• 4248

    Ездач и кон в едно се сляха… Из съчинение

  • 3037

    Ако коефициентът за интелигентност ти беше малко по-висок, щеше да бъдеш растение. Дочуто в автобуса

  • 10652

    Като нямаш химикалка пиши на лист тогава. Училищен

  • 3989

    На тази стена ще закачите петимата от РМС. Те са десетина души, ще се хванат…

  • 8134

    Колко пъти ви обяснявам, че няма по-малка и по-голяма половина, а по-голямата половина от вас не ме разбрахте.

  • 2606

    …една му с билки раната ближе… Ученик рецитира "Хаджи Димитър"

  • 11434

    Колега, Вие може и да сте свършил, но аз не съм задоволена! На изпит по право, СУ

  • 1797

    "Десетима роми, бивши цигани…" Заглавие във вестник

  • 1792

    Ако си мислиш, че мислиш, не си мисли, че и аз мисля така! Учителка по информатика в 144 СОУ "Народни будители" – София

  • 7684

    По време на цикъл някои момичета имат телесна температура. Лекция по полова просвета в 10 клас през 1990 година.

  • 6027

    Ако ви боли глава, значи имате такава

  • 274

    № 9ти, Цветанка, се крие под чина по време на изпит под предлог, че й е лошо, и отказва да излезе оттам! Забележка

  • 2254

    "Хилендарският монах седял под прозореца с алуминиева дограма…" Из преразказ за Паисий

  • 1272

    Още като ме удари разбрах, че ще ме бие

  • 10036

    Без грам излишен килограм! Надпис върху кутия с маргарин

  • 7696

    Тук е нaписaнo черно на бяло cъc эеленo