• 11214

    – Как ти харесвам в новата си рокля? – Чудесно! Отзад изглеждаш, като че ли отпред си хубава.

  • 11717

    – Започваме сутрешна проверка. – Иванов? Тук… – Петров? Тук… – Николов? Тук я, къде ли ще ходиш. – И изобщо какво ли проверявам, кой ще вземе да бяга от моргата?

  • 3213

    Прибира се бабата вкъщи и гледа внучката си влиза в стаята ама чисто гола. – Абе чедо, вика бабата, какво е това бе? – Това ми е секс нощницата – отговорила внучката. На другия ден бабата си ляга до дядото, ама чисто гола. Дядото я попогледнал така и й вика: – Какво е това, ма бабо? – Това ми е секс нощницата – отговаря бабата. – Ами да беше я поизгладила малко ма…

  • 1362

    Стара двойка си седи пред камината в къщи. По едно време дядото започва да се подхилва под мустак. – Ко се хилиш бре? – му викнала бабата. – Абе сетих се че като те чуках първия път, ти ми пръдна. Бабата се сконфузила яко. След известно време дядото се разхилил пак: – За ко пак си се разхилил сега? – Абе сетих се че и втория път като те ебах ми пръдна. Бабата се сконфузила много яко. лед известно време бабата започнала да се подхилва ехидно. – Ти пък за ко се хилиш, ма? – попитал я дядото. – Абе сетих се че аз и сега мога да ти пръдна, ама ти сега немой ме наеба.

  • 11364

    Как евреите бягат от концлагерите? – Скачат в пещта и дим да ги няма!

  • 1930

    Провежда се състезание между ловци. След състезанието всички се събират и дават отчет. Американеца – Аз убих 5 слона и 3 носорога. Руснака – Аз убих 5 слона, 2 носорога и 3 антилопи. Българско борче – Аз убих 10 носъра. Всички почнали да се чудят какво е това и тръгнали да видят. Борчето върви напред, изведнъж разгръща едни храсти и насочва пушката. От храстите изскача един негър, бяга и вика "Но сър, но сър".

  • 2279

    Състезание по плуване за инвалиди.На първи коридор-инвалид без ръце,на втори коридор-без крака,а на трети-само глава,без тяло.Стартът е даден.Всички тръгват,само главата остава.Публиката е втрещена.Треньорът на главата притичва,изритва я,тя пада в средата на басейна и проваля състезанието.После ядосаният треньор я пита: -Добре,защо така прецака работата? -Ами,цяла година съм се учил да плувам с уши,а сега някой идиот ми е сложил плувна шапка!

  • 9303

    Срещат се двама приятели. Единият пита: – Как е жена ти? – но веднага се сеща, че тя е умряла преди месец и бързо се поправя: – Още ли е на същото гробище?

  • 381

    – Ех, наборе, лоша работа… Нещо май кръвотечението ми се е обърнало. – Как така? – Ами едно време стигаше само жената да ме погали по косата, и оная ми работа ставаше. А сега като ме погали по оная работа – косата ми се изправя.

  • 3985

    В детски санаториум пристига внезапно проверка. Инспекторите смаяни виждат как около една елха децата игаят хоро с Дядо Мраз.– Абе, какво става тука? – А, нищо. Празнуваме нова година. – Ама тя е след 5 месеца?! – Е, те няма да доживеят до тогава.

  • 3277

    Поздрав по сръбско радио: "Белградските гробари поздравяват сите пенсионери с песента "Чекам те да дойдеш".

  • 3377

    1999г. Евреите ветерани от 2-та Световна война решили да посетят лагера Бухенвалд. Сьбрали се в един рейс и тръгнали на пьт, но за беда рейса се развалил в последното село преди крайната точка. Шофьорьт разбрал, че не може сам да оправи рейса и трьгнал да тьрси помощ. Почукал на една кьща в селото.– Извинете за безпокойството, но се развали рейса на пьт за Бухенвалд и е пълен с евреи, ще можете ли да ми помогнете? – Сьжалявам, но имам само една малка микровьлнова фурна – отговорил германеца.

  • 4068

    Малко момиченце сяда в скута на дядо си и пита: – Дядо, мен Господ ли ме е направил? – Да, мило дете – отговорил старецът. – Дядо, а Господ и теб ли е направил? – Да, мило дете. Момиченцето погалило сбръчканото лице на дядо си и казало с въздишка: – Е, явно Господ се справя много по-добре напоследък…

  • 10765

    – Ало? – Ааалооо! Обажда се ясновидката леля Пена! Общината ще срути къщата ти в „Лозенец“, преди да я продадеш! – Ама как разбрахте, че продавам къща в „Лозенец“? Вие наистина сте ясновидка! – Майтап, бе – общината сме. Пуснали сте обява във вестника и ние я прочетохме…

  • 1166

    Отишъл един пич на лекар. За изследване му дали три шишенца. Докторът му разяснил: – Първото е за урина, второто – за изпражнения, а третото за сперма. Помислил пичът и рекъл: – Ами то направо да ви оставя слиповете си!

  • 3776

    Двама мъже на плажа: – Знаеш ли, на плажа видях и по-дебели хора от мене. – Е-е-е, бая си се оглеждал!