• 11468

    По нашите земи са живели траки, славяни прабългари, софиянци и пловдивчани!

  • 5952

    Разказвайте си вицове наум! Г-ца Памукчиева, 33 ЕГ

  • 4590

    А сега да разделим тази дроб на по-малки дробченца… Учител по математика в ПМГ-Ст.Загора

  • 11298

    Бебо, ако вече си се прибрала, пусни ми съобщение, защото се притеснявам в тоя автобус, с тоя мирис на чесън и т.н. Обичам те! Лека нощ. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 2293

    Чертежът на компютър, колеги, е като жената – може да е хубав, но не винаги е верен! Гл. ас. по техн. чертане в УАСГ

  • 10869

    Ще видя дали ще мога да оправя 50-60 бройки. Учител

  • 9889

    Ей, момчето на последния чин – изплюй си дъвката, да не ти я изплюя аз! Учител по НВО

  • 4535

    човек трябва да знае името си, името на приятелката си, телефонния и номер; останалото го пише в книгите. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 10380

    Никифор е едва вторият византийски император, който е успял да бъде убит по време на битка. Кандидатстудентски

  • 6681

    Да приберем до зърно хляба на народа! Лозунг по време на жътвата във врачанско от преди 30 години

  • 7333

    Андрешко шибаше конете до смърт !!!

  • 11300

    Европа е най-богат на климат континент. Из контролно по география.

  • 6739

    И тогава той (лирическият герой) изпаднал в ярост и апатия.

  • 9145

    – И все пак успя да вземеш интервю, нали все пак взе интервю от Монтоя, ама нали го взе интервюто? – Разбира се, взех интервюто. То беше малко кратко де. Аз му честитих победата, а той ми отговори: "Добре се справих, нали ?" Коментар по РТВ на състезание от Формула 1

  • 9860

    – Ще смучеш ли или да я изкарвам тая прахосмукачка? – Да, давай я тъкмо съм се съблякла!!! Разговор между колеги в офис