11806
Посред нощ баба бута дядото: – Абе откога не сме правили… нали се сещаш… Правят го. След това бабата казва: – Абе като беше млад, май не ти беше толкова дебел? – Като бях млад, не можеше да ми се сгъва на две.
Черен хумор
Посред нощ баба бута дядото: – Абе откога не сме правили… нали се сещаш… Правят го. След това бабата казва: – Абе като беше млад, май не ти беше толкова дебел? – Като бях млад, не можеше да ми се сгъва на две.
Самолет лети над океана. Отказват двигателите и става ясно, че самолетът ще падне във водата. Пилотът съобщава: – Всички, които могат да плуват, моля да отидат на левия борд, за да напуснат самолета. Всички, които не могат да плуват, моля да се изтеглят на десния борд. А сега "лява страна" скача и плува! На "дясната страна" им благодарим за времето прекарано с нас по време на полета.
Двама бездомни си говорят:– Едно време се возех на собствена кола…– Да бе, и майка ти я буташе!
– Каква е мечтата на средния американец? – Негрите да си отидат в Африка и под всяка мишница да носят по един евреин.
Прилики между бебетата и възрастните: 1. Ползват памперси 2. Рядка косица 3. Слаби зъбки 4. Блуждаещ поглед 5. Обичат супа с надробен хляб, за да е по-мек 6. Не винаги разбират това, което виждат 7. Могат да се загубят в квартала 8. Едните още не познават часовника, а на другите не им трябва да го познават 9. Обичат приказки – младите за Пепеляшка, старите за Касанднра и за повишаването на пенсиите 10. Къпят ги 11. Возят се в колички 12. Не гледат телевизия след 10 часа вечерта 13. Говорят трудно 14. Не ходят на дискотеки 15. Обичат да се разхождат в парка
Двама футболни запалянковци си говорят: – Слушай, искаш ли да направим така? Който умре пръв ще слезе при другия да му каже дали в рая се играе футбол. – Добре! Един ден единия умрял и слязъл при другия и му казал: – Такааа… Имам една добра и една лоша новина. – Давай първо добрата. – Добрата новина е, че в рая се играе футбол, а лошата е, че утре си канен за полуфинала.
Демографската ситуация в България скоро ще се оправи. Според прогноза на учените раждаемостта ще бъде по-висока от смъртността. А най-популярните имена на новородените ще бъдат: Мехмед, Али, Хасан, Айше, Мюмюн…
– Много се извинявам, господине! Седнала съм ви на очилата без да искам! – Не се притеснявайте, госпожо, те са виждали много по-лоши неща!
Пътуват в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: – Ууу, миришете та не се траете! – Миришете вие – викнали черните, – защото имате гъбички! … И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай – тука ще се мре. – Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! – Е какъв ще да е тоя цвят? – попитали пътниците. – Няма значение какъв е… син да кажем. – Ами добре – съгласили се пътниците. – Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. – Я, господа – разпоредил се пилотът, – малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините – след тях!
Заекващ влиза в бирария: – К-к-к-каква в-в-ви е б-б-бирата? – З-з-загорка. – Д-д-дай една! – З-з-заповядай! Седнал заекващият да си пие бирата. Влиза друг клиент и пита: – Каква ви е бирата? – Загорка. – Дай една! – Заповядай. Заекващият чул разговора и се обидил: – Т-т-ти з-з-защо м-м-ми се п-п-подиграваш? – Н-н-не се п-п-подигравам н-н-на тебе, а н-н-на него!
– Ало? – Ааалооо! Обажда се ясновидката леля Пена! Общината ще срути къщата ти в „Лозенец“, преди да я продадеш! – Ама как разбрахте, че продавам къща в „Лозенец“? Вие наистина сте ясновидка! – Майтап, бе – общината сме. Пуснали сте обява във вестника и ние я прочетохме…
Попитали радио Ереван: – Каква е приликата между жената и колата? От радиото отговорили: – И двете стават трудноподвижни след спукана гума!
Въпрос: По какво се различават бялата крава и черната крава? Отговор: Бялата крава вика "Мууууу", а черната "Мууууу, mother fucker".
Вървяло едно вампирче през гората много гладно. Гледа на едно дърво вързана една гола мадама и до нея един много стар вампир седи и нещо се куми. – Ийй дядо, айде да й изпием кръвта на тая. – Не мога, синко, нямам зъби. – Ами как живееш тогава? – Карам я някак криво-ляво от месец на месец.
Да пиеш Black&White в различни чаши.
Двама алпинисти се катерят над дълбока пропаст. Единият се изпуска от въжето и пропада. Другият се провиква:– Какво става, жив ли си?– Жив съм.– Нещо счупено имаш ли?– Нямам.– Ами айде качвай се обратно!– Чакай бе, още падам.