9420
Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"
Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"
– Защо държиш тоя аквариум в офиса? – питат бизнесмен. – Знаете ли колко е приятно да видиш някого, който си отваря устата и не иска пари?
Стои си някаква компания на маса и обсъждат техен приятел. Единият разказва: – Голяма беля си взел на главата, миналата седмица докато правели любов със жена му, й казал "Ленче", а тя – Мария… Жените цъкат с език възмутени: – Ех, идиот, не му ли стига Мария… Мъжете цъкат с език възмутени: – Ех, идиот, не му ли стигат Мариите…
Стефчо копае трап. – Отлично, трудовак! – Ще се старая, г-н фелдфебел! – Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: – Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: – За Вас, г-н командир!
Попитали радио Ереван: – Защо няма футбол за жени? – Защото не може да накараш 11 от тях да се облекат еднакво. – отговорило радиото.
Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач: – Ще може ли да видим маймуните? – Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки. – О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате – да им дадете орехи например? – А вие бихте ли излязли?
При доктор непукист: – Добър ден, докторе. – Добър ден, следващият. – Докторе, бременна съм! – Честито, следващият. – Докторе, глътнах мишка! – Глътни котка, следващият. – Докторе, ухапа ме куче! – Ухапи го и ти, следващият. – Докторе, пикая на четири струи! – Глътнал си копче, следващият. – Докторе, боли ме пръстът! – Фра-а-ас! Следващият. – Докторе, умирам! – И аз, следващият.