• 9746

    Две блондинки си говорят. Първата: – Миличка, вчера имах ужасна вечер! Снощи на купона у Пешо явно съм прекалила със шампанското и като се уединихме с един пич, тоя нещастник се възползва от положението ми… – Муцка, тоя да не те изнасили?! – Ти пък, айде моля ти се! Още по-лошо! Позорно избяга!

  • 6798

    Въпрос: Какво е общото между блондинка и бутилка бира? Отговор: И двете са празни от гърлото нагоре.

  • 4125

    Въпрос: Как можеш да видиш блясък в очите на блондинка? Отговор: Като й светнеш с фенерче в ухото.

  • 6163

    Две приятелки се карат:– Ти си глупачка!– Не! Ти си глупачка! Минал един мъж и им казал:– Не се карайте! И двете сте прави!

  • 9610

    Една блондинка отива на конкурс и я питат: – Коя от следните птици не си прави гнездо? Щъркел, кукувица, фазан? – Кукувица! – уверено отговаря блондинката и взима наградата. Нейна приятелка я пита: – Е, ама много си умна! Как разбра, че е кукувицата? – И дете знае, че кукувицата живее в часовника!

  • 5799

    Две блондинки разговарят: – Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? – Преди колко време? – Преди да измислят парите…

  • 4964

    Три блондинки попаднали на остров сред реката и не знаели как да се измъкнат. Тогава дошъл Добрия дух и им обещал да им изпълни по едно желание. Първата казала: – Искам да ме направиш умна, че да се измъкна. Речено-сторено, направила си сал и минала. Втората казала: – Искам да ме направиш по-умна от първата. Речено-сторено и тя си направила лодка и минала по моста. А третата казала: – Искам да съм по-умна от втората. И тогава духът я направил мъж и тя минала по моста.

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 8713

    – Защо блондинките си изгарят езиците, когато ядат супа? – Ами защото като духат супата, по навик си вкарват лъжицата до гърлото.

  • 2093

    Въпрос : Защо блондинките не говорят когато правят секс? Отговор 1 : Техните майки им казали да не приказват с непознати. Отговор 2 : Техните майки им казали да не говорят с пълна уста.

  • 11752

    Какво е черно – русо, черно – русо? – Блондинка прави циганско колело.

  • 10156

    Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище? Отговор: Повтаря втори клас.

  • 7856

    Две блондинки си говорят: – Вчера видях как сгазиха един коминочистач. – Стига бе, вече и по покривите ли взеха да карат.

  • 4667

    Една блондинка излиза от киното и се превива от смях. До нея се доближава един мъж и я пита: – Филмът с хепи енд ли е? – Не, с Брад Пит!

  • 1591

    Блондинка постъпила на работа в офис. Първото нещо, което трябвало да направи, било да донесе кафе. Тъй като искала да се справи много добре, блондинката взела един термос и изтичала до близкото кафене. – Мислите ли, че този термос ще побере шест чаши кафе? – попитала блондинката, когато дошъл редът й. Барманът погледнал термоса, погледнал и блондинката и казал: – Да, май ще побере точно шест чаши! – Чудесно! Дайте ми тогава две къси, две черни и две безкофеинови.