• 5885

    Четирима старци седят на игрището за голф и играят. – М-дааа, от година-на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки – казва единият. – Ахаа, и разстоянието от дупка – до дупка става все по-голямо… – добавя другият. – И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. – казва третият. Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва: – Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата….

  • 717

    Една баба и един дядо решили да си припомнят младините. Дядото я поканил на среща в ресторант "Шератон". Дядото отишъл с букет цветя. Чакал, чакал три часа, но бабата не дошла. Прибрал се дядото бесен в къщи. Разкрещял се: – Ти що не дойде ма? – Мама не ме пусна.

  • 4354

    На вратата на някаква бабичка се звъни. Тя отива да отвори и какво да види – двама здравеняци с носилка. – Какво искате? – Ние сме от моргата, идваме да те приберем. – Ама аз съм жива! – Не ни интересува, ние план имаме да изпълняваме.

  • 530

    Колко е висок най-високият евреин? 20 метра пламък!

  • 1930

    Провежда се състезание между ловци. След състезанието всички се събират и дават отчет. Американеца – Аз убих 5 слона и 3 носорога. Руснака – Аз убих 5 слона, 2 носорога и 3 антилопи. Българско борче – Аз убих 10 носъра. Всички почнали да се чудят какво е това и тръгнали да видят. Борчето върви напред, изведнъж разгръща едни храсти и насочва пушката. От храстите изскача един негър, бяга и вика "Но сър, но сър".

  • 2815

    Какво е това "старост"? Това е, когато половината ти урина отива в тоалетната, а половината за анализи.

  • 10712

    Съдейки по 39-те рани от куршум в тялото, може да се предположи, че жертвата е починала в резултат на високото съдържание на олово в организма…

  • 7116

    Дневник на терорист в Русия: Ден 1. Хванахме заложници. Барикадирахме се. Пихме с всички. Ден 2. Пак пихме с всички. За малко да умра. Ден 3. Ударихме по няколко бири за махмурлука. Поискахме откуп: самолет и за всеки заложник по каса бира. Ден 4. Властите дадоха каквото искахме. Изпихме пивото. Заложниците не искат да си тръгват. Трябва да продаваме оръжието, няма бира. Ден 5. Дойдоха специалните части. Разменихме гранати за водка. Напихме се всички. Ден 6. Цял ден търсихме къде сме забутали самолета. Накрая го намерихме и го продадохме. Изпихме парите. Ден 7. Чакаме да дойде анти-терористичната бригада. Обещаха да донесат още водка. Ден 8. Снощи изпихме всичката водка. Сутринта ни беше лошо. Дойдоха медицински екипи. Донесоха спирт. Леко подобрение. Ден 9. Дойдоха някакви хора. Казаха, че са заложници. Нищо не носеха. Разменихме ги за водка. Ден 10. Превзехме склада с гориво на летището. Керосина има отвратителен вкус. Ден 11. Не мога вече, аман от тоя керосин… Ден 12. Исках да се предадем. Не ме пуснаха. Заложниците казаха, че ще ме набият ако опитам пак да се предам. Пак пихме керосин. Ден 13. Помощ! Някой да ме измъкне от тук!

  • 4472

    Един страстен пушач умрял и се изправил пред дилемата: в рая или в ада. – Ако отида в рая – няма да мога да пуша. Я да отида в ада. Отива той в ада и започнал да си избира място. Отваря една врата и гледа: дяволите варят някакъв грешник в казана. – Тук не е за мен. Отваря следващата врата – дяволите пекат грешна душа на шиш. – И тук не е за мен. Отваря трета врата и какво да види: дузина грешници потопени до шия в басеин с лайна пушат цигари. – Това място е точно за мен – си казал човека и скочил в басейна. Тъкмо запалил цигара и дявола се появил. Посочил часовника си и казал: – Господа, почивката свърши – потапяй се!

  • 10409

    – Петре, дай ми двайсет и пет лева до заплата. – До заплата? И кога е това? – Нямам понятие. Нали ти работиш…

  • 8851

    Между приятелки: – Много ми се иска когато стана на 70 години да изглеждам като Рена. – Не се притеснявай. Ти и сега изглеждаш така.

  • 3759

    Един нещастник попаднал с краката си под бавно движещ се валяк. Погледнал водача на валяка надолу и се смръщил: – Какво се пулиш, бе? Не си ли виждал валяк!

  • 11256

    – Как се прави шосе в ЮАР? – Подреждат се негри и се минава с валяк. – Ами осева линия? – Подреждат се усмихнати негри с глави към средата на шосета и пак се минават с валяк.

  • 3326

    – Кои са трите любими думи на акулата? – Човек зад борда!

  • 3036

    В една болница една жена раждала. Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата. Жената извикала в ужас – Какво правиш?! А той и отвръща: – Майтап бе, роди се мъртво…

  • 9579

    Една баба отишла на пластичен хирург и му казала: – Докторе, да ми направиш една пластична операция. Докторът гледал, гледал и не знаел какво да направи. Решил все пак да и присади две болтчета на слепоочието и й казал: – Колкото искаш да ти се опъва кожата толкова пъти навивай болтчетата. След две седмици идва бабата и вика на доктора: – Докторе, абе появиха ми се две пъпки на брадичката. – Ами бабо, ако продължаваш да навиваш скоро и брада ще ти поникне – отговорил доктора.