• 9049

    След секс, мацката пита:– Ти нали сложи гумичка?Младежът отговаря:– Спокойно… СПИН-а ще убие бебето!

  • 9869

    Немски концлагер. Стои немски офицер и наблюдава как водят концлагеристите към газовата камера. Към него се приближава един от пленените: – Другарю групенфюрер, аз отивам в камерата, а имам едно малко кученце. Ако го оставя само, то ще умре. Може ли, да го взема с мен? Фашистът го поглежда с отвращение и казва: – Вземи го, садист такъв…

  • 7865

    Какво е смелост? Да тичаш по релсите срещу влака и да викаш "Дръпни се, ще те блъсна".

  • 22

    Възрастна съпрузи се разхождат в парка. Жената казва: – Пешо, помниш ли как ме чакаше ей на онази пейка преди 38 години? – Помня, там пак седи някакъв идиот…

  • 6743

    Пена среща Мария в тролея с цветя и я пита: – Къде отиваш? – На гробищата. – А ще се връщаш ли?

  • 8665

    Дядо и баба вървели, изморили се, видели една пейка и решили да седнат и да починат. Седнали и починали.

  • 4191

    Бог слезнал на земята и казал на едно семейство негри: – Ако преминете тази река, ще станете бели. Бащата не повярвал и я преминал. Станал бял. Майката преминала – и тя бяла. Голямата сестра преминала и тя станала бяла. Бебето наджапало, но щяло да се удави и извикало към баща му да го спаси, но той се обърнал и казал: – Разкарай се, мръсен негър! – и си тръгнал.

  • 4556

    Спокоен есенен следобед. На пейка в парка седят момък и девойка и играят вечната игра. – Ох, заболя ме пръстчето! – превзема се девойката. – Сега ще го излекувам! – казва момъкът и го целува. – Мина ми, но сега ме заболя бузката! – казва девойката. – Сега и нея ще излекувам! – казва момъкът и я целува по бузката. – Сега пък ме заболя ушенцето! – казва девойката. – И него ще излекувам! – пъчи се момъкът. На близка пейка седи як, мустакат чичка, който казва: – А бе, младеж, а можеш ли да лекуваш хемороиди?

  • 11526

    В тоалетната баровец и хипар клечат в съседни кабинки. Баровецът се провиква: – Извинявай, имаш ли тоалетна хартия? – Защо, да не ти е къса тениската?

  • 488

    Умрял някакъв тип и попаднал в ада. Дяволите го развеждат да си хареса място. Тук казани, там скари, другаде мъкнат камъни – навсякъде кофти. И изведнъж гледа нашия човек – стои един тип прикован за някаква скала и една мадама му прави минет. – Е това е за мене! – викнал той радостно. – Ами добре, – казал дяволът и се обърнал към мадамата – ставай, водя ти смяна.

  • 5885

    Четирима старци седят на игрището за голф и играят. – М-дааа, от година-на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки – казва единият. – Ахаа, и разстоянието от дупка – до дупка става все по-голямо… – добавя другият. – И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. – казва третият. Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва: – Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата….

  • 5247

    Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора – "Камера… работи".

  • 1682

    Какво представлява тази картина? – пита дама надзорник в галерия. – Това е Ван Гог, нали? – Не. Това е Мане. – А това е Сезан, нали? – Не. Това е Рембранд. – А това сигурно е Пикасо? – Не. Това е огледало, госпожо.

  • 10814

    Хитлер пита три еврейчета: – Ти какво искаш да станеш? – Ами, аз искам да стана адвокат. – А ти какво искаш да станеш? – Искам да стана космонавт. – А ти какво искаш да станеш? – Аз искам да стана лекар. – Пуу, че сте нахални, аз питам сапун или веро.

  • 7322

    Въпрос: Какво разделя хората от маймуните? Отговор: Средиземно море.