Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1685

    Образът на Балканджи Йово ме вълнува от турско робство до днес. Увод в съчинение

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!

  • 12107

    3 блондинки си говорят: – Леле момичета чух, че утре ще вали сняг-казала първата. – Аз пък чух, че ще е жега 40 градуса – казала втората. Итретата учудена казала: – Лелее как ще го ринем тоя сняг в тая жега…

  • 9448

    Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: – Какво има? – пита бореца. – Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам тостер! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: – Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам печка! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? – се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този път бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: – Какво искаш? – Няма ли да ме помолиш още нещо? – го пита бореца. – Ееее! За това ли ме изкара от банята? – се възмущава човека с трабанта…

  • 66

    Млада жена, плачейки, отива при майка си: – Мъжът ми ме преби. – Мъжът ти ли? Нали вчера замина в командировка! – Аз също така мислех.

  • 7579

    Физиката не е това, което е ….тя е точна наука. Учителка по физика в Русе

  • 10657

    Бал. Висше общество. Стоят поручик Ржевски и корнет Оболенски и пият вече трета бутилка шампанско. Омаян от алкохола, корнетът срамежливо пита: – Кажете, Ржевски, оная дама там, духа ли? – И още как! – отговорил поручикът. – А тази, другата? – Дори превъзходно! – А как мислите, поручик, новата до нея, и тя ли духа? – Без съмнение, корнет! – Но поручик – объркано пита корнетът – как знаете това? – Виждате ли, Оболенски – поучително го напътства поручик Ржевски – щом има уста, значи духа!

  • 772

    Предложение към БНБ: Да се пусне монета с номинал "една минимална заплата".

  • 9976

    – Колко наркомана са нужни,за да завинтят една крушка? – 15 – един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.

  • 6002

    Влиза поручик Ржевски в офицерския клуб и казва: – Господа! Имам две новини! Едната лоша, а другата – много лоша! Офицерите: – Казвай лошата! Поручикът: – Вселената се разширява! Офицерите: – А много лошата? Поручикът: – Ние сме все още трезви…

  • 508

    – Чудесно изиграхте ролята на ранения офицер! – хвали режисьорът след премиерата главния актьор. – Някакъв пирон в обувката ми взе здравето! – Не го вадете до края на сезона!

  • 2604

    №6 си крие пищова в панталоните и отказва да го извади Забележка в дневник

  • 11846

    Нека вземем две еднакви топки.Едната от стомана, другата от дърво

  • 7151

    Ще ти откъсна ушите като на пиле! Учител в Ломската гимназия.

  • 1218

    Студент изпраща писмо до свой приятел. Накрая като послепис пишело: "Бих ти изпратил петте паунда, които ти дължа, но вече запечатах писмото."

  • 11143

    Командира на рота проверява войниците. Спира се пред един и почва да го мъмри: – Какви са тия шарени чорапи от тебе! Чорапите трябва да са черни! – (вдига левия крачол и показва). – Или сини! – (вдига десния крачол и показва).