• 6622

    Две блондинки играят шах. – Кош! – възкликва едната. – Чакай ма, туй да не ти е футбол!

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!

  • 9325

    – Как ще разпознаете блондинка в автомивка? – Тя е единствената с велосипед.

  • 7866

    Изобретения на блондинки: – водоустойчива хавлия; – фосфоресциращи слънчеви очила; – фенерче на слънчеви батерии; – врати за подводница – с фотоклетка; – наръчник за това как да се чете; – надуваема дъска за дартс; – съдържание на речник; – вода на прах; – люлеещ се стол, задвижван от педали; – водоустойчиви пликчета за чай; – ледени кубчета за многократна употреба; – банани без обелки; – сладолед с вкус на ряпа; – Ролс Ройс пикап.

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 1637

    Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан? – Олеле, пак ще се подхлъзвам!

  • 7404

    Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат: – На къде си тръгнала? – Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам.

  • 7934

    Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…"

  • 11097

    Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. – Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен!

  • 3224

    Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: – Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… – Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: – Ти натисна клавиша!

  • 6255

    Две блондинки си говорят. Едната казва: – Тези нови противозачатъчни са много ефективни. Вече съм в четвъртия месец. – Муцка, не си ли противоречиш? – Не, муцка. Преди седмица бях в шестия…

  • 11763

    Един мъж завел приятелката си (блондинка) на мач. По едно време тя го попитала: – Скъпи, защо онзи човек с черните дрехи не рита топка?

  • 5799

    Две блондинки разговарят: – Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? – Преди колко време? – Преди да измислят парите…

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"