• 522

    Шефа на борците решава да прати двама от тях във ВУЗ. След една година отива и гледа единият от тях копае под едно дърво. – Какво прави тоя, аз не мога да го накарам човек да убие, те го накарали да копае. Какво правиш бе келеш? – Остави се, шефе, уча математика – карат ме да търся корен квадратен от четири и на – търся го. – Ами къде е другия? – Ами той май е в задния двор ама да знаеш май и той учи математика. Отива шефа и какво да види – оня си изкарал оная работа на един пън, точи брадва и реве. – К"во пра"иш ти бре? – Остави се шефе – проплакал втория борец – карат ме да деля член на многочлен.

  • 2727

    Един борец се хвали на приятелите си: – Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора? – Как бе? Не може да бъде. – Има автограф бе – пише си: "от Матей".

  • 592

    Шефът на борците решил, че трябва да има ботуши от крокодилска кожа. Викнал двама подчинени и им казал: – Пращам ви в Африка, не ви знам какво ще правите, ама да ми се върнете с чифт крокодилски ботуши! Отиват ония, почва се як лов… Хващат крокодил, единия го държи за главата да не хапе, другия му вдига тялото над водата. Първият пита: – Има ли ботуши? – И тоя няма! – Добре, пускаме го.

  • 9188

    На един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. – Момиче, две и петстотин – казала акушерката. Борецът бързо й отвърнал: – На ти пет, дай си ми детето.

  • 1909

    Двама борци отиват на балет. По едно време единият заспива, а другият започва да го бута: – Събуди се, бе! Заради теб, тия на сцената ходят на пръсти.

  • 3324

    Една мутра влязла в бар, забелязала две блондинки да стоят в ъгъла и да си говорят. Зачудил се как да ги заговори, отишъл до тях, извадил пистолет и застрелял едната от тях в главата. Докато тя се свличала на земята казал на другата: – Тази вечер ми изглеждаш доста самотна…

  • 1292

    Двама борци седят в първокласен ресторант. Единият казва: – Обичам да има цветя на масата! Другият го пита: – Защо, да не си вегетарианец?

  • 113

    Отишла мутра да си купува компютър. – Накратко, трябва ми грамотен компютър, за всякаква работа. – Пентиум? – А по-готин може ли? – Пентиум-про. – Давай про. – Памет 16 мегабайта? – А по-готин може ли? – Може 128 мегабайта. – Става. – Монитор 15"? – А по-готин може ли? – 25". – О`кей. А между другото тетриса нормално ли ще работи или още нещо трябва?

  • 2403

    Мутра влиза в магазин и пита: – Имате ли бижута? – Не продаваме – отговаря продавачката. – А това по ръчичките и гушките к`во е?

  • 11792

    Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика: – Докторе едно шахче? Гледа го доктора и си вика – абе това е едно новородено ще го бия, но – доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли: – Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак: – Докторе, едно шахче? Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си: – Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка. След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак – Докторе, едно шахче? Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика: – Докторе, една борбичка?

  • 9668

    Надпис на мафиотски гроб:„Спи спокойно, Джузепе, фактите не се потвърдиха.“

  • 6043

    Един борец вика на друг: – Брато, аз ти спасих живота! – Как бе? – учудил се втория. – Еми вчера половин час стрелях по тебе и не можах да те уцеля.

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 5690

    Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор: – Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито! – А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! – пита новозавършилият любител шофьор.

  • 4411

    Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: – Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: – Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет…

  • 1074

    Едно борче срешнало едно момиче попитало: – Как се казваш? – Станка. – Ама, че си тъпа, не те питам с какво си дошла, питам те как се казваш?