Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при Италианскта школа са го лапали целия, а при Френската – до половината, с треперещ език! Учител по Инструментознание в Музикална гимназия
Мое да си вишис, мое да си даже и среднис, мое дипломата да ти е колко портало, тука командва старшината. Старшина от самоковско поделение към новобранец