353

    Проверка в поделение. Командирът развежда генерала, криейки очите си с ръка. Генералът е възхитен от чистотата. – Ммм, забележително. Кой отговаря за чистотата на плаца? – Сержант Петров. – Браво! Продължават огледа. В столовата също блести. – Кой отговаря за чистотата в столовата? – Сержант Петров. – Юнак! Навсякъде всичко е изрядно и за всичко отговаря сержант Петров. Накрая генералът поръчва да му се яви въпросния сержант. – Браво сержант. Обявавам ти благодарност! – Благодаря, г-н генерал. А вие си закопчайте най-горното копче на униформата, ако обичате. – Ти ли ще ми кажеш бе, сержант!? Командира си маха ръката от лицето – окото му е синьо – и шепне на генерала: – Г-н генерал, сержант Петров никога не повтаря по два пъти…

  • 4797

    Мутрата и шефа му обядват в ресторант. Шефа му вика: – Защо си смучеш часовника бе, всички ни гледат! – Ами шефе, докторът каза да смуча "Тик-так".

  • 11607

    Седи си един на една пейка с много тъжна физиономия. Идва при него един и му казва:– Защо си толкова тъжен? Какво е станало?– Седни, ще ти разкажа.Мъжът сяда.– Проблемът е, че пейката е прясно боядисана…

  • 7119

    Срещат се двама на улицата. Първият: – Ти що си толкова тъжен, бе? – Ами син ми се роди! – Ами радвай се, бе! Как го кръстихте? – Людвиг. – Е що пък Людвиг? – Ами защото е четиринайсти!

  • 6471

    Колежке, флейтата е нежен инструмент,изисква специално отношение! Диригент към оркестрантка

  • 11587

    Две блондинки се возили в лодка, моторът спрял и те се удавили. Защо? – Слезли да бутат!

  • 10927

    №10 спи демонстративно в час! Забележка в дневник

  • 11272

    Разговор между писатели: – Вчера бях на премиерата на новата ти пиеса. После цяла вечер не можах да спя. – Защо, много се развълнува ли? – Не, наспах се в театъра.

  • 4380

    По време на първата брачна нощ, младоженката излиза разплакана от спалнята. – Защо плачеш? – хвърля се към нея свекървата. – Той… Той… иска от мен невъзможното! – О, боже! И какво именно? – Да спра да плача!

  • 8442

    – Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. – В какъв смисъл? – Виждам се двоен.

  • 4364

    Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа. Шофьорът си казал "Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне" и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал: – Добрее. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е, освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш. Шофьорът помислил и казал: – Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне. Полицаят казал: – Приятна събота и неделя!