• 1202

    Негър и расист спорят. Расиста пита: – А знаеш ли защо на негрите само петите и ходилата са бели? – Защо? – Защото когато ви боядисахме, още бяхте на четири крака. След малко негъра пита: – А ти знаеш ли защо на белите само дупката на гъза е кафява? – Защо? – Защото когато ви изчукахме, още не бяхме изсъхнали.

  • 3493

    Баба и дядо в полицията: – Снощи ни разглобили гардероба и го откраднали. – И вие не ги ли чухте? – Не! Точно тогава сърбахме супата.

  • 9608

    В един казан се варят негър, евреин и циганин. Кой ще се сготви най-бързо? – На кого му пука!!! – казал Хитлер.

  • 11376

    Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: – Да ти имам грижите на тебе… А аз след работа трябва още да ходя и да цепя дърва.

  • 8344

    Разговарят майката и тъщата. Майката: – Искам да бъда кремирана като се спомина… Тъщата: – Аааа… в никой случай! Аз искам да ме погребат! – Що бе? – Ами ти не знаеш ли че ги горят по няколко човека заедно? – Че тебе срам ли те е бе?

  • 5133

    Срещнали се един куц и един гърбав. Куцият казал на гърбавия: – Бе да знаеш какво чух! Точно в полунощ ако отидеш в гробището и изкопаеш гроба под ореха, ще излезе един мъртвец и ще те попита какъв недъг имаш. Казваш му и хоп – излекуван си! Но мен ме е страх да се пробвам… – Аз ще взема да пробвам, че да ми се махне тая гърбица! Отишъл гърбавия в гробището и изкопал гроба. Оттам изскочил един мъртвец и го попитал: – Имаш ли гърбица? – Да. – Дай ми я на мене тогава! И мъртвецът излекувал гърбавия. На другия ден гърбавия срещнал сакатия. Разказал му всичко и сакатия решил да се пробва. Отишъл и разкопал гроба. Изскочил мъртвеца и попитал: – Имаш ли гърбица? Сакатият помислил, че мъртвеца нещо се е объркал и отговорил: – Не, аз съм сакат. – Така ли?! Ето ти тогава и една гърбица!

  • 10715

    – Къде отиваш? – До тоалетна. – По голяма нужда или по малка? – По средна. – Как така? – Имам разстройство.

  • 2012

    80 годишен старец отива на лекар с оплакването, че непрекъснато тича подир момичетата. – Е, значи сте още млад! – Ама не мога да се сетя за какво…

  • 315

    Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко. Минава покрай него един бял, заглежда се и казва: – Слушай, пич, няма да ти помогне!

  • 11390

    – Елза ме покани на рождения си ден. – Не отивай! Когато миналата година запали свещите на тортата, те бяха толкова много, че половината от гостите припаднаха от жега!

  • 9161

    Веднъж директорът на затвора извикал при себе си палача и му направил строга забележка да не се отнася толкова грубо с осъдените на смърт. Вярно, че хората са обречени, но все пак до последния момент и те имат право на човешко отношение. На следващия ден водят един осъден на смърт. Посрещнал го палачът пред бесилката, протегнал ръка, погалил го под брадичката и се ухилил: – Гъди, гъди, гъди! Кого ще бесим днес, а?

  • 6137

    Майстор-жичкаджия стои пред един контакт на строежа и гледа умно жиците и си мрънкя:– Е-е-е-е мамка му стара!!!…Гледа по едно време едно детенце си играе и му вика:– Чичко би ли ми подал ето това, черното кабелче…Детето хваща кабела, при което го удря тока!А майстора:– Я, глей…! Той па черния е сега фазата…

  • 671

    – Какво казват червеите при погребение? – Промоцияяяяяяяяя!

  • 3884

    "Ние не плуваме във вашата тоалетна, затова вие не пикайте в нашия басейн."

  • 9474

    Из завещание: "Аз, еди-кой си, бидейки в ясно съзнание и с бистър ум, успях приживе да похарча цялото си състояние!"

  • 11033

    Един човек отишъл в градска тоалетна и пред него имало една табела на, която пишело "погледни наляво" – погледнал наляво, а там пишело "погледни надясно"; погледнал надясно и там пишело "погледни нагоре"; погледнал нагоре, а там пишело "погледни надолу". Погледнал надолу, а там пишело "АБЕ ТИ ШЪ СЪ УГЛЕЖДАШ ЛИ ИЛИ ШЪ СИРЕШ?"