• 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 9325

    – Как ще разпознаете блондинка в автомивка? – Тя е единствената с велосипед.

  • 10156

    Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище? Отговор: Повтаря втори клас.

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 5569

    – Чий може да е скелета на блондинка, наскоро открит в гардероба?– На миналогодишната победителка в конкурса по криеница…

  • 7401

    – Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? – Щото не знае рецептата!

  • 7848

    Блондинка казва на приятелка: – Чудя се защо не строят градовете в полето. Там въздухът е толкова чист!

  • 4667

    Една блондинка излиза от киното и се превива от смях. До нея се доближава един мъж и я пита: – Филмът с хепи енд ли е? – Не, с Брад Пит!

  • 7341

    Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: – Аз чакам маршрутка 1. – Аз пък чакам маршрутка 6. – казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: – Е, ще се возим заедно.

  • 2746

    Полицай изпитва три блондинки, които се тренират за детективи как да разпознават заподозрян. Показва им една снимка за 5 секунди и я скрива. Пита първата блондинка: – Това е твоят заподозрян. Как ще го разпознаеш? – Много лесно! – отговорила тя. Ще го хванем бързо, защото има само едно око. – Има едно око, защото снимката е в профил – казал полицаят. Показал снимката и на втората блондинка и задал същия въпрос. – Ами, много лесно ще го хванем, защото има само едно ухо! – победоносно отговорила втората. – Нали ви казах, че това е защото снимката е в профил! – извикал полицаят. Обърнал се към третата блондинка и казал: – Помисли много добре, преди да ми отговориш! – Аз мисля, че заподозреният носи контактни лещи – казала тя, след кратка пауза. – Как разбра? – изумен, попитал полицаят, защото това действително било така. – Е, това е просто! След като има само едно око и едно ухо, значи не може да носи обикновени очила! – сразила ги с отговора си тя.

  • 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 10180

    Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита:– Кой автобус чакаш?– Двойката, а ти?– А пък аз двадесет и две.Двете в един глас:– Супер ще пътуваме заедно!!!

  • 7578

    Блондинка пристига в "Бърза помощ" – показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. – Как се случи това? – попитал лекарят. – Бях решила да се самоубия… – Като се простреляте в пръста?! – Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…

  • 6798

    Въпрос: Какво е общото между блондинка и бутилка бира? Отговор: И двете са празни от гърлото нагоре.

  • 226

    Блондинка печели кола от лотарията. Отива да си я вземе и вика: – Искам да е червена. – Не може ли да си изберете някакъв друг цвят? Просто нямаме червени. – Аха, така значи. Върнете си ми 50-те стотинки тогава.

  • 1340

    Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва: – Ама, муцка, много щастлива изглеждаш!! Какво се е случило? – Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна на вратата. Отварям аз, а там стои един готин пич и ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" Отговарям му аз, че го няма, а той ме взема на ръце, занася ме на спалнята и два часа прави секс с мене. …. Във вторник, пак звъни някой, отварям – същият пич. Пак ме пита "Мъжът ти вкъщи ли е?" и когато му казвам, че го няма, пак ме взима на ръце, носи ме в спалнята и три часа прави секс с мене. Вчера, пак същото…Звъни се, отварям – пак същият пич. "Мъжът ти вкъщи ли е?" "Няма го!". Пак ме взима на ръце, пак ме носи в спалнята и прави четири часа секс с мене….. – Муцка, ама това е върха…. – Абе, върха е, обаче оттогава ме мъчи един въпрос.. – Какъв, бе? – Кво толкова иска тоя от мъжа ми…