10259
Двама старци се оплакват един на друг: – Имам артрит, радикулит, склероза, Паркинсън, камъни в бъбреците, астма… – А стига бе, има ли нещо дето да го нямаш? – Да, зъби нямам.
Черен хумор
Двама старци се оплакват един на друг: – Имам артрит, радикулит, склероза, Паркинсън, камъни в бъбреците, астма… – А стига бе, има ли нещо дето да го нямаш? – Да, зъби нямам.
Защо на негрите са им широки ноздрите? Отговор: Защото са им дебели пръстите!
Не трябва да се съди за една девойка само по външността й.Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.
На плажа: – Бихте ли ми услужили за малко с вашия надуваем дюшек? – Какво говорите! Та това е мъжът ми…
Жега.– Пешо, искаш ли една ледена биричка?– И питаш?!– Не питам, гавря се…
"Любовта е като разстройството. Където те хване, там оставаш."
– Как можеш да спасиш негър от удавяне? – Като си махнеш кубинката от главата му.
– Какво прави циганин пред компютъра? – Рови се в Recycle Bin-a.
Двама пенсионера отиват към публичния дом. Единия: – Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: – Аз повече се притеснявам, какво ще правим, ако ни пуснат!!!
Един човек вървял и се блъснал в едно дърво и казал: – Извинете, госпожо. После пак като вървял се блънал в още в едно дърво и казал: – Извинете, госпожо. После се блъснал в една жена и казал: – Пак ли туй дърво.
Попитали един бял в Южна Африка: – Кажете ми, човек който не може да различава цветовете, как се нарича? – Ами-и, далтонист. – Браво, а човек, който различава цветовете? – Ами-и… расист.
– Как правят абортите в Сомалия?– Пъхат франзела с кукичка и дърпат.
– Четири крака и една ръка – що е то? – Щастлив ротвайлер.
– Елза ме покани на рождения си ден. – Не отивай! Когато миналата година запали свещите на тортата, те бяха толкова много, че половината от гостите припаднаха от жега!
– Мамо, мамо, защо се въртя в кръг? – Мълчи, че ще ти закова и другия крак!
На долното легло в спален вагон спи мъж. Внезпно усеща, че нещо капе на гърдите му. Сънен докосва веществото, помирисва го – говна. Той скача и раздрусва спътника си от горе. – Ей събуди се! Насрал си се на сън. А онзи невъзмутимо: – Аз не спя.