• 6784

    "Той компютъра се е объркал нещо, ей сега ще се плесне по монитора и ще каже "Вееерно беее" Реплика на борещ се с компютър специалист

  • 11047

    Той е за двойка, но аз направих компромис и му писах слаб! Учител по география

  • 9054

    Дай му една страница, не цял лист! Преподавател преди контролно

  • 800

    Говорете си на ум, че притеснявате иэпитваните!! Училищен

  • 7932

    Съдията е известен най-вече със своята неизвестност

  • 915

    Сега е тъмно, и може би няма да ме чуете … Военен

  • 7735

    По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!

  • 1393

    "Баба Илийца в екстаз дърпа кола, за да спаси живота на бунтовника" Ученичка от 7 клас

  • 5586

    Мое да си вишис, мое да си даже и среднис, мое дипломата да ти е колко портало, тука командва старшината. Старшина от самоковско поделение към новобранец

  • 3341

    ..и тези прекъсвания на ел. захранването се причиняват, когато някой щъркел падне на жиците и става късо

  • 2938

    Митко, да не вземеш да се биеш с Апостол. Остави го да се развива. Майка ти. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9162

    Ще бъда отворена след 10 мин. Бележка оставена от продавачка

  • 2228

    ….малките прасенца си имат и хранилки и поилки, а дрътата свиня майка в тоа тесен бокс нема къде да са преврати Ученичка от ТСС "Стефан Цанов"гр.Кнежа

  • 240

    Баба Илйца захвърля детето си в реката и эапочва мъжки да се бори с кола. Но детето не е умряло! То само се преструва!

  • 7886

    Изкуството на полета се състои в това, да се хвърлиш към земята и да се разминеш с ния

  • 204

    Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество!