Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.
И така колеги, не се притеснявайте да работите с източници на радиация. Това е напълно безопасно. Ето например някой офицери от флота, седят по 3-4 години на атомните подводници, а в това време жените им раждат съвършенно здрави деца…
Съобщение на бразилската телеграфна агенция: „Изгубените в джунглата на Амазонка туристи от българския град Перник бяха открити по псуващите „на майка“ папагали.“