• 8977

    На пейка в парка седят двама пенсионери. – Старея, приятелю, старея… – Чак сега ли забелязваш? – Вчера бях на модно ревю. Пред очите ми минаха толкова красиви момичета, а единственото, което ми дойде на ум бе, че от тях би могъл да излезе чудесен баскетболен отбор…

  • 12105

    Въпрос: – Как се вика на куче с отрязани крака Отговор: – Какото и да му викаш то няма да дойде.

  • 7385

    Двама патолози си говорят:– Абе помниш ли онази блондинка, дето й правихме аутопсия преди два дена?– Че как, и к`во за нея?– Ами клиторът й е като лимон.– А, толкова голям ли?– Не бе, толкова кисел.

  • 5082

    – Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.

  • 10065

    Веднъж Иванчо попитал дядо си: – Дядо, защо мама и тати когато си легнат скарани се събуждат сдобрени? А вие с баба скарани си лягате и скарани си ставате. Дядо му отговорил: – Ех, деди, деди умре тоя дека ни добреше.

  • 4095

    "С течение на времето забелязах, че най-много ми харесват жени на моята възраст. С ужас очаквам старостта…"

  • 1652

    Периоди в живота на човека: Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива. Следващите 40 години жена му го пита къде отива. И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същото…

  • 6653

    – По какво се познават сомалийските гъзари? – По ролекса на кръста.

  • 3230

    Априлска шега:– Мамо, ела бързо! Татко се е обесил на тавана.– Но… но не виждам нищо.– Ха, ха, априлска шега, мамо, хвана се. Обесил се е в избата!

  • 1456

    Предизвикателен надпис в мъжка тоалетна: "Всеки може да пикае по пода, бъди мъж – осери тавана!"

  • 5230

    Четирима старци се срещат и единият казва: – Момчета, днес бабата я няма! Искате ли да се съберем като едно време? Вторият казал: – Хайде! Аз ще донеса пиене! Третият: – Аз ще доведа мадами! Четвъртият: – А аз ще отида за ебачи!

  • 11663

    – Здрасти, какво става с тебе, как живееш? – Абе като в харем… – Как така? – Ами знаеш, че все ще те наебат, ама не знаеш кога.

  • 3192

    Баба разказва на внучката си, че по нейно време не е имало нито автомобили, нито телевизори, нито кина… – А тогава какво сте правили? – Живеехме, детето ми, живеехме…

  • 3403

    Инжинер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия.– Това е машина за ръкавици! – ТУФ! ТУФ! ТУФ! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави една ръкавица.– Това е машина за биберони! – ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави един биберон, а на всяко „ПУК!“ – биберона се дупчи.– Това е машина за презервативи – ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК!– А… защо на вяко второ „ТУФ!“ има едно „ПУК!“ ??? – пита един– Абе… бизнеса с биберони не ни върви!

  • 4465

    Някаква баба стои на улицата и вика: – Изнасилиха ме, изнасилиха ме! Събират се минувачи: – Къде? – Тука ме изнасилиха! – Кога? – Преди 50 години. – Е защо сега викаш? – Приятно ми е да си спомням.

  • 997

    – Най-после успях да отуча мъжа си да си гризе ноктите! – Как успя? – Много просто. Скрих му изкуствените зъби.