10925
Срещат се двама вампири. Единият носи хляб, а другият го пита: – Къде си понесъл този хляб? – Зад ъгъла стана катастрофа и отивам да отопя.
Черен хумор
Срещат се двама вампири. Единият носи хляб, а другият го пита: – Къде си понесъл този хляб? – Зад ъгъла стана катастрофа и отивам да отопя.
По време на операция хирурга чува под масата:– Мяу-у-у-у…– Къш ма!– Мяу-у-у-у…– Махай се от тук – и я сритва.– Мяу-у-у-у…Хирурга, ядосано, отрязва нещо от пациента и го хвърля под масата с думите:– На, да се задавиш дано!
Двама пенсионери наблюдават как в автосервиз сменят мотора на някаква кола. Единият казва: – Ех, да можеше и на хората така да се сменя двигателя. Другият допълва: – Или поне ауспуха.
Някакъв старец се хвали: – Тайната на дълголетието ми е в това, че ям много чесън. Отнякъде се дочува мърморене: – Това за никой от познатите ти не е тайна…
Как е презерватив на шведски? Пипи дългото чорапче!
Един извратен искал да се люби с бременна жена. Отишъл в един публичен дом и попитал: – Имате ли бременни проститутки? – Съжалявам, нямаме. След като обиколил още няколко публични дома и резултатът пак бил отрицателен, той все пак не се отказал и влязъл в поредния с последна надежда: – Случайно да имате бременни проститутки, имам пари, но никъде не мога да намеря, а много искам да опитам с бременна. – Имаме, но цената е много голяма… След като се разбрали за цената извратеният отишъл в стаята при момичето, но за нейно учудване той започнал да човърка нещо между краката й. Тя го попитала: – Е, ще започваме ли, или… – Чакай, чакай, само да му наместя дупенцето!
Професор по анатомия, преподава полова система и пита: – Колежке, какво държа в ръката си? – Ами пенис. – Добре, а в другата? – Ами… поничка. – Как така поничка, че какво съм изял на закуска?
Манго се прибира в къщи и казва на манговица: – Научих как се прави френска любов. – Как? – Ами ти ми го лапаш, а после аз те лижа. Искаш ли да пробваме? Духала манговица и по едно време рекла: – Айде сега ти да ме лижеш – и легнала с разтворени крака. Манго разпъдил мухите погледал, погледал и попитал: – Да те пазя ли ма? – Не. – Буааааа…
Поздрав по сръбско радио: "Белградските гробари поздравяват сите пенсионери с песента "Чекам те да дойдеш".
Един човек отишъл в градска тоалетна и пред него имало една табела на, която пишело "погледни наляво" – погледнал наляво, а там пишело "погледни надясно"; погледнал надясно и там пишело "погледни нагоре"; погледнал нагоре, а там пишело "погледни надолу". Погледнал надолу, а там пишело "АБЕ ТИ ШЪ СЪ УГЛЕЖДАШ ЛИ ИЛИ ШЪ СИРЕШ?"
Възрастна жена към внучката си: – Когато аз бях млада, музиката бе къде-къде по-мелодична отколкото днешната… – Но, бабо, това е миксерът!
Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска. Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба! Но все пак принцесата умира!
Дете отива при майка си: – Мамо, мамо! Баба ме ухапа! – Казах ти да не влизаш в клетката!
Какво е истински стрес? Да се събудиш с вик на ужас, и изведнъж да осъзнаеш, че изобщо не си заспивал…
За да се съберат „Бийтълс“ отново са нужни само три куршума…
В: Какво е това: мъничко, черничко, чука по стъкло? О: Детенце във фурната!